Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 201 sonuç

Konu: Dale Cavese

tebrikler güsel gidiyosun da çok düşük bir ligden başlamışsın bizim 2. ligdeki takımlardan teklif gelirse kabul et

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bakarız ileride şu an için tek düşüncem takımımın başarısı...

Serie C1/A 6.Hafta
    Ligin güçlü ekibi Verona karşısında pek etkili olduğumuzu söyleyemem. Şans bizim yanımızdaydı diyebilirim. Elde ettiğimiz az sayıda pozisyondan en iyi şekilde yararlandık ve sonuca gittik. Galip geldiğimiz iin çok mutluyuz.
    Maçın adamı : Martin Djetou
    --------------------------------------------------------------------------
    Serie C1/A 7.Hafta
    Hani bazen denir ya...''olmayınca olmuyor'' diye işte tam öyle bir durum. İlk mağlubiyetimizi aldık ama moralleri bozmak yok lig uzun bir maraton, rakiplerimizde puan kaybedecektir.
    maçın adamı : Nicola Ferrari(Legnano)
    Serie C1/A 8.Hafta
    Maç dengede başlasa da ikinci yarının başında bulduğumuz gol rakibin planlarını alt-üst eti. kontrol tamamen bize geçti. Son dakikalarda 2-0 la iyice rahatlamışken ceza sahasındaki karambolde topu uzaklaştıramadık. Kazanmamız çok iyi oldu bu maçtada puan kaybı yaşasaydık olası bir form düşüklüğü olabilirdi takımda.
    maçın adamı : Alessio Scarpi(Venezia)-GK
    Serie C1/A 9.Hafta
    Sonuç ancak böyle açıklanabilir. iki takım arasındaki kalite farkı
    çünkü istatistiklerde de görüldüğü gibi çokta üstün bir maç çıkarmadık rakibimiz karşısında. Tarantino sezon başından beri ilk kez formayı sırtına geçirdi, maç eksiği olmasına rağmen süper performans gösterdi. Her türlü duran topta etkili bir oyuncu bu sezon çok işime yarayacak gibi
    maçın adamı : Nazzareno Tarantino
    Serie C1/A 10.Hafta
    Çok sıkıcı bir maçtı. iki tarafında önemli pozisyonları oldu ancak değerlendiremedik. Maçın kader anı Grieco'nun penaltı atışıydı bana kalırsa onu atsaydık gerisi gelirdi diye düşünüyorum ama olmadı, yapacak birşey yok. Artık önümüzdekiş maçlara bakacağız.
    maçın adamı : Antonio Rosati(Padova)-GK
    Puan Durumu

ilk 10 hafta sonunda 2. sırada bulunuyoruz. gayet iyi bir yerdeyiz. Çok iyi başlangıç yaptık sezona. en önemliside takımda yük sadece bir oyuncuya yüklenmiyor. sorumluluğu üstlenebilen birçok oyuncu mevcut. Buda çok önemli performansın devamlılığı için...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok güzel bir kariyer sanırım sen daha önce bir de Hoffenheim kariyeri yapmıştın çok zevkliydi bu da öyle olacağa benziyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Kasım abi liderle aranda 2 puan var geçersin sen onu.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Güzel gidiyorsun gene Kasım abi.Her maç banko diye birşey yok Olur öyle arada mağlubiyetler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Legnano maçı nazar boncuğu olsun, takım başa seni getirerek ileri için ne kadar önemli bir iş yaptığının farkına varmıştır herhalde...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Küçük takımların büyük hocası Nerzhull sen kesin bu takımı Serie-A şampiyonu yaparsın ilerde.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Süper giditorsun valla.Sen bu takımı seri Aya çıkarmadan bırakmazsın Kasım Abi

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

CAVESE'de Serie C-1 için iyi bir kadro var doudin süper transfer olmş...Defansta kimleri oynatıosn beni çıldırtıolar kalecim olmasa fark yicm her maçta adam kaçırıolar
    Last edited by KaPaLı : 06.Şubat.2008 at 00:17

takımlara bakneyse sen geçersin onları üzülme

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Buarada youtube da Cavese Traftarının videoalrı vardı...Süper taraftarın başka videoalrı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Milan1-2Cavesa Maçı özel görüntüler

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=PB_xkjluoiw[/YOUTUBE]
    Last edited by okartal : 05.Şubat.2008 at 21:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

evet çarşının melodisini onlar buldu galiba..

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Elimizden geldiği kadar birşeyler yapmaya çalışıyoruz işte
    Küçük takımların büyük hocası Nerzhull sen kesin bu takımı Serie-A şampiyonu yaparsın ilerde.
    beni utandırıyorsunuz yapmayın böyle (çiçekleri odama yollayın )

Süper giditorsun valla.Sen bu takımı seri Aya çıkarmadan bırakmazsın Kasım Abi
    Serie AYA da çıkarırız inşallah Venüs'e de Uranüs'e de yeterki sen iste

CAVESE'de Serie C-1 için iyi bir kadro var doudin süper transfer olmş...Defansta kimleri oynatıosn beni çıldırtıolar kalecim olmasa fark yicm her maçta adam kaçırıolar
    Martin Djetou diye birisi çıktı benim oyuda free Fransız onu oynatıyorum. Kornerlerde hep ileride 7. golünü attı . Onun yanında da Napoliden kiraladığım Cupi oynuyor. bazende Grieco yu oynatıyorum. Aslında benim savunma da çok adam kaçırıyor, ona çare bulmak biraz güç...savunmanı daha geride kurmayı deneyebilirsin mesela ya da ortada oynayan defans oyuncularının mantalitelerini ultra defansif yap. belki işe yarar.

Milan1-2Cavesa Maçı özel görüntüler
    İnşallah o günleri tekrar yaşayacağız. Biraz daha zamana ihtiyacımız var tabii
    Serie C Cup 1st Round 1.Maç
    Yoğun maç temposu belki üst liglerdeki takımlar için problem olmayabilir ancak bizim gibi çokta geiş kadroya sahip olmayn küçük takımlar için problem oluyor bazen. Bu maçtada ortaya çıktı bu sıkıntımız. Aslında fenada oynamadık, topa daha çok sahip olan taraf bizdik. Şansta gerekiyor bazen, yinede tur için avantajlı skor bence. Evimizde turu geçeceğimizden eminim.
    Nicola Barasso-GK(Taranto)
    Serie C1/A 11.Hafta
    Komik bir maç daha...Maç boyunca ceza sahamıza bile doğru düzgün giremeyen şu takıma yenilmek kötü koydu bana. Hemde kazanma şansı elimizdeyken. Ayrıca golü 90' da değil 90+7 de yedik! birde durum 1-1 ken penaltı kaçırmamız iyice çıldırttı beni. Neyse olan oldu artık. Pekte iyi bir seri olmadı bu son 3 maç...
    Gyorgy Nikischer-ST(Pro Sesto)
    Serie C Cup 1st Round 2Maç
    Yine üstün oynadığımız ve saçma sapan bir gol yiyerek geriye düştüğümüz maçı kurtarmayı başardık. Penaltılara kadar elinden geleni yaptı oyuncularım ama aradığımız golü bir türlü bulamadık. Penaltılarda da Acerbis'in yeteneği bir üst tura adımızı yazdırmamızı sağladı hepsine tek tek teşekkür ediyorum oyuncularımın. Bir sonraki turdaki rakibimiz çok daha güçsüz
    Pietro de Giorgio
    Serie C1/A 12.Hafta
    Atak oyuncularının uyuduğu maçı savunma oyuncularıyla kazandık özellikle Djetou süperdi. Kornerlerde çok etkili ve bu sezon oynadığı 22 maçta 7 gol attı, 5'i kornerden. Takımın en tecrübeli oyuncularından birisi.
    Martin Djetou
    Serie C1/A 13.Hafta
    Güzel oyun, rahat galibiyet. Böyle açıklayabilirim heralde maçı Martin kaldığı yerden dewam ediyor gollerine, en golcü defans
    Martin Djetou
    Serie C Cup 2nd Round 1.Maç
    Herkesin beklediği gibi bizim için rahat bir maç oldu kupa maçı. Zaten rakibimizin bu tura kadar gelmesi bile başarıydı. Erken konuşmak istemem ama bu sonuçtan sonra çeyrek finale adımızı yazdırdık diyebiliriz.
    Giuseppe A-quino
    Serie C1/A 14.Hafta
    Çok zor geçen bir maç oldu Cittadella deplasmanı. Seyirciler için izlemeye doyum olmayan hareketli bi maçtı ama yedek kulübesinde maçı seyrederken soğuk terler döktüm. 1 puanı kurtardık diyelim ve kupa maçına konsantre olalım artık.
    Gaetano Grieco
    Serie C Cup 2nd Round 2.Maç
    İlk maçtaki skorunda rahatlığı vardı zaten üzerimizde. Fazla zorlamadık ve yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktım maça. İkinci yarıda oyuna dahil ettiğim Martin son dakikada attığı şık golle maçı galip bitirmemizi sağladı. Çeyrek finale kadar ulaştık bizden beklenenden daha fazlasını sergiliyoruz. İnşallah bu formumuz deam eder, artık kupayı almak istiyoruz
    Arthur Sorin
    Serie C1/A 15.Hafta
    Ligin dibinden kurtulmak için çırpınan Ternana karşısında oldukça iyi performans sergiledi oyuncularım. Maçın başlarında ilginç bir golle geriye düşsekte çabuk toparlanıp skoru lehimize çevirdik. Zaten en önemli oyuncuları sakatlanınca Ternana'da ataklarını azaltıp geri çekildi. Artık çoğu kişi Serie B'ye çıkacağımıza inanıyor. Bende çıkacağımıza inanıyorum ama play-off larla değil direkt çıkmak istiyorum
    Charles-Andre Doudin
    Puan Durumu
    15 hafta sonunda 2.likteki yerimizi koruyoruz. lider değişti o ayrı üst sıralar için ileride daha büyük rekabet olacak gibi, puan farkı açılmıyor. Bakalım neler olacak ilerleyen haftalarda...

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

çok iyi gidiyosun böle devam

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Bunu Billiyormuydunuz İtalyanın En ateşli Taraftarının Cavese Taraftarı Ultras ın olduğunu..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Çok iyi gidyor abi hızla devammmm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cavese bu sene üst lige çıkacak anlaşılan.

O Ternena bi ara Seri A'damıydı ben mi yanlış hatırlıyorum :s

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Kasım abi hedeflere doğru emin adımlarla yürüyorsun bence de direkt çıkman lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Martin Djetou diye birisi çıktı benim oyuda free Fransız onu oynatıyorum. Kornerlerde hep ileride 7. golünü attı . Onun yanında da Napoliden kiraladığım Cupi oynuyor. bazende Grieco yu oynatıyorum. Aslında benim savunma da çok adam kaçırıyor, ona çare bulmak biraz güç...savunmanı daha geride kurmayı deneyebilirsin mesela ya da ortada oynayan defans oyuncularının mantalitelerini ultra defansif yap. belki işe yarar
    Cavese'de en çok takıldığımda Serie C CUP maçlarında her takıma 4-5 atıp ligde 3-0 dan 3-3 berabere kalmaları bazen Sinirlenp mouse kıracak gibi oluorm sende iyi gidiosn bayaa ben 5. sıradaym

böle dewammmm........!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Yorumlar nazar değdirdi galiba. Çok iyi gidiyorsun. Geleceğin efsane takımı olacaksın.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Taraftarların videosunu bugün izlemiştim başlığı görünce hemen girdim başarılar o taraftarlar seni yalnız bırakmaz

Gerçekten çok iyi gidiyorsun.. Ayrıca lider ile aranda 1 puan farkı hiç önemli değil.. Onlar da bir yerde takılır.. Önemli olan senin takımın istikrarı.. Bence 1. olarak çıkarsın Serie B'ye

seri B garanti

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Serie C1/A 16.Hafta

ilginç bir maçtı rakibin tek şutu kaleyi bulmuş ama iki gol yemişiz . Kazanabileceğimiz bir maçı basit hatalar yüzünden kaybettik. tek tesellim rakipleriminde puan kaybetmesi.
    Serie C1/A 17.Hafta
    üst sıralar için ciddi rakiplerimden birisiydi monza. Beklentileri fazlasıyla yerine getirdik bu maçtada. 3 farklı galibiyet ile hem liderliği geri aldık, hemde şampiyonluk yolunda rakibimizle puan farkını biraz daha açtık.
    Serie C1/A 18.Hafta
    Cavese şov dewam ediyor.
    Serie C1/A 19.Hafta
    Biri bizi durdursun
    Serie C1/A 20.Hafta
    4 maçtır gol yemiyoruz. İşte takım budur
    Puan Durumu
    en yakın rakiple 7 puan fark...14 hafta az bir zaman değil ama biz geri sayıma başladık bile

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Kasım abi artık Seria b desin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok güzel gidiyor umarım çıkarsın seria b ye

Hoffenheim kariyerinden sonra bunu da kacirmayiz yalniz almanyada daha cok takim taniyorduk burada 3 takimin sadece ismini biliyoruz basarilar dilerim sayende daha cok ligde daha cok takim ismi duyuyoruz stadta cok guzel ha ama para nasil kazaniyorsun o stadta balkondan izleyenlere onlem almayi dusunuyor musunuz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

puan farkı bir anda çıkmış

bir de abi ben Boston'la 5. ve 6. ligdeyken başkan her hafta böyle bağış yapıyordu

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Fark baya açılmış süpersin

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri