1 ile 30 arası toplam 201 sonuç

Konu: Dale Cavese

Threaded View

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Zorlu bir sezonun ardından bir üst lige terfi etmek muhteşem olmuştu. Tabiiki takıma takviye yapmak, eksik mevkileri güçlendirmek gerekiyordu. Yönetim transfer için bütçe ayıramadı ama maaş bütçesini yüksek tuttu. Şampiyonluk için( pek inanmıyorum ama ) mücadele edeceğimizi belirttim ve 7.5 milyon ytl maaş bütçesi ayırdılar. Buradan transfere para aktarıcam.
    Süper bir transfer sezonu geçirdik ve birçok gelen/giden oyuncu oldu. kısa kısa bakalım kimler gelmiş, kimler gitmiş Cavese'de...

Giden Oyuncular

• Domenico Cecere=> Avellino(7k ytl)
    • Luigi Cipriani=> Frosione=> (95k ytl)
    • Giuseppe **uino=> Frosione(70k ytl)
    • Pietro De Giorgio=> Frosione(325k ytl)
    • Gerardo Alfano=> Spezia(120k ytl + Giuseppe Figliomeni)
    • Arthur Sorin=> Bologna(2 milyon ytl)
    • Charles-Andre Doudin=> OGC Nice(2.2 milyon ytl)
    • Alberto Lora=> Bari(1.3 milyon ytl)

Gelen Oyuncular

kiralık gelen oyuncular:
    Fabio Gatti, Gaetano Grieco, Mirko Savini, Maurizio Domizzi, Matteo Contini, Roberto De Zerbi (Napoli)
    Anthony Scribe (Montpellier Herault SC)
    Carlo Zotti (Roma)
    Aaron (Valencia)
    --------------------------------------------------------------------------
    Önemli 3 oyuncumuzu kaybetmiş olsakta yerlerini çok kaliteli oyuncularla doldurduğumuza inanıyorum. Artık hedeflerimiz çok daha büyük ve bu hedefe ulaşmamız için yeterli bir kadroya sahibiz. Gençlere çok önem veriyorum bu yüzden takıma yaptığım takviyelerin çoğu genç oyunclardan oluşuyor. Ama şüphesiz en çok ses getirenler Luis Jimenez ve Mauro Zarate transferleri oldu.
    ikisinide takıma katmakta epey zorlandım ama sarfettiğim çabaya değdi. Özellikle Jimenez ile bir türlü alacağı para konusunda anlaşamadık sonunda yönetimden yalvara yakara biraz daha para koparttımda anlaşma sağlayabildik.
    Yeni sezonda müthiş bir Cavese olacak beni takip eden herkese söz veriyorum. Şov Başlıyor!!!
    beni izlemeye dewam edin

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Takım kadrosunda fazla değişiklik olmasına rağmen uyum sürecini çabuk atlattık ve güzel bir hazırlık dönemi geçirdik.

Italy Cup 1st Qual. Round
    Kötü başladığımız maçta Zarate'nin ikinci yarıda oyuna dahil olmasıyla hareketlendi takım. Uzatmalarda bulduğumuz iki golle bir üst tura adımızı yazdırdı. Zarate'de kendisinden bekleneni fazlasıyla yerine getirdiği ilk maçında hattrick yaparak taraftarları ve beni mest etti
    Italy Cup 2nd Qual. Round
    Bazen iyi oynamak yeterli olmuyor, Triestina gibi şanslı olmakta gerekiyor Kazanmayı hakeden taraf bizdik bana kalırsa ama hakem sağolsun attığımız iki golü ofsayt gerekçesiyle iptal etti. Tek hedef kaldı artık tamamen lige konsantre olucaz.
    Last edited by Knightmare : 24.Şubat.2008 at 17:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Mesaj Yetkileri