Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 201 sonuç

Konu: Dale Cavese

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Ooo coşmuşun ha. Napmışın Milan'a öyle.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Kasım süper bir kariyer transferlerini merakla bekliyorum
    Avrupa kupalarına katılmanı beklıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Juve den sonra kopmuş yav

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Çok güzel gidiyorsun Kasım abi 7.sırada bitirmek çok güzel aynı performansı ligin 2.yarısında da bekliyoruz.
    Bende öyle umuyorum

Ooo coşmuşun ha. Napmışın Milan'a öyle.
    Ben bişey yapmadım, Zarate yaptı

Kasım süper bir kariyer transferlerini merakla bekliyorum
    Avrupa kupalarına katılmanı beklıyorum
    Yine abarttım biraz fazla oyuncu gelecek sezon sonunda ama performansından memnun olmadıklarımı gönderince ve kiralık gelenlerde dönünce bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Juve den sonra kopmuş yav
    Kopma falan yok yaw asıl Juve ligten koptu, kupaya asılıyor Roma maçıda son dakika golü, iş kazası diyelim

hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Transfer döneminin son gününde Rimini'den bir oyuncu geldi takımımıza 4 milyon ytl bonservis bedeli karşılığında...
    6 maçlık bir periyodu daha geride bıraktım, artık ben konuşmuyorum ss'ler konuşsun

Serie A 20.Hafta
    1-0 olsun bizim olsun
    __________________________________________________ _______________
    Serie A 21.Hafta
    Livorno'ya da aynı tarife...1-0
    Serie A 22.Hafta
    Ligin ilk haftasında elimizden kaçırmıştık Fio'yu...çekirge 1 zıplar, 2 zıplar...Affetmedik evimizde ve yükselişimize dewam ettik.
    Serie A 23.Hafta
    İyi oynadık zorlu Palermo deplasmanında, kazanmaya yakın taraftık ama olmadı. 1 puanda kötü değil.
    Serie A 24.Hafta
    3'lü savunmayla oynayan takımları affetmem Udinese'de aynı hataya düştü sonucuna da katlanacaklar artık
    Serie A 25.Hafta
    Kıran kırana bir mücadele vardı sahada ama gol yoktu. Bu yıl çok iyi mücadele ediyor Napoli'de sadece 1 mağlubiyetleri var ligte. 3 puan alabilseydik çok iyi olacaktı ama olmadı, sağlık olsun
    Puan Durumu
    ligte 6. sıradayız ve 2. Napoli ile 5 puan var aramızda. Acaba? diyorum....olur mu diyorum Şampiyonlar ligi olur mu acaba ilk sezonda daha?
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Neden olmasın diyorum abi neden olmasın tebrikler süpersin diyorum
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Çizme ayağına olmuş büyük gelmemiş ....

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Son Dakika!
    Ligte kötü günler geçiren ve ligin dibine demir atmış Brescia kötü gidişatın sorumlusu olarak gördüğü Serse Cosmi ile yollarını ayırdı. Boşalan menajerlik koltuğuna TSİ ailesinin yakından tanıdığı Akif Bozkurt getirildi. Brescia ile sezon sonuna kadar sözleşmee imzalayan Akif, takımını ligte tutmak için elinden geleni yapacağını belirtirken İtalya'daki diğer türk menajer Forestiero'ya da sataşmadan edemedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oooo süper kariyer olacak Akif abi Bresciayı küme düşürür

Nesil
    2007
    Yer
    kievden :D yada izmirden

25 hafta sonunda sadece 9 puan toplayabılen brescıanın basındayız onumuzde 13 hafta var takımımızı lıgde tutmak ıcın elımızden gelenın en ıyısını yapacagız....

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bırak bu nutukları Akif abi

Nesil
    2007
    Yer
    kievden :D yada izmirden

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Bırak bu nutukları Akif abi
    nutuk degıl gercek bunlar

ilk uye oldugumda görmüştüm çukurovalı oldugunu bende cukurovalıyım (uni olarak ) profiline baktım dale cavese yani bu konunun linkini gördüm o zaman yazarlıgım açılmadıgı için yazamamıstım simdi yazıyorum gerçekten FM oyununun tadını oynamadan aldım. ben de düşünüyorum şu anda oyunu kurmayı adanademirsporla oynamayı planlıyorum

bence bu gidişle sakatlık kart cezası falan olmazsa şampiyonlar ligindeki maçlarını okuyacagım gelecek sezonunda

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Akif Bozkurt'un İtalya macerası kısa sürdü! ligte oynadığı 5 maçın ardından takımı kurtaramayacağını anlayan Akif, çareyi apar topar kaçmakta buldu Forestiero'ya kafa tutamayacağını anlayıp istifa ettiğide söylentiler arasında

oynadığı maçların ss'lerini ekleyeyim bari...Akif yeni bir ortak kariyere başladığı için bana dewam edemeyeceğini söyledi. bende kendisine saygılarımı sunduktan sonra (?!) bir daha gelmemek üzere gidebileceğini ilettim kendisine Kendisine yeni kariyerinde başarılar dileyip dewam edelim yolumuza...

Serie A 26.Hafta
    Her zamanki gibi evimizde süper oyunumuza devam ediyouz. Arkamızda bu taraftar oldukça sırtımız yere gelmez.
    Serie A 27.Hafta
    Yaptıkları müthiş transferlerle bu sene yükselişte olan bir kulüp Torino...ligin ilk yarısındaki maçta da 3-0'dan 3-3 e getirmeyi başarmıştılar, bu maçta da çok zorladılar bizi. özellikle maçın son dakikaları geçmek bilmedi. Neyseki bir kaza olmadı ve 3 puanla ayrılmayı başardık sahadan...
    Serie A 28.Hafta
    Geçen hafta zorlu mücadele sonrası kart gören 3 oyuncum cezalı duruma düşmüştü. Bu maçta eksikliklerini hissetmedim dersem yalan olur. 1 puan almış olmamız bile iyi çünkü biraz daha şanslı olsaydılar ya da kalede Mirante olmasaydı mağlup olarak ayrılmamız işten bile değildi
    Serie A 29.Hafta
    Çok beklentim yoktu açıkçası bu maçtan. Inter ligi domine etti gidiyor puan farkını açarak. Tek üzüldüğüm Jimenez'in sakatlanması oldu. Birde 10 maçlık serimizin bozulması
    Serie A 30.Hafta
    Hiç beklemediğimiz bir puan kaybı yaşadık Reggina karşısında...alt sıralardan kurtulma çabası içindeki rakibimiz maç boyunca neredeyse tüm sahada bastılar, etkili savunma yapıp pozisyon bulmamızı engellediler, 1 puanı sonuna kadar hakettiler
    Kazanmamız gereken bir maçtı Ş.L. idiamızı sürdürebilmek için ama olmadı.
    Puan Durumu
    son 8 haftaya girerken Inter'in açık ara üstünlüğü devam ediyor. Bizde üst gruptan kopmadan mücadelemizi sürdürüyoruz...önümüzdeki 4-5 maçlık periyotta alabileceğimiz en yüksek puanı almalıyız çünkü son 3 haftada Juve, Milan ve Roma'ya karşı mücadele edicez
    Last edited by Knightmare : 16.Mart.2008 at 12:52

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

İlk 4 için neden olmasın diyorum abi

ya bi roma milan lazio ve napolinin kalan maçlarını koyarsan daha net tahmin yürütebilirdik

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Serie A 31.Hafta
    İnanılmaz zor bir maç oldu bizim için. Modena son haftalardaki düşüşünü durdurmak, alt sıralardan kurtulmak istiyordu, bu yüzden çok asıldılar maça. Hatta ilk golde onlardan geldi. Neyseki son dakikalarda kendimize geldikte 3 puanı kurtarabildik. çok önemli bir galibiyet oldu.
    Serie A 32.Hafta
    Yine alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren bir ekibe konuk olduk. Maçın genelinde iyi mücadele etti rakibimiz ama bulduğumuz kontrataklarla çok zorladık rakip defansı. Zarate biraz daha şanslı olsa çok daha farklı bir şekilde de galip gelebilirdik. Artık oyundan çok sonuç önemli hale geldi...
    Puan Durumu
    10. olmayı garantiledik. İlk sezonumuz olmasına rağmen mükemmel bir sonuç takımımız için. Dahada fazlasını yapabilecek kapasiteye sahibiz ve sonuna kadarda zorlayacağız.
    Gördüğünüz gibi son 6 haftaya girilirken 2. ile 8. arasındaki puan farkı 9...yani bu 7 takımında iddiası var Ş.L. ne gidebilmek için. İşte bizim ve rakiplerimizin son 6 hafta fikstürü...
    Napoli
    A.C. Milan
    Roma
    Lazio
    Torino
    Fiorentina

----------
    Cavese
    ----------

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ben ne dedim Akif abi bu işi sürdüremez ben bilmeymiyim ya Tebrikler Kasım abi işte sen busun aynen devam.

interin milanı yenmesi ve senin milana karşı alacagın 3 puan seni ilk 3 e sokar bence. napolinin en az 3 puan kaybedecegini düşünüyorum. ŞL için ön eleme oynucaksın bence

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Ben ne dedim Akif abi bu işi sürdüremez ben bilmeymiyim ya Tebrikler Kasım abi işte sen busun aynen devam.
    bende biliyorum da bu sefer bayağı istekli gibiydi bi daha kanmam ama
    Serie A 33.Hafta
    Akif'in bıraktığı Brescia aynen dewam ediyor düşmeyi garantilediler zaten. Bizde çok zorlanmadan 3-1 galip ayrıldık sahadan.
    diğer sonuçlar
    Lazio : 2-2 : Roma
    Modena : 0-1 : Parma
    Napoli : 1-1 : Fiorentina
    Palermo : 2-0 : Cagliari
    Reggina : 1-1 : Genoa
    Sampdoria : 0-0 : Empoli
    Torino : 0-0 : A.C. Milan
    Udinese : 6-0 : Livorno
    Inter : 2-0 : Juventus
    Serie A 34.Hafta
    Genelde ortasahada geçti mücadele. İkimizde birbirimize üstünlük kurmakta çok zorlandık. Jimenez'in uzun süren sakatlığı sonası çıktığı ilk maçtı ve sahalara müthiş frikik golüyle yeniden merhaba dedi. Geri döndüğü için çok mutluyum
    diğer sonuçlar
    Roma : 0-1 : Inter
    A.C. Milan : 4-1 : Lazio
    Fiorentina : 2-1 : Udinese
    Cagliari : 1-0 : Brescia
    Empoli : 0-0 : Torino
    Juventus : 2-0 : Reggina
    Livorno : 0-0 : Sampdoria
    Palermo : 0-3 : Napoli
    Genoa : 0-1 : Modena
    Serie A 35.Hafta
    İlk yarıda tamamen kontrol Genoa'daydı. İkinci yarıda erken bulduğumuz gol kilit noktasıydı maçın. Sonra rakip çözüldü ve arka arkaya gelen gollerimizle 3-0 galip ayrıldık sahadan. dos Santos ve Barusso'nun golleri gerçekten süperdi.
    diğer sonuçlar
    Inter : 1-1 : A.C. Milan
    Brescia : 0-2 : Parma
    Lazio : 2-1 : Empoli
    Modena : 0-0 : Juventus
    Napoli : 3-1 : Cagliari
    Reggina : 2-1 : Roma
    Sampdoria : 2-3 : Fiorentina
    Torino : 3-2 : Livorno
    Udinese : 2-2 : Palermo
    Puan Durumu
    son 3 hafta belkide bizim için en zor dönem olacak...son 5 maçımızda sahadan galip ayrılmamız 3. sıraya kadar taşıdı bizi. Kendi maçlarımız haricinde rakiplerin alacağı sonuçlarda çok önemli. büyük bir baskı var üzerimizde, inşallah altından kalkmayı başarabiliriz...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Az kaldı Kasım abi gayret et dayan

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Süpersin Kasım Abi, ben ilk sezon UEFA'ya gidersin demiştim ama ŞL'ye gideceksin bu gidişle...

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Serie A 36.Hafta
    Açıkçası çok korkuyordum bu maçtan önce. Juventus hiç yabana atılacak bir takım değil, hem lig kupasında hemde UEFA kupasında finale kadar yükseldiler. Ama maça fırtına gibi başladık. Önce Jimenez'le öne geçtik, arkasından Zarate'nin zekice vuruşuyla 2-0 üstünlüğü yakaladık. İkinci yarıda da üstün oyunumuzu devam erttirip zorlu deplasmanda sonuca gitmeyi başardık.
    diğer sonuçlar
    A.C. Milan : 2-0 : Reggina
    Cagliari : 1-1 : Parma
    Empoli : 1-2 : Inter
    Fiorentina : 3-1 : Torino
    Genoa : 4-0 : Brescia
    Livorno : 1-3 : Lazio
    Napoli : 1-0 : Udinese
    Palermo : 0-2 : Sampdoria
    Roma : 2-1 : Modena
    Serie A 37.Hafta
    Çoğu fm oyuncusunun sıkıntısıdır bu...üstün oynadığınız maçta, tamamen oyunu domine edersiniz, birçok gol pozisyonu yakalarsınız ama bir türlü gol olmaz...sonra rakibiniz bulduğu tek pozisyonda golü atar üstüne yatar Bu maçtada Roma kalecisi Curci devleşti ve Roma'ya altın değerinde 3 puanı kazandırdı...
    diğer sonuçlar
    Brescia : 1-3 : Juventus
    Inter : 4-0 : Livorno
    Lazio : 1-0 : Fiorentina
    Modena : 0-2 : A.C. Milan
    Parma : 0-2 : Genoa
    Reggina : 2-4 : Empoli
    Sampdoria : 2-2 : Napoli
    Torino : 2-0 : Palermo
    Udinese : 4-1 : Cagliari
    Serie A 38.Hafta
    Cavese için tarihi bir maç...Şampiyonlar ligi vizesi için mutlaka galibiyet gerekiyor, beraberlik ya da mağlubiyet durumunda Uefa bile zora giriyordu. Milan'ın da ş.l. için bizden en az 1 puan kurtarması gerekiyordu. Gergin bi r havada başlayan maçta Zarate'nin golü ile öne geçsekte skoru koruyamadık ve soyunma odasına 1-1 lik sonuçla gidildi. Devre arasında yapılan konuşmaların ne denli önemli olduğunu gösterir bir Cavese vardı ikinci yarıda. Dakikalar ilerledikçe maçın kontrolünü elimize geçirdik, goller ard arda geldi ve 4-1 gibi müthiş bir sonuçla galip gelme başarısını gösterdik.
    diğer sonuçlar
    Empoli : 3-1 : Modena
    Fiorentina : 0-2 : Inter
    Genoa : 0-0 : Cagliari
    Juventus : 0-0 : Parma
    Livorno : 2-1 : Reggina
    Napoli : 4-2 : Torino
    Palermo : 1-3 : Lazio
    Roma : 4-0 : Brescia
    Udinese : 4-1 : Sampdoria
    Puan Durumu
    Muhteşem bir sezonun ardından otoritelerin ligden düşer dediği takımı Şampiyonlar Ligine taşımayı başardık. Bize inanan, güvenenleri mahçup etmediğimiz için çok mutluyuz, beklentileri aştığımız için çok mutluyuz... Cavese'li olduğumuz için çok mutluyuz
    Last edited by Knightmare : 16.Mart.2008 at 22:07

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Oooooo Cavese Geliyor savuLun

Şampiyonlar Ligi'nde Cavese fırtınası var seneye,tebrikler Kasım Abi ..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Kasım abi artık Şl de başarı bekliyoruz senden.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Helal sana ŞL de kupa bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Tebrikler Kasım 2. bir efsane geliyor Hoffenheim dan sonra

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

gercekten mukemmel bir basari tebrik ederim umarim devami gelir. sampiyonlar liginde de ayni basariyi bekliyoruz senden. kolay gelsin

jigsaw mesaj sayını çok sevdim sabitle onu değiştirme

bu arada şampiyonlar ligi serüvenini merakla bekliyorum ayrıca kadronda baki mercimeği görmek beni ziyadesiyle mutlu eder hatta koparım

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Oooooo Cavese Geliyor savuLun
    hemde ne Cavese geliyor, önümüze çıkanın vay haline

Şampiyonlar Ligi'nde Cavese fırtınası var seneye,tebrikler Kasım Abi ..
    teşekkür ederim Ş.L. büyük deneyim olacak kulübümüz için

Tebrik ederim Kasım abi artık Şl de başarı bekliyoruz senden.
    elimizden geleni yapıcaz ama UEFA çok daha iyi olur bizim için.

Helal sana ŞL de kupa bekliyoruz
    isteyenin bir yüzü kara

Tebrikler Kasım 2. bir efsane geliyor Hoffenheim dan sonra
    galiba geliyor

gercekten mukemmel bir basari tebrik ederim umarim devami gelir. sampiyonlar liginde de ayni basariyi bekliyoruz senden. kolay gelsin
    Teşekkürler, ne gerekiyorsa yapıcaz istenen-beklenen başarıya eninde sonunda ulaşıcaz

jigsaw mesaj sayını çok sevdim sabitle onu değiştirme

bu arada şampiyonlar ligi serüvenini merakla bekliyorum ayrıca kadronda baki mercimeği görmek beni ziyadesiyle mutlu eder hatta koparım
    Baki? Cavese'ye? yoq artıq
    --------------------------------------------------------------------------

Sezon Özeti
    Takıma geldiğinden beri üst düzey performans sergileyen Mauro Zarate ligte attığı 25 golle gol kralı oldu. Ayrıca bu performansı ona avrupa altın ayakkabı ödülünüde getirdi.
    yılın en iyi genç oyuncusu ödülü Napli'den Damian Escudero'ya giderken, ikinci Milan'dan Giuseppe Rossi, 3. de takımımızdan Giovani dos Santos oldu.
    bu yıl Serie A'da en yüksek çıkış yapan takımı olarak yine bizim takımımız gösterildi. Ve yılın en iyi transferlerinden birisinin ücretsiz takımımıza katılan Nicola Legrottaglie olduğu belirtildi hep olulu şeylerde olmadı aslında. yaptığımız transferler sonucunda kulüp borca girdi ve sezon sonunda yönetim değişikliğine gidildi. Eski başkaımızda gitmeden önce son kazığını bana attı ve öyle gitti biraz sonra açıklayacağım yaptığını...

Transferler:
    kontratının son yılında olan ve takımımıza katkı sağlayacağından emin olduğum birçok oyuncu ile önceden anlaşma sağlamıştık. şimdi gelin glen oyunculara bir göz atalım
    Juventus ile sözleşme yenilemeyen Paro takımımıza bonservis ödenmeden katılmış bulunuyor. Orta sahada gücümüze güç katacak.
    -------------------------------------------------------
    Gianluca Pegolo

Genoa'da geçirdiği sezonda istediğini bulamayan Pegolo, sözleşmeini yenilemedi ve Paro gibi ücretsiz takımımıza imza attı. Mirante ile aralarında pek fark yok ikiside çok çok iyi kaleciler. Cavese'nin kalesi güvenli ellerde
    Giovani dos Santos

Geçen sezonu takımımızda kiralık geçiren dos Santos'ta bonservis bedeli ödenmeden takımımıza dahil oldu...ya da olmuştu
    A-quino

Murcia ile bağlarını koparan A-quino yine bonservissiz imza attı kulübümüze. genç yaşı ve yeteneği tercih etmemdeki en büyük etkenlerdi.
    Okaka

Roma'da forma şansı bulmakta güçlük çeken Okaka çözümü kulübünen ayrılmakta buldu ve takımımızla anlaştı. Oyuncu için yine herhangi bir bonservis ücreti ödemedik.
    Ignacio Camacho

Bu sezon 3 kulvarda mücadele edeceğiz, kadroyu olabildiğince geniş tutmaya çalışıyorum. Camacho'da Atl. Madrid'in genç ve geleceği parlak oyuncularından birisiydi. Fakat kulübüyle sözleşme yenilemek istemeyince bize kalan tek şey ona imza attırmak oldu
    Edgar Andrade

Geçen sezon yabancı sınırına takılmış ve transferini gerçekleştirememiştik Andrade'nin. Bu sene nasip oldu. bonservisine 1 milyon ytl ödedik genç oyuncunun. Bu yılda oynayabilecek düzeydeydi aslında ama takımda ortasahada yığılma olmaması ve biraz daha tecrübe kazanması için kendisini Genoa kulübüne kiraladık.
    Michele Canini

Cagliari'den ücretsiz takımımıza dahil oldu Canini. Defansif özelliklerinin iyi olmasının yanında hızıda çok iyi, taktiğime uygun bir oyuncu.
    Carlos Garcia

Almeria kulübünde daha fazla kalmak istemeyen Garcia bizimle 4 yıllık sözleşme imzaladı. Bu yıl kendisinden çok şey beklediğim oyunculardan birisi ve eminim ki geçen yıl 15 gol atan Legrottaglie'den daha fazla gol atacak bu sezon
    Fabio

Eski Man.Utd'lı Fabio geçen sezon almak istediğim oyuncuların başında geliyordu. Potansiyeli yüksek bir oyuncu, fakat transferini gerçekleştirememiştik. Cavese yerine Troyes'i tercih etmişti. Geçte olsa doğru yolu buldu diyelim 850k ytl karşılığında kulübümüzle anlaşma sağladı.
    Robert Acquafresca

Zarate ve Okaka varken pek forma şansı bulabileceğini sanmıyorum aslında. İyi bir yedek oyuncu olacak bizim için... kontratının son senesindeki oyuncu bonservissiz katıldı Cavese'ye.
    Antonio Cassano

Real Madrid'in gözden çıkardığı yıldız oyuncu Cavese'de hemde bonservis ödemeden.
    Philip Wilkins
    Tottenham'ın regeni oyunda çıktığından beri takip ettiğim oyuncuların başındaydı. Önceki tekliflerimi itinayla reddeden Wilkins, gittikçe artan popülaritemize dayanamadı ve sonunda katıldı takımımıza. bonservisi için 7 miyon ytl ödedik ve bir sonraki transferindende Tottenham'a %10 pay vericez. inşallah hiç ayrılmaz
    Julio Baptista

Real Madrid'te aradığı forma şansını bir türlü bulmayan Baptista'da Cavese'de 9.25 milyon ytl karşılığında transferini tamamladığımız Baptista şüphesiz büyük katkı sağlayacaktır takımımıza. Asıl ilgilendiğim oyuncu Gonzalo Higuain'di ama o trasfer gerçekleşmeyince takım arkadaşına çevirdik rotamızı. iyide ettiğimizi düşünüyorum hem ondan daha tecrübeli, hemde maliyeti daha düşük oldu
    Eduardo Ratinho

Bu sezon için son transferimiz oldu Ratinho. Muslu'nun istikrarının olmaması sağ bek için arayışa itti beni. Bu mevki içinde en uygun oyuncu olarak Villarreal'in genç beki Ratinho'yu uygun gördüm. Şartlarda uygun olunca 13.25 milyon ytl karşılığında transferine son noktayı koyduk. Gelecek transferindende %10 pay alacak Villarreal...

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri