Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Cristiano Romeo Kayseri Macerası

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Cristiano Romeo Kayseri Macerası

Süper giden Galatasaray oyunumun save dosyası bozulduktan sonra bir kariyer daha açmış o da ilk günden bozulunca bu kariyeri açmaya karar verdim. Bu kariyerde tek lig açık türkiye ligi. Kayserisporu dünya sıralamasında 1. yapana kadar devam edecek.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kayserispor menajerliğine getirildiğimde ilk işim takımın iki yıldızı ile konuşmak oldu. İlk Görüşmeyi Mehmet Topuz ile gerçekleştirdim. İşte o görüşme....

Mehmet hoşgeldin aslanım.

Hoşbulduk hocam

Direk konuya gireceğim. Senin 2008 temmuz ayında kontratın sona eriyor. Ben bu takımın başına büyük hedefler için geldim ve bu hedefleri gerçekleştirebilmem için sana ihtiyacım var. O yüzden seninle kontrat yenilemek istiyorum.

Hocam benimde hedeflerim içinde öncelikle istanbul takımları veya Avrupada oynamak var.

Bak Mehmet sana ben söz veriyorum eğer sana bir teklif gelir sen gitmek istersen ve klübün menfaatleri doğrultusunda şartlar oluşursa gitmene izin vereceğiz.

Peki hocam madem bu sözü veriyorsunuz bende hiç para konuşmadan sözleşmeye imza atacağım

Tamam aslanım 2012 yılına kadar sözleşmeni uzatıyoruz Dediğim gibi şartlar oluştuğunda gitmene kolaylık sağlayacağız.

Teşekkür ederim hocam

Mehmet Topuz ile 2012 yılına kadar sözleşme imzaladıktan sonra sıra Gökhan Ünal ile görüşmeye geldi. Bu görüşmeden pek umudum yok ama yinede bir şansımı denemek istedim.

Gökhan hoşgeldin.

Hoşbulduk hocam

Direk konuya giriyorum.Hedefimiz çok büyük bu hedefleri gerçekleştirebilmek için sana ihtiyacımız var. Sezon sonunda sözleşmen bitiyor. Seninle kontrat yenilemek istiyorum.

Hocam ben artık Kayseriye olan hizmetimi tamamladığımı düşünüyorum. O yüzden en geç sezon sonu takımdan ayrılmak istiyorum

Gitmeyi yani kesin kafana koydun Sen sözleşmeyi imzala teklif geldiğinde kolaylık sağlarız sana.

Hocam klübün istediği para çok fazla olacak ve bunuda bir çok klüp vermeye yanaşmaz o zaman en iyisi sözleşmem bittiğinde gitmek olacak benim için. O yüzden kusura bakma hocam kontrat yenilemeyi kesinlikle düşünmüyorum

Peki Gökhan yolun açık olsun ne diyelim. Sezon sonuna kadar bizimlesin.

Tam düşündüğüm gibi olmuştu.. Gökhan ile sözleşme imzalayamadık. O yüzden forvet arayışına başlayacaktık.
    Last edited by Romeo3405 : 29.Ocak.2008 at 00:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

İnşallah bu oyunun kazaya uğramaz. Kayserispor ile büyük başarılar yakalarsın. Bende Antalya oyunumu özledim tam başlamışken yoğunluktan oynayamıyorum. Gökhan kalmyor zaten yerine iyi bir forvet almaya bak. Başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

bnce g.ünal'ı sene başında parayla sat. 9-10 M $ alırsın en azından. sene sonu beleş gitmesinden iyidir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gökhan Ünalı satılık listesine koydum tüm takımlara önerdim ama kimse istemedi.

İLK TRANSFER FORVETE

Douglas Pitbull

basarilar ve uzun soluklu olmasini dilerim.Takipcin olacagim.Aldigin oyuncu genc ve yetenekli eminim cok yarari olacaktir.Antreman programin ile ilgili bilgi vericekmisin* Benim yakindan ilgilendigim konu bu bu aralar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İKİNCİ TRANSFER ORTA SAHAYA

Özer Hurmacı

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    3.TRANSFER FORVET

Ahmet Kuru

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    3.TRANSFER ORTA SAHAYA GENÇ YETENEK

Murat Duruer

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    4.TRANSFER GENÇ FORVET

Çağrı Yarkın

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TRANSFER DOSYASI

Last edited by Romeo3405 : 29.Ocak.2008 at 03:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Evrim transferler güzel tebrikler.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

aslında satılık listesine koyunca gökhan ile ilgilenen oluyodu ama neyse başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Süper Ligde başarılar.
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

HAZIRLIK MAÇLARI

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Kendi sahamızda ligin ilk haftasında Galatasaray ile karşılaştık. Lige iyi bir başlangıç yapmak için kazanmak istiyoruz.

Ne yazıkki sahadan mağlup ayrıldık ama ligin daha ilk haftası zaman geçtikçe toparlayacağız
    Last edited by Romeo3405 : 30.Ocak.2008 at 00:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

11. Default

Kariyerinde Başarılar Dilerim.Umarım uzun ve soluklu olur.Transferlerde İyi.Gs'ye yenilmen iyi olmamış.Ama Sen Toparlarsın.Zaten dağılmamışta.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Geçen hafta kendi sahamızda kaybettik. Rize deplasmanına tyelafi için çıkıyoruz ben takımıma güveniyorum

Topa daha çok biz hakim olduk ama çokta pozisyon verdik fakat sahadan galip ayrılmasını bildik. Zamanla daha iyi olacağız

Hedef Uefa kupasında gruplara kalmak onun için bu turu geçmek istiyoruz

Çok kötü oynadık ama kazanmasını bildik deplasmandan avantaj ile döndük

Geçen hafta kazandık fakat istikrarı yakalamak için bu maçıda kazanmak istiyoruz

Deplasmanda yine kazandık futbol olarak iyi değildik ama özellikle forvetimiz Pitbullun etkili oyunu galibiyeti getirdi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İlk maçta avantajlı bir skor aldık evimizde turu geçecek skoru alacağız

Kendi sahamızda kazanamadık ama turu geçtik
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Kendi sahamızda kazanmamamız gerekiyor. Form tutmamız için kazanmak zorundayız

Erdalın güzel oyunu ile kazandık. Takım olarakda iyiye doğru gidiyoruz

Zor bir deplasman kazanmak istiyoruz

Yenik duruma düştük beraberliği sağladık sonra gene yenik duruma düştükten sonra gökhan Ünal oyuna girdi ve öne geçtik son dakikada Gökhan karşı karşıya topu direğe nişanladı ve dönen topta golü yedik. Oyu8n olarak iyiydik ama çok pozisyon veriyoruz bunun önüne geçmem gerekiyor

PUAN CETVELİ

Şu anda bulunduğumuz yerden çok mutsuz değilim bu sene hedef olarak Avrupa Kupalarına katılma hakkı kazanmayı belirledik. Geleceğin yatırımını yapmaya çalışıyoruz. Takım erken oturursa bu sene şampiyonlukta gelebilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Gruplara kalmadan önce son tur. Deplasmanda avantajlı bir skor arıyoruz

Maçın büyük kısmında biz hakimdik. Bir çok pozisyondan yararlanamadık ama avantajlı bir skor aldık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İyi oynadık rakip 9 kişi kalınca sahadan net bir skor ile galip ayrıldık
    Last edited by Romeo3405 : 30.Ocak.2008 at 09:55 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

tabrikler iyi gidiyorusn
    cristiano ronaldo ne zaman gelicek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    tabrikler iyi gidiyorusn
    cristiano ronaldo ne zaman gelicek
    teşekkür ederim. Ronaldo her gün telefon açıp yalvarıyor al beni diyede almıyorum keratayı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Normal süresi 2-2 sona erdi. Uzatmalarda forveti çiftleyip Pitbullu aldım oyuna ve 2 gol atarak yüzümü kara çıkarmadı ve gruplara kaldık.Gruplardaki rakiplerimiz Ankaraspor-Eyüpspor-Galatasaray-Konyaspor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Kupada elediğim Sivas ile ligdede karşı karşıyayız. Kupadada 90 dakika 2-2 bitmişti bu maçtada 2-2 bitti
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İlk maçtan 0-0 ile dönmüştük deplasmandan. Evimizdede güzel bir oyun ile rahat kazandık ve gruplara kaldık
    Last edited by Romeo3405 : 30.Ocak.2008 at 11:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evrim harikasın tebrikler Lig fena değil ama Uefa süper gidiyor şu ana kadar Türkiye Kupası grubundan da 2.olarak çıkarsın.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

UEFA KUPASI GRUBUMUZ

Çok zor bir grup değil eğer futbolumuzu sahaya yansıtırsak bu gruptan çıkabiliriz

Deplasmanda kazandık. Takım olarak iyi gidiyoruz bu yolda gidersek zaferler bizim olacak

Kendi sahamızda kazanmamız gereken maçta golsüz berabere kaldık çok iyi oynayamasakta bir çok pozisyondan yararlanamadık

Avrupada bir zafer daha kazandık gruptan çıkmak adına çok önemli bir 3 puan aldık

Deplasmanda trabzonsporu devirdik. Gökhan Ünalın gölü ile ilk yarıyı önde bitirdik. İkinci yarı forvet değişimi oldu. Gökhan çıktı Pitbull girdi ve Pitbullda bir gol atarak maçın skorunu belirledi

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ankaraspor karşısında çok iyi oynadık ve farklı kazandık. 2 Gökhan 1 Kemal ve 1 Erdal attı takım her geçen gün daha iyiye gidiyor

Last edited by Romeo3405 : 31.Ocak.2008 at 02:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

başarılar iyi gidiyosun Pitbul tutmuş gibi Özer'de fena değil hadi bakalımm

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ritmi yakaladık bursa deplasmanındanda galibiyetle ayrıldık. Mehmet topuz ve Cangele ile kayseriye 3 puan ile döndük
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Deplasmanda kötü oynadık kaybettik ama turu geçme şansımızı kaybetmedik
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Kendi sahamızda lider konya karşısında kötü oynadık. Gökhan ile önne geçtik amaWashingtonun gölüne engel olamadık Sahadan 1 puan ile ayrıldık
    Last edited by Romeo3405 : 31.Ocak.2008 at 03:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Çok iyi gidiyorsun tebrikler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

harika gidiyorsun tebrikle

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2 haftalık beraberliklerden sonra kendi sahamızda Antepi bu senenin parlayan yıldızı Erdal ile geçerek 3 puana ulaştık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

7 dakikada yediğimiz 2 şok gol ile 2-0 yenik duruma düştük. İlk yarının sonlarında Erdal golü attı ama ondan sonra gol olmayınca sahadan yenik ayrıldık
    Last edited by Romeo3405 : 31.Ocak.2008 at 10:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

İyi gidiyorsun iyi Zeniti geçersin umarım yani takım iyi gaza getirirsen geçemeyeği takım yok ksnin.Ben marsilyayı vilarreali falan bile devirmiştim elemelerde

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Maça çok iyi başladık Gökhanın attığı 2 gol ile 2-0 öne geçtik sonra bolton 2-1 yaptı daha sonra Erdal ve Gökhanın gölleri geldi skor 5-1 oldu farkı dahada açarız yada skoru koruruz derken oyun disiplininden koptuk ve durum 5-4 oldu. Açıkçası bu maçtan hiç memnun değilim sadece alınan 3 puana sevindim. Uefa gruplarından çıkmak için avantaj yakaladık

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bu galibiyet çok iyi olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İşte bu Uefa da 2 galibiyet 1 malubiyet seni şu anda gruptan çıkaracaktır son maçıda al gruptan 1.olarak çık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kazanmaya devam ediyoruz bu hızla gidersek sezon sonu şampiyon olacağız

Erteleme maçında takipçimiz feneri yenip aradaki puan farkını açmak istiyordum ama öne geçtiğimiz maçtan sahadan 1 puan ile ayrılmak zorunda kaldık

Kupada Konyaspor karşısında galip gelerek kupadada dolu dizgin yolumuza devam ediyoruz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Deplasmanda alkmaarı çok iyi bir futbol ile devirerek gruptan 2. olarak çıkmaya hakkazandık

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Last edited by Romeo3405 : 02.Şubat.2008 at 02:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

UEFA'da iyi bi kura daha kolay takımlar vardı ama eleyebileceğin bi takım. Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

TRANSFER DÖNEMİ

Clodoaldı takıma büyük güç katacak

Alessandro sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı çok şey bekliyorum bu sene için

Alex çok büyük yıldız olacak ama bu sene için kiralanacak takım aranıyor

Emrah Bedir genç golcü transfer edildi ve erciyese kiralandı

Genç defansif orta saha Erciyese kiralanacak

Ferhat Kiraz alındı ve Erciyese kiralandı

Genç yetenek İrfan Başaran transfer edilip Erciyese kiralandık

Genç kaleci Mert Fenerbahçeden alındı ve Erciyese kiralandı

Soner Cihanda transfer edilip kiralananlar listesinde
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İyi oynamadık ama deplasmanda 1 puanda fena değil yeni transfer alessandronun 2 gol atmasıda sevindirici bir olay
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Çok kötü oynadık ama kazanmasını bildik Kupada üst tura yükseldik rakip Beşiktaş

Beşiktaş karşısaında sahamızda çok iyi oynadık ve deplasmana tur için avantajlı gideceğiz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Galatasaray deplasmanından 1 puan ile döndük bu aralar takımda istikrar sorunu var acilen çözmem gerekiyor
    Last edited by Romeo3405 : 02.Şubat.2008 at 09:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Evrim ligde güzel gidiyorsun Uefa da ise rakipler zorlu ama Bolton'u yendiysen Rangersi hayli hayli yenmen lazım başarılar.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri