1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Şampiyonluğun tek adaylığı için...

Default Şampiyonluğun tek adaylığı için...

Sabah kalktığımda Manchester City ile bir kendime oyun açtım.Taktik üstüne taktik denerken birden böyle bir şey buldum.Bunu denemek istedim.Başarılı olucağımızdan emindim.Başarıyı bu taktikle buldum.Bunu hepinize tavsiye ederim.

Diziliş;

Arkadaşlar komutlarınızı size serbest bırakıyorum.Ama oyun anlıyışını normalden biraz fazla atağa doğru yönlendirin.Closing Down'u son seviyeye getirebilirsiniz.
    Defans çizgisini biraz geriye yaslayın.Aşağıdan da Kontra Atak seçeğini seçebilirsiniz.
    Bu da sezonun başlarından bir maç süper oldu.Liverpool böyle ezilir.

Uyarı:Bazı arkadaşlar ofsayt taktiğini seçiyorlar aman dikkat!Bu taktikte ofsayt taktiği çok gol yedirir size.

Taktik link : Indir
    Last edited by Mirza : 29.Ocak.2008 at 09:58

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Deneyelim bakalım YusufCan..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Yusuf abi yaptıysa bi şey biliyodur denicem tabiki ama NEwcastle'yle.Tamda Fikstürümde Man City maçı war.
    turksportal...

Quote Originally Posted by handemert View Post
    Yusuf abi yaptıysa bi şey biliyodur denicem tabiki ama NEwcastle'yle.Tamda Fikstürümde Man City maçı war.
    Teşekkürler Mert.Hızlı forvetlere sahip takımlarda çok işe yarıyor.Yandan gelen ortalar da büyük tehlikeler yaratıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Bende Man Cıty'yim üçlü savunma oynuyorum 18 maçta 14 galibiyet 4 beraberlik aldım.Ama bunuda kesinlikle deniycem.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Denemekte fayda var.Liverpool'u ezmek çok zor bir iş.Paylaştığın için sağol.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

bende deniycem.Paylaştığın için sağol.
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

bu taktik Sports Interactive forumlaridan alinmistir, hattaa adi bile aynidir.

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    bu taktik Sports Interactive forumlaridan alinmistir, hattaa adi bile aynidir.
    Valla hiç haberim yok.Girmiyorum ki ingilizcem iyi olmadığından oraya.Valla 1 kere girdim o zaman da Haziran'ın ortasıdı her halde.Kendi taktiğim.

paylaşım için sağol deneyeceğim sirtomasrosicky1..bir sorum olcak atak oyuncusu kutuculuğu işaretleyecez mi?

Quote Originally Posted by ajna View Post
    paylaşım için sağol deneyeceğim sirtomasrosicky1..bir sorum olcak atak oyuncusu kutuculuğu işaretleyecez mi?
    Yok.Atak oyuncusunu isteğine bağlı işaretliyebilirsin.Ama benim size bir önerim ofsayt taktiğini işaretlemeyin.Çünkü aksaklıklara neden oluyor,buda sizin fazla(+) gol yemenize neden olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Ewet bu taktik alıntı adı diziliş takımdaki 11 falan aynı ama bu taktiği aylaştığın için yinede teşekürler erçekten çok iyi ben bu taktikle arsenal le bütün kupaları topladım herkeze tavsiye ederim bu taktği

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Yok.Atak oyuncusunu isteğine bağlı işaretliyebilirsin.Ama benim size bir önerim ofsayt taktiğini işaretlemeyin.Çünkü aksaklıklara neden oluyor,buda sizin fazla(+) gol yemenize neden olabilir.
    bilgi verdiğin için teşekkür ederim..görüyorum ki hakem lehimize faul verince rakip oyuncu sık sık kendi yarı sahamda kalıyor sık sık ofsayt'a yakalanıyor..
    Last edited by lastchaos : 01.Şubat.2008 at 13:03

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Valla hiç haberim yok.Girmiyorum ki ingilizcem iyi olmadığından oraya.Valla 1 kere girdim o zaman da Haziran'ın ortasıdı her halde.Kendi taktiğim.
    Senin adın Sneaky Ninja mıydı?

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

vallaa ben bilmiyorum bu taktigin aynisi ve ismide ayni...

takım anlayışı temposu son seviyede miydi?ben unuttum galiba...

Quote Originally Posted by ajna View Post
    takım anlayışı temposu son seviyede miydi?ben unuttum galiba...
    Takım anlıyışının temposu son seviye olmamalı.Bu sana çok gol yedirir.Topluca hücuma çıkmana sebep olur.Orta seviyelerde olursa senin için iyi olur.Hangi takımsın belirtirsen sana ideal kadronu vede komutları burda yayınlıyabilirim.

Takım anlıyışının temposu son seviye olmamalı.Bu sana çok gol yedirir.Topluca hücuma çıkmana sebep olur.Orta seviyelerde olursa senin için iyi olur.Hangi takımsın belirtirsen sana ideal kadronu vede komutları burda yayınlıyabilirim.
    sevilla ile ilk sezon ligi 2.sırada bitirdim sezon başından beri barca ile çekişiyordum onlar kazandıkça ben kazanıyordum 11 puan farkla şampiyonluğu kaçırdım..2 sezon transfer çalışmalarını sürdürüyorum..işte ss

Gerçekten çok başarılı olmuşsun.Bu taktiği ne zamandan beri kullandın?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu taktik SI Games forumlarında yer alan:

http://community.sigames.com/eve/for...7/m/5752052473

linkindeki taktiğin tıpatıp, ismi ile bile aynısıdır. Alınan sonuç, atılan goller bile aynıdır. Kimseyi kandırmaya çalışmayın, alıntıysa alıntı deyin bundan sonra, yoksa çalıntı olarak görürüm ben.

Konu kilitlenmiştir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri