1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: "Borcumu ödemek istiyorum"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default "Borcumu ödemek istiyorum"

"Borcumu ödemek istiyorum"

Fenerbahçe ile Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan lig maçında takımdaki yerini alamayan ve bu nedenle taraftarlarımızın kurduğu hayallerin yıkılmasına neden olan Lincoln, Pazar günü Kadıköy'de gerçekleştirilecek olan Fortis Türkiye Kupası mücadelesinde oynamak istediğini ifade etti. Sakatlığını atlattıktan sonra arkadaşlarıyla birlikte çalışmalara başlayan ve şu ana kadar hiçbir derbide ter dökemeyen Brezilyalı futbolcumuz, Sabah'a konuştu. Lincoln, "Ben Galatasaray'a faydalı olmaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim. Ama talihsiz bir sakatlık yaşadım. Yüzde yüz iyileşmesem bile Fenerbahçe maçına yetişmek için her şeyi yapıyorum. Bu derbide oynayarak taraftarlarımıza olan borcumu ödemek istiyorum" dedi. "KARAR DOKTORLARIN"
    Beklediğinden uzun bir sakatlık dönemi yaşadığını itiraf eden ve bu durumun herkesten çok kendisinin canını sıktığını dile getiren Galatasarayımız'ın yıldız futbolcusu, "Talihsiz bir sakatlık dönemi geçirdim. Bu durum herkesten çok beni üzdü. Fenerbahçe maçında sahaya çıkıp çıkamayacağıma doktorlar karar verecek. Ama tekrarlıyorum; oynamak istiyorum. Oynarsam da elimden gelenin en iyisini yapacağım" diye konuştu.

Kaynak: Sabah

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ödemeli ..ödeyecek de...

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Bu konunun ömrü kısadır.. (:
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Bu tarz haberleri maç konusunda paylaşırsak daha güzel olur. Konu gma gider.

Mesaj Yetkileri