1 ile 30 arası toplam 152 sonuç

Konu: Turksportal SK [Yama İçeride!]

Threaded View

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Default Turksportal SK [Yama İçeride!]

Kısa bir süre önce üyelerimizin TURKSPORTAL SK’ yi tekrar canlandırma , yeni versiyon’a uyumlu hale getirme isteği vardı.Bizler bu istek doğrultusunda ufak çaplı 2-3 toplantıdan sonra bu yamanın yapılmasına karar verdik.Bundan önce Adminimiz Aydın Akgün'ün oluşturduğu taslak üzerinden yola çıkılarak ve kurgusal bir şekilde en ince ayrıntısına kadar başvuran kişileri FOOTBALL MANAGER 2008 oyununa birer Turksportal SK, Turksportalgücü ve Turksportalbirliği futbolcusu olarak ekledik.
    Temel olarak prensibimiz verilen başvuru forumunu eksiksiz ve kuralları çerçevesinde doldurulmasıydı.Formların içeriklerinin doğru veya yanlış , eksik veya fazla olması gibi durumlar için form takibinde bana Mustafa Ekici arkadaşımız destek oldu.Başvurularda birçok özelliğini başvuran üyelerimiz belirledi. Ama belirli bir sınır koyduk Baştan savma yapılmış başvuruları da kabul etmedik Mevcut ve potansiyel yetenek değerlerinizi biz ayarladık. (Mevcut yetenek -current ability-CA birçok özellik üzerinde direk etkili olduğu için şöyle bir durum oluşabilir: Sizin 20 verdiğiniz bir özellik CAnızı 120 olarak ayarladığımızda otomatik olarak 13-14 seviyesine düşecek.)
    Emre ve Gökay arkadaşlarımız oyun için Yüz paketi , Forma paketi ve belki bir SKIN için yardımcı olacaklar.Sadece data yönünden değil , grafiksel açıdanda hoş bir şeyler ortaya koymak istiyoruz.
    Amacımız tamamen eğlenmek ve sanal ortamda bile olsa hoşunuza gidecek bir şeyler hazırlamaktı.Bizler bu yamayı hiçbir menfaat beklemeden tamamen sizler için yaptık...
    Bizlere bu yamada verdiği manevi destekten dolayı Aydın ağabeyimize teşekkürü borç bilirim.Ve beni Football Manager konusunda yetiştiren Ömer(perpetua) hocama içten sevgilerimi sunar ,datada bana yardım edenlere ayrıca şükranlarımı bildiririm.....

Yukarısını uzun uzun okuduktan sonra gelelim detaylara ;

*Yamamız’da Turksportal SK , Turksportalbirliği , Turksportalgücü olmak üzere üç takımdan oluşmaktadır.
    *Takımlar IBB , Kasımpaşa , Oftaş ‘ın bir alt lige düşürülmesi ile onların yerine oluşturulmuştur.Yani ligimiz Türkiye Süper Lig’i.
    *Oyuncu dağılımı tamamen RANDOM olup , oyuncu özellikleri CA ve PA’lar kişinin forumdaki durumuna göre düzenlenmiştir..
    *Oyun 8.0.1 üzerine yapıldı
    *Yama’nın bu v1.5’inden sonra belki bir adet düzeltme yaması çıkabilir

TESTERLAR ; Şemsi , Çağrı , Alican , Cengiz , Mustafa , Gökay , Emre..

Merak ettiğiniz her soru ve bildirmek istediğiniz her sorun için ;
    cloduern [at] hotmail [nokta] com

Kurulum ; RAR dosyasındaki Klasörü
    C:\Documents and Settings\BİLGİSAYAR İSMİ\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db
    içine atmanız yeterlidir..

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28763/bilgi/
    Last edited by EreN : 04.Şubat.2008 at 23:45
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Mesaj Yetkileri