1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Oyunu Save Etmeden Kapatırmısınız ? Kaparsanız ne zamanları kaparsınız ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Default Oyunu Save Etmeden Kapatırmısınız ? Kaparsanız ne zamanları kaparsınız ?

Arkadaşlar ilginç bir konu. Ben kendi yazacağım şu :

Ben kapatırım ancak seyrek diyebiliriz. Çok sakat olduğunda falan o da ama çok saçmasapan şeyler olursa da kaparım çünkü o da hakkımız fm ler tam olarak gerçekçi değil dikkatinizi çekerim gerçekçi değil demedim tam full olarak gerçeçkçi değil bence bu bize kapatma hakkı verebilir. Benim görüşlerim hakkında yorum yapıp kendiniz ne zamanları kapatıyorsunuz ve ne kadar sıklıkta kapıyorsunuz anlatabilirsiniz. Teşekkürler .....

Valla iyi giden bir oyun olursa kapatmam bazen canım çok sıkılır save etmeden kapatırım.. Ama genelde istekli ve güvendiğim takımlarda ay başı save alırım.. Çok acele bir işim olduğunda save yapar açık bırakırım bilgisayarı giderim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

sinirlendiğinde kapamazmısın .... ya da çok sakat olunca falan

Quote Originally Posted by can777
    sinirlendiğinde kapamazmısın ....
    Asla kapatmam yani mesela 3-0 yeniyorum 3-3 oldu diyelim maç acayip sinirlenirim ne bardak ne klavye bırakırım ama hayatta oyunu kapatmam inadına save yapar kendi kendime "şimdi siz görürsünüz" fln derim nedense baya sinir yaparım

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Bende hiç bir zaman kapatmam.Oyunda hile yapmış oluyoruz o zaman resmen buda bana göre hiç hoş değil.Çok sakat olduğunda genç oyunculara fırsat açılmış oluyor.elektrik kesintisi hariç asla kapatmam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

sen hangi takımsın tümer yağız .... ( esas olarak )

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Beşiktaş
    Niye sordun ki

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

bilmem merak ettim .... kaçıncısın peki .... bir de sende çok sakat oluo mu çok saçma bence bende her hafta en az 2 sakat oluo şu dönem 6 sakat var..... hepsi de as ..... senib yazdığın yorum yüzünden demiyorum yani ....

Quote Originally Posted by ermoon34
    Asla kapatmam yani mesela 3-0 yeniyorum 3-3 oldu diyelim maç acayip sinirlenirim ne bardak ne klavye bırakırım ama hayatta oyunu kapatmam inadına save yapar kendi kendime "şimdi siz görürsünüz" fln derim nedense baya sinir yaparım
    abi bendede ne klavyeler gitti bi bilsen

Quote Originally Posted by azalkmar
    abi bendede ne klavyeler gitti bi bilsen
    bilirim haklısındıır.. Hazırlık maçlarında bile sinirlenirim.. Ama işte en zevkli yönü bence orası oyunu gerçekmiş gibi oynayıp sinirlenip ve en sonunda zaferde gülüyorum..

son olarak, oyunu save etmeden bende kapatmam yani bi lig maçında yenildim ha çıkim bir daha oyniyim yoktur.. zaten öyle bişey yapsam bile ki yaptım bi kere bidaha yapmam iyi gitmeme rağmen takım kötü oynuyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

sayenizde bende gaza geldim kapatmayacam len kötü olsa da doğru aslında illa da başarılı olacağız< die bir şey yok kapatmayalım ama kaçıncı olursak olalım değil mi ben buna karar verdim ....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ben fark yersem kapıyorum hemen
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Oyunu savelemeden kapatırken şunu düşün.Sen takımının gerçekten menejerisin ve istemediğin sonuçla karşılaştın.Zamanı geri getirip maçı tekrarlama şansın var mı?Hadi zamanı geri getiremedin karşı takımı soyunma odasından alıp tekrar maç yaptırabilirmisin?Hadi bu da oldu federasyon,uefa,fifa ne der bu duruma Ya anla işte oyunu savelemeden kapamak ne kadar saçma bir eylem.Bence yapma arkadaşım.Oyunu ne kadar gerçek yaşarsan o kadar haz alırsın.Diğer türlü sadece kendini kandırırsın.Maalesef...

Quote Originally Posted by eran
    Oyunu savelemeden kapatırken şunu düşün.Sen takımının gerçekten menejerisin ve istemediğin sonuçla karşılaştın.Zamanı geri getirip maçı tekrarlama şansın var mı?Hadi zamanı geri getiremedin karşı takımı soyunma odasından alıp tekrar maç yaptırabilirmisin?Hadi bu da oldu federasyon,uefa,fifa ne der bu duruma Ya anla işte oyunu savelemeden kapamak ne kadar saçma bir eylem.Bence yapma arkadaşım.Oyunu ne kadar gerçek yaşarsan o kadar haz alırsın.Diğer türlü sadece kendini kandırırsın.Maalesef...
    açıklanacak bir şey kalmaamış sanırım
    Dediği gibi ne kadar oyunu gerçek yaşarsan o kadar haz alırsın..

Nesil
    2005
    Yer
    34

ben as bi oyuncum yada gelişmekte olan bi genc 4-5 ay yada daha fazla sakatlanırsa kapatırım yoksa kafayı usuturum bu daha akıllıca hem yeni bi klavye parası vermemis olurum ama mac sonları kapatmam hırs yapınca daha guzel oluyo

özellikle kritik maclar öncesi asla kaydetmem ve oyunu mactan sonra skaydederim.
    hayatta geriye dönüs yoksa burda da yok..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Wink

Quote Originally Posted by Alpertunga
    özellikle kritik maclar öncesi asla kaydetmem ve oyunu mactan sonra skaydederim.
    hayatta geriye dönüs yoksa burda da yok..
    ewet ama ya yenilirsen ^o)
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Quote Originally Posted by eran
    tam bende öyle düşünüyorum senin gibi ama o sinirle kapatıom işte. Bir de o kadar kişinin sakatlanaması bence çok saçma ....

Quote Originally Posted by cifaaa
    ewet ama ya yenilirsen ^o)
    Türkiye dünya kupasi elemelerinde 4-2 yenmesine ragmen elendi
    ki biz o maci 5-0 alabilecek kapasittedeydik
    zamanin geriye dönemsini cok istedim. gözlerimi actim kapadim
    ALLAH im bu bir rüya olsun diye...

ama sonuc degismedi..

5 milyon Türk Almanya da pasif bir izleyici.

ALmanlarda böyle istiyordu zaten. amaclarina ulastilar böylece.
    bilmem ne ettigimin domuzlari...

20. Default

walla beni deli eden şeyler olunca kapatıyorum mesela genelde şampiyonlar ligi maçları öncesinde ardarda her gün sakatlanmalar başlıyor en az oyuncum bulunan mevkide oyuncu kalmıyor mevki dediğim dr dl dc diye ayrı ayrı değil defans oyuncum forvet oyuncum vs kalmıyor ne yapayım kapatıyorum forvet oyuncum en az 5 tane varken sakatlandı kapattım bir de defans oyuncum 8 tane sakat oldu kapattım bir de bütün cm fm serilerinde şuna gıcık oluyorum: böyle kritik maçlar öncesi sakatlıklar artıyor sabredip devam ettiğimde maçtan hemen sonraki günlerde iyileşiyor neredeyse hepsi yani bu ayarlanmış gibi oluyor saçmalıktan başka birşey değil... aklıma gelmişken bir şey daha anlatayım kaleciler gerçekte çok nadir sakatlanır ama bende sürekli sakatlanıyor ve bir keresinde gene şampiyonlar ligi nde yarıfinal falandı. gençler dahil bütün kaleciler sakatlandı kendiliğinden adı sönük yazılı oyunculardan yeni bir tane çıktı (sırf o maçlık sonra kayboldu) nasıl olduysa ona oynama izni verdi... saçmalıklar çok bol bence kapatılması gereken yerler var.

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

CM2'de * ile çıkma vardı ben orta okuldayken, onu çok kullanırdım.

Ben kaç kere klavye-mouse kırdım gerçekten sayısını bilmiyorum. Monitörün altlığını bile kırdım yani, varın siz düşünün.

Artık akıllandım her zaman en basit mouse'u alıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by can777
    bilmem merak ettim .... kaçıncısın peki .... bir de sende çok sakat oluo mu çok saçma bence bende her hafta en az 2 sakat oluo şu dönem 6 sakat var..... hepsi de as ..... senib yazdığın yorum yüzünden demiyorum yani ....
    ya bende bazen sakat sayısı ona çıkıyor zorlanıyorum ama diğer oyunculara forma şansı doğuyor.ben kadroda as olabilecek şekilde yirmi oyuncu tutuyorum en az.

Nesil
    2005
    Yer
    34

Quote Originally Posted by Alpertunga
    Türkiye dünya kupasi elemelerinde 4-2 yenmesine ragmen elendi
    ki biz o maci 5-0 alabilecek kapasittedeydik
    zamanin geriye dönemsini cok istedim. gözlerimi actim kapadim
    ALLAH im bu bir rüya olsun diye...

ama sonuc degismedi..

5 milyon Türk Almanya da pasif bir izleyici.

ALmanlarda böyle istiyordu zaten. amaclarina ulastilar böylece.
    bilmem ne ettigimin domuzlari...
    almanlar niye oyle istesin tam aksine adamlar orda olmamızı isterler ki onlar para kazansınlar

hayatta yapmam.hile gibi
    -

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

eskiden çok yapardım.artık yapmıyorum.oyunun zevki kalmıyo.

abi kapatılırmı hiç ya hic oynama o zam noyunun ne zevki kalıyo ki bunda yenilmekte var kazanmakta

Nesil
    2005
    Yer
    KAPALI ALT

ben fm 06 da hiç kapatmadım ama 05we dierlerinde avrupa maçlarında fark yersem yapıodum

Quote Originally Posted by hezzo
    almanlar niye oyle istesin tam aksine adamlar orda olmamızı isterler ki onlar para kazansınlar
    elbette almanlar istemeyecek.. kaldiki parayi yine kazanacaklar.
    Türkler haricinde bir kere herkes disardan gelecek...
    Sadece bu da degil... Almanlar 2002 dünya kupasinda gördü buralarin
    ne senlige dönüstügü.. adamlar finale cikma sevincleri bizim gruptan cikma
    sevincimizin eglenecemizin yanina bile yaklasamadi.. gök beyaz yer kirmiziydi.

Türkiyenin Dünya kupasina gidememesinde de...
    Türkiye'nin 6 mac ceza yemesinde de..
    her türlü aleyhimizde almanlar köstek oldu...

genc oyuncularin Türk milli takimi secmeleri onlari cildirityor zaten...
    halen asimile edemiyleri cildirtiyor onlari... bunlarin hepsi ayak oyunlaridir..

ve sükür artik kurtuluyorum bu cenabet memleketten...

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

elektrikler kesilirse...

o senin şansın olur...

Ve ben o yolları düşünüp de(bi kere başıma geldi)oto save'm açıktır ve yenilsem bile kendim otomatikman her maçtan sonra save yaparım
    -

Mesaj Yetkileri