1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: (Kayserispor)Hedef :Şampiyonluk

Default (Kayserispor)Hedef :Şampiyonluk

Hedef Tek... Yıllardır Aynı şekilde Süren gelenek halıne gelen 3 buyukler dısında Sampiyon görmeyen Ligimizde ! Anadolunun en güzel il lerinden kayserinin en buyuk ve en koklu takımı kayserisporla Şampiyonluk ...!

İşte Buyuk Zaferleri Kutluyacagımız Kayseri Ataturk Stadyumu::

Tattik :

Amacımız TSL SAMPİYONLUK :

Bu Amacla Yönetim İle Birlikte Belirlediğimiz Oyuncuları Takıma Katmak icin Transfer calısmalarımız basladı .... ! Alacagımız Oyuncular Bizi bu amaca taşıyabılecek Güvene sahip ,yetenekli, Çalıskan ve tabikide Kaliteli olmalıydı...
    Ve Transferler...

Ve hazırlık maclarına Baslamıstık....
    İşte Kampımız::::

Bu sonuclardan sora Aklımızdaki İskelet Kadro yavaş yavaş şekillenmeye başlamıstı... Gokhan Ünal,Mehmet Topuz,Cangele,Saidou,İvankov gibi Yıldızların arasında .Aaritalo,Murat gibi genc ler serpiştirilmiş bir Kadro olusturmustuk 3 buyuklerden Hiç bir eksigimiz yoktu... Ve yavas Yavas Ligin Acılıs macı olan Manısaspor macı Yaklışıyordu.. Kayserispor Bu maca Hedefe kitlenmiş bir bomba gibi hazırlanıyordu !... Bütün Camia İnanmıstı. Ve Bir Patlama Yaşandı Ve işte Mactan Görüntüler...

İşte Bu Sonuc Herkese Bu hedefin Boş bir Hayal Olmadıgını Göstermişti Manısasporda Ligimizin Kalıteli takımlarındandı ama En kaliteli takım olup Şampiyonlugu goguslememız icin Bütün kaliteli takımları yenmemız lazımdı ve 2.mac yaklasıyordu 2.macta kendı evimızde Ligin Vasat Ekiplerinden C.rızesporlaydı...

Yine Mehmet Ve Gokhanın Golleriyle 3-1 gibi net bir skorla 2'de 2 yapmıstık Ve UEFA dada Rakimiz "Gorica" idi Uefa dada amaclarımız vardi tabiki.......
    Last edited by kebogunduz92 : 04.Şubat.2008 at 19:45 Reason: Taktigi Koymayı unutmusum ! sorry

tebrikler iyi başlamışsın..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar dielrim iyi başlamışın ancak alattini satman iyi olmamış

Tebrikler.Çok iyi başlamışsın.

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Başarılar dielrim iyi başlamışın ancak alattini satman iyi olmamış
    Ya Tek Forvet Oynuorm O yuzden Satmak istedim teklif gelincede yolladım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim tebrikler güzel başlamışsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Uefa Ön eLeme macında Gorica ' yı Nedense biraz Zorlansamda Gectim... Sıradaki Kurayı heyecanla beklıyordum...

Gorıca Macından Sora asıl hedefim olan Lige Dönüyordum.. ve Zorlu Bir G.Antep Deplasmanı Beni Beklıyordu...

Mac Sorası Yapılan Yorumlara Göre 2 Tarafın Lehine mac olabilirde Hiç Bir ekip fileleri havalandıramadı Dostca Bir Mücadele İzledik...
    Ama Gercekten Antep Kalesinde Ömer olmasaydı Bu mac Bizimdi ama olmadı İlk Puan Kaybımızıda tattık Bundan ders cıkarmamız lazım,Önümüzdeki maclara Bakıcaz...
    Bir Sonraki Mac Kasımpaşaylaydı Ve Şampiyonluga oynuyan bir Ekip İçin Mutlak Galip gelinmesi gereken Bir mactı ; Çünki Büyük Bir takım Asla Ard Arda Puan Kaybetmemeliydi...

Evet Macı Almıstık Ama Aaritalo nun Sakatlanması Herkesi Üzmüştü Aaritalo gibi bi oyuncunun yerini doldurmak o kadarda kolay olmuyacaktı ancak ! Takımda Erdal Günes,Fatih Ceylan gibi Cok Yetenekli Açık oyuncularıda vardı....

Ve Yine Bir Deplasman Macı Yaklaşıyordu .... Zorlu Bir G.birligi deplasmanı vardı Önümüzde Cok İyi Oynadık Ama Cok Şanşsızdık !...

Resimdende Anlıyacağınız Gibi G.bırlıgı bizden Cok Üstün Oynamadı hatta Biz Daha fazla Şut Cektık Ama olmadı ! Futbolda Şans Faktörünü Bİr Kez Daha Hatırladık....
    Ama Puan Kayıpları Artmaya baslamıstı ve Şanş Faktörünü bi kenara bırakıp .. Önümüze Bakıcaktık...
    Önümüzde Cok Büyük Bir Mac Vardı, Fenerbahce Macı Liderlik İcin ÇEkiştigimiz Rakiplerden Biriydi Fenerbahçe... Ve Eger Kazanırsak Gercekten Harika Bir Başarı ya imza atıcaktık ! Ligin Başından Beri Kendı Sahamızda Hiç Mac vermedık Ve Taraftarımız sayesındede vermeye Niyetımız Yoktu ! Fenerbahce Karsısında Cok üstün Oynadığımız Macı Son dakika Golüyle Kazandık....

Bu Arada UEFA 'dada Yolumuza Son Sürat Devam Ediyorduk Rakibimiz KopenhaK ! dı Ama Onlarıda Danımarkada 4-0 yenmıstık Bu cok ama cok avantajlı bir skordu ama bunu korumak daha önemliydi Cok önemli silahları vardı ! Tr deki macta ise kapandık Ve 0-0 bitirip UEFA da gruplara kalmayı basardık.... Grup Şöleydi:
    -AEK
    -Rennes
    -AZ
    -Kayserispor
    -Palermo

Uefa , Lig derken Cok Yogun Bir Fixtur ümüz oluşmuştu ve Çogu Futbolcumuz Buna alısık deildi ... Önümüzde Türkiye Kupası Ön eleme Macı vardı Ve Rakip Güçlü Yigidolardı..... Korktugum oldu ve malup olduk ! Artık Tr kupasında degildik...

Gercekten Üzülmüştük Türkiye Kupası Fazla Prestijli bir kupa olmasada Maddi Açıdan Önemliydi.... malesef elenmiştik...

Sivas Macında Morali alt-üst olmuş olarak Galatasaray macına Cıkıcaktık ! Macın Evimizde Olması Bize Bir Artıydı ama rakip Çok saglamdı

Ciddi anlamda Üstün Oldugumuz macı Kaybettik Galatasaray'ın Kaleye SAdece 2 şutu
    vardı ! ligdeki Puan Kayıplarımızdan Birini Daha yaşadık ! ve evimizde ilk maglubuyetımızı aldık Bu sezon....

takımı Toparlamaya calısıodum ama Olmuyodu Bir Puan Kaybıda Ankaraspor deplasmanında Yaşadık ! ama aRtık Buna Bir Dur dememız lazımdı....! ! ! ! !
    Oluşan sonuclar Sonuca Ligde 5.Sıradaydım Ve 4.sıradakı Rakibim Bursa ile Kendı Evimde Cok Önemli Bir mac vardı ! en Az Galatasaray-Fenerbahce Veye Besıktas macları kadar önemlıydı bu mac ! ve Aslanlar gibi Cıkıp Kazadık

Saidou 2 qol Attı Bu macta

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Devamııı Pek Yakında !....
    Last edited by kebogunduz92 : 04.Şubat.2008 at 19:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

başarılar ama trabzon'u unutmuzsun

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim.Güzel başlamışsın.UEFA'da da başarılar.

Yha Trabzonu unuttugumdan degilde ! Trabzon Zaten Şampiyonluga oynayamıo bilmiorm belkıde sadece bnm oyunda böle ?? kume duscen neredeyse

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

İyi giditorsun .UEFAda başarılar

kume mi o kadarda değil kardeş iyi gidiyosun başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok iyi gidiosun başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    .

iyi gitmissin Uefa da basarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İyi bir başlangıç sayılır Uefa grubun zor ama 3.olabilirsin.

Önümüzde Zorlu Bir Periyot vardı....

Bu Son 6 macın 2malup 2 beraber 3 galip bitirmemiz Bizi Ligde 4.sıraya taşımıştı ancak daha iyi olmalıydık .... Önümdede AEK macı vardı.. BU maca ne yalan söliyim Hiç ümidim y0ktu cunkı AEK da cok iyi bir takımdı ve mac Yuannıstandaydı... Ama umdugum gibi olmadı

2-0 geriye dustugum macta bir inanılmaz gerceklesti Ve 6-3 macı cevirdik ( HEMDE YUNANISTANDA)

Gercekten Büyük Bir Başarıydı....

Cok Büyük Moral Olmıştu Ligde İse Şuan 5.sırada Bulunan Konyasporla Bir macım vardı ! Ben 4. düm ve yerımı kaybetmek istemiyordum... Sezonun İlk yarısını En az ilk 3 kapatmam lazımdı Amaclarıma ulaşmam icin !

Konya Macından Sonra Az ve Rennes Macları vardı... Az karsısında Korkak gittigim için gene 2-0 geriye dustum ama Bu sefer o kadarda şanşlı degildim mac 2-1 bitti ama Şu dersi cıkarttım her takımı yenecek güce sahiptim korkmadan oynasaydım emininmki Az yide yenicektim !.. .Ve Rennes Macına öle gittim ve Beklenen oLdu !

FRANSADA 0-4 Yendim Rennes ' i

Bu Skorla Gruptan Cıkmayı Garantilemiştim Hatta PalerMo yu yenersem.. Lider Cıkıcaktım !

İşte Grup ,

Ben TsL şampiyonluk icin oynuyordum ama ! HEdefi Birazda Büyüttüm...
    UEFA'da Çeyrek Final ' oynamayıda hedeflerımın arasına ekledım......

Ligdeki Rakibim İse Bjk ' di..

Uefa da ve Ligde başarılar,feneri yenmen iyi olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Gayet iyi giditorsun böyle devam topuzu falan sakın satma

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Özellikle Uefa da süpersin tebrikler.

uefada süper gidiyosun başarılar...

Saolun Arkadaslar Ama Biliosunuz adamlar Serbest kalıo Sezon Sonu Ne kadar Urassamda Olmuyo ! :S:S kalmıyorlar klubte "Mehmet Topuz" Gatefeyle Anlastı ! sanki Gatefe benden cok iyi !... neyse Gokhan'ı tutmaya calıscam !...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Topuzu tutamadıysan Gökhanı hiç tutamzsın

tutamassak daha iyisini alırız

-Mesela Bilal Kısa 'yı dusunuom Mehmet Topuzun Yerine Özellikler neredeyse Aynı !

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bjk ^ye Şanşsız bi sekılde 1-0 kaybettim ! ve Araya Girdik Tr Kupasından eLendıqım İcin . Bir Kaç hazırlık macı yapıyım dedim ! ve eksik olarak gördügüm bolgelere yenı aldıqım oyuncularıda denıyım dedım !....

GüzeL bir hazırlık Dönemının ardından Ligin 2. yarısına Bomba gibi Girmeliydim
    -Uefa'dada Rakibim Totenham'dı....

Bu Hazırlıktan sonra Anlasıldıkı Eksiklerimi İyi Kapatmışım 2. yarıya Bomba gibi girmek İstiyordum Ve ölede girdim...
    ;
    Ve İşte 2.Yarıdan İtibaran Oynadıgım 4 mac !...

İşler Yolundaydı..... Ve Puan Durumu İse Şöleydi.. ;

Artık 3 Büyüklerde Kayseri Tehlikesinin farkındaydı .....
    Last edited by kebogunduz92 : 07.Şubat.2008 at 13:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok güzel bir kariyer bi de taktik dizilişini koyar mısın

Quote Originally Posted by juanov View Post
    çok güzel bir kariyer bi de taktik dizilişini koyar mısın

Forumde Verilen Totol Dom. kullanıyorum Ark. !

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar kardeşim inş amacına ulaşırsın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Çok güzel girmişsin 2.yarıya tebrik ederim.

Mesaj Yetkileri