Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Euroleague ; Fenerbahçe Ülker

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

60-59 yenilidk Aris'e.Hakem sağolsun son saniye Ömer'e yapılan net faulu vermeyerek çeyrek final yolumuzu baltaladı

Nesil
    2006

Dün dakika 10da ümidi kaybedenler kaybetmeyeceğini biliyor. İki maçımız var kazanıp turu geçeceğiz. Ümidimi kaybetmiyorum. Hakemler geçen hafta hata yapıp oynatılar. Bu hafta niye yapmadılar merak ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ömer ve Semih oyunda olduğu zaman pota altını domine ediyoruz tam yakaladık öne geçicez diyoruz tam o sırada Tanjevic bey Vidmar'ı alıyor oyuna ve yine adamlar bizi eziyor.Vidmar ve Tanjevic gitmedikce bize rahat yk.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Kardeşim bu kadar oyuncu değiştirilmez ki sürekli adam değiştiriyo bırak 5 kişi 5 dakika oynasın be adam.Bu kadar güzel seyirci önünde bu kadar kötü oynanabilirdi.Bu kadar kötü oyunla bu maç son topa kalıyosa anlaki Aris ne kadar sıradan bir takım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Her ne kadar maç kazansakda Tanjeviç ile bu iş olmaz!!! Eski maçları kastederek söyledim
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bi maç hakemler tarafından nasıl katledilir bu maçın 1 dk sında çok güzel bir şekilde gördük.Yazıklar olsun böyle hakemlere.İçimden o kadar çok sey demek gecıo ama kendımı banlatmak istemıyorum.87-84 yenildk.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Oha diyorum. Çüş diyorum. Hakemlere lanet okuyorum..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

3 maçtır hakem faciası yaşanıyor, birinde hakemleri de geçmeyi bilmiştik ama son 2 maçtır geçemiyoruz. Göre göre 2 maçta da hakemler etki etti maçlara.

Ama yine de herşey elimizde, son maçı Abdi İpekçi'de kazanırsak son 8'e kalıyoruz.

Her ne kadar hakemlerin etkisi olsa da Solomon'ı da eleştirmek gerekiyor. Gereksiz top kullandı, faul yaptı. Ömer'in 2'de 0 attığı serbest atış an maçın kırılma noktasıydı bence.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Son 3 maçtır yapılmayan kalmadı ya.Soyunma odasından geri çağırmalar,son saniyede %100 faulu vermeme,bugün saçma hücum faul adamın ayagı çizgide görmeme ayaklarına yatma.Yeter artık ya.Tek tesellimiz 3 sayı farkla yenilmemiz oldu.Tau'yu yenersek ki bana göre çok zor gruptan çıkıyoruz.

Nesil
    2006

Hakem, hakem ve gene hakem.

Hakem hataları ile maçlarımız gidiyor. Gene bir hakem hatası ile uzatmaya giden maçı dört sayı fark ile kazanmamızın sonucunda bu maçta aldığımız mağlubiyet ile avantaj var. Tau'yu yendikten sonra turu geçiyoruz.

Maçı hep önde götürdük. Bazı anlarda geriye düştük; ama skoru koruyamassak ve serbest atışlarda başarılı olamassak yenilmeye mahkumuz. Biri bu takıma serbest atış çalıştırması gerekiyor.

Tau'yu yeneceğiz. Yenmek zorundayız, başka altarnatif yok. Aris son maçta Rytas'ı yenerse çıkarız; ama böyle bir ihtimal olmayacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Artık hiçbişey demiyorum Murat Murathanoğlu nasıl bağırıyordu o sabırlı adamıda cıldırtınız reziil hakemler.Haftaya Tau+kendini hakem zanneden yaratıkları yenerek ceyrek finale cıkacağız...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Tanjevic İSTİFA!
    Başka hiçbir şey söyleyemiyorum..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Aris macindaki gibi bu macida hakemler katletti diyorum baska bisey demiyorum yaziklar olsun.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Hakemlere birşeyler söyleceğim ama neyseki forumdayız..!!! Ama Tanjeviçe söylemek isterim DEFOL!!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tanjeviçin süpriz yapması lazım.!!! Ayrıca taraftarın full olması lazım!!!
    Last edited by CeNTeR_TR : 16.Mart.2008 at 13:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Pasaportu almayınca

Basketbolda Avrupa Erkekler Ligi'nde Fenerbahçe Ülkerspor'un rakibi olan İspanya'nın TAU Ceramica takımının Hırvat antrenörü Neven Spahija, pasaportunu evde unutunca takımdan ayrı olarak İstanbul'a gitti.

İspanya'nın kuzeyindeki Bask bölgesindeki Bilbao kentindeki havaalanından İtalya'nın Milano kentinden aktarmalı olarak İstanbul'a gelen TAU takımında, pasaportunu almayı unutan antrenör Spahija'nın, Milano'dan tekrardan Bilbao'ya geri dönerek pasaportunu aldıktan sonra tek başına İstanbul'a yolculuk yaptığı bildirildi.

Schengen ülkeleri olduğundan dolayı Bilbao'dan Milano'ya pasaporta gerek kalmadan uçabilen Hırvat teknik adam, Milano'da İstanbul'a hareket etmek için yapılan pasaport kontrolünde geri çevrildi. Evine geri dönüp pasaportunu aldıktan sonra tek başına İstanbul'a giden Spahija, yarın takımın başında maça çıkacak.

19.03.2008
    Kaynak : AA

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Tau maça asılmayacak, liderlikleri garanti, 3. periyotta kafa kafa giderse son periyotta rahat bir oyun oynarlar, yorgunluk işlerine gelmez.
    Bu maçı kazanırız, bu iş biter, Top 8'de oluruz ama bu Tanjevic'in hala istifa etmesi gerekliliğinin değiştiğini göstermez!..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk periyotu 30-17 önde kapadık.Şu ana kadar müthiş oynuyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Futboldan sonra basketbolda da çeyrek finaldeyiz. Maça müthiş başladık, 2. devre zorlansak da maçı 75-59 gibi farklı bir skorla kazanarak çeyrek finaldeyiz.

Solomon maçın adamıydı, onun oynamadığı 2. periyotn sonunda sayı bulmakta zorlanmıştık. Bu büyük başarıya rağmen yine de inatla Tanjevic istifa!!!

İyi işleyen takımı bozmakta üzerine yok, iyi oynayan adamı kenara alıp unutmak onda. Ama yine de en iyi 8 takım arasına girdik.

Final Four için şimdi rakip Siena. Hedef'in 2010 olduğu düşünülürse bu sene de büyük bir başarı elde etmiş durumdayız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahce çeyrek finalde.Bu lafa çok alıştık artık.Bayan basket,futbol şimdide erkek baskette.Rakibimiz Siena oldu bana kalırsa eliyebiliceğimiz bir rakip ama yinede çok zor olucak.Hedefimiz top 16'ydı bunu aştık son 8'e kaldık.Bütün oyuncuları tebrik ederim.Ayrıca Solomon bugün inanılmaz bir oyun oynadı.

Nesil
    2006

Biz çeyrek finalleri seviyoruz. Final Four'da kalacağız. Siena gelecekmiş. Umarım İtalyan temsilcisinide eleyeceğiz.

Tau'ya sahayı dar ettik. Futbol'da Alex, Bayan Basket'de Pondaxter ve Bay Basket'te Solomon...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu sene Türk Takımları basketbola damga vurdu yahu

Beşiktaş ve Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe de Çeyrek Final'de.

Fenerbahçe'ye Euroleague'de umarım daha da iyi yerlere gelir.Ancak işimiz hiç de kolay olmayacak.Rakipler güçlü olacaktır.İnşallah sonuna kadar gider tüm takımlarımız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Batuhan Voleybol'da Gonzelez var

Efes gibi takmıların devri kapanıyor..3 büyük takımlar basket'de de ön plana cıkmaya basladı..

Fenerbahce'nin rakibi siena;Sanırım bu sene hiç yenilmemişler...Fenerbahce bu turu gecerse Bence final oynar...

Bizim takımlarada her sene siena geliyor:

Nesil
    2006

Sağ ol Emrah.

Bu yıl Türk Takımları Efes'in Koraç Kupasından sonra tekrar damgamızı vurduk. Bu ülkede Basketbol gelişiyor; ama fark ederseniz bu başarıyı yakalayanlar Ülker'in destek verdiği kulüpler.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Mükemmel oldu..Artık bu saatten sonra elensek bile önemli değil hedef 16 dı şimdi 8 deyiz o da yeter ama sienayı geçeriz kanımca

Nesil
    2006

ARİS: 88-96 :FB

Aris deplasman'ında zafer ile ayrıldık. Yunan Takımlarının bu hafta karşısında 2/2 yaptık.

11 Yıl önce en son TOFAŞ bu stadda maç kazanmıştı. Şimdi FB kazandı. Grup için bu deplasman galibiyeti çok iyi oldu. Evimizde ki maçları kazanırsak turu geçeriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

96-88 aldık maçı.İlk 8 e kalma yolunda önemli bir galibiyet old bu.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Güzel galibiyet aldık iyi başlangıç yaptık umarım aynen devamı gelir ve ilk8 e kalırız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bugün Tau maçı var.Solomon u durdurmaya çalışacaklar en güçsüz oyuncularıyla ikisini de oyundan attırmak için.Zira Aris yaptı öyle bişey.Adam sayısından,asistinden çok faul yaptı.

Ama Sevilla maçından 15 dakika önce başlaması kötü oldu.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri