Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 129 sonuç

Konu: At.Madrid [World.Hollow, Kariyer ]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

çok güzel gidiyosun ryan babeli tebrik ediorum

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

TebrikLer aLdığın ödüLLer için.Baya güzeL sonucLar aLıyorsun kısa pas stiLi cabuk tempoda taktik nası işLiyor merak ettim doğrusu (:

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Eğer kısa pas sitili ile çabuk tempo birleşirse, yıkıcılığı 10 kat artar. Ama bunu dünyada yapabilen takım sayısı en fazla 3'tür. Çünkü teknik gerektirir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yorumlarınız için teşekkür ederim..

[CENTER]

11 maçtır galibiyet serisini devam ettirmek isteyen Liverpool Manchester City, çok iyi performans sergileyip Liverpool takımını evıne hem elı bos, hemde 11 mactır galıbıyet serısıne son verek cok kârlı kapattı haftayı..

Manchester United - Liverpool

İlk hezimeti daha uzermızden yenı atlatmısken herıfler yıne basımıza bela oldular..

Anlatmaya gerek yok ya..x)

Kuyt da olmasa takım kume dusecek..

Liverpool - Birmingham

Liverpool - Roma

İki takımda 1 er mac önceden 2. tur vizesini almışlardı, gazozuna yapılan maçta Romalı oyunculara 1 er gazoz borcumuz var iiyimi..

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Son 4 maçta 3 mağLubiyet aLmışsın...Biraz kötü oLmuş ama toparLanırsın hemen
    Bence taktiğinde tempoyu düşür biraz ; normaLin biraz iLersine çek,ÖzeLLikLe de büyük,güçLü takımLara karşı oynarken, farkedecektir bence cünkü hızLı tempoda kısa pas;fazLa pas hataLarına top kayıpLarına sebeb oLabiLir buda sana - oLarak yansıyor tabi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by GebzeLi1907 View Post
    Son 4 maçta 3 mağLubiyet aLmışsın...Biraz kötü oLmuş ama toparLanırsın hemen
    Bence taktiğinde tempoyu düşür biraz ; normaLin biraz iLersine çek,ÖzeLLikLe de büyük,güçLü takımLara karşı oynarken, farkedecektir bence cünkü hızLı tempoda kısa pas;fazLa pas hataLarına top kayıpLarına sebeb oLabiLir buda sana - oLarak yansıyor tabi.
    Öneriniz için teşekkür ederim evet haklısınız bilakis, orta sahadan hücüma cıkarken top hatası cok oluyor, tekrar teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Serhat 4 maç 3 mağlubiyet kötü olmuş ama toparlanırsın en çok üzüldüğümde Lig Kupasında Çeyrek finalde elenmen oldu.Umarım toparlanırsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kariyer The End..x)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Neden ne oldu Serhat ne güzel gidiyordun.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Serhat ne oldu takıma ya toparla tekrar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ligde istenilmeyen sonucları aldıkdan sonra artık takımı toparlamanın zamanı geldiğini düşünen bir takım taraftar tesislerde kötü gidişe dur demek için takımıza bir çicek getirerek gelecek maçlarda kendilerinden daha çok istekli arzulu futbol izlemek istediklerini dile getirerek sakince tesislerden ayrıldılar..

Sunderland - Liverpool

Maça damgasını vuran Gerrard 3 golle takımına 3 puanı hediye etti..

Bir türlü istediğimiz oyunu sahaya yansıtmakta zorlanıyoruz, gol yollarında sıkıntı çekiyoruz..x(

Arsenal'ê karşı ilk yarı 1-0 galib geliyoruz, adamlar 75'den son ay çiçeği gibi açıldılar..

Réklamlardan sonra tekrar burdayız..x)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Nihat çok iyi olmuş Serhat ard arda aldığın galibiyetlerde güzel olmuş bu sezonu 2.olarak bitireceksin inşallah

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

La Liga´da 38. Hafta

Murcia - At. Madrid

Son maç olduğu için oyuncularımı pek sıkmak istemedim zaten garantilemiştim, ligdeki yerimi pek istenilen sonuç olmadı ama sezon sonu güzel kapanış oldu..

Serhat Kurtuldu ile sezon sonuna kadar başarılı bir dönem geçiren At. Madrid kulübü sezonu 2. olarak kapayarak yönetim tarafından mutlulukla karşılandı..

Serhat Kurtuldu´nun At. Madrid kulübünde resmi olarak aldığı sonuçlar..

Athletic 0 - 0 At. Madrid
    Osasuna 0 - 4 At.Madrid
    At.Madrid 3 - 2 Racing
    Recreativo 2 - 3 At.Madrid
    At.Madrid 5 - 1 Getafe
    At.Madrid 1 - 2 Espanyol
    Real Betis 2 - 3 At.Madrid
    Levante 0 - 1 At. Madrid
    At.Madrid 1 - 0 Real Madrid
    Valladolid 3 - 5 At.Madrid
    Almeria 1 - 2 At.Madrid
    Murcia 1 - 1 At.Madrid

Sezonu 2. sırada bitirerek çok büyük bir başarıya elde ediyoruz, şampiyonlar ligine takılacak olmamız beni çok mutlu etti açıkcası..

İspanyada sezon bitti fakat 2008 Avrupa şampiyonası Finalleri başladı, turnuvaya fırtına gibi başlayan Türkiye Milli takımımızın gollerini sezon sonu transfer edecek olcağımız Nihat Kahvecinin atması teknik heyetide bir hayli heycanlandırdı..

Türkiye 2 - 0 Switzerland

Maçın Kralı : Nihat Kahveci

Kariyerimi okuduğunuz için teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Güzel gidiyosun kardeşim,başarılarının devam etmesini diliyorum.İnş.kısa sürmez bu kariyerinde

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Nihat yine faktörünü göstermiş. Bu arada ligi 2. bitirmişsin bu süper olmuş Serhatcım.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Ligi 2 .Bitirmek harika..
    Türkiye'yi şampiyon yaparsın...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

101 puanla şampiyon olmuş Barcelona. Tebrikler Şaka bir yana Serhat La Liga gibi zor bir ligi 2. sırada tamamlamışsın. Seneye şampiyonluk bekliyoruz.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    101 puanla şampiyon olmuş Barcelona. Tebrikler Şaka bir yana Serhat La Liga gibi zor bir ligi 2. sırada tamamlamışsın. Seneye şampiyonluk bekliyoruz.
    EyvAllah Kaptan, inanırmısınız bilmem ama 100 puanı görmek için hep Barca yensin istedim, 100 beklerken 101´i bile görmüş oldum..

Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Ligi 2 .Bitirmek harika..
    Türkiye'yi şampiyon yaparsın...
    EyvAllah Aykut,

Türkiye´yi şampiyon yapmayı çok isterdim ama ben yönetmiyorum, o maçı Nihat Kahvecinin maçı olduğu için ekleme yaptım ama her maç için bilgi amaçlı eklemeyi düşünüyorum..

Quote Originally Posted by gerrrard View Post
    Nihat yine faktörünü göstermiş. Bu arada ligi 2. bitirmişsin bu süper olmuş Serhatcım.

Teşekkür ederim abi, diğer sezon için orta sahanın ortası ( MC ) birde ön libero eksikliği var eğer yardımcı olursan sevinirim..

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Güzel gidiyosun kardeşim,başarılarının devam etmesini diliyorum.İnş.kısa sürmez bu kariyerinde
    Teşekkür ederim, bu sefer baya gittik bakalım hayırlısı..

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Başarılar kardesim güzel gidiyorsun, Kariyerinin devamını dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Euro championship 2008 Grub B

Croatia 3 - 1 Türkiye

İlk maçın verdiği gazla çıktığımız maça 1 - 0 onde devam ettirmeyi başaramadık, ve maç sonucunda hüsran vardı.

Euro championship 2008 Grub B

Italy 3 - 0 Türkiye

Millilerimiz çıktığı zorlu İtalya maçında mağlubiyetten kurtulamadı..

Euro Championship 2008 B Grubu Puan Tablosu

Bu sonuçlardan, sonra takımımız 2. tur şansını bir dahaki senelere bırakarak kupayı sadece 3 maç yaparak kapattı..

Kariyerimi okuduğunuz için teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kötü olmuş Türkiye için. Bu arada Barcelona'nın bu şekilde açık ara şampiyon olması ilgincime gitti.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Türkiye'de kötü gitmişsin Serhat A.Madrid ile 2.olarak bitirmek süper.Barça ne yapmış öyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

At. Madrid sezon hazırlıklarını Türkiyede gerçekleştiriyor..

İlk maçımızda Denizlispor ile karşı karşıya geldik, Paf takımdan yukarıya çıkarttığım 1 kaç oyuncuma ilk 11 şansı verdim, verdiğim şansı iyi değerlendirdiklerini düşünüyorum..

Bu beni mutlu etti, kadromuzun genişliği benim için hem iyi hemde kötü olarak düşündürüyor..

~ Transfer Dosyası ~

Andy van der Meyde

Nihat Kahveci

~ At. Madrid '' B '' den yükselen oyuncular ~

İvan Pichu

Mârio Suarez

Victor Bravo

En çok göze batan şuanlık 3 oyuncum var transfer sezonun başlamadan bitirdik, sağolsun yönetim bütçemizi çok az verdiği için değerli oyuncularımı satılık listesine koymaya kafa koydum..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Van Der Meyde yaşlanmış gibi. En fazla yedek olur takımında.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Transferler iyi ama Meyde konusunda İlhan abime katılıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gençler süper Transferlerde yerinde az oyuncu alıp dengeyi bozmamışsın Yeni sezonda başarılar diLerim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Transferler iyi kariyerinde başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Transferler Olumlu...
    Yeni Sezonda Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Van der Meyde'nin yerine daha iyi bir transfer olabilirdi ama sağlık olsun. Dünya starı getir Serhat dünya starı.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

~Transfer Dosyası ~
    Bir Türlü sevemediğim Diego Forlan'ı takımda oynama şansının az olduğu için satılıklar listesinin EN başına koyduk, aradan pek zaman geçemeden Zaragoza takımı [40 MN YTL ] ye sattık..

Hazırlık döneminden iki maçın görüntüleri..

Diyarbakırspor - At. Madrid

Tam kadro ile çıkamadığımız maçta mağlub olduk ama yedek oyuncularımızın ne yapıp ne yapamayacagını ufaktan gormus oldum..

Genelde sezon başında Alt grubdan gelen oyuncularıma sans verdığım maçta 1-0 mağlub olduk..

Türkiye turumuzun ilk mağlubiyetini alarak sezonunda ilk mağlubiyetini tatdık..

Kasımpaşa - At.Madrid

Hazırlık dönemimizin sonlarına gelirken, kafamda belirlediğim taktik oturmamış olucakki Kasımpaşa gibi bir takımdan 2 gol yedik...

Defans hattının daha iyi çalışmasını gösteren maçta gol yonlerınde sorun cekmıcemız skordan belli oluyor..

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri