Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 137 sonuç

Konu: FM08 Oynanabilir Tüm Ligler Shiny Logo (117+1 lig)

HELAL OLSUN

Kurulum exe sinin içinde arneas.fmf diye dosya var bu dosyayı grapchis emi Data yamı atcaz yardım ederseniz sevinirm

Quote Originally Posted by BakTeRii View Post
    Kurulum exe sinin içinde arneas.fmf diye dosya var bu dosyayı grapchis emi Data yamı atcaz yardım ederseniz sevinirm
    ee dosyasını çalıştırdığınız an otomatrik olrak kurulacaktır.
    eğer farklı bir yere çıkarttıysan
    arneas.fmf dosyasını
    programfiles deki /oyun dizinini içindeki /data klasörüne at

arkadaşım programın içinden çıkan arneas.fmf dosyasını nereye atacağız? ve daha sonra herhangi bir işlem yapmamız gerekiyormu?

arkdaşalar bunu nasıl kurcaz yardım edermisiniz

mrlol ve jericho2008

aşağıdaki işlemleri yaptınız ve olmadı mı ona göre yardım edeyim

dosya exe yani kurulum dosyası olarak geliyor rar dosyası filan değil
    kurulum dosyasının içinde yapmanız gerekenler yazıyor

1. kesinlikle cach dosyasını silmelisiniz
    2. daha önceden kullandığınız bütün logo paketlerinin yedeğini alın ve silin
    3. indirdiğiniz kurulum dosyasını (hangi sürücüde ise oraya kurun c: d: vs.=
    4. kurulu olan programfiles teki fm oyununun data klasorune arneas.fmf diye bir dosya çıkacaktır. işte bütün logolar onun içinde tek yapmanız gereken oyuna girmek

not:bütün kıtaları kapsayan çalışmamda bitti 600mb civarında yer kapladığı için yüklemek istemedim
    ve 2009 ilk çıktığı an o yamayı yayınlayacağım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

preferences' dan "use skin cache" opsiyonunu devre dışı bırakın ve "always reload skin on confirm" opsiyonunu işaretleyin.
    ardından skin' in yeniden reload olması için başka bir skini seçin. confirm deyin. ardından kullandığınız skin' e tekrar aynı yerden döndürün.

arkadaşlar bişi sorucam vista kullanıyorum ve bu yamalar logolar formalar suratlar hiç biri çıkmıyo bende vistada olmuyomu başka bi yolumu var ? cache klasörüde yok zaten bu vistada bi bilen varsa yardım etsin yaf

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wellcita View Post
    arkadaşlar bişi sorucam vista kullanıyorum ve bu yamalar logolar formalar suratlar hiç biri çıkmıyo bende vistada olmuyomu başka bi yolumu var ? cache klasörüde yok zaten bu vistada bi bilen varsa yardım etsin yaf
    Vista ile alakası yok.Ayrıca Vistada Cache var.

AppData ve Roaming yazıyor sadece Xp'den farkı o.

Burdan Roaming i Seçiceksin Cache klasörü orda.Bunları yapmadan gizli dosyaları görmeyi aktif hale getirmeyide unutma.

sanırım link bozulmuş?

11. Default

bi yama yapılacaksa böylesi yapılacak.heryerde aradım,bölük pörçük.o lig var bu lig yok..ama bu yamayı yükleyenin dahasına ihtiyacı olmuyor.helal olsun

sunuculardamı sorun var benmi indiremiyorum?

13. Default

kardeşim ilk verilen linkten bende indiremedim ama dikkatli bakarsan göreceğin üzere arneas bi tane daha link vermiş yorumların ilk sayfasının sonunda

http://rapidshare.de/files/38516464/...golar.exe.html

burdan indirdim bende bugün.kolay gelsin

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    bi yama yapılacaksa böylesi yapılacak.heryerde aradım,bölük pörçük.o lig var bu lig yok..ama bu yamayı yükleyenin dahasına ihtiyacı olmuyor.helal olsun
    teşekkürler bu yamanın devamı 2009 da bir çok alt ligide barındıracak umarım uyumlu sağlarız...

vistada kurup denemedim fakat fm2007 yi vistada oynadığımda cach dosyası vardı... önceki mesajta arkadaşımız ibob söylemiş teşekkür ederim

aslınd forma paketlerinide bu şeklde yapmayı istiyorum fakat çok uğraş istiyor zamanım olmadığı için yapamıyorum

turksportal.net ten uzun bolu bir oyuncu yüz paketi çalışması yapılsa hiç fena olmaz 3. lig oyuncu resimlerini ben yapmaya çalışacağım fm2009 çıktıktan sonra bunun üzerne yoğunlaşmayı düşünüyorum türkiye liglerinde yüzü olmayan oyuncu kalmayacak... logoları büyük ölçüde halletim sıra onlara geldi

daha güzel fm için devam..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ForeverGs View Post
    sunuculardamı sorun var benmi indiremiyorum?
    1. mesajın sonuna bakarsan orada linkler bulunmakta
    Last edited by arneas : 12.Ekim.2008 at 01:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

15. Default

arneas; bütün liglerin logoları yerli yerinde ama italya liglerinde bi sorun çıktı. serie A da caglari,empoli,fiorentina,genoa,juventus,napoli,pa lermo,torino logoları çıkıor ama diğerleri çıkmıyo..

Aynı şekilde italyanın bi alt liginde de ascoli,avellino,bologna,frosinone,grosetto,mantova ,pisa,rimini ve spezia hariç diğer takımların logoları gözükmüyo

senin verdiğin dosyayı fmf çeviriciyle normal klasöre çevirip daha önceden de çevirmiş olduğum grafik dosyasının içindeki logos klasörüne attım..ama atmadan önce ordaki herşeyi sildim..o amblemi çıkmayan takımların da logo ID leri oyundakilerle uyuşuyo..ID lerde doğru ama neden çıkmadığını anlamadım :-S bi yardımcı olursan sevinirim...teşekkürler şimdiden.

arneas; bütün liglerin logoları yerli yerinde ama italya liglerinde bi sorun çıktı. serie A da caglari,empoli,fiorentina,genoa,juventus,napoli,pa lermo,torino logoları çıkıor ama diğerleri çıkmıyo..

Aynı şekilde italyanın bi alt liginde de ascoli,avellino,bologna,frosinone,grosetto,mantova ,pisa,rimini ve spezia hariç diğer takımların logoları gözükmüyo

senin verdiğin dosyayı fmf çeviriciyle normal klasöre çevirip daha önceden de çevirmiş olduğum grafik dosyasının içindeki logos klasörüne attım..ama atmadan önce ordaki herşeyi sildim..o amblemi çıkmayan takımların da logo ID leri oyundakilerle uyuşuyo..ID lerde doğru ama neden çıkmadığını anlamadım :-S bi yardımcı olursan sevinirim...teşekkürler şimdiden.
    az öncekontrol ettim bende bir sorun yok italya liglerinde bütün logolar doğru
    acaba senin yüklediğin başka logolar var mı belgelerim klasorünün içindeki grafics te oraya logo yüklediiseniz onları silip tekrar deneseniz diyorum

bir de cache dosyasını silip skini değiştirebilir misiniz...

öyle deneyin olmaz ise tekrar kontrol edeyim

1- senin yaptığın logos klasörünü kaldırıp benim fmf uzantılı logo dosyamı data klasorune atıp tekrar deneyin
    2- olmadı cache dosyasını silip skin değiştirin

umarım işe yarar

not: italya liginin bir çok logosunu güncel yapmak istedim fakat fm nin içinde kendi logoları olduğu için italya ingiltere v.b. lig logolarının tamammen güncel logolarını değil fmnin logolarını kullandım belki benim logolarla senin logolar çakışmış olabilir

17. Default

yok başka logo yüklemedim logos klasörü oyun klasörü....senin yaptığın fmf dosyasını da direk grafik.fmf yerine koyabilirdim ama o zaman kits,players,icons doyaları olmayacaından oyunun çalışması mümkün olur muydu bilmiyorum..ben senin fmf yi normal dosyaya çevirip içindekileri graphics in içindeki logos klasörünün içine attım...sorun cache dosyasından da kaynaklanmıyor..eğer öyle olsaydı diğer kulüplerin logoları da olmazdı..italya ligindeki o dediğim takımlar dışında herşey tam..ayrıca cache dosyasını tamamen silersem turksportal masaüstü 1.8 programı (türkçe yama) çalışmıyor..en son çare olarak kullandığım skini de oyunun kendi skinine çevirdim yok gene olmuyor..anlamadım bende

yok başka logo yüklemedim logos klasörü oyun klasörü....senin yaptığın fmf dosyasını da direk grafik.fmf yerine koyabilirdim ama o zaman kits,players,icons doyaları olmayacaından oyunun çalışması mümkün olur muydu bilmiyorum..ben senin fmf yi normal dosyaya çevirip içindekileri graphics in içindeki logos klasörünün içine attım...sorun cache dosyasından da kaynaklanmıyor..eğer öyle olsaydı diğer kulüplerin logoları da olmazdı..italya ligindeki o dediğim takımlar dışında herşey tam..ayrıca cache dosyasını tamamen silersem turksportal masaüstü 1.8 programı (türkçe yama) çalışmıyor..en son çare olarak kullandığım skini de oyunun kendi skinine çevirdim yok gene olmuyor..anlamadım bende
    şimdi anlaşıldı;
    1- grafic fmf yi silmene gerek yok benim arneas.fmf dosyası onunla beraber çalışmaktadır

2- fm2008 de resimler öncelikli olarak bizim belgelerimde oluşturduğumuz klasörde bulunan resimleri çalıştırmaktadır. daha sonra data dizinindeki fmf dosyalarını çalıştırır..
    böyle bir durumda şöyle yapmanı tavsiye ederim benim fmf dosyamı yine data klasorune at orada dursun fakat senin kullanmak istediğin logolar varsa onu belgelerim grafik klasorune atabilirsin. böyle yaptığında öncelikli olarak senin attığın logo çalışacak senin logolarda olmayanlogolar benim dosyadan okunacak..

birde böyle dener misin dostum...

19. Default

saol dostum oldu. fmf uzantılı dosyayı dataya attım..başka da bişe yapmadım..hepsi tam şimdi.oyunun sıralma mantığını anlayamadım tam oalrak ama böyle olduğu için mutluyum sana da çok teşekkür ederim, sırf benle de olsa uğraştın..istersen msnden de görüşebiliriz kardeşim

benim msn im

[email protected]

saol dostum oldu. fmf uzantılı dosyayı dataya attım..başka da bişe yapmadım..hepsi tam şimdi.oyunun sıralma mantığını anlayamadım tam oalrak ama böyle olduğu için mutluyum sana da çok teşekkür ederim, sırf benle de olsa uğraştın..istersen msnden de görüşebiliriz kardeşim

benim msn im

[email protected]
    rica ederim dostum biz burad ne için vrız hazılayıp kaçmak yok her zaman yardım edeceğiz bilgimiz dahilinde

benm msn adresim: [email protected]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ellerine kollarına sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

linke bir el atsanız dostlar

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Sadece Türkiye için shiny logo arıyorum ama yok sanırım...

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Süper bir çalışma yapanların ellerine kollarına sağlık. Müthişsiniz
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ellerine sağlık

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Sadece Türkiye için shiny logo arıyorum ama yok sanırım...
    bu sitede bulunmakta turkiyeshıny logo v2

Arkadaşım bunun küçük olanlarınıda yaparmısın.Zahmet olmazsa.

Ellerine sağlık çok güzel çalışma.

kucukten kastınız ne acıklarsanız

süper bir çaLışma devamını diLeriz...

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri