Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 151 sonuç

Konu: Paris Saint-Germain Kariyerim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Alican Juveye futbol dersinide vermişsin ligde de şampiyon olman güzel.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

yarı finalde kim geldi???

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrikler Alican Juveye futbol dersinide vermişsin ligde de şampiyon olman güzel.
    Teşekkür ederim Yunus .Evet juve'ye ders aldı.Ama ben coupe de la ligue şampiyonu oldum.Ama ligdede olurum herhalde ...

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    yarı finalde kim geldi???
    Galiba Arsenal.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

çok güzel gidiyosun kardeşim tebrikler başarılarının devamını dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Alican devamını bekliyoruz.

Transferlerin gerçekten çok yararlı iyi kapmışsın oyuncuları. Ayrıca kariyerinde başarılı umarım yönetimle aran her zaman iyi olur

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Devam edecek...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel gidiyorsun Alican tebrikler.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ş.L'deki rakibim Manchester United.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [IMG][http://img375.imageshack.us/img375/8...11uz7.jpg/IMG]

Ligde şampiyon oldum fransa ve şl finali birazdan...
    Last edited by Alicanfmfan : 20.Mart.2008 at 22:06 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Alican artık lig şampiyonluğuna alıştık ŞL yi bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Evet manu ya yenildik 1 sut attılar gol ama biz ezdik manu'yu olsun .Arkadaşlarım taktigimi sizinle paylaşmak isterim kendim yaptım ve mükemmel sonuclar aldım.Ortak kariyerde bitince sizinle paylaşıcagım

BU KARİYERDE NELER OLDU???

Neler olmadı ki ..3 Fransa Ligi Şampiyonlugu...2 Coupe De La Ligue Şampiyonlugu...2 Champinons Trophy...2 Fransa Kupası Şampiyoonlugu...1 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali...1 Şampiyonlar Ligi Finali kılpayı kaçırdık..

Kariyer bitmiştir.Beni takip eden etmeyen herkesin önünde saygı ile egiliyorum.Yorumyazan yada yaz mayan ellerinize sağlık

Konuyu kapatmanısı üzülerek istiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

kapanmadan bi mesaj yazim bari
    emeğine sağlık alican gerçekten güzel bir kariyerdi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Alican bu kariyeri bizle paylaştığın için teşekkür ederiz.Biz çok zevk aldık bu kariyerden.Manu maçına çok üzüldüm öyle bitmemeliydi ama sağlık olsun aldığın tüm kupalar için seni tebrik ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

kapanmadan bi mesaj yazim bari
    emeğine sağlık alican gerçekten güzel bir kariyerdi
    Çok teşekkür ederim saolasınız beni takip ettiginiz için...

Alican bu kariyeri bizle paylaştığın için teşekkür ederiz.Biz çok zevk aldık bu kariyerden.Manu maçına çok üzüldüm öyle bitmemeliydi ama sağlık olsun aldığın tüm kupalar için seni tebrik ederim.
    Saolasın yunuscugum beni takip ettigin için .En yakın zamanda yeni maceralarla yanınızda olacagım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yeni kariyerini merakla bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılı bir kariyerdi. Bizimle paylaştığın için teşekkürler. Konu kapanır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şampiyonluğa ulaşmışsın tebrikler, transferlere bakarsak bu sezon da zorlanmadan alırsın ligi.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Teşekkür ederim Serkan abi.İşallah bu sezondan mutlu sona ulaşacağız

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Alican transferlerin güzel lige de güzel başlamışsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Transferle harika. C.Pander ve Deigo Capel cok ve cok iyi transferler.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

herşey çok güzel gidiyo allah bozmasın günümüzün yıldızlarını alamamış olsan bile geleceğin yıldızı Capel i almışsın başarıların devamı

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

herşey çok güzel gidiyo allah bozmasın günümüzün yıldızlarını alamamış olsan bile geleceğin yıldızı Capel i almışsın başarıların devamı
    Çok teşekkür ederim.Amin.Ama capel i kiraladım .Yıldızlarıda alamadım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Onur123 View Post
    çok iyi gidiyosun devam lig şampiyonluğu + uefa derim ben
    Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Transferle harika. C.Pander ve Deigo Capel cok ve cok iyi transferler.
    Tebrikler Alican transferlerin güzel lige de güzel başlamışsın.
    Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Şampiyonluğa ulaşmışsın tebrikler, transferlere bakarsak bu sezon da zorlanmadan alırsın ligi.

Maçlarımı Yarın sabah yayınlayacağım arkadaşlar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FRANSA LİGİ BAŞLADI

1.HAFTA

Kendi evimizde caen ile oynuyoruz zorlanmadan aldık

2.HAFTA

Lille deplasmanındayız zorlandık atak üstüne atak yaptık ama 90+5 de golü yedik yazık oldu...

3.HAFTA

Sochaux ile evimizde oynuyoruz mutlak 3 puan almamız lazım ilk golü atıyoruz sonra golü yiyioruz.Sakatlarım çoğaldı...

4.HAFTA

Lorient deplasmanındayız hedef 3 puan fransa kupası şampiyonu lorinet bizide yeniyor.Bu maçta öen geçtik ama koruyamadık...

5.HAFTA

Kendi evimizde metz ile oynuyoruz kolay galibiyet bekliyoruz beraberlikle ayrılıyoruz çok yazık.sakatlıktan bazı futbolcularım haftaya çıkyıor

6.HAFTA

Lens deplasmanındayız ve nihayet harika bi oyunla 3puanı alıyoruz

7.HAFTA

Bu maçtan önce Antanio Flore Flores Udinseden psg ye gelmiştir co-owred anlaşması oldugu için arezzoyada para ödenmiştir toplam 8mn ye aldık bu italyan golcüyü

Ve toulouse mükemmel oyunla yeniyoruz flores ilaç olacak gibi mükemmel oynamaya başladık inşallah gerisi gelir...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞAMPİYONLAR LİGİ 1.MAÇ

Evet leverkusen deplasmanındaydık güzel bir gidişat yakalaımıstık leverkuseni bozguna ugratıyoruz.rakibizmiin penaltı kaçırmasıyla moralleri alt üst oluyor bunu iyi değerlendiriyoruz..

8.HAFTA

Grenoble deplasmanındayık zor bir ekip deildik ama yinede zorlandıgımızı söyleyebiirlirim galip geldik mutluyum.Düzeliyoruz yavaş yavaş

9.HAFTA

Evimizde Lemans ile oynuyoruz öne geçtik ama maçı berabere bitirdiler bu bizde ufakta olsan moral bozdu..

ŞAMPİYONLAR LİGİ 2.MAÇ

Milan ile kendi sahamızda oynuyoruz inanılmaz oynuyoruz atak üstüne atak öne geçiyorlar ardından flores müthiş bir gol atıyor ardından ofsayttan gol yiyioruz açık bir ofsayt

Bu resim herşeyi açıklık getiriyor hakkımızı yediler...

Last edited by Alicanfmfan : 14.Şubat.2008 at 00:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

10.HAFTA

Fransada iki büyük kulüp geçen sezon bizi her iki maçtada yenen bordoyu bu sefer 88'de piatti avlıyor...

11.HAFTA

Kendi sahamızda auxerre ile karşılaşıyoruz baştan sona üstün oynadığımız karşılaşmayıda dalıyoruz haftayı puan kaybı yapmadan kapatıyoruz...

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3.MAÇ

Kendi sahamızda benfica ile karşılaşıyoruz geriye düşüyoruz.Cesur değişiklikler yapıyorum 1-1 e getiriyoruz girdiğimiz birçok pozisyondan yararlanamayan flores maçın adamı oluyor...

12.HAFTA

Fransada derbi geçen sezonun acısını çıkartmak isteyen lyonun amacı psg yi ezip geçmek tam tersi bu maçta psg 4-1 yapıyor oyundan kopunca keita biizi avlıyor 4-2 oluyor lyonu deplasmanda devirdik...

COUPE DE LA LİGUE

Evet Birk kupa maçı yedeklerime şans verdik.2 kez öne geçtigimiz maçta penatılara kadar gitti.Maçı penatılarlada olsa aldık...

13.HAFTA

Rennais karşısında oldukca zorlanıyoruz ama golü bulduktan sonra geri çekilip kontr atak arıyoruz.Diane penaltı kaçırıyor.Bu haftayıda kayıpsız kapattıgımız için çook mutluyum...

ŞAMPİYONLAR LİGİ 4.MAÇ

Benfica deplasmanındayız zor bir deplasman ama 2 defansımızın attıgı süper gollerle karşılaşmadan 3puan ile ayrılarak büyük bir sürprize imza attık.Alkışlanacak bir performans çiziyoruz...

14.HAFTA

Evimizde monaco ile karşılaşıyoruz..Baştan sona üstün götürüyoruz karşılşmayı ve hakettigimiz maçıda alıyoruz...

15.HAFTA

Lige yeni çıkmış la havre deplasmanındayız flores ile öne geçiyoruz golü yiyioruz 45+3 de flores hakikaten müthiş bir gol atıyor ve bizi sırtlıyor...

16.HAFTA

Marsilya deplasmanındayız hedefimiz galibiyet ama öne geçtiğimiz maçları veriyoruz bu maçta onun kopyası gibi olluyor oyuncularımı sert bir dille uyardım...

ŞAMPİYONLAR LİGİ 5.MAÇ

Evet leverkusen karşısında favoriydik ve maçıda aldık gruptan çıkmayı garantiledik...Çok mutluyum süpriz oldu benim için...

17.HAFTA

Nancy deplasmandayız.Yendilgi alıyoruz geçen sezon ki gibi hak ettik mağlubiyeti galibiyeti hak eden tarafsa nancy di bu arada sakatlıklar kervanınıda başşka bir isim clement eklendi...

ŞAMPİYONLAR LİGİ 6.MAÇ

Evet son maç 2 takıımda gruptan çıkmayı garantilemiş.Öne geçiyoruz ikinci yarıya tutuk başlıyoruz maçı milan alıyor.Artık futbolcularma sok ikazımı yaptım.Öne geçtiğimiz maçları geri veremeyiz...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Alican devre arasına kadar süper gitmişsin puan durumunu neden koymadın?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Alican devre arasına kadar süper gitmişsin puan durumunu neden koymadın?
    Çok teşekkür ederim yunus.Hemen koyayım sen istersinde koymaz mıyım?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    18.HAFTA

Evet kendi sahamızda valenciennes ile karşılaşıyoruz harika bir futbolla net bir skor alıyoruz liderligie oturduk...

19.HAFTA

Deplasmandaydık ligin ilk yarısının son deplasmanı ligin yeni takımlarından birazda zorlansak tecrübemizle maçı kopardık ilk yarı harika bir seri yakaladık...

BU ARADA ALEJANDRO GOMEZ RİVER e GİTMİŞTİR 1MN YE %10 ARSENAL SARANDİNİNDİR

İŞTE ŞAMPİYONLAR LİG'İNDEKİ PUAN DURUMU

Evet bu resmi kanıttır çok zorlandık ama çıktık inşallah gerisi gelicek...

FRANSA LİG'İ İLK YARI PUAN DURUMU

Lideriz lider yine lider üstelik çok kötü lige başlamamıza rağmen inannın o kadar mutluyum kii...

VE İŞTE ŞAMPİYONLAR LİG'İNDEKİ RAKİBİMİZ

Bana göre biraz işimiz kolay diğer eşleşmelere göre şanslarımız eşit ...Ama biz geçebiliriz diye düşünüyorum inşallah yanılmam...

Last edited by Alicanfmfan : 16.Şubat.2008 at 16:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Başarılar. Harika gidiosun. Fener'e zor rakip çıkmış.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by poggerpohl View Post
    Başarılar. Harika gidiosun. Fener'e zor rakip çıkmış.
    Çok teşekkür ederim kardeşim.Evet bakalım eleyebilecek mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Alican 1 puan farkla olsada önde olman güzel devamını bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

VE 2. YARI BAŞLADI...

FRANSA KUPASI

Deplasmandayız yedek ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıktım piatti fırtınası vardı sahada 4 gol 1 asist yaptı.Gerçekten kalitesiz bir ekipti zorlanmadık...

ARKADAŞLAR BU ARADA JURADO'nun SÖZLEŞMESİNİ FESH ETTİK.2 TANE OYUNCU KİRALADIK...TOM DE MUL ve IAGO

20.HAFTA

Ligin ikinci yarısına lider giriyorduk.La havre kaşısında oldukça zorlandık üstelik rakibimiz 10 kişiydi flores 77-88 dk lerinde harika goller atarak bizi 3puan ulaştırdı...

21.HAFTA

Bir derbiydi monaco karşısındaydık zorlandığımızı söyleyemem çok kolay bir maç oldu benim yönetimimde monaco ya hiç maç kaybetmedik...

COUPE DE LA LİGUE

Evet bu maç kendi sahamızdaydı yedek ağırıklı bir kadroyla çıkmıştırk yükselen değer n'gog golünü attı.Bu sene 4 kulvardanda gidiyoruz inşallah bir aksilik olmaz 4 ünüde kazanırırz...

22.HAFTA

Kendi sahamızda lille konu ediyoruz tek düşüncemiz galibiyet .Şansımız lille karşı hiçbir maçta yanımızda olmamıştı bu maçta yanımızdaydı net bir skorla eli boş gönderdik lille'i...

23.HAFTA

Sochaux deplasmanındayız.Çok zor bir ekip açıkcası çekindim ama 3-0 öne geçtik.Biraz laubali hareketler sahada olşunca skoru 3-2 yaptılar kapandım son dk leri heyecan doluydu.Bana göre en zor maçımı kazanarak çıktım çok mutluydum.Taktiğim mükemmel gidiyordu...

YÜKSELEN DEĞER N'GOG REAL BETİS'e KİRALANMIŞTIR...Kendinden çok şey bekliyoruz yeni keşfim real betiste tecrübe kazanıp psg nin vazgeçilmez oyuncusu olucak...

24.HAFTA

Kendi sahamızda lorient ile oynuyorduk.Galibiyete yakındık ve de oldu herşey güzel gidiyordu.Seriye bağlamıştık.Ama salim aracche 1.5 ay piatti en az 2-4 ay arası sakattı .Çok üzüldüm hem de böyle bir tempoda ıago ya kendini gösterme şansı...

25.HAFTA

Metz deplasmanındayız zor bir ekip ligdeki konumlarına göre zorlandık piatti sakatlanınca çift forvete döndüm.Iago nun henüz hazır olmadıgını düşündügüm ve stancu beni mahcup etmedi...

FRANSA KUPASI

Evet kendi sahamızda sochaux ile karşılaşıyoruz yedek bir kadro.Öne geçiyorlar ardından pancreate güzelb ir gola tıyor...Penatılarla kazaıyoruz çok zorlandık.Ama bundan sonra aslarımla maçlara çıkartacagım.Bu yedeklerle çıkmamın amacı yedekleri değerlendirip ona göre oynatmak ve de as oyuncularımmı dinlendirmekti yani maçları önemsemediğimden deildi...

26.HAFTA

Lens ile karşılaşıyorduk favoriydik harika bir seri yakalamıştık ve bu maçlada devam etti fark daha da açılabilirdi...

27.HAFTA

Toulouse deplasmanındayız zorlandık diebilirim ama biz üstün oynadık.Gol yollarına etkisizdik flores sonradan açılınca skor kaçınılmaz oldu.Seri yakaladık inşallah bozulmaz..Birazdan şampiyonlar ligi maçım la krşınızda olacağım çok heycanlıyım gerçekten...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tebrikler Alican 1 puan farkla olsada önde olman güzel devamını bekliyoruz.
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YUNUS.BU SENE HAKİKATEN ÇOK ZORLANIYORUM İNŞALLAH BOŞA ÇIKMAZ...
    Last edited by Alicanfmfan : 17.Şubat.2008 at 18:58 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Çıkmaz çıkmaz süper gidiyorsun tebrikler son galibiyetler mükemmel.

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri