Sayfa 2 / 13 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 363 sonuç

Konu: FM2008 8.0.2 Yayında - Yenilendi 20/2/2008

Kotalı Olmak Kötü İşte Ama İndirmeyi Düşünüyorum Ne Zaman İner Bakalım

Link kırık ya . Link verecek olan var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Öncelikle teşekkürler fakat şimdi de şöyle bir sorunum var yeni yamayı indirdim. Zip li dosyayı rar ile açmaya çalışıyorum %99 da hata veriyor dolayısı ile kuramıyorum. birdaha indirdim. Bu seferde Daha dosyayı açamadan hata veriyor. Zip li soyayı açamıyorum ki indireyim. Ne yapabilirim.
    Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    yeni bir oyun kuracağın zaman ligleri seçerken en altta ilk sezon transferler izin ver gibi bir ifade var.oradaki tik i kaldırırsan ilk sene transfer olmaz,bence ona bak muhtemelen orayla ilgilidir.
    diğer sorun da yamayla ilgili. 8.0.2 patch inde fenerbahce ve galatasaray sürekli zarar ediyor.siteden onunla ilgili düzelten yamayı bulabilirsin ya da 8.0.2 nin o sorunu düzeltmiş son versiyonunu indirebilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Küçükçekmece

Bu yamaların MAC versiyonu var mıdır?

Arkadaşlar ben yamayı kurdum fakat daha önce yüklediğim turksportal masaüstü ile türkceleştirme olayından faydalanamıyorum... Oyun yarı türkce yarı ingilizce oldu...ve üstte de versiyon 8.0 diyor halen ne yapmamız gerekiyor bilen var mı ? Eminim benim gibi hatayla karşılaşan vardır...
    Last edited by GeNç KaRTaL : 06.Temmuz.2008 at 03:30 Reason: korsan oyun ile ilgili yardım istenenemez.

8.0'la 2015'te bırakmıştım ama burdan indirdigim 8.0.2yle kasımda hata alıyorum varmı böyle bişey yaşayan yardımcı olabilecek biri???

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

arkadaşlar bu en gücncel versiyonumu?=

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Delirium View Post
    arkadaşlar bu en gücncel versiyonumu?=
    Evet son yama 802.

arkadaşlar bunu indirdikten sonra kayıtlı oyuna etkisi oluyor mu?yoksa yeni oyun mu açmalıyız?

bu yama iyimi yani size göre iyimi

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by blaytt View Post
    arkadaşlar bunu indirdikten sonra kayıtlı oyuna etkisi oluyor mu?yoksa yeni oyun mu açmalıyız?
    Kayıtlı oyuna yamadaki değişiklikler yansımıyor ancak devam edebilirsin tekrar o oyuna..

Quote Originally Posted by ysfblt View Post
    bu yama iyimi yani size göre iyimi
    8.0.1'den kat kat daha iyi bir yama.Birçok hata giderildi bu versiyonda ancak tabiki yinede eksikler var..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

beyler ben bu yamayı indirdim fakat sanırım bu yamayı bir fenerli arkadas yapmıs<<<işin şakası tabiii
    galatasarayla oynarım hep ve cok az yenilirdim ligde 3ü4ü gecmezdi.galatasarayla oynuoyorum yine ve galatasaray olmayacak takımlara yenilmeye basladı bir sacmalık var bu yamada die düsünüorum.ligde cok kötü durumda takımım besiktasa bakıorum oda benim gibi nasıl oluorda böyle oluyor anlamadım)2.ci senem biticek nerdeyse.uefada cok iyiyim ama süper ligde berbat.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    21 maçta 6 kez yenildim ve 8 beraberlik var bu beraberliklerin 3-4ü son dk attıgım gollerle oldu.taktikte sorun var desem daha önce oynadıgımda böyle birseyle hic karsılasmadım.
    Last edited by xuq : 18.Temmuz.2008 at 01:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

tskler elıne koluna saglık

ya pekı bunu nasıl kurucam ılk defa versıyon degısıtorumda bı bılgım yok ?=( help me :S

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by OuuZ View Post
    ya pekı bunu nasıl kurucam ılk defa versıyon degısıtorumda bı bılgım yok ?=( help me :S
    Dosyayı indirdikten sonra çalıştır ve yükleme yeriniBilgisayarım:/C:/Documents And Settings:/Kullanıcı Adı:/Sports İnteractive:/FM 2008:/data:/db olarak belirle ve kur.Yalnızca orjinal oyunlarda çalışmaktadır.
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2006
    Yer
    ÇANAKKALE

Güncel versiyonu kurdum fatkat hala 8.0 olarak görünüyor.

18. Question

Quote Originally Posted by Deza View Post
    FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi

Kategori: Dosyalar» Football Manager» Resmi Yamalar

Football Manager 2008 oyununuzda hataların düzeltildiği ve kadroların güncellendiği 8.0.2 yamasıdır.

Oyunda rastlanan hatalar düzeltilmiş, yeni kurallar ayarlanmış ve kadrolar ara transferlerin tamamlanmasıyla oyuna aktarılmıştır.

Bir çok değişikliklik arasında Türkiye ligi için yapılanlar.

- Nadirde olsa çift vatandaşlık sahibi yeni çıkacak Türk oyuncuların ilk milleti Türk olacak.
    - Türk takımlarının bilet oranları, maaşlar ve genel finans ayarlamaları yapıldı.
    - Süper Kupa ve Süper lig maç fikstür tarihleri düzeltildi
    - Süper Kupa'nın oynanacağı yer güncellendi
    - Türkiye ligleri bitmeden sezon sonu kontratı bitip erken dönen kiralık oyunculardaki hata düzeltildi
    - Türkiye Süper ligi kulüpleri artık toplam 8 yabancı oyuncu kayıt alabiliyor (Eskiden 7'ydi)
    - Türkiye Kupası ödül miktarı düzeltildi
    - Türkiye Süper ligi kulüpleri için 6+2 kuralı eklendi
    - Türkiye Süper Ligi kulüpleri maç günleri kadrolarında mutlaka bir adet 23 yaş altı oyuncu bulundurma zorunluluğu eklendi.

Güncellendi- Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bonservis problemi çözüldü.

Dikkat:
    Eğer bilgisayarınızda daha önceden sunduğumuz finans düzeltme dosyası ekliyse bunu silmeniz gerekmekte. "finances_fix.edt" dosyasını bilgisayarınızdan silin.

"finances_fix.edt" dosyası Galatasaray ve Fenerbahçe'nin finans problemini çözmek amacıyla stadyum kapasitelerini abartılı biçimde arttıran dosyadır.

Hemen indir
    2. ye indirdim fakat error file block 2" problemi yaşıyorum. patch dosyasını çalıştırıp, fm.exe seçtiğimde bir süre ilerliyor daha sonra yukardaki hatayı veriyor, neden kaynaklanıyordur acaba?

Cm 2'den beri bu menajerlik serisinin bağımlısıyım. 2008 versiyonu öncekilere göre kat kat iyi olmuş, ve bana Cm 01/02'ye yakın zevk verdi. Ancak Türkiye liginde Fenerbahçe ile oynadığımda, her ay ortalama 2 milyon dolar kulüp zarar ediyor. Bu zararın önüne geçemiyorum. Özellikle kombine bilet ve maç gelirleri komik derecede düşük miktarlarda gelir getiriyor. İlk sezon sonunda uefa kupası dahil olmak üzere 3 kupa almış olmama rağmen sene sonunda klüp kasası 25 milyon dolar içeride.

Daha önceki versiyonlarda finans hatasından bahsedilmiş. Benim oynadığım ise zaten resmi oyun sitesinden yükseltmiş olduğum 8.02 versiyonu ve oyunumu da yine bu versiyondan başlatmıştım. Yine de finans sorunu yaşıyorum. Bu sorunu tek yaşayan ben miyim? Önerisi olan?

Umarım doğru yere yazmışımdır. Turksportal'a yeni üye oldum, ve yeni araştırıyorum forum ortamlarını. Hata yaptıysak affola.

arkadaşlar ben bu fm2008.8.0.2 indirdim indirmesinede ben kuruyorum update yapıyorum olmuyor bi yardımcı olsanız

ya nereye kurcaz bu yamayı

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by weber1907 View Post
    ya nereye kurcaz bu yamayı
    Sen patch install dosyasını çalıştırınca o otomatik olarak kuracak zaten.
    Quote Originally Posted by sinop View Post
    ama girdim cd istiyo bende cd var takıyorum oluyo am abunun biçaresi yokmu cdyi takmak uraşmak zor oluyo
    Sorunun elindeki cd nin orjinal olmamasından kaynaklanıyor.Turksportal forumlarında illegal içerik hakkında bilgi istemek yasaktır.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

arkadaşlarrr en yeni transferlerin olduğu yamayı nereden indirebilirim?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

En yenisi yok 3 ağustosun olanı var oda güncelleme bölümünde
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by esposito1907 View Post
    arkadaşlarrr en yeni transferlerin olduğu yamayı nereden indirebilirim?
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65128
    Buradan Turksportal'daki en güncel veritabanı güncelleştirmesine bakabilirsin.

Veritabanı Güncelleştirmelerinin tamamını görmek için:
    http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=397

peki bu en yeni transferler için 8.0.2 olması gerekiyo mu ?

Default fm 08 update

arkadaslar, sitedeki link calismiyor update icin, calisan bir link biliyor musunuz? Yardimci olabilir misiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    .

peki sitede bahsedilen yama icin link calismiyor, o yamada turk oyuncularin ozelliklerinin guncellendigi etc yaziyor, 3 agustosta cikan yama o mudur acaba?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    o link de calismiyor ne yazik ki
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    calisti, tesekkur ederim
    Last edited by aseckiner : 13.Eylül.2008 at 22:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by xuq View Post
    beyler ben bu yamayı indirdim fakat sanırım bu yamayı bir fenerli arkadas yapmıs<<<işin şakası tabiii
    galatasarayla oynarım hep ve cok az yenilirdim ligde 3ü4ü gecmezdi.galatasarayla oynuoyorum yine ve galatasaray olmayacak takımlara yenilmeye basladı bir sacmalık var bu yamada die düsünüorum.ligde cok kötü durumda takımım besiktasa bakıorum oda benim gibi nasıl oluorda böyle oluyor anlamadım)2.ci senem biticek nerdeyse.uefada cok iyiyim ama süper ligde berbat.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    21 maçta 6 kez yenildim ve 8 beraberlik var bu beraberliklerin 3-4ü son dk attıgım gollerle oldu.taktikte sorun var desem daha önce oynadıgımda böyle birseyle hic karsılasmadım.

sen gene uefa da iyimişin 2008 felaket bozmuş.. sebepleri;

Gs- fb ilk maç 1-0 yenildim. Fb 10 kişi kalmıştı, ben tek kale oynuyorken gol yedim, yenildim.

GS-Fb 2. maç deplasmanda 3-0 yenildim alex 3 ünüde frikikten attı bütün fm leri oynamışımdır, ben böle bişi görmedim. Böle oyunmu yazılır..

hemen hemen bütün sistemleri denedim, birtürlü tutturamadım..

1.6 versiyonu kullanıyom, biri çıksın 2008 in püfnoktaları diye bi topic açsın.. Bilmediğimiz bişi var galiba

Sayfa 2 / 13 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri