Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 86 sonuç

Konu: [TSL] Ankaragücü Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kaç kez oldu söylüyorum bilmiyorum ama bu serkan kırıntılı sevdasının mantığı nedir milli takımada çağırıldığı içinmi böyle yapılıyor

allah aşkın her hafta hatalı gol yenirmi yani managerlik tabiriyle her hafta 5 alınırmı buyrun şimdide kaleden kaleye gol yedi ceza sahası dışında ne yapıyor acaba

bu bir değil arkadaşlar bin oldu buadamın ca 110 u pa 120 i geçmezzzz
    Fikirlerim burada

Sinana katiliyorum ben.
    Serkan Kirintili cok hatali goller yiyiyor.Dün de öyle bir gol yedi ki evlere senlik.Bu adam birakin Milli takim kalecisi olmayi,ligin iyi takimlarinda bile oynamayi haketmiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Ben maalesef katılmıyorum bu yorumlara... Serkan o derece kötü bir kaleci değil, ama Ankaragücü defansı yol geçen hanı gibi... Bence sorun kalecide değil, stoperlerde ve takımın savunma anlayışında...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krapinovic View Post
    Ben maalesef katılmıyorum bu yorumlara... Serkan o derece kötü bir kaleci değil, ama Ankaragücü defansı yol geçen hanı gibi... Bence sorun kalecide değil, stoperlerde ve takımın savunma anlayışında...
    haklısın savunmada berbat ama mesela serkanı bir maçta izlersin 10 tane yüzde yüzlük top çıkarır ama bir tanede yüzde yüzlük hata yapar 4 maçın üçündede yüz de yüzlük hatadan kaynaklanan golü yer
    bence kurtardığı toplarla iyi kaleci olmaz yaptığı hatalardan dolayı güvensiz kaleci olur

hamidou,serkan kırıntılı,tolga zengin, özgür özden, bunlar kesinlikle kötü kaleciler bana göre

üstelik geçen yıl sedatlı emre güngörlü abdulrahmanlı savunmada da serkan yine aptal saptal goller yiyiyordu
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by extensor View Post
    haklısın savunmada berbat ama mesela serkanı bir maçta izlersin 10 tane yüzde yüzlük top çıkarır ama bir tanede yüzde yüzlük hata yapar 4 maçın üçündede yüz de yüzlük hatadan kaynaklanan golü yer
    bence kurtardığı toplarla iyi kaleci olmaz yaptığı hatalardan dolayı güvensiz kaleci olur

hamidou,serkan kırıntılı,tolga zengin, özgür özden, bunlar kesinlikle kötü kaleciler bana göre

üstelik geçen yıl sedatlı emre güngörlü abdulrahmanlı savunmada da serkan yine aptal saptal goller yiyiyordu

Kesinlikle katılıyorum,bu kadar kalitesiz bir kaleci oyunda inanılmaz abartılı olmuş,Türkiye liginde hangi takımla oynadıysam bu adama bir türlü gol atamıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Serdar Kulbilge'den,Hakan Arıkan'dan,Orkun Usak'tan çok iyi kaleci.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

serkan 2003 te ki avrupa gencler şampiyonasında da ukrayna maçında aliev den çok bomba goller yemeyi başarmıştı,garip bir konsantrasyon sorunu var elemanda, ama o zamandan bu yana geliştirdiği yönleride var ama milli takım seviyesinde bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bence de Serkan Kırıntılı' nın ca' sı 118-120 arasında olmalıdır. Burada yazılanlar kadar da rezalet bir kaleci değil. Serkan çok şanslı bir kaleci. Kendisi çok genç yaşta Adanspor formasıyla A kategorsinde forma giyme şansını yakaladı. Fena maçlar da çıkarmadı ama gidiş hatı pek iyi değil. Mental sıkıntıları olduğu çok belli. Sivas maçında yediği golde kalecilik hatasından ziyade konsantrasyon hatasının olduğunu düşünüyorum.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu arada Serkan' a gol atamamanızın en büyük sebebi Ani çıkış ve refleks özelliklerinin sırasıyla 13 ve 14 olmasıdır. Bu yüzden Serkan karşı karşıya ve arkaya atılan toplarda kolay kolay gol yemez.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    serkan 2003 te ki avrupa gencler şampiyonasında da ukrayna maçında aliev den çok bomba goller yemeyi başarmıştı,garip bir konsantrasyon sorunu var elemanda, ama o zamandan bu yana geliştirdiği yönleride var ama milli takım seviyesinde bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.
    aliev in golünü bende hatırlıyorum nasıl birşey di o öyle

neyse onu bırakalımda her hafta izleyelim göreceksiniz her hafta çok saçma goller yiyiyor geçen sene kezmandan kapalı köşeden bir gol yemişti sezonun son maçı

bence çok kalitesiz bir kaleci
    Fikirlerim burada

Serkan'ın kendine aşırı güveni olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle konsantrasyonu düşük ve akıl almaz goller yiyor. Ama kalitesiz olduğunu da düşünmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Murat Duruer'i fazla izleyen varmı canlı veya tv'den çok merak ediyorum özelliklerini.

Oyun içerisinde 1-2 seneye dünyanın yıldızı oluyor neredeyse.Her türlü özelliği çok yüksek oluyor.Bu ismi çok merak ettim gerçekte nasıl performansı var diye.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence -8 olur bir iki maçını izledim
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tamam Sinan -8 verelim ama ne yapıyor yani özelliği nedir ne yapar bu adam nasıl -8'i hak eder ? Onu merak ediyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benim izlediğim maçlarda ml aml gibi oynadı mc de hiç izlemedim iyi orta atıyor teknik kapasitesi yüksek bundan başka bişeyde söyleyebilecek kadar izlemedim
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

E tamam Sinan bu kadar izlemişsin ve bu kadarcıkla bir oyuncuya -8 mi verelim diyorsun ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bir iki arkadaşında (bilgisine güvendiğim) önemli telkinleri oldu dikkat et çok ii oyuncu olacak diyenler oldu ve benim izlediğim kadarıyla sağlam bir kumaşı var
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Murat Duruer çok kolay adam geçebiliyor ve sert ortaları tehlikeli oluyor..eksiklikeri ise bir kanat oyuncusuna göre bence yeterince hızlı ve çevik değil..

Murat'ı Sivasspor-Ankaragücü maçında seyretmiştim.

Oyunu çok rahat ve basit oynadı. Baskı geldiği zaman asla panik yapmadı. Tam tersine kendinden emin davrandı ve Abdurrahman'ı birkaç pozisyonda zor durumda bırakmıştı. Tekniği gayet güzel. Akıllı orta kesiyor. Biraz ağır, hızlı değil. İstese hızlı olabilir ama buna hiç gerek duymuyor, sanırım bu tarzda oynamaya alışmış. Sol kanatta oynadı. Maç içinde beke yaklaştığını gözlemledim. Bayağı geriden çıktı ataklara. Taktik gereği olabilir. Adam geçme yeteneği var. Pasları olumlu. Pek hırslı görmedim kendisini, pek çalışkan olduğunu söyleyemem.

Tek maça göre izlenimlerim bunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

biraz Erhan Küçük'e benziyor oyun stili..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

G.Emreciksinin home rep'i artmali

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet Bolu araştırmasında adından çok söz ettiğim isimlerden biri de milli takıma çağrılmış. Bu çoculta çok iş var. Gökhan Emreciksin.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abi görüyorsun değilmi Gökhanı

Gerçekten insan gururlanıyor yahu.Önceden gördüğü şeyleri zamanla herkesin görmesiyle...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Bende Gökhani cok begendim Ankaragücünde oynadigi futbolla. adam gecmeyi iyi beceriyor ve cok hizli. ama genelde hiziyla degilde calim atarak geciyor bunuda tespit ettim. ayrica bitirilicik 12 gecmez diye düsünüyorum. dribbling 15 verebilir. pace 15, acclerationda 15-17 olabilir bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Burak abi görüyorsun değilmi Gökhanı

Gerçekten insan gururlanıyor yahu.Önceden gördüğü şeyleri zamanla herkesin görmesiyle...
    Evet kardeşim gururlanıyoruz. Sanki akrabadan biri milli takıma çıkmış gibi. Gökhan özellikle teknik olarak Yusuf' u andırıyor. Rahat adam geçebiliyor bindirmeleri güzel. İşte Lig A' da ki üst düzey oyuncuların TSL' deki oyunculardan pek bir eksiği yok her zaman savunduğumuz şeydi. İşte bir G. Gönül , bir Giray Kaçar ve şimdi de Gökhan Emreciksin.

manchester city alt yapına davet edilip cok begelinen abdulkadir kayali ne oldu acaba? kendisin gecen bi kac macta ankaragucu kadrosunda görmüştüm yanılmıyorumsam. sanırım a takımda oynamaya baslayacak yavas yavas.. belirgin özellikleri hakkında bilgisi olan arkadaslar varmı?. son olarak eğer sölendiği kadar yetenekliyse bidaki oyunda -8 hakedebilir. (tabi kendisine bağlı)
    ekşi sözlüktede bi ropartaj entry si var arkadaşın
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp...ulkadir+kayali

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Evet kardeşim gururlanıyoruz. Sanki akrabadan biri milli takıma çıkmış gibi. Gökhan özellikle teknik olarak Yusuf' u andırıyor. Rahat adam geçebiliyor bindirmeleri güzel. İşte Lig A' da ki üst düzey oyuncuların TSL' deki oyunculardan pek bir eksiği yok her zaman savunduğumuz şeydi. İşte bir G. Gönül , bir Giray Kaçar ve şimdi de Gökhan Emreciksin.
    artı murat sözgelmez, yaşına rağmen mohammed ali kurtuluş, liste uzar gider... ama tam tersi örneklerde mevcut ilk akla gelenlerden Taner Demirbaş, Yunus Altun gibi...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yunus altunu en son gördüğümde yokları oynuyordu şuan şekerde
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Taner Demirbaş bir türlü istediği şansı bulamadı süper ligde eğer şans verilseydi çok başarılı olacağına inanıyorum keza aynı şey Taner Gülleri için de geçerli...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    artı murat sözgelmez, yaşına rağmen mohammed ali kurtuluş, liste uzar gider... ama tam tersi örneklerde mevcut ilk akla gelenlerden Taner Demirbaş, Yunus Altun gibi...
    Taner Demirbaş' a doğru düzgün şans verilmedi. Taner çok değişik bir oyuncu. Çok duygusal bir yapısı var yurdum insanı. Ve sivrilen çok belirgin bir özelliği yok. Ama Gökhan , Giray gibi adamların belirgin özellikleri var. Mesela Gaziantep BŞB' den Hakan Albayrak ve Osman Fırat bu ikisi de seneye büyük ihtimal süper ligde olacaklar. Özellikle Hakan Albayrak çok etkili.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri