Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: [TSL] Ankaraspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

"murat tosun amr oyuncusu değil" murat ın ankarada genelde forvet olduğunu biliyoruz ama oyuncunun geçmişte oynadığı mevkinin de sağ kanat olduğunu göz ardı etmemek lazım...

murat almanyadan ilk ksk ye geldi ve ksk de genelde sağ kanatta çok nadirde forvet (dolaşan forvet ya da free) oynadı.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Ankaraspor formasıyla da sağda oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

özer hurmacının mc oynaması = serdar özkan arda turan gökdeniz karadenizin mc oynaması gibi olur

20 üzerinden 15 yapılabilir en fazla (özer savunma özelliği çok kötü olan bir oyuncu iken mc de iyi oynayabileceğini sanmıyorum ki bir futbolcunun nerede oynadığını kendisi değil ondan daha iyi bilen antrenörü belirler nitekim türk futbolcuları nerede daha iyi oynayabileceğini bilemez klasik türk mantalitesi her yerde oynarım der
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Ben birşey soracam ismini hatırlayamadım ama dereağzında seyretmiştim Altay'ın altyapısından transfer edilen bir futbolcu vardı Ankaraspor PAF'ın da oynayan gerçekten bir sınıf üstündeydi diğer futbolcuların... Adı'nı söyleyebilirmisiniz bana teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Altay'dan alinan oyuncunun adi Umit Sozen.

Extensor alakasi bile yok senin dedigine ile ilgili bak demek ki hala eski topikleri okumamayi israr ediyorsun. Olayi sana anlatigim Ozer Hurmaci futbol hayatina bir MC olarak baslamis bunu interview'larda bir cok yerde kendisi bellirtiyor. Almanya'da oynarken hocalari onu hep MC olarak oynatmis. O zamanlar idolu Zidane kendisinin hedefi de oyunu iki yonlu oynayabilen modern bi orta saha oyuncusu olabilmek. Gene en son verdigi interview'da kendisini kanat'da rahat hisetmedigini en verimli oldugu yerin orta saha'nin ortasi oldugunu ve asil mevkisinin de bu oldugunu belirtmisti ama sen israrli olmaz diyorsun.

Ayrica klasik Turk futbolcusu mentalitesi demisin guldurme insani Ozer Almanya'da cok iyi bi egitim almis birisi Gymnasium mezunu, Fransizca, Almanca, Ingilizce, Turkce, ve yanilmiyorsam Latince ya da Yunanca biliyor kendisi. F\utbolcu olmasa su anda istedigi universitede okuyordu Almanya'da yani ole bos bos konusucak biri degil. Uguru Ucar nasil oyunda naturel mevkisi DC ise Ozer'in de MC yani tartisilmasi bile cok gereksiz bi konu su asamada.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by licentia View Post

Extensor alakasi bile yok senin dedigine ile ilgili bak demek ki hala eski topikleri okumamayi israr ediyorsun. Olayi sana anlatigim Ozer Hurmaci futbol hayatina bir MC olarak baslamis bunu interview'larda bir cok yerde kendisi bellirtiyor. Almanya'da oynarken hocalari onu hep MC olarak oynatmis. O zamanlar idolu Zidane kendisinin hedefi de oyunu iki yonlu oynayabilen modern bi orta saha oyuncusu olabilmek. Gene en son verdigi interview'da kendisini kanat'da rahat hisetmedigini en verimli oldugu yerin orta saha'nin ortasi oldugunu ve asil mevkisinin de bu oldugunu belirtmisti ama sen israrli olmaz diyorsun.

Ayrica klasik Turk futbolcusu mentalitesi demisin guldurme insani Ozer Almanya'da cok iyi bi egitim almis birisi Gymnasium mezunu, Fransizca, Almanca, Ingilizce, Turkce, ve yanilmiyorsam Latince ya da Yunanca biliyor kendisi. F\utbolcu olmasa su anda istedigi universitede okuyordu Almanya'da yani ole bos bos konusucak biri degil. Uguru Ucar nasil oyunda naturel mevkisi DC ise Ozer'in de MC yani tartisilmasi bile cok gereksiz bi konu su asamada.
    aynen. Özer simdi istedigi yerde ve istedigi seyi okuyabilirdi. Ama futbolcu olarakta iyi oyuncu. Alt yapisi en azindan saglam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

özerin almanya doğumlu olduğunu ve bu kadar kültürlü olduğunu bilmiyordum ortaya attığım cahil futbolcudur nerede oynatığını bilmez tezide çürümüş oldu
    ancak serdar özkanıda hatırlıyorum daha 17 yaşında parlayacağım diyen bir gençti mc oynuyordu emre belezoğluna benzetmiştim genç ama sogukkanlı top yapmasını biliyor demiştim sonra lig a da samsunda falan izledim beş on kez nitekim bu yıl beşiktaşta oynadı ilk üç maç mc oynayacağını sanmıştım sonra gördümki driblingleri ve ortaları iyi tam bir kanat oyuncusu ve ertuğrul sağlam dediki banane 10 yıldır mc oynuyorsan sen aslında kanatta daha iyi oynarsın ve gördükki adam kanatta daha iyi oynuyor

ve ben defalarca izlediğim özer hurmacı içinde böyle düşünüyorum oyunun iki yönünüde kullanıyor demişsin özer oyunun defansif yönünü kullanmak bir yana dursun çogu akını kesmek için oralı bile olmuyor arda turan a oyun stili çok benziyor ama arda ondan defansif artıları daha fazla olduğu için kaliteli yani düşün ki arda bile ondan daha çok savunmaya yardım ediyor
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Bir sorum daha var soru yağmuruna tuttum kusra bakmayın...
    Ankaraspor'un son iç saha maçlarına baktığım zaman 1000-2000 arası bir grup tribünlerde "Ankara! Ankara!" diye bağırıyor, bunlar kimdir nedir diye merak ettim teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Han12 arastirma ile alakasi olmayan sorular soruyosun...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

De Nigris'in heading en az 18 olmali diye düsünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

De Nigris'in 802'deki hali benim elimden çıktı, yani Ankaraspor Araştırmacısı yapmadı...

Heading 16 idi ve TSL için çok çok iyi bir değer diye düşünüyorum. Bunun dışında bazı özelliklerinde ufak yükseltmeler yaptım ve CA'sı da biraz arttırıldı. Oyun içinde sürekli oynatılırsa yaşına rağmen iyi bir gelişme gösteriyor. Sonuçta yeterli diye düşünüyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ben 17-18 uygun olur diye düsünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Yo hayır var... Seyirci sayıları filan da giriliyor araştırmanın bir parçası olarak sorum da sonuçta ortalama seyirci sayısını etkileyebilir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sorar sormaz illa araştırma ile ilgili konuşacak diye bir kaidemi var maaşlı elemanmı bu adam her şeyi bilecekte bildiklerini mi yazacak bilmediklerini de bilenlere soruyor asıl sizin gibilerin amaçlarını anlamıyorum

şu sorunun kime ne zararı var
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Ümit Sözen'de AMC de olmalı ve -8 verilebilir diye düşünüyorum ne diyorsunuz

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ümit Sözen'e söyle AMRLC verilse olmazmi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Ümit Sözen'e söyle AMRLC verilse olmazmi?
    eet ya da en azından AMRC

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri