Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: [TSL] Ankaraspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Tevfik köse İle ilgili Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? yani bu oyuncunun tekniksel ve fiziksel özellikleri nasıldır acaba? Saygılar

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Last edited by bjk_melo_151 : 13.Mart.2008 at 18:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Teşekkürler Bjk Melo. Bunlar Oyunun Cıkardıgı Random özellikler mi yoksa Senin İzlenimlerin mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

evet benim izlenimlerim

teşekkürler melo

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tita gerçekten günden güne daha da batıyor bence.Çok kötü oynuyor.Sol Kanatta görev aldı G.Saray maçında ancak ben hiçbir olumlu hareketini göremedim.

İnanılmaz derecede pas hatası yapıyor.Ayağına hiç hakim değil.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kanat oyuncusu değilim diye bağırıyor çünkü
    ama gerçektende 2 senedir devamlı düşüş içerisinde
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu arada Dün Murat Tosun oyunda olduğu dakikalarda AMR gibi oynadı.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Saffet Susic den sonra Ankaraspor

Arkadaşlar saffet susic yönetiminde izlediğim ankaraspor karaman la izlediğim ankarasporla fazla farklılıklar içermiyor... oyun anlayışı daha atak olmuş olduğunu fark ettim daha fazla kanat kullanma eğilimindeler. özer ve tita nin üzerinde fazlaca duruyor susic. Galatasaray maçında tirbünden gördüğüm kadarıyla karaman dan daha fazla oyun içinde ve oyunculara nerdeyse adımlarını anlatıyor. ankarasporda bi panik havası var harika bi kadro var ama başarı yok. ahmet gökçek basksıı teknik heyet ve futbolcular üzerindeki baskısı sahaya da yansıyor...

Potansiyel yıldızlara gelirsek..

Özer ; Maç içinde çok istekli biraz agresif. sürekli bişyler yapmaya çalışıyo defansınada yardım ediyor. firikik yeteneği hiç olmamasına rağmen firikik atmaya çalışıyo... Çalım atma tekniği gerçekdn iyi top la sağa sola iyi dönüyor ve pas odakları %95 şaşmadan gidiyor.

Murat Tosun; Bu adamı henüz takıma monta eden hoca gelmedi ankaraspor a hikmet hoca forvet oynattı susic GS maçında sağ kanattda görev verdi. Şimdi bu adamın bilekleri acayip ince ve bilek hareketleriyle çalım atabiliyor uzaktan şu attığını daha görmedim. orta desen sürekli bel hizasında sert ortalar yapıyor. bitirici vuruşlarını sölersek daha hiç bi vuruşu bitirdiğini görmedim... bence bu oyuncu kanatda oynatılmalı hafifde süratı var tam bir amr olur...

Hürriyet: adam tam bi ankarasporlumu desem ne desem... adam maça dmc de çıkıyor ama destek vermediği tek yer kale oluyor. her yere koşuyor her yere gidiyor ve gerçekden ne zaman oynasa çok yararlı oluyor... bi tek top dağıtmada bi kaç eskiği var kesinlikle extra çalım denemiyor...

Kaleci Sencky: Arkadaşlar bu kaleci dünyada neden tanınmadı anlamadım adam gerçekden çok iyi bir kaleci. Sezon başında bjk maçında elinden bi top kaçırdı falan ama şu anda g.antep manisa ve kasımpaşa maçında rakipler ilk yarıda ankaraya fark atmasını engelliyen kişi oldu.. güzel bi degaj yeteneği var. defansla türkçe bile konuşuyor...

Murat Akyüz; Cihan Haspolatlı 2

Arkadaşlar şimdilik bu kadar araştırmalarım devam ediyor ankaranın Yenikent ASAŞ Stadyumunda yaptığı her maçta VIP deyim gelmek istiyen arkadaşlar misafirim olabilirler...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ankaralı olsam koşa koşa gelirdim
    hürriyet için çok doğru şeyler söylemişsin ama yaratıcılığı olmayan ileri oynayamayan oyun kuramayan çalışkan bir orta saha oyuncusu adem de öyle hamiltonda
    tita özer murat tosun gibi oyuncularda bileklerine hakim markajdan kurtulamayan zayıf kantlara gidip top alabilen orta yapan oyuncular

mehmet yıldız de nigris : araya atılan toplara koşamayan topla dribling yapamayan kontra atak yapamayan hava hakimiyetleri yüksek oyuncular

emre aşık tayfun türkmen : stoperleri ağır ilk müdahalede ya faukl yapıp ya fiziği ile rakibi bozup top çalan oyuncular arkaya adam kaçırmaya müsait çalım yemeye müsait hava hakimiyetleri iyi hücüma çıktıklarında gol atabilen stoperler

nitekim bütün mevkii oyuncuları birbirine benziyor mesela amc si olmayan bir takım ve 4-4-2 ataking ten başka bir stile uymayacak bir takım fm de pas odağını iki kanada birden yapıp atak oyuncu kullanıp atakoyuncunun kafasına top şişirip hücum yapabilen ve savunmasını geride kuran defansif ortasahaları ile savunması arasındaki mesafeyi kısa tutarak savunma yapmak zorunda olan bir takım çünkü başka şansları yok

neticesinde demek istediğim; bir çok mevkide ve bölgede tek düze oyunculardan kurulu ve hep aynı sistemde oynamak zorunda olan bir takım bu yüzden de ne kadar başarılı futbolculara sahip olursa olsun rakipler oyun stillerini bildiği için oyununu rakibe kabullendirmesse başarılı olamayan bir takım
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by The Dark Lord View Post

Hürriyet: adam tam bi ankarasporlumu desem ne desem... adam maça dmc de çıkıyor ama destek vermediği tek yer kale oluyor. her yere koşuyor her yere gidiyor ve gerçekden ne zaman oynasa çok yararlı oluyor... bi tek top dağıtmada bi kaç eskiği var kesinlikle extra çalım denemiyor...

Kaleci Sencky: Arkadaşlar bu kaleci dünyada neden tanınmadı anlamadım adam gerçekden çok iyi bir kaleci. Sezon başında bjk maçında elinden bi top kaçırdı falan ama şu anda g.antep manisa ve kasımpaşa maçında rakipler ilk yarıda ankaraya fark atmasını engelliyen kişi oldu.. güzel bi degaj yeteneği var. defansla türkçe bile konuşuyor...
    Diğer iki topçuyla ilgili yorumuna bişey demiyeceğim çok da izlemedim...

Hürriyet'in teknik kapasitesi çok zayıf, hızı da vasat, ayrıca kusra bakmayın ama sert ve kural dışı oyun oynuyo hakemlere çok itiraz ediyor, seyrettiğim her maçında en azından bir ya da iki tane kasti tekme atıyor...

Senecky ise hiç bir özelliği olmayan sıradan bir kaleci bence son bir iki performansından ziyade bütün sezona yayılan performansını baktığımız da öyle herhangi bir Türk süper lig kalecisinin üstünde bir meziyetinin olmadığını görebiliiriz bence

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

senecky konusunda özetlerden izlediğim kadarıyla vasat bir arkadaş gibi geldi bana, ligin vasat kalecileri arasında bence...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

senecky bencede vasat ama özetler kesin bilgileri vermez
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by extensor View Post
    kanat oyuncusu değilim diye bağırıyor çünkü
    ama gerçektende 2 senedir devamlı düşüş içerisinde
    Sinan Tita maç içerisinde Sağda,Solda,Ortada hatta forvette bile oynuyor.Yani hocası onu serbest bırakmış gibi.

Ancak Tita hiç bir yerde başarılı olamıyor.Özellikle passing değeri oldukça düşürülmeli.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

contra atağa dayalı takımlarda forvet oynamalı o ya sağ kanada yada sol kanada geçip orta atmak zorunda kalıyor 2 pivot santrafaorla oynadııkları için tita etkisiz kalıyor bence
    Fikirlerim burada

Arkadaşlar senecky hakkında bi gün gelin misafirim olun ankaraspor idamnına gidelim sonra bi maçını VIP den izliyelim full olarak o zaman kalecinin defansla ilişkisini kıritik kurtarışlarını görün. 1-0 lık vestel manisa 2-0 kasımpaşa maçlarında rakipler ilk yarı farka gidiyordu hele kayseri maçında 3-0 değilde 8-0 olmasına tek engeldi...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Ankaraspor Erhan ile imzaladı[/URL][/B]

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, savunma oyuncusu Erhan Güven ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Sıhhıye’deki kulüp binasında gerçekleştirilen törende, geçen sezon Gençlerbirliği’nde forma giyen 26 yaşındaki savunma oyuncusu Erhan Güven, kendisini 2 yıllığına mavi-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Tevfik Köse Leverkusenden mi kiralık ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Tevfik Köse Leverkusenden mi kiralık ?
    Evet, bu sezon Leverkusen'den kiralık olarak oynadı

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

AYKUT KOCAMAN TAKIMIN YENİ HOCASI OLDU...

Erhan Güven (G.birliği) takımın ilk dış transferi oldu...

[FONT='Arial','sans-serif']geçtiğimiz sezon Ankaraspor[/FONT][FONT='Arial','sans-serif']’da kiralık oynayan Emre Aşık ve Orhan Ak’ın kulüplerine geri döneceklerini, sözleşmeleri biten Erhan Albayrak ve Tayfun Türkmen ile sözleşme uzatılmayacağını, Ramazan Kurşunlu, Murat Akyüz, Fırat Akkoyun ve Hamilton Calheiros’dan ise kendilerine kulüp bulmalarının istendiğini açıkladı.[/FONT][FONT='Arial','sans-serif'][/FONT]
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Halilcim ankaragücü ne transferi nedeniyle sende olamaya bilir ama Mehmet Yılmaz ı tekrar gözden geçirirsen çok sevinirim... 2 senelik durgunluktan (uzun sakatlıklar yaşadı) sonra harika bir ikinci yarı geçirdi, en azından hala süper lig seviyesinde geçerli bir oyuncu olmaya devam edeceğini gösterdi...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fiziksel özellikleri başta olmak üzere bazı özelliklerinde 1-2 puanlık artışlar olabilir gibime geliyor...
    Last edited by midfielder1912 : 27.Haziran.2008 at 23:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mehmet yıldız zaten her daim yetenekli bir oyuncu olmuştur. ama şansızlıklar sakatlıklar adamın yakasını bırakmadı gençliğinde yükselemedi şimdi olgunluğunda tekrar asıldı bu işe
    bende mehmet yıldızın ligin kaliteli santraforlarından biri olduğunu düşünüyorum
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    Halilcim ankaragücü ne transferi nedeniyle sende olamaya bilir ama Mehmet Yılmaz ı tekrar gözden geçirirsen çok sevinirim... 2 senelik durgunluktan (uzun sakatlıklar yaşadı) sonra harika bir ikinci yarı geçirdi, en azından hala süper lig seviyesinde geçerli bir oyuncu olmaya devam edeceğini gösterdi...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fiziksel özellikleri başta olmak üzere bazı özelliklerinde 1-2 puanlık artışlar olabilir gibime geliyor...
    Erolcum seninle aynı fikirdeyim,Mehmet Yılmaz'ın özelliklerinde yükseltme yapmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

eline sağlık hacım... yapacağını tahmin etmiştim zaten de yine de bazen gözden kaçabiliyor hatırlatayım dedim, eywallah...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tesekkür ederim..., mutlaka oluyor gözden kaçan birbirimize yardım ettikce daha güzel bir database ortaya çıkıyor

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL] Ankaraspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Ankaraspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Eren Aydın'ın ve Gökhan Tokgöz'ün yetenek değerlerinin çoğu boştu.Umarım güncellenir.Böyle hoş olmamış.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genel YORUMUM

BANA GÖRE :

hikmet karamanın pa sı 140 i geçer
    necanın pa sı 140 olamaz 130 u geçmez ca sıda 125 ten 120 e düşer
    batak 120 değil 110 olmalı
    özer hurmacı mrc değil amrl olmalı
    murat tosun amr oyuncusu değil
    Ve genel olarak ilk dönem performansından sonra ca lar düşürülmüş ancak pa lar hala çok yüksek muhammed hanefi sevdası hala geçmemiş
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Genel YORUMUM

BANA GÖRE :

hikmet karamanın pa sı 140 i geçer
    necanın pa sı 140 olamaz 130 u geçmez ca sıda 125 ten 120 e düşer
    batak 120 değil 110 olmalı
    özer hurmacı mrc değil amrl olmalı
    murat tosun amr oyuncusu değil
    Ve genel olarak ilk dönem performansından sonra ca lar düşürülmüş ancak pa lar hala çok yüksek muhammed hanefi sevdası hala geçmemiş
    Ozer Hurmaci hakkinda bundan onceki topikde uzun uzun konusuldu pozisyon olark cok dogru apildi bi kere Ozer hakkinda kisa capta bi arastirma yap bakalim kendisi ne demis mevkisi hakkinda ole milletin kafasina gore mevki verilemez bi oyuncuya hele ki oyuncun tah kendisi bu konu ile ilgili olaya bi yorum getirdi ise.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Ozer Hurmaci hakkinda bundan onceki topikde uzun uzun konusuldu pozisyon olark cok dogru apildi bi kere Ozer hakkinda kisa capta bi arastirma yap bakalim kendisi ne demis mevkisi hakkinda ole milletin kafasina gore mevki verilemez bi oyuncuya hele ki oyuncun tah kendisi bu konu ile ilgili olaya bi yorum getirdi ise.
    Özer'in ortasahada oynamadigi yer yok ve Özer'in gercek mevkisi MC'dir.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri