Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
301 ile 330 arası toplam 368 sonuç

Konu: [TSL] Beşiktaş Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

exiting sen devamlı araştırmanın kötü yönlerinden bahsediyorsun. Sen iyi yönlerinden bahsetmeye başladığında. Bakarsın bizde iyi yönler yazarız.
    Ama siz ve sen sürekli bir oyuncu şişirme ve araştırmacılara saygısızlık yoluna gidince acımasız ve doğru olmayan eleştiriler getirip oyuncuları olduğundan farklı gösterdikçe (sen ve senin gibiler)
    bizde o iyi yönlerin dışında kötüleride gösteriyoruz.

iyi yönleri herkes görür gösterir o mesele değil
    kötü yönleri görebilmektir asıl iş

saygılar
    Fikirlerim burada

Bir oyuncunun iyi yönlerini görebilmek çok kolay, önemli olan vasat ve kötü yönleri tespit edebilmek. İyi yönlerin olduğu gibi aktarılması var bir de görülmek istenen. Mehmet Yıldız domuz gibi bir oyuncu yıksan yıkılmaz, ben onun strength'ini 20 görmek isterim ama 19-20 bu konuda dünyada en iyi demek ve ben Mehmet Yıldız'ın Braga maçı dışında uluslararası platformdaki maçını izleyemedim. Bana referans verebilecek tek oyuncu Servet ve bu oyuncuya kıyasla bu yüzden ben Mehmet'e 17-18 arasında kaldığım 17'yi verdim. Çünkü değeri belirlememde bazı kıstaslar var. Kıyas bunlardan sadece birisi. Özelliğin CA'daki ağırlığı ayrı bir konu. Tüm özellikleri belirli ağırlıklarda belirli bir CA puanı içerisinde yerleştirme yapmamız gerekiyor. Sık yaşadığımız problem özellikleri girdikten sonra ortalama çıkan CA'nın planlamış olanı aşması. Bu durumda ister istemez o dengeyi sağlamak için bazı ayarlar yapmamız gerekiyor. Kaldı ki burada sizin tepkilerinizden ayrı olarak biz de ekip içinde birbirimize yeri gelince sert tepkiler bile verebiliyoruz. Sanıyor musunuz ki biz Ali Veli adlı futbolcunun bitiriciliği ne sorusuna hep beraber 15 diyoruz? Ayrı ayrı sesler çıkıyor, kendi aramızda bile şiddetli tartışmalar yapabiliyoruz. Bunları azaltmak ve araştırmada belli bir standart yakalamak ve araştırmayı kaliteli kılmak amacıyla ülkemiz şartları için bazı değerleri referans alıyoruz. Bunları da ligler içerisinde bir ölçüm kurarak bu sistemde hareket ediyoruz. Sonuçta her çalışma şeflerin tüm Türkiye ligi oyuncularını görebildiği süzgecinden geçip bir olgunluğa erişiyor.

Kısacası, kafadan atmıyoruz. Bunun yanında araştırmaya katkılarınızı da önemsiyoruz. İstiyoruz ki herkesin göremediği görüp bizi de uyandırmanız. En iyi özellikleri hepimiz görebiliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Daha öncede belirtmiştim 'g.zan için topu kapmak için dalmaz' ppm eklenmeli ben kendisinin kayarak müdahale yaptığını görmedim..Bunun yanında cesaretide düşük olan bir oyuncu o kalıba rağmen..Basit hatalar yapabiliyor konsantrasyon özelliği sanırım..O fiziğe rağmen yavaş ve hantal sayılmaz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gökhan Zan zaten halihazırda ağır bir oyuncu görüntüsünde değil (o fizikteki stoperlere nazaran) Cesareti de zaten düşük, topu almak için kaymaz ppm si de daha önce sanırım mozar da belirtmişti, fm 2009 için eklenmesi yönünde talepte bulundum, umarım yetişir, yetişmezse ilk yamada ekleyeceğim.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by koray_capello View Post
    Gökhan Zan zaten halihazırda ağır bir oyuncu görüntüsünde değil (o fizikteki stoperlere nazaran) Cesareti de zaten düşük, topu almak için kaymaz ppm si de daha önce sanırım mozar da belirtmişti, fm 2009 için eklenmesi yönünde talepte bulundum, umarım yetişir, yetişmezse ilk yamada ekleyeceğim.
    Koray:

Genel olarak topu almak icin kaymaz ppm'sine uygun bir oyuncu Gokhan ancak gozumun onune, ozellikle yazin milli maclarda, topa kayarak mudahale ettigi pozisyonlar da gelmiyor degil. Ancak tabii genelde bunu nadir yapan bir oyuncu.

Milli maçtaki örneklerinin ben biraz yüksek motivasyondan ve son dakika gelen galibiyetlerle birlikte özgüven artışına bağlı olduğunu düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet Ömer Abi dediğin gibi bunu nadir yapıyor, o ppm ye uygun olduğunu düşünüyorum, eklentiler yetişecek mi peki şef?

Nesil
    2003

Evet Ömer Abi dediğin gibi bunu nadir yapıyor, o ppm ye uygun olduğunu düşünüyorum, eklentiler yetişecek mi peki şef?
    E-mail yolladiysan Mustafa halleder.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam şef yollamıştım ben dün.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Bazı karşılaşmalarda kaydı.Gökhan Zan öyle bir oyuncu ki ne eksiğini tam olarak biliyoruz ne de iyi yönünü.Bence dwells on ball özelliği eklenmeli ayağında çok top tutuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    Bazı karşılaşmalarda kaydı.Gökhan Zan öyle bir oyuncu ki ne eksiğini tam olarak biliyoruz ne de iyi yönünü.Bence dwells on ball özelliği eklenmeli ayağında çok top tutuyor.
    Bu birazda gökhanın geriden oyun kurma yeteneğiyle alakalı yanı buyuk ihtimal td oyunu gökhana kurduruyordur..

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Batuhan’ın Sözleşmesi Uzatıldı
    12.09.2008 10:39

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., profesyonel futbolcularımızdan Batuhan Karadeniz ile olan sözleşmenin 2011-2012 futbol sezonu sonuna kadar uzatıldığını açıkladı. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Batuhan Karadeniz’in sözleşmesinin şu şartlarda uzatıldığını da belirtti:
    2009-2010 sezonu için 200.000.YTL.Garanti Para, Maçbaşı 12.500.YTL.
    2010-2011 sezonu için 250.000.YTL.Garanti Para , Maçbaşı15.000.YTL.
    2011-2012 sezonu için 300.000.YTL.Garanti para , Maçbaşı 17.500.YTL

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Bu birazda gökhanın geriden oyun kurma yeteneğiyle alakalı yanı buyuk ihtimal td oyunu gökhana kurduruyordur..
    kesinlikle

tebrikler
    Fikirlerim burada

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Bir Guiaro kadar sorumluluk almasa da Gökhan geriden olumlu top çıkarabilen bir oyuncu.
    Yerli savunma oyuncuları, ilk yamuk paslarında birilerinin ellerinde iple sahaya ineceğini bildikleri için genelde topu dangıl-dungul ileri şişirirler.

Gerçi şu var; kalesinde Rüştü olan bir takımın, defansına Terry'yi, orta sahasına Pirlo'yu koysanız bile, bu iki adama top kullandırtamazsınız.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by extensor View Post
    exiting sen devamlı araştırmanın kötü yönlerinden bahsediyorsun. Sen iyi yönlerinden bahsetmeye başladığında. Bakarsın bizde iyi yönler yazarız.
    Ama siz ve sen sürekli bir oyuncu şişirme ve araştırmacılara saygısızlık yoluna gidince acımasız ve doğru olmayan eleştiriler getirip oyuncuları olduğundan farklı gösterdikçe (sen ve senin gibiler)
    bizde o iyi yönlerin dışında kötüleride gösteriyoruz.

iyi yönleri herkes görür gösterir o mesele değil
    kötü yönleri görebilmektir asıl iş

saygılar
    Sana ne saygısızLığım oLucak, kaLkıp sana aferin, bravo gibi şeyLermi söyLeyeLim her zaman. Azıcık eLeştiriLdimi hemen efeLen yok öyLe birşey.

İyiyi göremiyorsan, kötüyü nasıL görüceksin, görsen ne oLacak ?

Hem sen dikkat et yazdıkLarına biraz. Burda dediğim dedik, biLdiğim biLdik deyip, kişiLerin görüşLerini önemsemeden yazıLar yazan ben değiL sensin. İki doğru keLime söyLeyince hemen saygısızLık yapıyor oLuyoruz öyLemi ?

Görüyoruz kim saygıLı, kim saygısız...

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Bir oyuncunun iyi yönlerini görebilmek çok kolay, önemli olan vasat ve kötü yönleri tespit edebilmek. İyi yönlerin olduğu gibi aktarılması var bir de görülmek istenen. Mehmet Yıldız domuz gibi bir oyuncu yıksan yıkılmaz, ben onun strength'ini 20 görmek isterim ama 19-20 bu konuda dünyada en iyi demek ve ben Mehmet Yıldız'ın Braga maçı dışında uluslararası platformdaki maçını izleyemedim. Bana referans verebilecek tek oyuncu Servet ve bu oyuncuya kıyasla bu yüzden ben Mehmet'e 17-18 arasında kaldığım 17'yi verdim. Çünkü değeri belirlememde bazı kıstaslar var. Kıyas bunlardan sadece birisi. Özelliğin CA'daki ağırlığı ayrı bir konu. Tüm özellikleri belirli ağırlıklarda belirli bir CA puanı içerisinde yerleştirme yapmamız gerekiyor. Sık yaşadığımız problem özellikleri girdikten sonra ortalama çıkan CA'nın planlamış olanı aşması. Bu durumda ister istemez o dengeyi sağlamak için bazı ayarlar yapmamız gerekiyor. Kaldı ki burada sizin tepkilerinizden ayrı olarak biz de ekip içinde birbirimize yeri gelince sert tepkiler bile verebiliyoruz. Sanıyor musunuz ki biz Ali Veli adlı futbolcunun bitiriciliği ne sorusuna hep beraber 15 diyoruz? Ayrı ayrı sesler çıkıyor, kendi aramızda bile şiddetli tartışmalar yapabiliyoruz. Bunları azaltmak ve araştırmada belli bir standart yakalamak ve araştırmayı kaliteli kılmak amacıyla ülkemiz şartları için bazı değerleri referans alıyoruz. Bunları da ligler içerisinde bir ölçüm kurarak bu sistemde hareket ediyoruz. Sonuçta her çalışma şeflerin tüm Türkiye ligi oyuncularını görebildiği süzgecinden geçip bir olgunluğa erişiyor.

Kısacası, kafadan atmıyoruz. Bunun yanında araştırmaya katkılarınızı da önemsiyoruz. İstiyoruz ki herkesin göremediği görüp bizi de uyandırmanız. En iyi özellikleri hepimiz görebiliyoruz.
    Ben ne diyorum sen bana ne diyorsun. Bende biLiyorum zayıf yönLerini ortaya çıkarmanın daha zor oLduğunu. Ama ben bir oyuncunun en iyi yönLerini oyunda göremiyorsam ve bana göre bir eksik oLduğunu düşünüyorsam böyLe birşey demek te hakkımdır. Yoksa iLLa öyLe oLacak diye birşey de demiyorum. Fikir de mi beLirtmeyeLim ?

Ben sana diyorum ki sen inanıyormusun iLk önce ön pLana çıkan özeLLikLeri doğru oLarak oyuna aktardığına. Bana bunun cevabını vermen gerek. Bizde görüyoruz merak etme neyin ne oLduğunu. KaLkıpta bana bunLarı anLatmana gerek yok.

Herkesin görüşüne saygı duyma konusunda iLk önce sizin hassas oLmanız gerekir iken burda birisi birşey söyLediği zaman insanLarın üstüne iLk önce yürüyen de siz oLuyorsunuz. Ben görüşümü beLirtiyorum. Bu görüşümü beLirtirken de saygısızLık yaptığımı da düşünmüyorum. Sadece bir soru soruyorum ama geLen cevapLara bak. Bazı arkadaşLar asıL cevap verirken saygı sınırını zorLuyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Biktim artik bu karsilikli atismalardan.

Sirf bu yuzden FM 2009 icin arastirma bolumu acmamayi cok ciddi dusunuyoruz. Ingilicesine guvenen gelir SI forumlarinda yapar tartismasini...

Evet buna da aba altindan sopa gostermek deniyor.

Zayif ozelliklere yogunlasmanin nedenini yukarida sormus olan kisiye cevap cok basit. Zayif ozellikler ne kadar iyi belirlenirse, kuvvetli ozellikler o kadar yuksek olabilir. Zayif ozellikler ne kadar ortalama seviyede yapilirsa, kuvvetli ozellikler o kadar kuvvetsiz kalir.

Sonucta her oyuncu icin asagi yukari dagitabilecegimiz puan sayisi bellidir. Oyuncularin bazi belirgin ozelliklerini de yuksek seviyede yapabilmek icin, zayif ozelliklerini iyi belirlemek ve zayif yapmak gerekir.

Iyi ozellikler hakkinda da bahsedilebilir. Ancak zaten fiziksel olarak gayet zayif ligimizde, fiziksel ozellikleri ile oldukca one cikan bir oyuncu icin bir kac macta fizigi ile one cikan bir oyuncunun fiziksel ozelliklerin yukseltilmesi gerektigini yazmak analiz eksikligidir. (8.0.2'de Bobo'nun dengesi 16 idi - hic de kucumsenecek bir deger degil ayrica bu konuda ligimizin en iyi 7. oyuncusu ile ayni seviyede)

Eh tabii boyle bir yorum karsisinda karsisinda esasinda yapilmasi gereken en dogru sey belki de sessiz kalmak. Zaten oyle de olmus. Belki de bu sessizlik yuzunden "neden surekli zayif ozellikler konusuluyor" gibilerden bir patlama da meydana gelmis..

Ama bu cikisin cevabi eksik kalmamis.. Esasinda bu cikis da ayni sekilde yukarida yazilanlar gibi dikkate alinmamasi gereken bir cikis. Neden cevap verilmesin diye sorarsaniz cevabi da cok basit. Cunku bunun nedenleri son 1 yilda bir cok defa Besiktas konularinda da, Turksportal Dergisinde de yazildi. Bunun felsefi, ve/veya matematiksel nedenlerini ille de ogrenmek isteyen varsa oyun ciktiktan sonra bir daha sorabilir. Gerekirse bir matematik problemini ortaya atarak kullanilan metodolojinin neden dogru oldugunu da ornekleyebiliriz.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Biktim artik bu karsilikli atismalardan.

Sirf bu yuzden FM 2009 icin arastirma bolumu acmamayi cok ciddi dusunuyoruz. Ingilicesine guvenen gelir SI forumlarinda yapar tartismasini...
    BöyLe birşey yapmak hiçte mantıkLıca birşey değiL. Bu araştırma bu siteye ait birşey ise bu sitede tartışıLır, konuşuLur. İyi tartışmaLarda oLacaktır, kötü tartışmaLarda, yapıcı tartışmaLarda oLacaktır, yapıcı oLmayan tartışmaLarda ama her ne oLursa oLsun burda ki kişiLerin, Fm oyuncuLarını tartışmadan mahkum edemezsiniz.

Diğer bir oLay ise eğer Ömer abi benim yazdığım mesaja arkadaş doğru bir biçimde bir yazı yazsaydı bende cevap verme gereği duymazdım. Herkesin kafasında soruLar var ve bu soruLara da cevapLar buLmak istiyor. PekaLa bende neden sürekLi kötü tarafın araştırıLdığını biLmeye hakkım var. Ama kaLkıpta bana bunun açıkLamasını yapacağına onu saygısızLık yaptığımLa yargıLarsa tabi ki cevap veririm. Diğer arkadaş açıkLama yapmaya çaLışmış ama oda farkLı boyutLara çekmiş oLayı, doğaL oLarak bir tatminsizLik var, ne yani sürekLi susaLım mı ?.

Neyse oLayLarın daha farkLı haL aLmaması açısından uzatmama kararı aLıyorum ve burda kapatıyorum konuyu kendi adıma.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post

Görüyoruz kim saygıLı, kim saygısız...
    Görmüş bulunuyoruz evet. Okuduğunu anlamıyorsun sen.
    Bir sürü farklı platformda bir sürü anlamsız, araştırmayla ilgisiz, sırf eleştireyimde nasıl olursa öyle olsun diye eleştiri yapmaya çalışıyorsun. Hemde haksız yere.

Bende diyorum ki hep arttırın hep arttırın hiç düşürün diyen yok.
    Al örnek işte Semih böyle atıyor böyle kaçırmıyor böyle off the ball böyle finishing...(tamam bende diyorum) ee noldu Belçika maçında 3 adım atamadı. Kendisinden 2-3 metre gerideki adamlar anında geldi aldı önünden topu. Ne fiziki mücadeleye gelebildi ne çevikliği yetti ne hızlanması.
    Biri de çıksın bunları söylesin biride çıksın Semih'in hızlanması 9 olmalı desin

Neyse efendim ben bunları anlatıyorum sana ve diyorum ki. Gereksiz yere insanları haksız eleştiriyorsun. Sen kalkıp bana laf sokmaya çalışıyorsun. Neyse şu ortamda, yüzyüze gelemeyeceğimiz ortamda konuşmanın bir anlamı yok.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bir sürü farklı platformda bir sürü anlamsız, araştırmayla ilgisiz, sırf eleştireyimde nasıl olursa öyle olsun diye eleştiri yapmaya çalışıyorsun. Hemde haksız yere.
    SaLLama istersen, farkLı yerLerde, bir sürü araştırma iLe iLgisizmiş. Sen beni Beşiktaş araştırması dışında bir yerde araştırma iLe iLgiLi yazı yazarken gördün mü ? Senin gibi herşeyi çok biLirim havaLarında takıLmam, sadece net biLdiğim ve iLgim oLan yerde takıLırım, yazarım. BiLmediğim şeyLer hakkında hiç yorum yapmam.

Ne bu yahu. ELeştiricem tabi. Sen nasıL biLdiğimi okurum dersen bende eLeştiririm..

Neyse anLaşamıyoruz, daha fazLa uzamasın, kırıLmayaLım, kırmayaLım. Bak ben son nokta dedim sen haLa devam ediyorsun. Bu son oLsun.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Bende diyorum ki hep arttırın hep arttırın hiç düşürün diyen yok.
    Al örnek işte Semih böyle atıyor böyle kaçırmıyor böyle off the ball böyle finishing...(tamam bende diyorum) ee noldu Belçika maçında 3 adım atamadı. Kendisinden 2-3 metre gerideki adamlar anında geldi aldı önünden topu. Ne fiziki mücadeleye gelebildi ne çevikliği yetti ne hızlanması.
    Biri de çıksın bunları söylesin biride çıksın Semih'in hızlanması 9 olmalı desin

Neyse efendim ben bunları anlatıyorum sana ve diyorum ki. Gereksiz yere insanları haksız eleştiriyorsun. Sen kalkıp bana laf sokmaya çalışıyorsun. Neyse şu ortamda, yüzyüze gelemeyeceğimiz ortamda konuşmanın bir anlamı yok.

arkadaşlar sakin olun diyorum...

kimi insan iyiyi yazmaya kimisi kötü yönleri belirtmeye daha meyillidir birbirimizin farklı yönlerini hazmedelim olsun bitsin...

extensor delikanlı çocuksun lafını esirgemezsin bilirim ama germeyelim ortalığı exitingin yazılarınada bak gerçekten bi çok konuda bilgili bir çocuk bence bu kapışmaya bir son veriin..

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,

beşiktaşa sanırım aydın karabulut tartışması yaşanacak bu sene uzunca bir süre...

ben aydını ümit maçlarında izedim öncesinde çok az izleyebilmiştim...

açıkcası ben aydını batuhandan çok daha fazla beğendim...

çünkü batuhan çok savruk oynuyor...

fiziği mükemmel yaşıtlarına göre ....

ama sahada kendinden emin değil...

sanki çok medyatiklik bir anda şöhret batuhanı sadece saha dışında değil saha içindede ne yaptığını bilmez yapmış..ama toparlanırsa mükemmel oyuncu olacağından ve yeteneğinden şüphem yok...

ama aydını batuhandan daha çok beğenmemin sebebi aydının mental olarak batuhandan çok daha iyi görünmesi...

sahada daha bir futbolcu gibi daha fazla ne yaptığını bilen tarzı var..

batuhan işin şovunda ...

aydın ise biraz daha profosyonel....

ayrıca duran top kullanma becerisi içinde yüksek deniyor...

set pieces normalde forvetlerde o kadarda mükemmel değildir...

ayrıca aydını bir güzel yönüde bir kaç mevkiide oynatılır br becerisi ve yapısı var...

herneyse...

batuhan da aydın da umarım yeteneklerinin üstüne koyarak ilerlerlerde bizlerde zevkle seyrederiz...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    BöyLe birşey yapmak hiçte mantıkLıca birşey değiL. Bu araştırma bu siteye ait birşey ise bu sitede tartışıLır, konuşuLur. İyi tartışmaLarda oLacaktır, kötü tartışmaLarda, yapıcı tartışmaLarda oLacaktır, yapıcı oLmayan tartışmaLarda ama her ne oLursa oLsun burda ki kişiLerin, Fm oyuncuLarını tartışmadan mahkum edemezsiniz.
    Arastirma bu siteye air bit sey degil. Bu arastirma gorevi bana ve Vieri'ye verildi, daha dogrusu bu gorevi biz aldik.

Vieri bu sitenin sahibi oldugu icin de arastirma ile ilgili iletisimin en kolay yapilabilecegi yerlerden birisinin burasi oldugunu goz onunde bulundurarak bu bolumu actik.

Bu forumlarda arastirma bolumunun olmasi bir hak degil, bir ayricaliktir. Karsilikli atismalara mudahale etme, sakinlestirme, tartismalari temizleme isi de arastirmaya en ufak yarar katmayan bir yuktur.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL] Beşiktaş Araştırması FM2008 - 8.0.2

Beşiktaş JK oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Beşiktaşla ilgili en önemli sorun finans problemi.Bilidği üzere Beşiktaş Kayserispor 11 Milyon Euro teklif etti Mehmet Topuz için ama oyundaki finanası çok düşük seviyede.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sanırım oyunda Beşiktaş'ın finansal bir problemi yok. Belki Yıldırım Demirören sugar daddy yapılabilir, onun dışında değerler gerçekçi.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Delgado: Çok güzel yapılmış tek kelimeyle. Gerçekten çok gerçekçi.

Ricardinho: Ca' sı düşürülmüş gerçekçiliği sağlanmış.

Cisse: Bence 144 ca cisse için fazla. Geldiğinde sanırım 130 civarındaydı. Cisse üst düzey bir ön libero değil bence. 135 En uygunu olacaktır.

Bobo: Bobo' nun fiziksel özelliklerindeki değişiklikler de gayet yerinde olmuş.

Toraman: Hızlanması ,hızı ve çevikliği düşürülmüş ve çok yerinde olmuş. Dr: Özelliği 14-15 olabilirdi.

Üzülmez' in de özellikleri düşürülmüş gerçekten başarılı bir çalışma yapmış Koray tebrik ederim.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

I.Kas cok "abartili" yapilmis dersem? Bir kac maci iyi oynadi diye bukadarda olmaz yaani. Bence gelecekte iyi futbolcu olabiliri, ama suan pekde iyi degil.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

İ.Kaş'ı Bjk Tv'de yayınlanan paf maçlarından beridir takip ediyorum.Bence abartı değil.Milli Takım seviyesinde bir oyuncu için normal

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

S.özkanın ca normalde pa bana göre çok az.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    S.özkanın ca normalde pa bana göre çok az.
    Belki bir cok Besiktas taraftari bu yazdigimdan hoslanmayacak ancak Serdar Ozkan bana Ayhan Akman'in gencligini hatirlatiyor. Turkiye ligi icin iyi bir futbolcu olacagini dusunuyorum ama daha ustune cikmasi konusunda cok tereddutluyum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Delgado: Çok güzel yapılmış tek kelimeyle. Gerçekten çok gerçekçi.

Ricardinho: Ca' sı düşürülmüş gerçekçiliği sağlanmış.

Cisse: Bence 144 ca cisse için fazla. Geldiğinde sanırım 130 civarındaydı. Cisse üst düzey bir ön libero değil bence. 135 En uygunu olacaktır.

Bobo: Bobo' nun fiziksel özelliklerindeki değişiklikler de gayet yerinde olmuş.

Toraman: Hızlanması ,hızı ve çevikliği düşürülmüş ve çok yerinde olmuş. Dr: Özelliği 14-15 olabilirdi.

Üzülmez' in de özellikleri düşürülmüş gerçekten başarılı bir çalışma yapmış Koray tebrik ederim.
    doğru söze ne denir kardeş ama bence ibrahim toramanın hız hızlanma cevikliği düşeceğine

pozisyon alma markaj karar verme özellikleri dibe vursaydı daha iyi olurdu gökhan zan içinde aynı şey söz konusu kayseri maçında ki ilk gol neydi öyle bir futbolcu formsuz olabilir ama şampiyonluğa oynayan bir takımın oyuncusu kornerde top uzaklaşınca kaleden uzaklaşacağını nasıl bilmez yaw bakın servet kornerden çıkarken topla ileri bile kat ediyor

servetle toraman gökhan arasında büyük mental farklılıklar var

gökhan ve ibrahim çok iyi fiziklere sahip olmalarına rağmen ne yapacağını bilememek konusunda 3 lig futbolcusuyla aynı durumda
    Fikirlerim burada

Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 910111213 SonSon

Mesaj Yetkileri