1 ile 30 arası toplam 368 sonuç

Konu: [TSL] Beşiktaş Araştırması FM2008 - 8.0.2

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sanırım oyunda Beşiktaş'ın finansal bir problemi yok. Belki Yıldırım Demirören sugar daddy yapılabilir, onun dışında değerler gerçekçi.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Sanırım oyunda Beşiktaş'ın finansal bir problemi yok. Belki Yıldırım Demirören sugar daddy yapılabilir, onun dışında değerler gerçekçi.

Bendemi bir sorun var bu rakamlar gerçekmi denge beşiktaş 3 Milyon Euro civarlarında ile başlıyor transfer bütçesi 2 milyon.Gençlerin büteçesi bile daha iyi.Fenerbahçe neyse Galatasaray 15 denge 13 tranasfer bütçesi ile başlıyor bu anormal uçurumun nedeni ne neye dayanak bu bütçeler hazırlanıyor.Bildiğim kadarıyla son transferi borusso bile para olmadığı için kiralık alındı açıklama bekliyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by serhat3 View Post
    Bendemi bir sorun var bu rakamlar gerçekmi denge beşiktaş 3 Milyon Euro civarlarında ile başlıyor transfer bütçesi 2 milyon.Gençlerin büteçesi bile daha iyi.Fenerbahçe neyse Galatasaray 15 denge 13 tranasfer bütçesi ile başlıyor bu anormal uçurumun nedeni ne neye dayanak bu bütçeler hazırlanıyor.Bildiğim kadarıyla son transferi borusso bile para olmadığı için kiralık alındı açıklama bekliyorum.

Editor'de gordugunuz rakamlar Euro degil pound.

Besiktas: 8,000,000 YTL nakit ve 5 milyon YTL transfer butcesi
    Fenerbahce: 20,000,000 nakit ve 15 milyon YTL transfer butcesi
    Galatasaray: 3.5 milyon YTL nakit ve 2.5 milyon YTL transfer butcesi
    Genclerbirligi: 15 milyon YTL nakit ve 7 milyon YTL transfer butcesi ile basliyor.

Genclerbirligi parasi oldugu halde harcamayan bir kulup. Fenerbahce'nin elindeki para sezon basi itibariyle gayet mantikli. Besiktas'in elinde ise hic de azimsanamayacak miktarda para bulunmakta.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Editor'de gordugunuz rakamlar Euro degil pound.

Besiktas: 8,000,000 YTL nakit ve 5 milyon YTL transfer butcesi
    Fenerbahce: 20,000,000 nakit ve 15 milyon YTL transfer butcesi
    Galatasaray: 3.5 milyon YTL nakit ve 2.5 milyon YTL transfer butcesi
    Genclerbirligi: 15 milyon YTL nakit ve 7 milyon YTL transfer butcesi ile basliyor.

Genclerbirligi parasi oldugu halde harcamayan bir kulup. Fenerbahce'nin elindeki para sezon basi itibariyle gayet mantikli. Besiktas'in elinde ise hic de azimsanamayacak miktarda para bulunmakta.
    Bu şekilde gayet iyi dediğim gibi nedense bende saçma değerler oluşmuş...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    destek bölümü değil ama db içerindeki edt dosyasını napayım siliyimmi düzelmesi için.
    Last edited by serhat3 : 21.Şubat.2008 at 01:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003

destek bölümü değil ama db içerindeki edt dosyasını napayım siliyimmi düzelmesi için.

Yeni 8.0.2 yamasini indirmen ve EDT dosyasini silmen gerekli.

Bende sorun büyük ihtimal galatasaray dünyanın 3. zengin takımı gözüküyor direk 8.0.2 kurdum editörlede oynamadım ama neden oldu bu ilginç durum anlamadım...

Nesil
    2003

Bende sorun büyük ihtimal galatasaray dünyanın 3. zengin takımı gözüküyor direk 8.0.2 kurdum editörlede oynamadım ama neden oldu bu ilginç durum anlamadım...
    Bunun nedeni oyun kodundan kaynaklanan finansal sorunu ortadan kaldirmak icin kullandiginiz EDT dosyasi.

Mesaj Yetkileri