Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 197 sonuç

Konu: [TSL] Bursaspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Cihan bu sezon sahanın kötüleri arasında yer almıştı. İstenileni veremedi. V.Manisaspor maçında oyundan çıkarıldıktan sonra kulübeye uğramadan soyunma odasına girmişti. Son olarak son 3 maç kadro dışıydı...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

cihan galatasaraya geldi ilk yıllar ve kocaelide çok iyiydi.Hatta bi avrupa maçında topuk paslaşması yapıpı gol atmıştı Ama nedense inanılmaz bir düşüş yaşadı sonra iyice kazmalaştı özeelikleri görmeden bi şey diyemem ama 110 ca iyi sayılır cihan için..Dayanıklılığı halen iyi ama..

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Cihan hakkında aynı seyleri düşünüyoruz zaten benim söylemek istedigim Galatasaraydan ayrıldıgındaki seviyesi cok fazla gerilemedi o yuzden 110 ca az kalıyor demek istedim.Bu sene iyi oynamadıgını bende takip ettigim kadarıyla biliyorum.basarılı performans yansıtamaması baska bir olay,CAsının kırpılması için yeterli bi sebep olamaz.sizin verdiginiz özelliklere de baktım bazı degerler haricinde güzel bir degerlendirme olmuş.eksik buldugum bazı özellikleri hesaba katarak 115-120 ca benim cihan hakkındaki öngörüm sadece.
    Hersey biyana FM2008 8.0.2 arastırmasında görev alan tüm arkadasları kutlamak isterim.Ilk defa bu kadar basarılı bir çalışma yapıldı FM Türkiye datası üzerinde.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

cihan emre belezoğlu, serhat ...bu oyuncuların ortak özelliği nedir arkadaşlar...

ben şöyle düşünüyorum..bu 3 oyuncumuz ve bunlar gibi ismini sayamadığım bir çok oyuncumuz teknik direktörleri yüzünden katledildiler ve gelişme çağının tam ortalarında bu çocuklar adeta söndürüldü..

emre den başlayalım..Emre belezoğlu galatasarayda oynadığı dönemde müthiş bir genç yetenekti..hatırlayın o günleri avrupanın maradonası HAGİ nin galatasaradaki veliahtıytı..sonra ne oldu...Emre parayı tercih etti ve tamda gelişme çağında intere transfer oldu..Tabi kadrosunda dünya yıldızlarını bulunduran inter emre yi gerçek mevkii olan MC veya AMC olarak oynatmak yerine zaman zaman DMC ama çoğunluklada DWL oynattı...meziyetleri asla kanat savunmasına veya defansif orta saha oynamaya müsait olmayan EMRE yanlış bölgede oynatılmaktan dolayı paslandıkça paslandı..

tabi Emre belezoğlu gibi çok büyük bir yetenek ne kadar paslanırsa paslansın belli bir kalitesi olduğundan ingiltere liginin orta sıra takımlarınadan newcastle da kendine yer buldu ama interde o kadar paslandı ki asla o beklenilen müthiş EMRE olamadı..şimdilerde malesefki bu genç yetenek ingiltere liginin orta sralarındaki newcastle da bile zor kadroya giriyor...

Serhat AKIN ...aynı kaderi fenerbahçede yaşadı..fenerbahçenin ne idiğü belirsiz transfer politikasında..5 tane dmcsi olan takıma appiah alınıp bu sayı 6 ya çıkarılırken sağ kanatta bir tek mehmet yozgatlısı bulunan klüpte mecburen sağ kanada çekildi..ve son derece süretli fiziğini geliştirse çok büyük yerlere gelebilecek SERHAT AKIN fenerin saçma sapan transfer politikası ve DAUM un sayesinde...sağ kanatta çürüyünce..o da pas tuttu adeta ..şimdilerde forvet oynuyor ama bence sıradan bir forvet artık...

en son yazımızın konusu CİHANA gelirsek oda bir yönetim ve teknik direktör kurbanı...
    hepimiz biliyoruzki CİHAN HASPOLATLI aslında tam bir DMC galatasaraya geldiğindede DMC idi..ama zaman zaman ileri koşularda yapabilen zaman zaman doğru pas tercihleride kullanabilen iyi bir DMC idi bence hatta MC olarak bile kullanılabilirdi biraz daha tekniğini geliştirince...ama galatasaraydaki sağteki oyuncu eksikliği ve teknik direktörün bu oyuncuyu sağ beke kaydırması cihanı verimli oynadığı bölgede oynamaması sebebiyle hem teknik hem mental açıdan çok bozdu ve dikkat ederseniz o günden beride kendine gelemedi..

Cihan için beklentim geçen sene bursada ait olduğu DMC veya MC bölgelerinde oynatılması ve cihanın tekrar toparlanmasıydı..ama galatasaraydaki son sezonu onu öylesine etkilemişki..hem fiziki açıdan hem mental açıdan çok kötü bir cihan vardı sahalarda...

bu oyuncunun artık pa gelişiminin olmayacağı konusunda COŞKUNCUĞUM kusura bakma hem fikir değiliz doğru bölgede oynatılırsa ve kendi mental ve fizik eksikliğini giderirse CİHAN yine eski cihan olabilir neden olmasın...

ama bu seneyi esas alırsak ne CA sına ne PA sına itiraz edemem..çünkü doğruydu...

umarım teknik direktör yalnışları ve hatalı transfer politikaları yüzünden başka CİHANLAR SERHATLAR EMRE ler olmaz ...başka ne diyim...

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

çoşkun abi sadece tebrık etmek ıcın yazıyorum 2008 de en ıyı yansıtılmıs data bursaya aıt tebrık ederım fatıhe ve sercana -9 vermende yerınde ....

Genç Milliler Sercan`la güzel
    Ermenistan`ı 2-1 yenen U 19 Milli Takımımızın ilk golünü 10. dakikada Sercan Yıldırım kaydetti.
    Mbesuma ile yollar ayrıldı

Zambiyalı oyuncu Collins Mbesuma ile karşılıklı olarak anlaşıldı ve yollar ayrıldı.2.Başkanımız Osman Çelik yaptığı açıklamada "Collins Mbesuma ile yolları karşılıklı anlaşarak ayırdık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Collins Mbesuma`ya bundan sonraki futbol hayatında başarılar dileriz " dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

ooh benim Süperstarim insallah bu yil parlar.

İbrahim Dağaşan, Sivassporla anlaştı. İbrahim bu sene sadece 44 dakika şans bulabildi.

İvankov, Bursaspor'da
    Kayserispor'un Bulgar kalecisi Ivankov ile 1 yılı opsiyonlu 2 senelik anlaşma sağlandı.

Transferin kesin olarak gerçekleştiği Bursaspor 2.Başkan'ı Sn. Osman ÇELİK açıkladı. Resmi bir haber. Bursaspor.org biraz yavaş işliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Transferin kesin olarak gerçekleştiği Bursaspor 2.Başkan'ı Sn. Osman ÇELİK açıkladı. Resmi bir haber. Bursaspor.org biraz yavaş işliyor.
    500 bin dolar civarı bir yıllık ücretten bahsediliyor...
    puerta kalbimizde...

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    500 bin dolar civarı bir yıllık ücretten bahsediliyor...
    Osman Çelik'in yaptığı açıklmaya göre senelik 400.000$ alacakmış.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bursasporumuzun 45. yılı herkese hayırlı olsun. 1 Haziran 1963 - 2008
    Last edited by Crocodile1963 : 01.Haziran.2008 at 12:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Bursaspor'un 2. Kaptanı İsmail Güldüren ile yollar ayrıldı. Kendisine futbolculuk hayatında başarılar diliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

cihanda gidiyormuş galiba

Quote Originally Posted by xxestergonxx View Post
    cihanda gidiyormuş galiba
    Sözleşmeleri biten oyuncuların büyük bir çoğunluğuyla yollar ayrılacak. Genel bir temizlik yapılıyor anlıyacağınız. Çünkü yanlış yapılan sözleşmelerle oyucular yüksek miktardaki paralara imza atılıyordu ancak başarı gelmeyince böyle bir politika izlendi. Son olarak Ömer Aysan Barış ile de yollar ayrıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

[quote=Crocodile1963;1131299]Osman Çelik'in yaptığı açıklmaya göre senelik 400.000$ alacakmış.
    .
    .
    .eywallah hocam...
    puerta kalbimizde...

Biletler yeni sezonda Biletix`te
    Bursasporumuz 2008-2009 sezonundan itibaren Türkiye’nin önde gelen bilet firması Biletix firması ile anlaştı. Özlüce Tesislerinde Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile bir araya gelen Biletix Genel Müdürü Ali Abhary yaptığı açıklamada “ Türkiye’nin köklü ve güçlü spor kulüplerinden Bursaspor ile yaptığımız bilet satış anlaşması, Bursaspor taraftarlarının maç biletlerine kolaylıkla ve hızlı biçimde ulaşmalarını sağlayacak. Biz Biletix olarak Bursalılara hizmet verecek olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
    Başkanımız İbrahim Yazıcı ise yeni sistemle birlikte kulübün kurumsallaşma adına önemli bir girişim gerçekleştirdiğini belirtti. Yazıcı “Biletix’in kaliteli ve hızlı sistemi sayesinde taraftarlara çok daha iyi hizmet vereceğiz. Bu hizmetle çok daha fazla sayıda taraftarımızla stadyumda bulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
    Yapılan anlaşma sayesinde taraftarlarımız maç biletlerini, Biletix Sistemi üzerinden; Biletix internet sitesi, çağrı merkezi ve perakende satış noktaları vasıtasıyla online olarak satın alabilecekler.
    SİSTEM NASIL ÇALIŞACAK ?
    1. Telefon ile yapılan satışlarda teslimat, maç günü stadyumda kurulacak olan bilet dağıtım noktasında, verilen bilgilerin doğruluğunun kontrolünün ardından ödeme alınarak taraftarlara teslim edilecektir.
    2. İnternet üzerinden yapılan ödemeli satışların teslimatı ise; maç günü stadyumda kurulacak olan bilet dağıtım noktasında, verilen bilgilerin doğruluğunun kontrolünün ardından taraftarlara teslim edilecektir.
    3. Perakende satış gişeleri; Şehirde belirlenecek olan satış gişelerinden direkt satışlar yapılacak.
    4. Stadyum ana satış gişesi; Maç günü eğer bilet tükenmediyse stadyum satış gişesinden bilet satılacaktır. Saat:10:00 dan itibaren karşılaşmanın devre arasına kadar satış devam edecektir.
    KOMBİNE KART SATIŞ VE DAĞITIM KANALLARI
    - 2008-2009 Sezonu kombine kart satışları Bursa Atatürk Stadyumundan yapılacaktır.
    - 2007-2008 sezonunda kombine kartı bulunan taraftarlarımıza eski koltuklarını satın alabilmeleri için 15 günlük bir hak tanınacaktır.
    - Kombine kartlarımızın fiyatları ve kredi kartı taksitlendirmeleri ilerleyen günlerde netlik kazanacak ve duyurulacaktır.
    - Sezon içerisinde meydana gelebilecek olan kart kayıpları, arızaları ve kırılması gibi durumlarda değişimi yine Biletix sağlayacaktır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Konuyla alâkası yok ama affınıza sığınarak yazıyorum. Pazar günü "Varmısın Yokmusun" da Teksaslı arkadaşlarımız katılıyorlar. Bursalı yarışmacı Ertan'ı desteklemek amacıyla. İzlerseniz seviniriz...
    Last edited by Crocodile1963 : 05.Haziran.2008 at 21:52 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Yusuf Şimşek ile anlaşıldı
    Başkanımız İbrahim Yazıcı`nın Muğla`nın Marmaris ilçesindeki otelinde yapılan görüşme anlaşmayla sonuçlandı. Yusuf`un da hazır bulunduğu görüşmede, taraflar her konuda anlaşmaya varıldığı bildirdi. Transferle ilgili ilk açıklamasını yapan Yusuf, daha önce de Bursaspor`dan transfer teklifi aldığını anımsatarak, ``Bu kez anlaşmaya vardık. Bu transfer her iki taraf için de hayırlı olsun`` dedi.

Yusuf, kendisine güvendiğini dile getirerek, şunları söyledi: ``Bursaspor`da futbol oynamak benim için şeref. Beni yeşil-beyazlı takıma kazandıranlara teşekkür ediyorum. Bursaspor`u layık olduğu yere getireceğimize inanıyorum. Ben Yusuf Şimşek olarak neler yapabileceğimi biliyorum ve bunu Bursasporlu taraftarlara göstereceğim. Takım olarak önümüzdeki sezon çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum. 2 artı 1 yıllığına Bursaspor`a `evet` dedim. Bu transfer iki taraf için de hayırlı olsun.``

Prensipte anlaşmaya varılan Yusuf`un önümüzdeki günlerde Bursa`ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı belirtildi.

Kaynak: Bursaspor.Org.Tr

Default Geleceğin Kadrosu Hazır!

U-15`e 3 Timsah
    U15 Milli Takımımızın (01.01.1993), 21 ve 23 Haziran`da Rusya ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna 3 oyuncu verdik. Genç oyuncularımız Emre PEHLİVAN, Emin AKDERE, Hüseyin İBİŞ`in de yer aldığı kadroda şu oyuncular bulunuyor.

Artun AKÇAKIN, Çağrı TEKİN, Onur YAVUZ (Gençlerbirliği), Hasan TÜRK, Ahmet Kerem GEZEN (Beşiktaş A.Ş.), Mehmet TOPÇU (Fenerbahçe), Muhammed Alperen UYSAL (Galatasaray A.Ş.), Furkan Selim ÜNLÜ (Kayserispor), Eyüp BEKAR (Trabzonspor A.Ş.), Mert ÇİFTÇİ, Süleyman ÖZDAMAR (Altay), Oğuzhan AZĞAR (Samsunspor), İlker SAYAN (Dardanelspor A.Ş.), Melih VARDAR (Bucaspor), Ömer KANDEMİR (İzmirspor).

Alt yapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz İrfan Koç yaptığı açıklamada " Alt yapımızdan bir çok oyuncu genç milli takımlarımızda sürekli olarak forma giymekteler. Geçtiğimiz sezon 1992 doğumlu oyuncumuz Muhammed Demir`i de A takım kadrosuna yolladık. Alt yapımızda, 1993-1994 doğumlu oyunculara kadar çok ciddi şekilde yatırımlar yapmaktadır. Son olarak U-15 Genç Milli takımında 3 oyuncumuzun yer alması ne kadar doğru işlerin yapıldığını göstergesidir. Geleceğin Bursaspor`u emin ellerde" dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

editasyon...
    Last edited by midfielder1912 : 16.Haziran.2008 at 12:52
    puerta kalbimizde...

Bazı oyuncuların mevkilerinde değişme gerçekleşecek mi ? Örn: Veli ACAR, bu sene oynamadığı bir kale kaldı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

coşkun yusuf şimşey yunanistana gitti geldi direk denizliden mi geldi olacak yoksa gitti geldi yapılacakmı
    Fikirlerim burada

Gelenler Bölümüne Emrah Kiraz eklenmeli. Yarın Gökhan Güleç ile birlikte 2+1 yıllık sözleşme imzalayacaklar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Emrah Kiraz 3 yıllık Gökhan Güleç ise 2+1 yıllık sözleşme imzaladılar.
    Last edited by Crocodile1963 : 19.Haziran.2008 at 16:37 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Tam isim Bursaspor
    Takma isim(ler) Timsahlar
    Renkler Yeşil - Beyaz
    Kuruluş 1963
    Stad Atatürk Stadı, Bursa
    Kapasite 18.587 (Tümü koltuklu, Doğal çim, Işıklandırılmalı)
    Başkan İbrahim Yazıcı
    Teknik Direktör Samet Aybaba
    Lig Turkcell Süper Lig
    Turkcell Süper Lig 13.
    Ezeli Rakipler Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Çaykur Rizespor
    Diğer Rakipler
    Antalyaspor, Karşıyaka (A.Sebat zaten cezasını çekiyor ona gerek yok.)
    Favori Kişiler Nejat Biyediç, Sedat Özden, Elvir Baliç, Masjid Mususi, Ivko Ganchev, Frank Pingel, Adnan Örnek, Ercüment Şahin.
    Antreman Tesisleri Avrupa'da sayılı tesisler arasında.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ömer Erdoğan favori kişilere yazmayı unutmuşum o da olmalı.
    Last edited by Crocodile1963 : 23.Haziran.2008 at 15:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Ömer Erdoğan bu sene oyunuyla gerekse sözleşme yenilerken 200.000 YTL indirime seve seve "Evet" diyerek ve yaptığı açıklamalarda "Jubilemi bu forma altında yapmak istiyorum" açıklamalarıyla Bursasporlu taraftarın gönlünde taht kurdu. Bursaspor forumlarında kaptanlığın ona verilmesi tartışılıyor. Bence kesin favori kişliler arasında olmalı.

Sevilmeyen oyunculara Okan Yılmaz, Egemen Korkmaz, Şenol Karagöl, Kürşat Duymaz, Mehmet Kulaksızoğlu eklenmeli.
    Birde oyunda maksimum personel sayısı (antrenör bazında) 6 olarak girilmiş ancak ilk başta 10 antrenör çıkıyor bu olayı düzeltmeliyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Egemen Korkmaz nasıl sevilmeyen oyunu olur anlamış değilim...:S

Egemen olayını Bursadaki Trabzonspor maçından sonra farkedeceksiniz. Msn'de yaptığın açıklamalar için teşekkürler Coşkun Abi. Daha öğreneceğimiz çok şey var.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Beşiktaş nasıL oLurda Bursaspor un ezeLi rakibi oLuyor. Beşiktaş Bursayı ezeLi rakibi oLarak görüyormu ? EzeLi rekabet benim biLdiğim iki kLüp arasında süre geLen rekabettir. BirbirLerine karşı futboL ve diğer anLamda ters düşmektir. Beşiktaş Bursaspor u ezeLi rakibi oLarak görmüyorsa, ekLenmesi son derece yaLnıştır.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Beşiktaş nasıL oLurda Bursaspor un ezeLi rakibi oLuyor. Beşiktaş Bursayı ezeLi rakibi oLarak görüyormu ? EzeLi rekabet benim biLdiğim iki kLüp arasında süre geLen rekabettir. BirbirLerine karşı futboL ve diğer anLamda ters düşmektir. Beşiktaş Bursaspor u ezeLi rakibi oLarak görmüyorsa, ekLenmesi son derece yaLnıştır.
    Ezeli rekabet diye bir kavram yok. Tamamen ceviri hatasi.

Siddetli/vahsi rekabet ve diger rekabet olarak cevirilseydi oyundaki iki rekabet seviyesi, Besiktas'in Bursa'nin listesinde olmasini hatali gormezdiniz herhalde.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri