Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 197 sonuç

Konu: [TSL] Bursaspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Vega da dün yakın mesafeden çıkardığı bir top iLe refLeks konusunda ciddi anLamda biraz daha iLeride geLişim göstermesi gerektiğini gösterdi

Gerçi tek maçLık yapmıyorum bunu Copa america da böyLe çıkardığı topLar vardı. Bence Vega çok iyi bir kaLeci tek zaafı yan topLar ve gereksiz ani çıkışLarı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Katılıyorum abi,birde degaj problemi var biraz bazen attıgı toplar kısa düşüyor,dün öyle yaptı bir kere,GS maçındada aynı şekilde, o yüzden ayak güçünü biraz düşürür refklesi 1 puan artırabiliriz.

evet coskun o zaman daha iyi bi vega olur.hem zaten iyi bi kaleci.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mr yi bırak o adam kocaelideyken amr bile oynuyordu gerçekten ciddiyim sen en iyisi d den bir amr ye kadar ver
    Fikirlerim burada

Tumun Her Maçta kaleciyi zor durumda bırakacak kafa şutları oluyor.Son izlediğin Sivas maçında ilk yarıda bir kafa attı ki kaleci 3 hamlede tuttu.Pozisyon Almasıda Bence +2 fln artmalı çünkü aniden yher değiştirip gol atabiliyor?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Coşkun en çalışkan araştırmacılardan birisin ve bu forumda takımından bizi haberdar ediyorsun. Öncelikle teşekkürler. Yalnız Mustafa Sarp' ın özellikleri bence biraz şişkin. Senin kadar izleyemedim Sarp' ı ama bana biraz öyle geldi. Bu arada M. Sarp' ı geçen sene erciyesten beri beğenirim.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

coşkun bu gökhan kaya yolspordan alınan...

yolspor hangsi coşkun ...ben samsundayken Tanju yu yetiştiren samsunda benim eksi kurumum Karayollarnın kurduğu Yolspormu..merak ettim..

bide veli ye iyice ısınmaya başladım...ne diyorsun bu çocukta gelecek varmı...ilerki yamalarda bir artış olabilirmi veya gerekirmi diye sorayım...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Ben ona Türk Lampard diyorum çok çalışkan bir oyuncu

eren albayrak ın pa sı -8 olamazmıydı acaba.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

mustafa sarp benim de dikkatimi çekti, oyun içinde devamlılığı olan konsantrasyonu üst düzeyde bir oyuncu ancak teknik kapasitesinin oyundaki kadar yüksek olduğunu, mental olarakta çok üst düzeyde bir oyuncu olduğunu sanmıyorum.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kankam tekrar tekrar söylüyorum Bursaspor araştırman mükkemmel.Oyun içinde de gerçeğe çok yakın bir Bursaspor var.

Mustafa Sarp konusunda arkandayım.Bencede çok uygun bir M.Sarp olmuş.Erciyes de olsun Bursa'da olsun hep yüksek performans gösteriyor.

Sadece şunu soracağım yabancı forvetler Zuniga ve Tum için yeni datada ne gibi değişiklikler yapmayı düşünüyorsun ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Yanlız yanlış anlaşılma olmasın biz Mustafa Sarp' a kötü oyuncu demedik ki. Geçen sene erciyes' in en iyilerindendi. Bu sene de iyi durumda. Zaten milli takıma da çağrıldı dün. Benim sorum tekniğinin yüksek olmasıyla ilgiliydi. Ama coşkun benden çok seretmiştir lafım yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ziya doğan romashenko yu dagöndermiş savunma yapmıyor koşmuyor diyedir

coşkun röpörtajlar çok güzel saol kardeşim
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzel bir araştırma olmuş tebrikler..V.şen pek iyi olmamış birde mustafa sarpın tekniği düşebilir..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Sercan ile Fatih Bursaspor ile yeni kontrat imzalamayı red ettiler. Büyük olasılık seneye yolcular..

Bu arada Sercan ameliyat oldu..
    Coskun abi vallaa, bilmem ama gari garip seyler duydum.. Bu ikili Man City'ye veya Galatasaray'a transfer olacak diyorlar

ayrica Gerets Serkan'i almak istiyormus?

Bu arada röpörtajlarin süper, eline saglik. Bide Sercaninkini yapsan

ve Mustafa Sarp'in favoured personnellerinede Ümit Karan ve Erman Özgürüde eklersin artik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Benim oynadığım bir oyunda Tum bi sezonda 30 lig maçında 30 civarı gol attı özellikleri olarak değil ama performans olarak bence gereğinden fazla başarılı olmuş (özellikleri uygun göründü) Bizim Sarıyerli Mustafa'nın sahadan sildiği bir oyuncunun TSL'de 30 gol atması bana çok mantıklı gelmedi ama tabi denk gelmiştir bilemicem diğer oyunlarda nası performans gösterio 8.0.2 patchle merak ettim... birkaç kişi yorum yaparsa sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

sercan yıldırımın bir röportajında kafa vuruşlarında eksik olduğunu söylemişti oyun başında zıplama 13 kafa 14 olmuş şimdi böyleyse ilerde çok uçuk kaçık rakamlara ulaşabilir.zıplama 11 kafa 12 olabilir.o yaştaki bir çocuk için iyi bir puan olur bence.

birde -9 p.a.lık bir potansiyeli olan sercan neden daha fazla forma giymiyor.her maç sonradan da olsa forma giymesi gerekiyor.harcanıp gitmez inşallah.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ziplama zaten oyun icersinde boy ile alakali olan bi ozellik ole su kadar dussun su kadar artsin la karar verilmiyor ve kafa vuruslarini da etkilemiyor... sonucta bi oyuncu 17 ile cok iyi sicrar ama heading 10 ise pek basarili olamaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Sıçrama boy ile alakalı ama Henry
    Adriano gibi 188 boyundaki opyuncuların değelerine bakarsanız 9 ve 12 gibi aslında tamamıylen boya bağlı olmadığını görürsünüz ki bu da çok doğrudur. Gerçekte baktığınız zaman İbrahimovic 188 boya sahipti Edu kaç bilmiyorum ama en fazla o da 187 olsun. Ama İBo' ya bir tane kafa topu vermemişti. Zaten oyunda da karşılaşsalar böyle bir durum olaacak. Oyuncu bodoslama çok uzun diye de sıçramayı şişirmemek lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Nerede söylediğini bilmiyorum.Hiç duymadım ama bu konuda iyi kendisi. Sırf özel olarak antreman sonrası kafa vuruşları çalıştıgını biliyorum.İlk prof.oldugu Süper ligte attıgı golde kafa ile.İzlemeni tavsiye ederim.

Neden oynamıyor,çünkü 2 hafta önce oynadıgı maçta sakatlandı ve ameliyat oldu. O yüzden oynamıyor.yoksa merak etme Süperligte oynuyor.Sonradan oyuna girsede. Biraz daha araştırma yap bursa hakkında derim.. O harcarsa kendini harcar.Çünkü facebooka takılmalar,poker oynamalar falan sık sık ismini duyurmaya başladı.Sorumsuz bir prof. Sercan.Onun hakkında benım kafamda da soru işaretleri oluşmaya başladı..
    four four two dergisinde okudum.özel antrman yaptığını bende duymuştum.ilk golünü kafayla atmış olabilir.mesela agüeroda bu sezonun ilk bölümünde 7 tane kafa golü attı ama kafa vuruşu oyunda 12.

kafa toplarında sıkıntı yaşıyorum diye yazıodu.deiştirip deiştirmemk beni ilgilendirmez.karar sizin.oyunda yüksek çıksa üzülmem zaten bilhassa sevinirim çünkü türkiyenin genç yeteneği.ben sadece aklıma takılan bir şeyi sordum.

son olarak geçmiş olsun bilseydim sormazdım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bursasporda tum gibi sinan kaloğlu gibi çok üst seviyede forvetler olduğu için ve onların yedekleride mbsuma ve eser yağmur gibi kaliteli ydekler olduğu için sercan forma bulamadı
    ki ben bu 4 forvetin arkasında hiç forma bulamayacağını beklerken o bir çok maça çıktı ve başarılı oldu
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

dünkü maçta ozanın kaliteli şutlarını seyrettim.bursapsoru istememe rağmen fazla seyredemiyorum o yüzden coşkuna sorayım..ozan bu merinostan gelen ozan galiba coşkun...dünkü maçta güzel şutlar çıkardı...

bir maçlık tesadüfi şutlarmı yoksa bizim göremediğimiz daha öncede böyle vuruşları varmı bu çocuğun çoşkuncuğum ne diyorsun...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Ronald Gutiérrez

kendi yaptığı profili koymuş

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Benim yaptığım profil.Üzerinde değişiklik yaptım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yapılmış olduğunu sanmıyorum 8.0.2'den aldığım resimler...
    Last edited by bjk_melo_151 : 09.Nisan.2008 at 10:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Birşey sormak istiyorum Bursaspor'un seyirci sayısı çok başarılı bir şekilde İlk 3te (gerçekte olduğu gibi) acaba bu bursa'nın diğer takımlarının gereğinden fazla seyircisi olması manasına gelebilir mi? (çünkü tahminimce bursa şehrinin attractionı yükseltildi... İnegöl olunca konu hava hoş ama seneye Oyak Renault ve Merinos gibi takımlar olursa ikinci ligde bir problem çıkabilir diye düşünüyorum)

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

G Şimdi yeni stad yapılsın ilk 2.ye girer çok rahat.Her ma
    İlk 2 imkansız en fazla 3. olabilir ortalamada.Beşiktaş seyircisi takımını asla yalnız bırakmaz.Fb zaten 30000'i geçik ortalama ile oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

neden ? yedek kaldı diyeyse hemen düşünme çünkü önündeki futbolcular henüz kesemeyeci kadar kaliteli
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Sercan Yıldırımın Pasını seneye -8'e düşürmeyi planlıyorum..
    Bence'de bu kadar aceleci olmaya gerek yok daha 18 yasinda su anda bu oyunculari kesemiyo olmasi CA ile alakali ve bu genc yasta o kadar da iyi olmamasi normel. Bursaspor cok saglam bi takim yani Sercan'in isi de kolay degil mesela bi Gokhan Unal 22'sinden sonra parladi ama Sercan daha 17-18 de A takimda oynamaya basladi. Ama 1-2 seneye kadar Bursaspor'da banko olmaz ise eger dusurmeyi dusunebilirsin. Yani surada Ilhan Parlak 21-22 yasinda -9 PA oluyorsa gencecik Sercan cok rahat olur. Son zamanlarda yanlis yollara sapiyosa da kendini kurtarma sansi var daha profestyonel futboldaki ilk senesi ve ilk senesi icin oldukca basarili sayilir bence ozellikle yasi icin. genc yeteneklerimizi bu katar kolay harcamayalim bakiniz Israil arastirmacisi zirt pirt yok Chelsea ilgilendi yok bilmem ne de denendi diye onune gelene -9 PA veriyor...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Samet hoca yereL tv de bir programda Sercan, Fatih i ve Yaser i pek sevmediği tam beLLi etmedi ama gösterdi. Hepsinin çaLışmamasından yakındı, dedikLerimi yapmıyorLar ve bir iLerLeme kaydedemiyorLar şekiLde birşeyLer söyLedi. BöyLe yaparLarsa kendiLerine ederLer cinsinden birşeyLerde ekLedi.

Yani samet hoca sen adamLarı aLışık oLmadığı mevki dışında bir yerde oynatmaya çaLışırsan adamLar istemez tabi. İstemek zorunda da değiLLer. Daha yaşLarı kaç. İLk önce verim aLabiLecekLeri bir mevki de adamLarı yetiştir de ondan sonra adamLarı başka mevkiLerde verim aLabiLirmiyim diye uğraş. Burda kaybeden ne Sercan, ne Fatih ne de Yaser dir. Kaybeden Türk futboLu ve Samet hoca oLuyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Zaten Sercanin akli avrupada kalmis, Fatih'te artik Besiktas'tasa gidebilir( kardeside orda oynuyor).

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri