Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: [TSL] Ç.Rizespor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kaleci Gonzales takımdan ayrıldı Arjantin liginde bir takıma doğru biliyorsam 400-500 bin $'a transfer oldu.Ayrıca Trabzonsporda Murat Ocak ile prensipte anlaşıldı.Gerede kampına katıldı Murt ocak.Sol taraf için yerinde bir transfer olur çünkü Ömerden başka alternatf yoktu.Trabzonsporlaa bonserviste anlaşılıncada resmi imzalar atılacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kulübümüz daha önce prensipte anlaşmaya vardığı Trabzonspor'dan defans oyunsu Murat Ocak ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
    Bolu Gerede'de yapılan imza törenine Futbol Şube Sorumlumuz Yusuf Turanlı da katıldı.
    Turanlı, imza töreninde yaptığı konuşmada, Murat gibi kendini kanıtlamış bir futbolcuyu kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını belirterek, ''Kadromuzu daha da güçlendirdik. Süper Lig yolunda Murat’ın bize büyük katkısı olacak'' dedi.
    Tüm transferleri teknik direktörümüz Metin Diyadin'in isteği doğrultusunda yaptıklarını ifade eden Turanlı, ''Murat transferi ile transferi şimdilik ara vermiş durumdayız. Fakat Çaykur Rizespor'da transfer hiçbir zaman bitmez. Hocamız eğer kamp dönemi sonunda bize takviyenin gerekli olduğunu söylerse bu yönde çalışma yaparız'' diye konuştu.
    Murat Ocak ise Çaykur Rizespor'a gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, ''Camia olarak çok sevdiğim bir kulübe geldim. Üzerime düşen görevi eksiksiz yerine getirmeye çalışacağım. Taraftarımızın da desteği ile inşallah sezon sonunda süper lig sevincini hep birlikte yaşarız'' dedi.

Ayrıca Mehmet Şen takımdan ayrılmak için izin istedi ve isteği kabul edildi.

Ayrıca dün Ordusporu Emrah Kol ve Şadi'nin golleriyle 2-0 yendi Rizespor.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by extensor View Post
    forboligde ivankovun boyu 194 gözükyor ama gerçekte 188
    futbolligin kafasına göre ayarlamadığı ne malüm riberio zafer anderson koy yan yana göreceksin

kolay gelsin tekrar
    Sinan ne yazık kihaklısın. Kafasına göre verdiklerini sanmıyorum ama sık sık hatalı boy kilo bilgileri veriyorlar. Örn: Mehmet Batdal, Gençer, Erhan Küçük. Bunlar ilk aklıma gelenler bu adamların boyları hatalı girilmiş. Erhan ilw röportajda yan yana geldik. Boyum 184 ve Erhan benden kısaydı ama futboligde 185 yazıyor gibi. Her kulübün kendi resmi sitesi olsa en güvenilir o olur aslında.

Bu arada o kadar forvetten hangisi gitcek diye düşünürken ilk giden Mehmet olmuş. Hayırlı olsun.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nereye gitmiş
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teknik Direktörümüz Metin Diyadin, Gerede kampının sabah yaptıkları antrenman ile tamamladığını belirtti.
    Kamptan son derece memnun olduğunu ifade eden Diyadin, ''Çok verimli bir kamp dönemi geçirdik. Yapmış olduğumuz 3 hazırlık maçında takımın son halini görme fırsatı bulduk. Hazırlık maçları takım olma yolunda önemli adımlar atmamızı sağladı'' dedi.
    Futbolcuların performansını görme fırsatı bulduğunu kaydeden Diyadin, ''32 kişilik bir kadromuz vardı. Bunu lig başlayıncaya kadar 26 kişiye düşürmeyi düşünüyorduk. Gerede kampındaki futbolcuların performanslarını değerlendirerek 6 kişinin bizimle yola devam etmemesine karar verdik. Fatih Gültiken, Doğan Altınkaya, Turgay Gölbaşı, Mehmet Şen, Oktay Gümüş ve Hırvat oyuncumuz İgor Gal bundan sonra bizimle olmayacak. Bu kesinlikle futbolcuların performansının yetersizliği ile ilgili değil, kadronun çok geniş olmasından kaynaklandı'' diye konuştu.
    Diyadin, üçüncü ve son kamp döneminin İzmit Kartepe'de 2 Ağustos tarihinde başlayacağını, burada yapacakları hazırlık maçlarına göre takımdan ayrılan veya yeni katılan futbolcuların olabileceğini sözlerine ekledi.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

mehmet yüzde 80-90 Altay a gelcek... ama bence kadro halen çok şişkin gibi özellikle forvet ve orta sahanın ortasında...
    Last edited by midfielder1912 : 31.Temmuz.2008 at 09:55
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Murat'ta resmi imzalar atıldı..

Çaykur Rizespor, Trabzonspor`dan defans oyuncusu Murat Ocak ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Sol kanadın ilacı bulundu, İLHAN UMMAK... 2 yıllık imza...
    puerta kalbimizde...

9. Default

abilerim belki geçti ama boy meselesinde ribeiorunun boyu 185 rahat war ben rizede oturuyorum çoğu futbolcuyla görüşme fırsatım fln oluyor ribeiro uzun ince çelimsiz bi forvet target man olarak oynayamıyor kendisi koşarak oynuyor zaten genelde gördüğüm kadarıyla bide andersonun boyunuda oyunda çok kısa yapmışlar gerçekte ribeirodan da uzun anderson bide bizim gs ye giden ferdi wardı onun boyuda 170cm yapılmış oda 176-177 falan gözüküyor birde istanbulspora kiralık olarak verilen enis ulusan ın mevkisi oyunda amc ama kendisi gerçekte dm-mc oynuyor..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bu gustavo victoria'daki son durum nedir bilen bir rizeli aranıyor

Federasyona göre halen Rize'nin oyuncusu fakat bu yıl büyük bir ihtimalle oynamayacak, kendisine kulüp bul mu dendi acaba.. İstihbarat alabilirseniz mükkemel olur. Birde elde kalan Igor Gal var kendisine kulüp bulamamış ve tazminatıda pahalıymış, bu Hırvat ile ilgilide bilgi bulabilirseniz süper olur
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

TFF nin sitesi yenilenmemiştir çünkü Kezman da hala FB de gözüüyor.Rizesporun resmi web sitesinde Victoria ve İgor yok.Bunlar önceden vardı.Sonradan kaldırıldılar.İgoru kiraladılar diye biliyorum bonservissiz de satmış olabilirler ama kesin gitti.Victoria ise sene başında gönderildi.(sözleşmesi dondurulmuş olabilir sürekli gidip geliyor Rizeye senede 2 defa)2 yabancı hakkı için gönderilmişti.Tabi şuan bir tek Riberio kaldı.
    Gonzales Arjantine, İbrahim Said Mısıra, Leandro MKE Ank. gitti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mert zaten kezman halen fb nin kadrosunda ama psg de kiralık.
    faali işaretlersen yazıyor olması lazım kiralık gittiği yerleri.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır yazmıyor.Fenerbahçede gözüküyor tabi güncellemedikleri için.TFF de İgor Gal de Victoria da Rizesporun kadrosunda yok zaten 2008-2009 sezonu için.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Mateja Kezman'ın TFF Sitesinde hala Fenerbahçe kadrosunda gözükmesinin nedeni Kezman'ın şu anda PSG'de Kiralık olarak oynaması.Yani Fenerbahçe ile ilişkisi henüz TFF bazında kesilmemiş.

Bu arada Ömer abi,söylediğin iki oyuncu da TFF'de kadroda bulunmuyor.

Ayrıca kulüplerin TFF'ye gönderdiği oyuncu numaraları arasında İgor Gal ve Victoria'nın numarası ve adı bildirilmemiş.

Yani bu iki oyuncu da ayrılmış Rize'den.Nereye transfer olduysa oranın araştırmasının istemesini beklemek abi en iyisi bir yere göndermeden

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu oyuncuların Rizede kalması yanlış çünkü gönderildiler.Kezman kiralık ise oyuncunun yanında (kiralık gittiği takım: xxxx) diye yazar.Yanlış biliyorsun.Ama Kezman için o bile yazmıyor neyse konu o değil.TFF sitesi resmi olarak kabul ediliyorsa İgor Gal ve Victoria Rizesporda değil hiçbir şekilde.Hatta tek yabancı Riberio.Orduspor kupa maçında 1 de gol attı bu arada.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

O dediğin olay kiralık olarak gittiği takım : xxx geçen sene yazıyordu TFF'de bu sene kesinlikle böyle birşey yok.Kezman'ın kadroda bulunma sebebide benim dediğim gibi yurtdışına kiralık giden oyuncuyu kaldırmıyor diye biliyorum TFF.

Her neyse Rizesporun yeni sezon numaraları burayada ekleyeyim.

ÇAYKUR RİZESPOR

88-UĞUR AKDEMİR
    22-ENGİN AKTÜRK
    3-ÖMER ATEŞ
    23-MUSTAFA ÇİÇEK
    10-ŞADİ ÇOLAK
    4-KÜRŞAT DUYMUŞ
    8-ERMAN ERGİN
    13-AHMET GÖRKEM GÖRK
    55-VOLKAN KOÇALOĞLU
    99-EMRAH KOL
    26-MURAT OCAK
    7-FERHAT ODABAŞI
    1-ÖZDEN ÖNGÜN
    9-OKAN ÖZTÜRK
    11-ELIONAR NASCIMENTO RIBEIRO
    6-ALİ SAKAL
    5-SERDAR SAMATYALI
    34-EMRULLAH ŞALK
    39-MEHMET ŞEN
    25-MURAT ULUÇ
    33-İLHAN UMMAK
    30-ÇAĞRI YARKIN
    20-SEDAT YEŞİLKAYA
    36-ÖZGÜR VOLKAN YILDIRIM
    53-MESUT YILMAZ

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL] Ç.Rizespor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Ç.Rizespor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

GENEL YORUMUM

BANA GÖRE:

rizede gayet iyi yapılmış tebrikler

bu arada anadolu takımları ile 3 büyükler arasında nihayet uçurum sağlanmış 8.0.1 ile 6 sene oynadım beşiktaş fenerbahçe trabzon kayserispor gençlerbirliği şampiyon oldu önümüzdeki 6 senede bunu bekleyen varmı
    Fikirlerim burada

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri