Sayfa 13 / 34 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 1016 sonuç

Konu: [TSL] Fenerbahçe Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

..

Fenerbahçede kim sakatlanırsa geri dönmüyor...Deniz sakatlandı..aylardır yok..beckhamın ayağı kırıldı 3 ay sonra iyileşti...deniz 1 sezondur sakat

roberto carlos sakat dönemedi sakatlığını tedavi için ülkesine gitti...

appiah sakatlandı dönemedi

ve en son gökhan gönül sakatlandı ....

tümündede benzer bir İDDİA fenerbahçeye hiçte yakışmayan bir iddia YANLIŞ TEDAVİ...

roberto carlos,appiah yabancı ve biraz daha kendine güvendikleri için açıktan dillendirdiler yanlış tedavi gördükllerini..ama tabi denizin sesi çıkmadı..gökhanda açıktan demesede ima etmiş yanlış tedaviyi...

O zaman bunların hepsi bir tesadüf değil...bir değil iki değil..sakatlanan dönemiyor ve yanlış tedavi iddialrı ortalıkta dolaşıyor...

Fenerbahçe araştırmacılarımı acaba bu fenerin doktorlarını sağlık ekibini bir araştırabilirmi acaba...umarım başkanın torpillisi bir doktorlar ekibinin başının altından çıkmıyordur bu yanlış tedaviiler......çünkü bıktık artık...bizim oyuncularımızdan çok daha ağır sakatlanan avrupalı oyuncular bir iki aya sahalara dönerken fenerbahçede sakatlanan dönemiyor...

ateş olmayan yerden duman gelmez derler..roberto carlosun ve appiahın en sonda gökhanın yanlış tedavi edildik iddialarının tümünün tamamen palavra olduğuna inanmıyorum..var bi sıkıntı çok açık..

ben fenerbahçe araştırmacısı olsam doktorlarına sağlık ekibine 1 bile vermem...

bu hususta bir gözlemleri ve çalışması varmı acaba araştıma ekibimizin...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Umarım Emre'de 09'da Türkiye'ye transfer olduğu için bir düşüş olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe'nin Reputation'ının nası olacağını merak ediyorum ben. Kaç değerinde olacak acaba. Avrupadaki Çeyrek finalden sonra artacağı kesindir heralde.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

c.kazım'ın zıplama özelliği yükseltilmeli gördükki bir çok defans oyuncusunun önünde zıplayıp hava topunu alıyor

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

bugün başkan fbtv de önemli açıklamalar yaptı.

stad inşaatını uefa ile papaz olmamak için bu sene değil bir dahaki sene yapacaklarmış.

emre yi 4.5 m euro ya almışız.
    kezman ın söylenildiği gibi değil 2.5 m euro alacağını söyledi.
    lugano ve edu 1.5 civarı maaş alıyorlarmış. volkan demirel ise biraz daha düşük.

semih ile sözleşme imzalanmış vs.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    Yeni yapılan hiç bir transfere yarım sezon izlemeden herahangi bir müdahale yapmıyoruz
    Zaten 145 CA sahibi Emre'de dusus yapilmasi kadar mantiksiz bisey olamaz. Mehmet Topuz'da ayni CA'ye sahip mesela olsa olsa artis olur ki bence su anda milli takimin kaptani ve en onemli oyuncusu olarak olmasi gerekir ama siz bilirsiniz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Fenerbahçe'nin Reputation'ının nası olacağını merak ediyorum ben. Kaç değerinde olacak acaba. Avrupadaki Çeyrek finalden sonra artacağı kesindir heralde.
    Herhangi bir degisiklik olmayacak. Bir onceki surumde verilen deger zaten basarisini goz onune alarak yapilmisti. Mevcut rep'ine gore de ceyrek final oynamasi pek supriz degildi.

Avrupa'da 21. siradaki yeri gayet mantikli.

Ustundeki takimlar:
    Milan, Barcelona, Real Madrid, Inter, Man Utd, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Sevilla, Valencia, Lyon, Roma, Juventus, Bayern Munich, Porto, Benfica, Sporting Lisbon, Werder Bremen, Fiorentina, Lazio (son 4 takim ile arasindaki fark cok ufak - 1-3 puan).

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

yerı degıl ama gsdede bı degısme olmaz herhalde dımı?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Zaten 145 CA sahibi Emre'de dusus yapilmasi kadar mantiksiz bisey olamaz. Mehmet Topuz'da ayni CA'ye sahip mesela olsa olsa artis olur ki bence su anda milli takimin kaptani ve en onemli oyuncusu olarak olmasi gerekir ama siz bilirsiniz.
    Senelerdir dogru duzgun izlemedigimiz Emre icin degisiklik yapmamiz beklenemez. Ancak Newcastle arastirmacisi ile 2-3 hafta once konusmus ve daha dusurmek istedigi Emre'nin dusmemesini rica etmistim. Kendisi de bunu kabul etti ve ayni yerde kalmasini sagladi.

Gelecek 3 ayda Emre'yi tekrar izler, tekrar tanir ve degisiklik gerekip gerekmediginin kararini veririz. Takdir edersiniz ki son 1 yilda ilk 11'de 7 defa olmak uzere toplam 15 defa oynamis (bunlardan sadece ikisinde 90 dakikayi tamamlamis) bir ouyncu icin, Newcastle'in butun kadro dengesini alt ust etmesini isteyemezdik. Emre'nin daha yuksek bir seviyede oldugunu goren diger bir arastirmaci da pekala daha iyi performans gostermis bir diger oyuncuyu daha ust seviyeye koyabilirdi.

Mehmet Topuz'un CA'sinin yuksek olmasinin nedeni FM'de buyuk onem sahibi olan bir cok fiziksel ozelligin Emre'ye gore nispeten daha ust seviyede olmasidir. Iki oyuncunun ozelliklerine de bakarsaniz, zaten hangisinin daha kaliteli bir oyuncu oldugunu gormek pek de zor olmaz. Ancak Emre'de olan, Mehmet Topuz'da olmayan ozellikler, Mehmet Topuz'da olan ancak Emre'de olmayan ozelliklerden daha onemli CA icinde.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    yerı degıl ama gsdede bı degısme olmaz herhalde dımı?
    Hayir.. Galatasaray zaten bu sezon beklenmedik bir sey yapmadi.

Sampiyonlugu kazanmak, 3 buyukler icin de rep yukselmesini gerektiren bir basari degil. Turkiye kupasini kazanmak da degil. Finansal durumda da stadin yapimi beklendigi icin onemli bir gelisme yok. Bu durumda Galatasaray'in yukselmesi zaten dogru olmaz. Hatta bir puan indi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yani 7850 olarak kalacak.
    Biraz daha 8000'e yaklaştırılabilirdi diye düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

selamlar benim merak ettiğim üç beş şey vardı..

bildiğiniz gibi fenerbahçe fenerium,taraftar kart vs sayesinde bir çok gelir elde ediyor. vergilerde üst sıralarda ve bir dünya şey.

bu gelir yansıması nasıl olacak? fenerbahçe nin bütçesini 120-130 m € civarında yapacak mısınız yoksa galatasaray ve beşiktaştan 20-30 m mu fazla olacak?

aynı şekilde bilet fiyatları falan? finansal olarak biraz bilgi vermenizi istiyorum mümkünse.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca 120-130 yapacaksanız eğer inter bile 100 m € ile başlıyor. bu dengeler nasıl olacak sigames in bu konuda çalışmaları var mı?
    Last edited by xpoera : 05.Haziran.2008 at 08:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by xpoera View Post
    selamlar benim merak ettiğim üç beş şey vardı..

bildiğiniz gibi fenerbahçe fenerium,taraftar kart vs sayesinde bir çok gelir elde ediyor. vergilerde üst sıralarda ve bir dünya şey.

bu gelir yansıması nasıl olacak? fenerbahçe nin bütçesini 120-130 m € civarında yapacak mısınız yoksa galatasaray ve beşiktaştan 20-30 m mu fazla olacak?

aynı şekilde bilet fiyatları falan? finansal olarak biraz bilgi vermenizi istiyorum mümkünse.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca 120-130 yapacaksanız eğer inter bile 100 m € ile başlıyor. bu dengeler nasıl olacak sigames in bu konuda çalışmaları var mı?
    Hangi butcesini? 85 milyon euro civarinda gelir beyan eden bir sirketin butcesi nasil 120-130 milyon olur acaba (genel butce desek, olamaz cunku gelirler 85 milyon civarinda.. transfer butcesi bu kadar diyorsaniz, butun gelirleri 85 milyon euro olan bir kulubun transfer butcesi nasil 120-130 milyon olabilir?) Ustelik 100. yil nedeniyle normalde surekliligi olmayan gelirlerin bu 85 milyon euro icinde oldugu goz onunde tutulursa?

Bilet fiyatlari, toplam stat gelirini asagi yukari ortaya cikartacak sekilde hesaplaniyor. Mesela sponsorlara verilen kombineler yuzunden, ortalama mac bileti fiyatlarinin gercekteki fiyatlardan dusuk olmasi cok dogal. Ancak sezonluk stat mac gelirleri asagi yukari dogru.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Hangi butcesini? 85 milyon euro civarinda gelir beyan eden bir sirketin butcesi nasil 120-130 milyon olur acaba (genel butce desek, olamaz cunku gelirler 85 milyon civarinda.. transfer butcesi bu kadar diyorsaniz, butun gelirleri 85 milyon euro olan bir kulubun transfer butcesi nasil 120-130 milyon olabilir?) Ustelik 100. yil nedeniyle normalde surekliligi olmayan gelirlerin bu 85 milyon euro icinde oldugu goz onunde tutulursa?

Bilet fiyatlari, toplam stat gelirini asagi yukari ortaya cikartacak sekilde hesaplaniyor. Mesela sponsorlara verilen kombineler yuzunden, ortalama mac bileti fiyatlarinin gercekteki fiyatlardan dusuk olmasi cok dogal. Ancak sezonluk stat mac gelirleri asagi yukari dogru.

ömer 120 milyon euro zaten avrupa takımlarında yok..bu kadar yüksek olması mümkün değil ...yanlız bir yerde okudum bu sene 17 milyon euro ayırmışlar transfer bütcesi olarak ama kesin doğrulanmış bir bilgi değil ..tabi takdir sizin...gerçi FM de ilk yıl zaten takımlar transferlerini yapmış haliyle çıkıyor karşımıza ilk yıl..bu yüzden oyunu açar açmaz yüklü bir transfer bütcesinin olması çok mantıklı olmaz diye düşünüyorum

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by xxestergonxx View Post
    ömer 120 milyon euro zaten avrupa takımlarında yok..bu kadar yüksek olması mümkün değil ...yanlız bir yerde okudum bu sene 17 milyon euro ayırmışlar transfer bütcesi olarak ama kesin doğrulanmış bir bilgi değil ..tabi takdir sizin...gerçi FM de ilk yıl zaten takımlar transferlerini yapmış haliyle çıkıyor karşımıza ilk yıl..bu yüzden oyunu açar açmaz yüklü bir transfer bütcesinin olması çok mantıklı olmaz diye düşünüyorum
    Baska bir yerde de 50 milyon okumustu Fenerbahce arastirmacimiz.

Sonucta rakamlardan birisi secilecek, transferlere yapilan bonservis harcamalari cikartilacak, satilan oyunculardan gelen bonservis bedelleri eklenecek ve ortaya bir rakam cikacak. Zaten oyunun basinda belirlenen transfer butcesi, gercek hayatta devre arasinda harcanmak uzere kalan butceyi gosterir. Bu rakamlar bir cok kisiye ufak gelebilir ancak 1-5 Eylul tarihleri itibariyle veritabaninin son halini SI'a ilettigimiz icin, yaz donemi transferleri sonrasi arda kalan butcenin girilmis olmasi dogru olandir.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

kulüp bütçesinden(değerinden) bahsediyorum yahu. başkan diyor ya 120-130 m değerimiz var diye. transfer bütçesinide emre hariç 7 milyonluk 4 tane oyuncu alırsak bizi zorlamaz diye açıkladı geçen fbtv de. alınan oyunculardan sonra ona göre hesaplarsınız. örneğin 10 m harcadıysak 18 m bütçe ile başlanır oyuna vs.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ekleme: kısaca oyun ekranında ki değerden bahsediyorum yani.

artı olarak pek anlamam ama şirket olarak 1.2 m değer olduğunu söyledi. zaten onunda pek fm ile alakası yok. borsa sanırım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yine bir ekleme daha 1.2 milyar olacak.
    Last edited by xpoera : 05.Haziran.2008 at 15:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

hazır sizleri bulmuşken yazayım..

belki çok detaycı, hatta kıl biri olduğumdan bana hep kötü gelmiştir şu favori kişiler listesi. fenerbahçe araştırmacısı arkadaşım sence de uygunsa milan ın, lyon unki gibi olmalı listemiz.

yani aziz yıldırım 85-90, alex 50, diğerleri ise 45 değerinde. hatta liste bu şekilde olursa 45 değerinde bir çok kişi daha eklenebilir. tabi alex in yanına başkasıda eklenebilir, örnek vermek için söyledim. böyle çok daha iyi olacağını düşünüyorum. siz ne dersiniz arkadaşlar?

not: 45 değerinde olanlar oyun içinde favori kişilerde gözükmezler fakat teknik direktörlük vs gibi seçimlerde etkili olurlar.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

hazır sizleri bulmuşken yazayım..

belki çok detaycı, hatta kıl biri olduğumdan bana hep kötü gelmiştir şu favori kişiler listesi. fenerbahçe araştırmacısı arkadaşım sence de uygunsa milan ın, lyon unki gibi olmalı listemiz.

yani aziz yıldırım 85-90, alex 50, diğerleri ise 45 değerinde. hatta liste bu şekilde olursa 45 değerinde bir çok kişi daha eklenebilir. tabi alex in yanına başkasıda eklenebilir, örnek vermek için söyledim. böyle çok daha iyi olacağını düşünüyorum. siz ne dersiniz arkadaşlar?

not: 45 değerinde olanlar oyun içinde favori kişilerde gözükmezler fakat teknik direktörlük vs gibi seçimlerde etkili olurlar.
    Bende aşağı yukarı senin gibi düşünüyorum buna göre bazı değişiklikler ya***az

Nesil
    2003

kulüp bütçesinden(değerinden) bahsediyorum yahu. başkan diyor ya 120-130 m değerimiz var diye. transfer bütçesinide emre hariç 7 milyonluk 4 tane oyuncu alırsak bizi zorlamaz diye açıkladı geçen fbtv de. alınan oyunculardan sonra ona göre hesaplarsınız. örneğin 10 m harcadıysak 18 m bütçe ile başlanır oyuna vs.

Birleştirilen Mesaj:
    ekleme: kısaca oyun ekranında ki değerden bahsediyorum yani.

artı olarak pek anlamam ama şirket olarak 1.2 m değer olduğunu söyledi. zaten onunda pek fm ile alakası yok. borsa sanırım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yine bir ekleme daha 1.2 milyar olacak.
    1. Kulup butcesi ile degeri cok farkli kavramlar. Kulup butcesi, bir sonraki sene yapilabilecek harcamalari gosterir, kulup degeri ise sonsuza kadar kulubun kazanacagi gelirleri gosterir (ve piyasada satisa acik olan hisse sayisi ile de ilgilidir, eger cok kisi FENER hissesini satmamayi, saklamayi yegliyorsa, piyasada bu hisse senedi az var demektir ve alici sayisi coksa eger, fiyat devamli yukselir ve halka acik olan sirketin degeri artar).

Oyunda ise kulup degeri, otomatik olarak hesaplanan ve stadin buyuklugunden tut, oyuncularin degerlerine kadar giden verilerin bir araya getirtilerek hesaplanmasindan ibartettir. Yani Aziz Yildirim'in bahsettigi, halka acik sportif A.S.'nin degeri ile, oyundaki deger ayni anlama gelmez. Oyundaki tamamen tahmini bir hesaptir.

2. Transfer butcesi icin farkli rakamlar dolaniyor. Hangisi uygunsa karar veririz, alinan, satilan oyunculara da bakip ona gore ne kadar olmasi gerektigine bakariz.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Fenerbahçe büyük iş başardı Emreyi alarak sakatlar kervanına bir halkada eklensin hatta o kervanın değişmez bir halkası olsun diye..naturel fitnese kaç verilebilirki bilmiyorum..çok az diyeceğim komik olacak...gerçi ilk yıl bizim ekip yapmayacak ama ikinci yıl değerlendirme yapmakta zorlanacak araştırma ekibimiz toplam kaç maç izleyecek şüpheli ...açıkcası hiç sevinmemiştim geldiğine zaten gelir gelmezde sakatlandı....

Kazm Kazım umarım bu formunu sürdürür..aç bir oyuncu kazım sezonun büyük kısmında oynamadığı için diğer oyunculardaki bitkinlik onda yok..

creatif top ayağına yakışan bir oyuncu ama çok çalım atma meraklısı olmaya devam ederse çok top kaptırır..en büyük özelliği iyi ortalar..crossingini yüksek bekliyorum..ama en büyük faafı bence zayıf fiziği ayrıca tek yönlü bir oyuncu defansa arkasındaki oyuncuya yardımı az..artıları ve eksileri ile kazım kazım bence böyle bir adam..aslında amr st olarak yapılır sanırım ama içte de oynayabileceğini düşünüyorum amc bile olabilir ama çok etkili olmaz. ..araştırmacı ben olsam 155 civarında bir PA düşünürdüm ama sanırım bu yılda verilmez beklenir ama seneye bu çocuk 155 ten aşağı olmaz bak görürsünüz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kazım Kazım bu sene Fenerbahce'de fazla sans bulamadı. Umarım seneye oynar kendisini doğru dürüst izleme şansımız olur... Ayrıca Kazım'ın top sürmesi ortaları ve oyun zekası arttırılabilir.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Kazım Kazımın fiziği bence gayet güçlü.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Kazım Kazımın fiziği bence gayet güçlü.

kazımın fiziğinin güçlülüğünden ne kasdediyorsun ben zayıf derken ikili mücadelelerde zayıf kalıyor genelde topu gücüyle değil hızıyla kazanıyor..omuz omuza mücedelelerde zayıf...

ayrıca güçlü fiziğin bir göstergeside oyunu iki yönlü oynayabilecek kadar güçlü olmaktır..yani hem hucuma çıkıp pozisyonu kaybedince geri koşabilmektir..kazım bunları yapabiliyormu..

kazımın fiziği güçlü falan değil aksne sinek gibi adam..güçlü fizik deyince bir mehmet yıldıza bir drobgaya bir luca toni ye bak kastdettiğimi anlarsın kardeşş..

sana katılmıyorım dediğim gibi fiziği yetersiz modern futbola uygun ileri geri oynayabilen bir kanat oyuncusu ondan çok daha diri ve güçlü olmalı

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by xxestergonxx View Post
    kazımın fiziğinin güçlülüğünden ne kasdediyorsun ben zayıf derken ikili mücadelelerde zayıf kalıyor genelde topu gücüyle değil hızıyla kazanıyor..omuz omuza mücedelelerde zayıf...

ayrıca güçlü fiziğin bir göstergeside oyunu iki yönlü oynayabilecek kadar güçlü olmaktır..yani hem hucuma çıkıp pozisyonu kaybedince geri koşabilmektir..kazım bunları yapabiliyormu..

kazımın fiziği güçlü falan değil aksne sinek gibi adam..güçlü fizik deyince bir mehmet yıldıza bir drobgaya bir luca toni ye bak kastdettiğimi anlarsın kardeşş..

sana katılmıyorım dediğim gibi fiziği yetersiz modern futbola uygun ileri geri oynayabilen bir kanat oyuncusu ondan çok daha diri ve güçlü olmalı
    Kazım zaten natural mevkisi kanat değil forvet.Her zaman keşke Zico onu forvette deneseydi diyorum içimden.Bana göre güçlü arkası dönük top alabilen yani topu saklayabilen,ikili mücadelelerdede yıkılmamak.Kazımda bunları bence iyi yapıyor.Oyunu iki yönlü oynayabilmek dayanıklılığın göstergesidir.Yani geri koşmak.Onun tamamiyle enerjiyle alakası var oyunada bunun yansıması dayanıklılık.

Sheriff Misafir

Bizim ligimizde forvette yeterince boş alan bulamaz.. Kazım maksimum verimi boş alanda verir.. Bu nedenle kanat oynaması daha doğru olur bence.. Ama boş alan bulabileceği bir ligde forvet oynarsa oldukça etkili olur..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kazımın yattara gibi hiç bekini kovalamaması hiç ortaya gelip top almaması hiç ikili mücadeleye girmemesi hiç top çalmaya çalışmaması oyuna yansıtılmalı
    arda bile galatasaray fenerbahçe maçında gökhan gönülü çıkarmadı kanatlar eğer savunmada yaparsa portekizden yediğiniz baskıyı yemezsiniz bilmem anlatabildimmi
    Fikirlerim burada

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Kazım zaten natural mevkisi kanat değil forvet.Her zaman keşke Zico onu forvette deneseydi diyorum içimden.Bana göre güçlü arkası dönük top alabilen yani topu saklayabilen,ikili mücadelelerdede yıkılmamak.Kazımda bunları bence iyi yapıyor.Oyunu iki yönlü oynayabilmek dayanıklılığın göstergesidir.Yani geri koşmak.Onun tamamiyle enerjiyle alakası var oyunada bunun yansıması dayanıklılık.
    Hemen kontrol ettim ne yaptığımızı.

Kazım'ın fiziğini ayarlamışız, ayrıca balance yüksek, o konuda sıkıntı olacağını zannetmiyorum, denge sonuçta tamamen güce bağlı olan bir özellik değil.

Oyun bilgisi ve timing de çok önemli, ki dünyada belirli sayıda bir çok oyuncu bunu mükemmele yakın yaparak o sözde müthiş fizikli oyunculardan çok daha verimli oluyorlar.

Semih de aynen bu tarz bir oyuncu.

Zaten fiziksiz demiyorum ama Toni ile karşılaştırılmaz tabi ama yine de bir çok oyuncudan daha fizikli.

Bir iki özellik eksik gelebilir, oyuncuyu iyi tanıdığım halde yine de süreklilik olmaması nedeni ile değiştirilebilir gördüğüm değerlerini izledikten sonra değerlendirmek istiyorum.Sonuçta ne kadar çok araştırma yaparsanız yapın mutlaka bir şeylerin eksik kalabileceğine inanıyorsunuz, datayı düzenlerken eksik, hatalı, abartılı bir yer olmasın diye sabahlara kadar çalıştım, uykumlarım kaçtı

Şu an halihazırdaki Kazım profili de beğenilecektir ama yine de eksik gördüğüm bazı noktalar var ama 15dklık performansta size güzel gelen aslında yanıltma olabilir.

O 15'er dklık videolar ile 2. sınıf oyuncuları Ronaldinho diye pazarlıyorlar sonuçta (~:~)

Kazım çok kaliteli, teknik bir oyuncu, biraz daha izleyelim, ne olacağını görelim, ona göre daha büyük, köklü değişiklikler de yaparız gerekirse.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

şahsen aurelio nun fenerbahçe nin en yüksek ca sına sahip futbolcusu olmasını bekliyorum.. kesinlikle aşağı yukarı dünya standartlarında bir oyuncu.

Sayfa 13 / 34 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Mesaj Yetkileri