Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 52 arası toplam 52 sonuç

Konu: [TSL] G.Antepspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Yılın en ıyı transferlerınden bırını gazıantep yaptı bence Santos tan 28 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu Rodrigo Barbosa Tabata'yı kadrosuna katmakla buyuk ıs becerdıler.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

forma numaraları

Tolgahan Acar (23), Mahmut Bezgin ( 22 ), Bekir İrtegün ( 4 ), Murat Ceylan ( 5 ), Mustafa Cevahir ( 61 ), Metin Tuğlu ( 11 ), Cristian Radrigo Zurita ( 8 ), Armand Deumi Tchani ( 12 ), Mehmet Yozgatlı ( 7), Beto ( 25), Radrigo Tabata (10), Erman Özgür (19), Ivan Saraıva De Souza ( 37), Kemal Aslan ( 9 ), Emrah Eren (34), Hakan Bayraktar ( 17), İsmail Köybaşı ( 3 ), Soner Örnek ( 89), İbrahim Ferdi Coşkun (21), Ahmet Arı (72), Mehmet Coşkun ( 16 ), Erkan Sekman ( 6 ) ve Olcan Adın ( 15 ).”
    puerta kalbimizde...

bugün fb yi yıkan isim yeni transfer 10 numaralı futbolcusu yanlış hatırlamıyorsam zapata mütiş oynadı bu oyunucun pa sı iyi olması lazım gelecek vaadeden bir futbolcu genç bir futbolcu sağ ayağını çok iyi kullanıyor ve falsolu şutlar çıkartıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by OnuldinhoHizmet View Post
    bugün fb yi yıkan isim yeni transfer 10 numaralı futbolcusu yanlış hatırlamıyorsam zapata mütiş oynadı bu oyunucun pa sı iyi olması lazım gelecek vaadeden bir futbolcu genç bir futbolcu sağ ayağını çok iyi kullanıyor ve falsolu şutlar çıkartıyor...
    tabata (falsolu şut attığınıda görmedim.)

1. hafta;
    antep geçen yılki kadroyu fazla bozmadan güzel eklemelerle daha sağlam bir ilk 11 kurmuş ancak ilk 11 diyorum çünkü ikinci 11 çok yetersiz. Şimdi betonun yedeği yok. oyuna 5 dk kala giren carlosa penaltı yaptıran(ama verilmeyen) genç amr st gibi bişey herhalde 18 yaşında daha.
    amc tabatanın yedeği yok...
    ön libero yedekleri kimm ??
    erman özgürün yedeği kim??
    şimdi bunlar önemli savunmada iyi alternatifler var ancak kaleci yetersiz her zaman topa vurmayı bilemeyen adamdır murat şahin ve yan topları zayıftır.

şimdi bu murat şahin rüştünün yedeği... aynı dönemden kaleci ikiside... yan top bilmez ikiside... topu taça vurmayı, oyun kuramamayı çok severler. bu adamların kaleci anterenörü kim çok merak ediyorum. türkiyeden yetişen her kaleci aynı kalıptamı olmalı.

neyse eğer antep büyük sakatlık sorunları yaşamazsa ilk 12 de olur
    eğer antep bir iki orta saha forvete kaliteli yedek alırsa ilk 8 içinde olur.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    unutmadan bekirin yine ilğinçtir sağ ayağıyla pas yaptığını ekleyeyim alparslan hocam hangi ayağıyla top sürdüğüne dikkat edersen 1. ayağı o olduğunu buluruz sanırım.
    ve dumi polat bekir stoperleri uzun santraforlara karşı zorlanabilirler.
    Last edited by extensor : 24.Ağustos.2008 at 02:06 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sinan Ahmet Arı'dan bahsetmişsin.

Kulakları çınlasın Burak abimle bu oyuncuyu geçen sene çok tartıştık çok anlattık birbirimize.Gaziantep Bşb'den geldi buraya ve müthiş bir oyuncu gerçekten de.PA'sını tam hatırlamıyorum ancak -8 olması lazım en kötü -7'dir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

armand deumi top kontrol ve ilk temas özürlüsü bir adam boyuda stopere göre kısa 180 olmalı.
    ancak acayip hızlanıyor acayip çevik. her adama yetişiyor. markaj sıkıntıları var. bu özellikler nacizane düşüncem alparslan hocam
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

murat

ivan m. polat deumi erkan

erman zurita murat yozgatlı

tabata

beto

4-4-1-1 gibiydi...

ön libero yedeği mustafa cevahir, sol açık yedeği olcan adın...

oyunda mc olarak çıkan erkan sekman ın mevkisinde bir düzeltme ya da düzenleme yapılabilir...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yapıldı sanırım dr mr gibi bişey. hocam bide sol bek le sağ beki sol açıkla sağ açığı ters yazmışsın ama 4-4-1-1 oynayacaklar ewet
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by extensor View Post
    yapıldı sanırım dr mr gibi bişey. hocam bide sol bek le sağ beki sol açıkla sağ açığı ters yazmışsın ama 4-4-1-1 oynayacaklar ewet
    ekranı karşıma alınca sağ sol oluyo yaa benim ki o hesap...

yozgatlının olduğu taraf sağ olucak:-)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by extensor View Post
    tabata (falsolu şut attığınıda görmedim.)

1. hafta;
    antep geçen yılki kadroyu fazla bozmadan güzel eklemelerle daha sağlam bir ilk 11 kurmuş ancak ilk 11 diyorum çünkü ikinci 11 çok yetersiz. Şimdi betonun yedeği yok. oyuna 5 dk kala giren carlosa penaltı yaptıran(ama verilmeyen) genç amr st gibi bişey herhalde 18 yaşında daha.
    amc tabatanın yedeği yok...
    ön libero yedekleri kimm ??
    erman özgürün yedeği kim??
    şimdi bunlar önemli savunmada iyi alternatifler var ancak kaleci yetersiz her zaman topa vurmayı bilemeyen adamdır murat şahin ve yan topları zayıftır.

şimdi bu murat şahin rüştünün yedeği... aynı dönemden kaleci ikiside... yan top bilmez ikiside... topu taça vurmayı, oyun kuramamayı çok severler. bu adamların kaleci anterenörü kim çok merak ediyorum. türkiyeden yetişen her kaleci aynı kalıptamı olmalı.

neyse eğer antep büyük sakatlık sorunları yaşamazsa ilk 12 de olur
    eğer antep bir iki orta saha forvete kaliteli yedek alırsa ilk 8 içinde olur.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    unutmadan bekirin yine ilğinçtir sağ ayağıyla pas yaptığını ekleyeyim alparslan hocam hangi ayağıyla top sürdüğüne dikkat edersen 1. ayağı o olduğunu buluruz sanırım.
    ve dumi polat bekir stoperleri uzun santraforlara karşı zorlanabilirler.
    Evet, belirtilmiş ama yine söyleyeyim; bahsettiğin isim Ahmet Arı... PA'sını -8 yaptık, özelliklerini ise (kulakları çınlasın) Burak yapmıştı, geçen sezon Belediyede kiralık oynadığı için bende değildi...

Gaziantepspor'da kaleci antrenörü Sadık Öztürk... Uzun yıllardır Gaskispor'da aynı işi yapıyor ve Nurullah Hoca onunla çalışmayı seviyor anlaşılan... Murat Şahin konusunda şimdilik pek birşey söyleyemeyeceğim, zira ancak birkaç maç izleyebildim... Fakat tek diyebileceğim, bu adam şu anda Gaziantepspor'un ilk kalecisi ve fm'deki özelliklerinin biraz daha üzerinde olması lazım...

Kalede sıkıntı olacağını düşünmüyorum, iki yedek Tolgahan ve Mahmut (yine çok fazla izleyemememe rağmen) çok hırslılar ve artık kalede bir şans almayı çoktan hakettiler... Nurullah Hoca'yı biraz tanıyorsam bunlara çok fazla şans vermez ama, ben yine de bunlardan ümitliyim, fm'dekinin aksine Tolgahan'ın PA'sı bence Mahmut'tan daha iyi olmalı...

Bekir'in ilginç ayakları var, her ikisini de çok rahat kullanıyor... Bu meseleyi daha önce de konuştuğumuz için dikkat ediyorum ama pas verirken sağ ayak biraz daha öne çıksa da, rakibe yada topa müdahale ederken solu tercih ediyor...

Ek olarak, Tabata gerçekten şu anda bu takımın yıldızı... maçta kendini fazla göstermese de, takımına maçı kazandıracak hamleyi o yaptı... Brezilya araştırmacısı Tabata'yı kiralık olarak göndermiş, hem de 3 yıllık!... Eğer oyun bu haliyle çıkarsa skandal olur...

Forvette alternatif olarak A.Mineiro takımından Eduardo ile anlaşıldığı ve işin resmi imzaya kaldığı söyleniyor, genç bir isim, ancak gelir ve oynarsa fikir edinebiliriz...

Nurullah hoca bu maça gerçekten 4-4-1-1 çıktı, şahsen ben fm'de ona verilen 4-3-1-2 dizilişinin de yanlış olduğunu düşünüyordum... Fakat bana yine de sol kanatta aksama olacakmış gibi geliyor, yeni gençlerden İbrahim Ferdi Coşkun'u buraya alternatif düşünüyor ve bu çocuğu çok övüyorlar, bakalım...

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by krapinovic View Post

Brezilya araştırmacısı Tabata'yı kiralık olarak göndermiş, hem de 3 yıllık!... Eğer oyun bu haliyle çıkarsa skandal olur...
    Olmasına izin verilmemeli o zaman.bildirilmedi mi bu hata?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL] G.Antepspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

G.Antepspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Öncelikle şunu belirteyim, 802'yi hazırlamamızda yorumları ve görüşleri ile yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler...

Aslında Gaziantepspor, transfer konusunda sanki biz ne yaparsak yapalım yanlış çıkması için uğraşıyormuş gibi bir politika izledi.. Ara transfer döneminde kadroya katılan, gönderilen ve önce alınıp sonra iptal edilenler, bunların yanında transferin son günü takımdan gönderilenlerle beraber, bizlere maalesef "yılın kaosunu" yaşattı...

Buna rağmen Manuel Neira'nın kadroda bulunması dışında, kadroda bir hata bulunmadığını göreceksiniz...

Ayrıca, oyuncu özelliklerinin de SI'nin oyuna etkileri dışında gayet gerçekçi olduğunu düşünüyorum... Bizim yaptığımız kaleci Oğuz ve Ali Cansun, Nurullah Sağlam'lı "deneme" oyunlarımızda kadro dışı kalıp, takımdan gönderiliyorlardı... Biz test aşamasında bunları gözlemlerken, gerçekte de aynısı oldu... Sanırım bu bile, araştırmamızın ufak da olsa bir saygıyı ve teşekkürü hakettiğini gösteriyor...

802 oyunlarınızda gözlemlediğiniz hataları ve düşündüğünüz değişiklikleri yine bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz, saygılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Gaziantepspor'un yeni oyuncusu Beto hakkında bilgi vereyim.

Gaziantepspor'da geçmişte Georgi Ivanov vardı güçlü,kafa vuruşları iyi bir oyuncuydu.Beto da Silva da bu oyuncuya benzer yapıda anca hızı Ivanov'a göre biraz iyi.Aslında De Nigris gibi bir oyuncu değil ona benzese de hem fizik olarak hem de oyun olarak pek benzemiyorlar.Bu bilgiyi geçende Litex ve Levski Sofya'nın karşılaşması vardı.Şans eseri uyduda kanallara bakarken rastladım.Yalnızca bir karşılaşmada öğrenilecek birşey değil ama en azından ön bilgi olur diye paylaştım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genel Yorumum

bana göre:

afaonu halamı gaziantepsporda ne zaman gönderilecek

alparslan süpersin kardeşim bir tek afaonu hatası var onuda gönder artık
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Afanou gerçekten benim de canımı sıkan bir olay oldu artık... Ama bonservisi hala Antep'te ve TFF sitesinde de görebilirsiniz zaten. Bana kalsa şutluyacağım ama, neyse... Devre arası, kalan parasını tahsil için, bir antrenmana katılıp gideceği söylendi ama, gelmedi adam...

Bu arada Nurullah Sağlam'ın gelişiyle Teknik Kadro'da birkaç değişiklik oldu, geçtiğimiz günlerde netleştiği için 802'de maalesef işlenemediler. Eklenmeleri için şimdilik buraya yazıyorum...

Mevcut olanlara eklenecekler:

* Dr.Lütfi Hındal Gündüz, Başantrenör.
    * Mehmet Erdoğan, İlk Takım Antrenörü.
    * Remzi Korkmaz, Kaleci Antrenörü.
    * Hansel Ekinci, Genç Takım Antrenörü.

Hepsinin sözleşme tarihleri 07.02.2008 ve 31.05.2008...

Önceki elemanlar olduğu gibi duruyor, yalnız kadroda hala gözüken ve "scout" olan Bünyamin Süral, "menajer" olarak oyun datasında -şimdilik- serbest olarak bulunmalı, buraya tekrar yazayım dedim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bekir irtegül her iki ayağınıda kullanabiliyor hatta sağını çok az daha iyi kullanıyor çünkü duran topları sağ ayağıyla kullandı ve baki mercimekte aynı bu şekil sağ ayak 20 sol ayak 18 olmalı

bide deumi drc bekir dlc ama beşiktaş maçında bekir sağ stoper deumi sol stoper oynadı çok acayip ti birebir markajdan öyle oldu desen ikisininde boyları stilleri aynı yani biri toraman diğer zan olan bir savunmaya crouch bellamy ikilisiyle çıkarsan crouch forvetin ne tarafındaysa gökhan savunmanın o tarafına geçer ama bekir le deumi neden öyle oyanadı hala anlamış değilim

alparslan diğer maçlardada böyle dizildikleri oluyor mu?
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bülent Bölükbaşı dünkü karşılaşmada Erdal' a çok güzel bir asist yaptı gerek liderliği gerekse oyunuyla özellikle son 7-8 maçtır fakını belli ediyor Bülent.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kısacası bülent geri döndü

(çok profesyonal olduğunu ve sakatlığı boyunca çok çalıştığını söylemek istiyorum)
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bülent Anadolu takımlarının en kaliteli 5 oyuncusundan biridir. Sevgili Alpaslan kardeşime sürekli Bülent' i söylüyordum şükür ki formunu buldu sonra o bana söylemeye başladı. CA öncelikle kaliteyi gösterir. Bülent Abi biraz bencildir ama çok etkilidir. CA' sı 125-128 arasına gelebilir. Mehmet Eren' in 128 olduğunu hesaba katarsak rahatlıkla 128 olabilr. İnfluence özelliği de 18-19 olabilr.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Serbest vuruşları çok iyi top sürme ve fiziksel özellikleride iyi.Kayseri'de kalsaydı bence Kayseri bu durumda olmazdı.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ben daha önce demiştim bunu Bülent hem iyi bir lider hem de iyi bir futbolcu. Kayseri' de kalsa Sivas' ın yerinde Kayseri olabilirdi. Sakatlandı diye harcadılar adamı gerçi biraz kendini beğenmiş diyorlar Bülent için ama o işin magazinsel kısmı.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri