Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: [TSL] G.Birliği Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ilk kez sana katılıyorum ki kahe 1.87 den uzun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    GENEL YORUMUM

BANA GÖRE :

benim izlediğim petkoviçin pa sının 146 olabileceğini hiç sanmıyorum
    Orhan şamın pa sının -6 değil -8 olması gerektiğini türkiye 21 yaş altı takımının en iyi 3 oyuncusundan biri olduğunu düşünüyorum

onun dışında gayet iyi olsada bu ayrıntılar çok önemli bence
    Petkovic türkiyeye gelmeden önce ülkesinde en iyi genc oyunculardan biriydi. ayni zamanda sirbistan U21 oynamis bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

@extensor:Ben, senin bilinçli olarak bunları yazdığını sanmıyorum.Her konuda yorum yapmışsın ama bildiklerinin çoğu yarım yamalak.Sürekli Galatasaray'la kıyaslıyorsun takımları,oyuncuları da Galatasaray'ın oyuncularıyla.Takımı oyuncular güçlendirir yada zayıflatır.Takım ölçü değildir.
    Asıl konuya döneyim.Ben de gençleri ayarladım yanlışım varsa bilgilendirirseniz çok iyi olur özellikle yönetici arkadaşlar ve araştırmacı arkadaşların yardımı olabilir.CA oranlarını bilmediğimden puana uygun mu değil mi bilmiyorum
    Uğur Gündoğan - AMRLC - 12.06.1990

Mustafa Kaya - ST - 04.08.1989

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

su Ugur Gündogan, Umut Gündogan olmasin? Anderlecth'de futbol'u ögrenmis olan?

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

evet o ben adını yanlış yazmışım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Umut için -8 PA vermemiz şu an için imkan dahilinde değil. Biraz izledikten sonra karar verebiliriz. Ama verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mehmet çakır kendisi söyledi kaçırdığı gollerin sebebi olarak beceriksizlikte var bende dedi

ilhan allah aşkına yapma ligin en çok şut atan adamı ama attığı topla<rın 10 da 1 i kaleyi buluyor adamı hangi maç izlesem berbat son vuruşlar yapıyor
    Fikirlerim burada

kahe yi canlı izlemiş biri olarak soyluyorum kafa ve zıplamada artış olmalı

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ardafb:

Isaac'i nasil buluyorsun? bence cok iyi futbolcu ve büyük ölcüde bu yil ayrilacak.

Çok yetenekli bir oyuncu ama sanki G.Birliği için oynamıyormuş gibi fazla mücadele etmiyor , savaşmıyor . Ayrılırsa belki onun için daha faydalı olacak

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri