1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: [TSL] Manisaspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Trabzon, Burak ve Selçuk'a servet ödedi
    MEHMET HAKKI ÖZBAYIR - MANİSA / DHA 29 Mayıs 2008 Vestel Manisaspor, Trabzonspor'a sattığı Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a karşılık bordo mavili takımdan 3,5 milyon euronun yanı sıra 4 de futbolcu aldı.

Uzun süren pazarlık döneminin ardından yapılan anlaşma doğrultusunda santrfor Emrah Kol, solbek ve stoper Murat Ocak, sağbek ve stoper Ufukhan Bayraktar ve genç golcü Cem Demir, Vestel Manisasporlu oldu.
    Geçen sezon Emrah'ın Giresunspor, Murat'ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ufukhan'ın ise Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da kiralık oynadığını belirten teknik direktör Levent Eriş, "Bank Asya 1'inci Ligi tecrübesi bulunan bu 3 oyuncunun yanı sıra, genç bir yetenek olan Cem Demir'i alarak çok kaliteli 4 transfer gerçekleştirmiş olduk" dedi.
    Ankaragücü'nden Tolga ve Karşıyakalı Şehmus konusundaki girişimlerinin sürdüğünü de sözlerine ekleyen Levent Eriş, Çaykur Rizesporlu Altan'dan ise vazgeçtiklerini açıkladı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ayrica Vestel Gelecek Sene Manisaspor Un Ana Sponsoru Olmayacagini Acikladi.
    Last edited by midfielder1912 : 29.Mayıs.2008 at 20:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Yeni sezon öncesi Bank Asya 1. Ligi'nde şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmayı amaçlayan Vestel Manisaspor, Diyarbakırsporlu İlhan Var ve Akçaabat Sebatsporlu Emre Köksal ile anlaştı. Sol kanat oyuncusu 22 yaşındaki Emre Köksal ve orta sahada görev yapan 29 yaşındaki İlhan Var'ın ikişer yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.

Selçuk İnan'a karşılık Trabzonspor'dan aldıkları sol bek Murat Ocak, stoper Ufukhan Bayraktar ve santrfor Cem Demir'le de anlaşmaya vardıklarını dile getiren Teknik Direktör Levent Eriş, "Pazartesi gününden itibaren transfere hız vereceğiz. Gelecek sezon Bank Asya 1. Ligi'nde ses getirecek bir takım kurmaya kararlıyız" diye konuştu.

05.06.2008
    Kaynak : DHA
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Manisa dan ilk resmi imza!!! M. Hanifi AKAGÜNDÜZ

Tarık Almış Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreniyle kendisi Siyah-Beyaz-Kırmızılı renklere bağlayan imzayı atan Muhammet Hanifi Akagündüz, “Vestel Manisaspor’u arkadaşlarımla birlikte yeniden Süper Lig’e çıkaracağız. Bu hedef için Manisa’ya geldim. Bana güvenen başkanımıza, yönetim kuruluna ve Levent hocama çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
    Başkan Kenan Yaralı ise, 2008-2009 Futbol Sezonu’nun ilk resmi transferini gerçekleştirdiklerini belirterek, “Avusturya’nın Ried takımında forma giyen forvet oyuncusu Muhammet Hanifi Akagündüz ile sözleşme imzaladık. Daha önceki yıllarda Malatyaspor, Konyaspor ve Kayserispor takımlarında forma giyen Muhammet Akagündüz’ün tecrübesi ve kalitesiyle ekibimize büyük güç katacağına inanıyoruz.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Cenk İşler Manisaspor’da

Yeni sezonda Banka Asya 1.Lig’inde zirve mücadelesi vermenin hesaplarını yapan Manisaspor, Türk futbolunun en önemli golcülerinden biri olan Cenk İşler’i renklerine bağladı. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde düzenlenen törenle bir yıllık sözleşmeye imza atan yıldız futbolcu, “Süper Lig’den birkaç takımdan teklif aldım, ancak 1.Lig’de şampiyonluğu hedefleyen Manisaspor’u tercih ettim. Amacım arkadaşlarımla birlikte Manisaspor’u tekrar Süper Lig’e çıkarmak. Çok çalışıp, bunu da başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Manisaspor , Beşiktaş'tan Adem Büyük ile 3, Trabzonspor'dan Ufukhan Bayraktar ile 2 yılı opsiyonlu 4 yıllık ve Denizlispor'dan kaleci Bulut Basmaz 3 yıllık sözleşme imzaladı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    - Manisaspor , İngolstadt'dan Fatih Baydemir ile 1 yılı opsiyonlu 4 ; Fenerbahçe'den Güven Güneri ile de 3 senelik sözleşme imzaladı.

Last edited by midfielder1912 : 29.Temmuz.2008 at 21:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ufukhan, Cenk ve Adem transferleri oldukça yerinde bence. Ufukhan çok çabuk pırpır tabir edilen bir oyuncu. Adem geçen sezon kendini ispatladı. Cenk de sürekli süper lige takım çıkarmaya adadı kendini.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL] Manisaspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Manisaspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genel Yorumum

Bana göre:

şimdiye kadar baktığım 11 takım arasında en kötü olanı manisaspor zannediyorum araştırmacısı yok yine eskisi gibi abartılmış pa lar var 2-3 sene kümü düşmesinler aynı kadro daha sonra şampiyon olur
    nizamettin sezer öztürk metin akan 2 senedir burda yapamadılar gitti şu patlamayı neredeyse 130 pa dan az futbolcu yok

kesinlikle beğenmedim
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

izmirsporda kiralık oynayan, vestel manisalı emre işçiler ile yine vestel'in oyuncusu olan, altınordu'da kiralık yiğit dikkatimi çeken futbolcular arasında. bir de altay'ın daha iki hafta önce amatör takımdan profesyonel yaptığı ali ihsan fidan var. adam amatörden geldi, iki haftadır birinci sınıf futbol oynuyor sol kanatta.
    puerta kalbimizde...

Mesaj Yetkileri