onur bu yazını dün okumuştum sonra dedim aa yarın maç var yeni sivası izleyeceğiz ne güzel vs vs sevindim.

hatta o kadar çok sevindim gözüme uyku girmedi sabaha karşı 08 de uyudum (fm oynadım yalan)

neyse kalktık işte bir ara sonra açılmak uyanmak tv kurcalamak derken saat oldu 7 bodye mi gitsem maçmı izlesem kararsızdım

gerek üşengeçlikten gerek uykusuzluktan gerek yeterli beslenememekten(annem denizlide tatil yapıyor hanımefendi) maçı tercih ettim

neyse ilk yarıyı izledik bakalım yeni sivas nasıl diye ama yok bi numara
geçen seneden tek farkı yok...

yine balili acayip acayip son vuruşlar yapıyor yine uzun topla ya mehmeti buluşturuyorlar yada baliliyi kaçırıyorlar

taktik aynı taktik sistem aynı sistem bizim fm de aynı taktik aynı sistemle 2. sezona gir takım tökezliyor fm nin de bir mantığı var tabi

ee kardeşim sen ilk sene bu taktikle coştun rakiplerin salakmı bunu nasıl önleyeceklerini düşünemiyorlarmı diyor

acaba gerçek hayattada fm deki gibi akıllı rakiplermi bulacak sivas

neyse ikinci yarı baktım maç berbat gittim salona idmanımı yaptım geldim

msn de şefi yakaladım (ömer abiyi perpetua) selam verdim ama meşgul galiba cevap gelmedi.

sonra sivas araştırmacısı onuru buldum dedim dostum balilinin son vuruş kaçtı ben baliliye pek karışmadım ama 12 dedi

o söylemeden önce tahmin etmiş 12 civarı bişey diyeceğini neden çünkü biz düşük not veremiyoruz

şahsen ben öss ye tekrar giricem kanadayı ömer abinin profesörlük yaptığı okulu yazıcam hiç değilse kalmayız muhasebem süper olursa 15 alırım istatistiğim berbat olursa 12 verir

neyse şaka bi yana ömer abimi severim saygım sonsuz farklı düşünsekte kalitesini tartışmam

ama beni bu notlarla deli etmiyorda değil
senelerdir izlediğim balilinin 12 bitiriciliği olamaz 8-9 u geçmez
composurede 7 imiş doğrudur ama finishing i composureden daha kötü bir değer almalı
karar vermede berbat nerde nereye vuracağını bilmiyor
finishing 8 karar verme 9 composure 10 olabilir

yine sordum onura hızlanma hız kaç dedim 16-17 dedi

ilginç bırakın türkiyeyi dünyada böyle orantılı hızlanan ve hızlı adam bulamazsınız

demem oki mesela gökdeniz vardır 18-19 hızlanır 14 depar atar
serkan çalık 18 hızlanır 14 depar atar
carew 11 hızlanır 18 depar atar
ama balili 18 hızlanır 18 depar atar (tabi veremiyiz o kadar seçiciyizki uçması lazım onu verebilmemiz için)

herkese saygılar özellikle ömer abiye