Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 89 sonuç

Konu: [2.Lig] 1.Grup Takımları Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    bu sene ilk devrede dardanel en aşşağı 5 kez geldi istanbul'a istediğin zaman gidip görebilirsin...
    Biraz gec farkettim onu ne yazıkki.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bugün Gebzespor - Eyüpspor maçındaydım. Bir kaç oyuncuyla ilgili bilgi vermek istiyorum.

Gebzespor:

Ünal Danışıkkaya: DR/WBR Ortaları zayıf ama hızı hızlanması iyi ve dayanıklı bir oyuncu. Stamina: 10, Acc: 14 agility: 12 Pace: 12 Strength: 7 uygun olur. Seyretmeye devam ettikçe daha çok bilgi vereceğim. Ca: 70 olabilir

Özkan Yılmaz: DC: 20 , Lig b için gerçekten iyi stoper. 2 Maçtır istikrarlı bir şekilde oynuyor. Ca: 80 olabilir. Jumping: 14, Strength: 13 positioning: 11

Salih Sefercik: DM: 15, MC: 20, AMC: 12 olur. Gerçekten çok ilginç bir oyuncu 80 ca 115 pa uygun olabilir. Top kapması gayet iyi 12, pası: 11 agility: 12 acc: 10 pace: 10 teknik: 11, teamwork: 13, work rate: 14 positioning: 12 agression: 14, bravery: 15, anticipation: 12.

Murat Dilek: AMC: 13 / ST: 20 Hızı hızlanması ve driblingi iyi. Yüzü dönük topla oynuyor ama sıçraması pek iyi değil hiç bir kafa topunu alamadı. Ama gelen tek ortaya çok klas bir kafa vuruşuyla gol yaptı. Takımın en önemli oyuncularından 2. kaptan. Ca' sı 80 olur Pa: 110

Abdurrahman Çubukçu: AML: 20 / ML: 15 Kasımpaşa' dan kiralık gelen bir oyuncu. Seneye büyük ihtimal lig a' da oynayacak. Topla çok seri ve ortaları pek etkili değil.

Eyüpspor:

Alaattin Tosun: dm/mc oynuyor skatlanıp çıktı ama aldığım bilgilere göre takımın en iyisiymiş. Kaptan olarak başladı maça.

Ali Tuna Tanyıldız: AMC: 20 / FC: 17 / Mc: 15 olur. Ligin üzerinde bir oyuncu. Sağ ayağını kullanıyor. Acc: 13 , Agility: 10 pace: 12 dribling:13, teknik: 13 stamina: 9, güç : 12, passing:12 şimdilik bu kadar. Ama Ali' nin ca 87 falan olabilir. Klas bir adam.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bugün çanakkale dardanal karabürk maçındaydım dardanal yine kaybetti

sahanın en iyisi yine ismail di

ismail dardanalin sol beki 187-190 arası boyu olan hem hucuma çıkan hemde savunmayı iyi yapan bir oyuncu fiziği çok iyi dayanıklılığı çok iyi ca sı 100 105 arası olabilir ismail çanakkalenin üstünde bir oyuncu

bunun dışında 10 numara deniz ölmek üzere kaptan stoper gökmenin de ondan farkı yok
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sinan ne yaptın yahu.

CA : 100-105 arası diyorsunda bu kritere göre bu dediğin aralık TFF 1.Lig'de ligin üstünde bir oyuncu demek.Hatta Süper Lig'de yedek demek.

Bana kalırsa 2.Lig'in en iyi oyuncusu bile CA : 90'ı geçmez diyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Sinan ne yaptın yahu.

CA : 100-105 arası diyorsunda bu kritere göre bu dediğin aralık TFF 1.Lig'de ligin üstünde bir oyuncu demek.Hatta Süper Lig'de yedek demek.

2. ligde ortalamanın birazcık üstünde olan herhangi bir oyuncu rahatlıklar birinci ligde oynar iki lig arasındaki kalite farkı bence o kadar da değil...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Sinan ne yaptın yahu.

valla bilmiyorum ama ca uçurumları yaratmamak lazım ben ismaili çok kez izledim hakikatten lig b nin çok üzerinde bir bek
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Şimdi Sinan haklı olabilirsin ligin çok üzerinde olabilir ancak şu da var.

Lig B'nin çok üzerinde olan bir takım/oyuncu Lig A'ya çıkınca o ligin vasat takımlarından/oyuncularından oluyor.

Rakipler değişiyor çünkü.

Bu konuda sana Giresunspor örneğini verebilirim.Geçen sene Giresunspor Klasman Gruplarında daha 8.hafta sonunda Liderliğini garantilemişti.O kadar rahattı.Sonuna kadar da gitti Lig'A ya çıktı.Ama görüyoruz ki Lig'A da kümede kalmaya oynuyor.

Lig B'de leblebi gibi gol atan Ümit Teke Lig'A da 1 yada 2 gol atmıştır.

O yüzden O dediğin isimdeki oyuncuya LİG B oyuncuları için verilebilecek maximum kriter değeri verilebilir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

haklısın dostum lig a takımlarına karşı yada süper takımlarına karşı bu kadar hücuma çıkabilirmi bilmiyorum
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Çanakkale-karabÜrk MaÇi İle İlgİlİ

çanakkale dardanalin teknik direktörü cem pamiroğlu sistemi 4-4-2 baklava dilimi ortasaha

1-HALUK TANRISEVEN: Evet ankarasporun kalecisiydi bu yılın ilk yarısında süper ligde bir çok maçta forma giydi 30 yaşlarında tecrübeli olmasını beklediğim bir kaleciydi maç boyunca bütün değazlarını taça dikti hava hakimiyeti zayıftı
    2-HACI ARİF DURGUT: Geçen yıl elazığspordan gelmiş 33 yaşında bir sağ bek takımın en iyilerinden biri ama düşüş içerisinde olduğu belli oluyor son yıllarını yaşıyor
    3-İSMAİL ÖZEREN: İşte bu isme dikkat edilmeli 20 yaşındayken hatayspordan transfer edilmiş şu an 23 yaşında dayanıklılığı çok yüksek hem huıcumu hem sovunmayı biliyor boyu 188 civarı falan bir sol bek için uzun sayılır ama hiç dc oyantılmadı grosso gibi düşünmek lazım yada zebina gibi bu boyla ne bekliği diyorsunuz ama inanılmaz işler yapıyor
    4-SELÇUK BİCE: 23 Yaşında gelecek vaadeden bir stoper boyu ve fiziği çok müsait hızlı ve çevik yanlız pozisyon hatası vs yapıyor ama tecrübe edenip iyi bir stoper olabilir 1-92 boylarında 78-83 kilo civarlarında uzun ince stoper
    5-GÖKMEN BARIŞ: Fenerbahçe patantli bir oyuncu yaşı 34 e gelmiş durumda soğukkanlı ve kendine güveni yerinde geriden oyunu kurabilen tekniği fena olmayan bir stoper 1-86 boylarında kısa stoper sayılabilir yaşının verdiği bir çöküş dönemi içine girmiş ağırlaşmış bir oyuncu
    6-UĞUR PARLAK: 1990 doğumlu ön libero mevkiinde oynatılan bir oyuncu profiline baktığımda çok şaşırdım çünkü doğum yerimiz aynı ve ben onun abisi sayılırım lüleburgazın alt yapısından alınmış bir genç çanakkale dardanalspor bundan beş sene önce lüleburgazspora el attı lüleburgaz kuluplerinde bulunan genç yetenekleri kadrolarına kattılar bunlardan biriside mehmet şen di mehmet şu anda çaykur rizesporda oynuyor uğura gelecek olursak top tekniği iyi ancak ben tek önlibero oynayamam diye bağırıyor zaten 18 yaşında bile sayılmaz yeterince top çalamayan ve yaşından dolayıda pek kendine güvenmeen bir oyuncu maç içinde çok dikkatımi çekti hiç bir taç atışında taç atan oyuncuya yönelip oyun kurmak girişiminde bulunmadı yine top dardanal savunmasındayken savunma baskı yerken hiç stoperlere gidip top istemedi kendine güveni yoktu ama kaliteli bir kumaşı olduğunu gözlemledim
    7-AHMET BUĞRA ERDOĞAN: Forvette oynuyor sağ forvet oyuncusu 23 yaşında şağa ve sola iyi çalım atabilen hızlı bir forvet sonvuruşları pek iyi değil boyuda 1-84 falan
    8-SAMET ALBAYRAK: MRC Gibi oynadı 24 yaşında geçen yıl yalovaspordan alınmış pek etkili değildi
    9-KORAY KURT: Diğer forvet elemanı sol forvet oynadı ama sağ ayaklı 1-86 boylarında ama pivot santrafor olamaz kaleye arkası dönük oynayamaz
    10-ÖNDER DENİZ KOLGU:AMC de oynadı 34 yaşında daha önce sakaryaspor istanbulsporda falan oynamış tecrübeli ama düşüşte bir oyuncu ağır hareket ediyor boyu uzun sayılır 183-4 olabilir uzaktan şutatıyor dribling yapamıyor
    11-MESUT SARAY:21 Yaşında teknik sarı kramponlu bir istanbul çocuğu kendini belli ediyor carrusca gibi üfleseniz düşecek geçen yıl zeytinburnu takımından transfer edilmiş iyi ortalar kesiyor iyi paslar atıyor savunma özelliği "0"
    GİRENLER: 17-MUSTAFA VARGEL: 21 Yaşında stoper 1-86 boylarında gökmenin yedği devamlı gökmenin yerine oyuna giriyor gömen gibi oynuyor
    diğer girenler hakkında pek bilgim yok

Karabürksporda ise 10 numara murat baytaroğlu iyi oynadı 1980 doğumlu bir oyuncu daha önce eyüpsporda falan oynamış sadece 1 maçta izlemiş bulundup,ğum için onun hakkında kesin müheyyidelerden kaçınıyorum
    Last edited by perpetua : 07.Mart.2008 at 09:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Gene garabetlerle dolu bir hafta oldu bugün de, Sarıyer Bursa'da 4 tane yerken Gebze lider güngören'i 1-0 la geçti Eyüp kendi evinde yenildi... Zeytinburnu ise borca harca rağmen birer birer herkesi yeniyor gariplikler diz boyu

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ümit teke örneğinin tam tersi örneklerde var, iskender alın lig a da da gollerini leblebi gibi olmasa da gayet başarılı performans sergiliyor. lig ler arasında çok büyük fark olduğunu düşünmeyenlerdenim bende, oftaş ve kasımpaşa bence bunların en önemli örneği ha keza dardanel den gelen selçuk inan ve mehmet topal örnekleri de ortada...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Vallahi ben her zaman söyledim sonuç olarak Türkiye' de yetişen ve temel futbol eğitimini burada alan topçular birbirine denk durumdalar. Ligler arasında çok büyük farklar yok. Ama şu bir gerçek ki Lig B klasman gruplarında oynanan futbol tam bir rezalet. Süper ligde ne oynanıyor ki lig b de ne oynansın diyenleri duyar gibiyim. Kendilerine ben de katılıyorum. Yalnz Lig B' den çıkan oyunculardan sadece bazıları, Lig A' da çok azı da TSL' de banko oynuyorlar. Lig A ile TSL' deki türk oyuncular arasında çok büyük bir fark yok. Çünkü Türkiye' nin en kaliteli Türk oyuncuları TSL' de onların bir kademe altı da Lig A' da. Bakınız Gökhan Emrreciksin Ankaraagücün' de banko oynuyor. Kocaeli' den giden Koray KAyseri' nin vazgeçilmezi oldu. Yine Ankaragüc' lü Elyasa, Sivas' lı Mohamed Ali, İBB' nin istikrar abidesi ömrünü alt liglerde geçirmiş sol bek Ekrem ve Oftaş takımının hemen hemen hepsi. Bir de Lig B' den çıkıp gelen İ. Şahin örneği var. Oftaş' da gerçekten çok başarılı maçlar çıkarıyor. Ama Lig A ile Lig B arasında büyük farklar var Lig B' de 50 takım var bunlardan sadece 10-15 i nispeten kaliteli kadrolar kurabiliyor. Ama oyuncuları bireysel olarak incelemek lazım. Lig B' de oynayan 105 CA' lı bir oyuncu olamaz mı ? Tabi ki olabilir. En az 3 maçını izlemişsinizdir sağlam delilleriniz vardır bunun ispatlarsınız ve oyuna aktarılmasını sağlarsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Abilerim çok fazla fark olmayabilir ancak şu da bir gerçek ki üst lige çıkan oyuncuların %90'ı o ligde zor tutunuyor.Çok az sayıda olanları başarısını devam ettiriyor.

Lig B 'de başarılı bir oyuncuyu direkt %10'luk kısıma ben sokmuyorum malesef.Kendisni kanıtlaması gerekiyor.

2 Sene önce Giresunspor'da 1 sezon oynayan Merthan ise Kasımpaşa'da banko oynuyor 2 senedir.Bu da bir örnek olabilir.Ama örnekler çok az.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

murat bide benim oyunda giresunspor 2 kere süper lige çıktı 2 kere düştü arkadaşların oyunda da giresunspor süper lige çıkıyormuş

seninle bir bağlantısı olmasın
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Valla Sinancım benim yarattığım Giresunspor'da 1.Lig CA Ortalamasına göre Giresunspor 15.sırada yer alıyor kalite bakımından.

Abartılı bir durum söz konusu bile olamaz.Sadece şans.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Muratın da dediği gibi Giresunspor' da herhangi bir abartının söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Hatta Emrah Kol' un ca' sı 110 bile olabilirdi.

Belki 10-15 defa oyun açtım en az 3 sezon oynamak kaydıyle, bende hiç çıkmadı

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by extensor View Post
    murat bide benim oyunda giresunspor 2 kere süper lige çıktı 2 kere düştü arkadaşların oyunda da giresunspor süper lige çıkıyormuş

seninle bir bağlantısı olmasın
    1. Lig'de takimlarin kaliteleri birbirine oldukca yakin oyunda. Gercekte de yakin ancak eger kadro kalitesi acisindan 20-25 CA'lik bir fark yaratilmiyorsa eger, nispeten zayif takimlar da beklenmedik sonuclar yakalayabiliyor.

Bu konuda belki de Burak ve Erol ile biraz kafa patlatmamiz gerekecek. Ya her takimin hemen hemen ayni kalitede oldugu bir ortami devam ettirmemiz ya da takimlar arasindaki farki biraz acmamiz gerekecek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    1. Lig'de takimlarin kaliteleri birbirine oldukca yakin oyunda. Gercekte de yakin ancak eger kadro kalitesi acisindan 20-25 CA'lik bir fark yaratilmiyorsa eger, nispeten zayif takimlar da beklenmedik sonuclar yakalayabiliyor.

Bu konuda belki de Burak ve Erol ile biraz kafa patlatmamiz gerekecek. Ya her takimin hemen hemen ayni kalitede oldugu bir ortami devam ettirmemiz ya da takimlar arasindaki farki biraz acmamiz gerekecek.
    nacizane bir önerim olacak hakikatten lig a da ve ligb nin klasman grubundaki takımlarda birbirine denklik var ancak

finansal durumlarda ayırım yaratılırsa şehirlerin büyüklüğü ve klubün gelirleri oyuna yansıtılırsa böyle sonuçlar olmaz

mesela giresunspor ile eskişehirspor arasında oyuncu kalitesinden ziyade zenginlik fakirlik farkı var

gerçi sürprizlerin olmasıda kötü değil bundan üç sene önce ben fm oynarken kasımpaşa süper lige çıksa ulan bunun ne işi var burda derim ama bazen böyle takımlarda çıkabiliyor
    bugün hem gençler hem oftaş dün hem erciyes hem kayseri süper ligdeydiler

yarın hem diyarbakırspor hem diski süper ligde olabilir

zaten sürprize açık bir lig liga
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sinan ben oynadığım her Giresun kariyerinde borç batağında oluyorum zaten Süper lige bile çıkartsam takımı Transfer Bütçesi dahi ayrılmıyordu.Yani o dediğin fark da aslında yansıtılmış durumda oyuna

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bir arkadaşım bundan üç sene önce lig b den çorlusporu almış borç harç gırtlağa kadar
    her contrattan her şeyden kısmaya çalışıyorum diyor artık o kadar çok etkilendimki bende simit ekmek yiyiorum diyordu

şaka bir yana her takım çıkabilir ya normal işte kasımpaşa bile bir mahalle takımı ama çıkabiliyorlar gerçi siyaset yardımı olmasa çıkamazlar ama işte her yerde haksız rekabet olabiliyor burası türkiye

ben size dardanal-şeker maçından bir iki bilgi vereyim
    güngör şekerde yedekti
    kerem inan müthiç bir maç çıkardı
    evren turan ı görmedim desem yeredir
    cem yanık etkisizdi
    dardanalde ise buğra ve koray kurt 7-9 numaralı iki forvet oyuncusu çok iyi dribling yapabilen iki contra atak forveti ikiside büyük alkış yağmuruna tutuldular
    deniz kolgu her geçen gün sahada öldürün beni der gibi oynuyor
    dardanalspor özellikle oyunun son 30 dk sında maçı tek kaleye çeviridi ve galivbiyeti hak etti bu ligde hiç bir takımın birbirine karşı büyük artısı yok öyleki
    geçen karabürk maçında karabürk birinci dardanal sonuncuydu dardanal üstün oynamış ancak bir kontra golüyle elenmişti

yani bu ligde heran herşey olabilr

kadrolar elime ulaşınca ayrıntılı bir anlatım yapacağım
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Şef bence Lig A gayet gerçekçi. Baya oynadım eksiklerimiz tabi ki var ama genel olarak iyi hatta çok iyi durumda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çanakkale dardanalspor- etimesgut şekerspor

dardanalspor
    1-haluk tanrısever: Ankarasporun yedek kalecisiydi bir süper lig kalecisi kalitesinde değil ama bu maçta üzerine düşen görevi yaptı
    2- mustafa vargel: stoper ama bu maçta sağ bek oynatıldı (cem pamiroğlu kötü performansı yüzünden hacı arifin yerinde onu oynattı ofansı iyi değildi ama o kanadı tıkadı başarı oldu)
    3-mesut saray: yine bir genç sarı kramponlu teknik bir sol açıktır normalde carrusca gibi bir adam iyi orta keser bilekleri sağlamdır maç öncesi sol bekte gördüğümde çok şaşırmıştım ve bu iyi olmamış demiştim (asıl sol bek ismail ya sakat yada cezalıydı) ama yinedeiyi maç çıkardı iyi niyetiyle mücadele etti
    4-seluçu bice: uzun boylu stoper ama ofansif pozisyon alma becerisi iyi değil hücumda çıkıp bir kornerden gol atayım hevesi falan yok ayrıca defansif pozisyon almasıda iyi değil dağınık oynayan bir oyuncu nitekim fiziği çok iyi kendini geliştirmeli
    5- Gökmen Barış: 35 yaşında fenerbahçede futbol oynamış ankaragücünde futbol oynamış tecrübeli bir stoper
    6-Özgür İleri:yeni izledim oda 21 yaşında bir genç ön libero özellikle cem pamiroğlu çağdışı bir sistemle oynadığı için bütün yük takımda önliberolara düşüyor ön libero mevkiinde de hep gençleri oynatıyor buda gençlerin ezilmesine yol açıyor gerçi gençler çok avantaj görüyor bu uygulamadan mesela mehmet topal için selçuk için çok işe yaramıştı ama takım için hiç işe yarayan bir olay değil takımin defansı ile ortasahası arası kopukluk oluyor
    7- Ahmet Buğra: nefis bir futbol oynadı genç bir forvet iyi koşuyor çevik iyi hızlanıyor iyi dribling yapıyor yaşlı mesgut savunmasını perişan etti
    8-Uğur parlak: 18 yaşında bi lüleburgazlı hemşerim yani geçen maç önlibero oynatıldı heycanına yenik düştü durumu cem pamiroğluyla konuştum bu maçta mrc gibi bişey oynattı ve daha etkiliydi ondan öncede sağ bek oynatmıştı (yakın zamanda dardanalin scouth u olabilirim )
    9-Koray kurt: ahmet buğranın bir boy büyüğü 1 yaş büyük 2-3 cm daha uzun özellikleri aynı ve mesgut savunmasını perişan etti asisti yaptı
    10-Önder deniz kolgu: hakikatten ben üçüncü lig futbolcusuyum diye bağırıyor çok yaşlanmış ve çok ggüçsüz mesela gökmende 35 yaşında ama hiç sırıtmıyor ama deniz öyle bir sırıtıyorki maçta bütün stad alay ediyor desem yeridir
    11-Murat Boz : 22 yaşında bir genç zaten takımda 4 tane yaşlı var koca kadroda geri kalan herkes 22-23-21 arası değişiyor buda onlardan biri teknik ama biraz fazla kiloları var ağır kalıyor
    sonradan oyuna giren ve golü atan pivot santarafor göksel yaman 1.90 civarı boylarında oyunun rakip yarı alana yıkıldığı zaman sonradan giren bir futbolcu çok maç çeviriyor bu sayede kadroda 24-32 yaş arası bulunan tek oyuncu 26 yaşında

dardanalde ise evren turan ramazan tunç cem yanık yunus altun gibi süper lig futbolcularının hiç biri başarılı değildi ama kerem inan inanılmaz toplar çıkardı
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by extensor View Post
    çanakkale dardanalspor- etimesgut şekerspor

dardanalde ise evren turan ramazan tunç cem yanık yunus altun gibi süper lig futbolcularının hiç biri başarılı değildi ama kerem inan inanılmaz toplar çıkardı
    şekerspor da olcaktı...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

uykusuzluk dostum anlayan anlar o kadar
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Sarıyer-Karagümrük maçındaydım Muzaffer Taşkın'ı hoca 10 numara olarak oynattı ve kilo fazlası bulunmasına rağmen döktürdü Muzaffer ( [18+]Öyle ki Sarıyer'de içerde oynadığı ilk maç olmasına rağmen taraftarlar Şampiyon yap bizi popomuzdan öp bizi diyebileceğimiz tezahüratı yaptılar) 3-0 Sarıyer kazandı gollerin ikisini Salim Ayan (ki kendisi çok formda çok toparladı kendini bu devrede) birini de kornerden(!) Gökhan attı, Sarıyer'de genel olarak Mustafa ve İlker iyiydi. Karagümrük'te inanılmaz kötü bir takım bir tek Alp var Telekomdan tanıdığımız kayda değer, Karagümrük'te özellikle 2 numaralı Onur Parlak'tan bahsetmek istiyorum geçen bi arkadaş bi forumda ben Servet Çetin'e atarım demişti gülmüştük ben de iddaa ediyorum Onur Parlak ikinci ligde oynuyosa ben de bu halimle rahat rahat oynarım gerçekten hayatımda gördüğüm en kötü profesyonel futbolcu...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mustafa denizli tecuhuratı dostum bu forumu kimse okumaz tezahuratı anlamaya çalışana kadar anam ağladı daha anlaşılır yazsana yahu
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bugün Gebze' nin Sarıyer' i 2-1 mağlup ettiği karşılaşmadaydım. Sarıyer takımını beklediğimden çok daha kötü buldum. Gebze iyi bir performans sergiledi. Bu sezon 3. deefa izledim. Gebzenin defansı gerçekten iyi uzun zamandır sakatlıkla boğuşan takım kaptanı Murat Türkkan 90 dakika forma giydi. Stoper oynayan Murat takımının ilk golünde asistin sahibiydi. 1-2 hata ile oynadı onun haricinde kusursuza yakındı. Çok rahat kendine güveni var. Soğukkanlı iki ayağını birden kullanabiliyor. Seneye en kötü Lig A' da izleyeceğiz kendisini. Daha önce burada yeteneklerinden bahsettiğim sol bek Engin ise o da bgn iyiydi. Ama pa' sı 100-110 arası olacak. Ve fiziksel özellikleri tamamen yeniden yapılacak. Hızı, hızlanması düüşeecek. Sarıyer' de Atahan gözüme battı güçlü ve hızlı bir oyuncu. Salim Ayan da 5 ay önceki halinden daha iyiydi ama bir tek kafa topu alamadı. 1-2 net şans kaçırdı ama son dakikalarda Ertanın pasını gole çevirdi. SArıyer' in yıldızı Ertan ise yedekti. 2. Devre girdi etkili oldu ama çok da olamadı. Ama takımın en etkili ismi. Sarıyer' de Muzaffer çok kötüydü. Gebze de ise Recep Serkan çok formda ve etkili bir forvet. İzledikçe devam edeceğim yazmaya.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Evet ya Muzo çok kötüymüş tahminimce fikstür garipliği yüzünden biraz da kilosu fazla zaten ve uzun zamandır top oynamıodu... Aslında Sarıyer kötü günündeymiş... Zaten takımın problemi çok istikrarsız olması ama Mustafa'yı nasıl buldun onu anlatmamışssın...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Mustafa fena değildi. Amatörden gelen bir oyuncu için iyiydi. Ama daha çok izlemek lazım.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri