1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: [1.Lig] Boluspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Dün el-hadjiyle inanılmaz geçen Bolu-Sakarya maçındaydık;
    Bolu'nun 4 numarası şu an adını hatırlayamıyorum hızlı
    M.Uluç'un tekniğinin biraz yükseltilmesi lazım
    ve bu arada inönüdeki finale futboldan hoşlanan herkesin gelmesi lazım çok çetin bir mücadele oluyor....

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    Dün el-hadjiyle inanılmaz geçen Bolu-Sakarya maçındaydık;
    Bolu'nun 4 numarası şu an adını hatırlayamıyorum hızlı
    M.Uluç'un tekniğinin biraz yükseltilmesi lazım
    ve bu arada inönüdeki finale futboldan hoşlanan herkesin gelmesi lazım çok çetin bir mücadele oluyor....
    Aynen kardeşim müthiş bir maçtı ben diğer maça yetişmek için ilk uzatmada çıkmak zorunda kaldım ama federasyon utansın. Çok güzel maçtı mükemmeldi. 4 Numara Elazığ' dan gelen Aytek Aşıkoğluymuş bu arada Sakarya' nın 2. golünü de Ferdi atmış ben uzaktan Ferdi görmüştüm gerzek anons yapan adam Burak demişti. Ben kale arkasından gördüm o oradan görememiş. Sonuç olarak Ferdi atmış golleri
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ayrıca Boluspor' da Mehmet Ayaz görevini çok iyi yaptı. DM-MC karşımı bişi oynadı oyun kurcuydu. Oyun kurucuların sadece AMC olmadıklarına bir başka örnek de Mehmet Ayaz oldu. Güzel ters toplar attı. Sol kanatta onyayan Sertan Vardar takımın ne istekli ismiydi. Görkem Görk biraz ağır ama havadan çok etkili aynı zamanda iyi de top kapıyor. İbrahim Parlayan' ın da acc' si biraz artmalı. Onnun haricinde Ömer Ateş soldan müthiş bindirdi onun özelliklerini de bir gözden geçirmek gerecek.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Aynen kardeşim müthiş bir maçtı ben diğer maça yetişmek için ilk uzatmada çıkmak zorunda kaldım ama federasyon utansın. Çok güzel maçtı mükemmeldi. 4 Numara Elazığ' dan gelen Aytek Aşıkoğluymuş bu arada Sakarya' nın 2. golünü de Ferdi atmış ben uzaktan Ferdi görmüştüm gerzek anons yapan adam Burak demişti. Ben kale arkasından gördüm o oradan görememiş. Sonuç olarak Ferdi atmış golleri
    aytaç gaziosmanpaşa altyapısından yetişme bir oyuncu, ordan süper ligten düşen adanaspor a gelmişti, adana küme düşmesine rağmen genç yaşınında etkisiyle süper lige gaziantep e gitmişti, antep te genelde yedek kalınca geçen sene kiralık olarak soluğu elazığda almıştı, geçen sene elazığda düzenli olarak forma giymişti. maddi sorunlar nedeniyle elazığdan ayrılıp bolu ya gelmişti. bolu da da düzenli olarak forma giydi bu sene, ama çokta göze batmamıştı açıkçası...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Zaten Erol maçın genelini iyi oynadı ama çok büyük bir hata yaptı son dakkada Ferdi atsa sakarya 3-2 kazanıyrodu. Stoper bu kadar kritik hata yapmamalı. Bir çuval inciri berbat ediyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

müthiş bir play off geçirdi boluspor öncelikle ancak boluspor un bu iki maçlık performansının yanıltıcı olabileceğini belirtmek gerek bence... özellikle eskişehir karşısındaki boluspor un sezonun genelindeki boluspor u yansıtmadığı, bu maçta bolunun kapasitesinin ve gücünün çok üstünde müthiş bir maç çıkardı. boluspor sezon genelinde iç sahadaki 2-3 maç hariç hiç bir zaman baskılı ve presli bir takım olmadı ama eskişehir karşısında inanılmaz koştu, inanılmaz pres yaptı bunda süper ligi çok istemeleri, maçın henüz başında çıkan kırmızı kartın getirdiği etki-tepki reaksiyonu bir tür aşırı motivasyon etkili oldu. bolunun baskısı, dar alan oyunu sayesinde maçın kalitesi ve temposu gerçekten üst düzeydeydi, ancak 1. ligin genelinde bu düzeyde bir kaliteden maalesef söz edemeyiz...

ömer ateş ve sertan ın kullandığı sol kanat çok iyi işledi maçın genelinde, ancak sonuca direkt etki edebilecek iki ismin saha da olmayışı (erol askerlik sorunları nedeniyle yok, murat uluç ta hem biraz formsuz hem de serhat hocanın tek forvet tercihi nedeniyle 2. yarıda oyuna dahil oldu) biraz da beceriksizlik boluspor un müthiş oyununu skora yansıtmasına engel oldu (3 topları direkten döndü), gençlerbirliğinden tanıdığımız ferdi tatlı kendini sezonun ikinci yarısıyla birlikte kendini bulmaya başlada tek forvet ibrahim parlayana destek vermeye çalışsada erol un yerini tam dolduramadı ancak çok koşması, yorulması da hücum bölgesinde etkinliğini azalttı. ayrıca görkem kesinlikle rizespor için çok önemli bir kazanç diye düşünüyorum, önümüzdeki sene rize de kesinlikle ilk 11 çıkar bu çocuk...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Görkem Görk ve Aytek dün de hatasız oynadılar. İkisi de çok iyi. Erol ve Gökhan Emreciksin Bolu' da kalsaydı Bolu çok rahat Süper Lig' e çıkardı. Dün Sertan etkisizdi sanırım 2 güne bir maçı kaldıramadı. Eskişehir' de kimse bişi oynamadı Biraz Engin Abi biraz da Doğa. Ferhat dengesiz çıkışlarıyla ilginç işlere imza attı. Bu arada çok sıradan bir forvet olan İbrahim iki maçta da çok iyi işler çıkardı.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Görkem harikaydı bir tane hava topu vermedi.Sertan free kick ve uzun şutlarla etkili oldu.Bizde
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bizde diye kalmış devam edeyim.Bizde Ferhat'ı beğendim çıkışları iyiydi.Takım olarak kötüydük.
    Last edited by Her026 : 19.Mayıs.2008 at 14:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Görkem'i dün seyrettim.Müthiş oynadı gerçekten çok iyi bir oyuncu.1-2 oyuncusu daha dikkatimi çekti Bolu'nun.Artık daha yakından takip edicem Bolu'yu..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Görkem Görk 2 sene önce Ç.Rize takımına alınmıştı hatta o zamanki teknik direktör Görkem Görk geleceğin defansı olacak demişti ama o zaman yasin-Bashir 2'lisinin olması onun oynamasını engellemişti. çok sağlam oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bolusporda oynayan sol bek oyuncusu Ömer vardı.Play-Off'un finalinde izledim maçı 90 dakika boyunca bence müthiş oynadı,ayrıca çok agresif ve saldırgan bir oyuncu.

Bu oyuncu hakkında daha fazla bilgisi olanlar varsa paylaşabilir mi acaba ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ben de playoffta 2 maçta da hayran kaldım Ömer' e çok iyiydi. 2 Yönünü oynayabiliyor oyunun.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Boluspor'u yakından takip eden boluspor sewdalısı biriyimdir eğer sorunuz warsa cevaplayabilirim.Ömer Ateş'e gelince sezon boyunca birkaç maç dışında istikrarlı bir performans çizdi ve Ç.Rizespor'la anlaştı.Görkem ve Murat'da takımlarında önünce daha transfer sezonun başlamadan 3 öenmli oyuncumuzu kaybettik.Bakalım alacağımız oyuncularla onların yerini kapatabilecekmiyiz..Q

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Tayfun Seven Boluspor'la imzaladı

Boluspor, Malatyasporlu orta saha oyuncusu Tayfun Seven'i renklerine bağladı. Boluspor, Malatyasporlu 1980 doğumlu Tayfun Seven ile kulüp binasında yapılan imza töreni ile 2 yıllık anlaşma yaptı.

tayfun passing özelliği ve yaratıcılığı ile dikkat çeken bir ortasaha oyuncusu ancak bir türlü beklenen patlamayı gösteremeyip tff 1. oyuncusu olarak kalıcak gibi...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Sivasspor dan Gurbanov 1 yıllığına kiralandı...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] Boluspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Boluspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri