Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 34 arası toplam 34 sonuç

Konu: [1.Lig] Diyarbakırspor Araştırması 2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Şadi Çolak' a Rize' de hiç şans verilmedi bunu gözden kaçırmayalım.
    Aynı Tanerler'in (Demirbaş, Gülleri) Süper ligde bir türlü sürekli şans bulamaması gibi... gerçekten üç futbolcunun kaderleri birbirine çok benziyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    Aynı Tanerler'in (Demirbaş, Gülleri) Süper ligde bir türlü sürekli şans bulamaması gibi... gerçekten üç futbolcunun kaderleri birbirine çok benziyor...
    Evet Süper Lig' de ümit milliye kadar çıkmış bir oyuncu Şadi' nin üzerinde durulmalı bence. Diğer Taner' ler ise mümkünse Lig A' da kalsınlar. Hele Demirbaş hiç baskı kaldıramıyor herkesin bir kapasitesi var o Lig A' da kral olmaya devam etmeli bu arada çok karakterli bir adam olduğunu duydum. Gülleri ise atipik bir forvet 185 boy var kafa topu alamaz ama bileklerine hakimdir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

şadi çok fırsatçı ve hırslı kardeşimiz ama çok ilginç bir özelliği istikrarı yakalayamaması, şadi iyi geçirdiği bir senenin ardından kötü bir sezon geçiriyor mutlaka, tam bu adam iflah olmaz artık derken ummadık anda bir çıkış yakalayıp ben buralardayım diyor. ek olarakta şadi nin ümit milli olduğu sanmıyorum abi, baya geç göze batmaya başladı çünkü. tff den kontrol ettim, sadece iki kere u 18 milli olmuş özel maçlarda.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet Şadi iki defa u18 olmuş demekki u 18 ' leri u21 olarak hatırlamışım herkesten özür dilerim.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri