1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: [1.Lig] Elazığspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kırşehirspor' dan alınan Müslüm KArabulut(ST) takımını sırtlıyor. Gollerinin yanı sıra oyunuyla da takımının en iyilerinden.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kesinlikle katılıyorum.Giresun maçında da oyuna sonradan girdi ve golü kaydetmişti.

Taraftarlarda çok seviyor Muslüm'ü.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Sol ayak sağ ayak farketmiyor her türlü şut çıkarıyor. Bir de özellikle kafa vuruşları çok klas Giresuna da kafayla atmıştı sanırım. En son İstanbul' a atıığı kafa golü Hakan Şükür vuruşlarını andırıyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Aynen abi Giresun'a da kafayla attı ve ölü noktaya vurmuştu topu.Heading'i yüksek olmalı Müslüm'ün.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Müslüm bu hafta takımının tek golünü kaydetti yine.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Elazığsporumuz küme düştü bu arada Müslüm ile ilgili bilgi vereyim ligin bitimine 3 hafta kala teyzesinin hastalandığı bahanesiyle apar topar Antep'e gittiği söylenilmişti ama daha sonra Müslümün yurt dışına kaçtığı öğrenildi ayrıca Elazığspor'da Korhan Öztürk,Mehmet Türkmehmet,Bülent Karaman,Mehmet Al,Serdar Karkın .. gibi isimlerlerlede yollar ayrıldı Teknik Direktör Erol Tok'un yerine Şerafettin Tutaş getirildi..

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

eywallah ii oldu elazig dan bir arkadasin gelmesi. hosgeldin... yeni bilgileri ve katkilarini beklioruz

korhan ve bulent i cok arar bence elazig...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

hoşbulduk bülent karaman oynamıordu abi özellikle 2.yarı hiçbir şey yapmadı Eskişehirspor maçından başkada gol atmadı Korhan a gelirsek evet Korhan çok iyiydi ama klübü hacize vermiş ve futbolculara küfür ettiği söyleniyor ne kadar doğru onu bilmiyorum..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Elazığspor'da yönetim istifa etti.Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri görevi bıraktıklarını açıkladılar..
    Last edited by Since-1907 : 21.Mayıs.2008 at 13:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by kanaryam1907 View Post
    Elazığsporumuz küme düştü bu arada Müslüm ile ilgili bilgi vereyim ligin bitimine 3 hafta kala teyzesinin hastalandığı bahanesiyle apar topar Antep'e gittiği söylenilmişti ama daha sonra Müslümün yurt dışına kaçtığı öğrenildi ayrıca Elazığspor'da Korhan Öztürk,Mehmet Türkmehmet,Bülent Karaman,Mehmet Al,Serdar Karkın .. gibi isimlerlerlede yollar ayrıldı Teknik Direktör Erol Tok'un yerine Şerafettin Tutaş getirildi..
    Hoşgeldin kardeşim aramıza.Seni daha fazla aktif görmek istiyoruz bu bölümde

Ayrıca saydığın oyuncular bana göre Elazığ'ın en iyi oyuncularıydı.Ayrılmışlar galiba 2.Ligde oynamak istemiyorlar şimdiden ayrılmışlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

hoşbulduk murat abi (murat abi dememde umarım bi sakınca yoktur) elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım..Müslümü taraftar ve yönetim çok severken niye böyle yaptığını anlamış deiliz.Korhanda aynı şekil fakat Bülent Karaman'ın 2.yarıdaki performansı çok vasattı gönderilmesi doğru karar bence Bülent hariç diğerlerinin gitmesine üzüldüm.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sorun yoktur tabii ki de.

Elazığ - Giresun maçında ilk kez izlemiştim Müslüm'ü.Daha 35-40.dakikalardı Bülent oyundan çıkıp yerine giriyordu tüm trübünler Müslüm Müslüm diye inliyordu.Ben de ilk defa duyuyorum adını kimmiş bu yaa dedim kendi kendime ancak attığı şık kafa golüyle maç berabere bitmişti.

Bülent Karaman'a da gelince hayatımda ondan daha yüksek DİRTİNESS vereceğim oyuncu daha yoktur herhalde Ha bir de unutmadan Mustafa Şahintürk var onunla aynı seviyede.

Bülent galiba Elazığ'da yaşamaya ayak uyduramamıştır.Tarzı ve yaşam stiliyle İstanbuldan başka bir yerde durabileceğini zannetmiyorum.Mehmet Al'a gelince çok hızlı bir oyuncu.Oyundan kopmuyor kolay kolay.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Müslümün kafa vuruşları gerçekten harikaydı ama artık gitti Bülent için dediklerin doğru olabilir ilk yarı deplasmandaki maçlarda takımı sırtlıyordu ama ne olduysa 2.yarı 2 top buluşmasından 1'i ofsayt oluyordu hatırladığım kadarıylada sadece Eskişehir'e gol atabildi (2.yarı)

Mehmet Al hızlı ve bitiriciliği fena olmayan bir oyuncu onunda kusuru topu ayağında fazla tutması ayağına aldığında boştaki adama vermek yerine önce çalım atmayı deniyordu.Yönetimin futbolculara borcu varken Mehmet Al yönetime borçlu çıktı

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Eren Kurnaz ın mevkisinde ki dmc mutlaka görünür halde olmalı, zaman zaman Dc oynasa da doğal mevkisi defansif ortasahadır...

Ayrıca Can Polat ın en belirgin özellikleri olan topla oynama, sürme becerisi, yaratıcılığı ve teknik becerisini oyuna daha iyi yansıtabiliriz...

can polat için
    passing 14
    decision 14
    dribble 13
    teknik 14
    free kick 12
    corner 11
    fırst touch 13
    acc 13
    pace 13 - 14 olabilir bence...

zayıf yanlarına gelince,
    stamina 8
    strength 7
    jumping 8
    headıng 6
    work rate 9
    marking 5
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by kanaryam1907 View Post
    Müslümün kafa vuruşları gerçekten harikaydı ama artık gitti Bülent için dediklerin doğru olabilir ilk yarı deplasmandaki maçlarda takımı sırtlıyordu ama ne olduysa 2.yarı 2 top buluşmasından 1'i ofsayt oluyordu hatırladığım kadarıylada sadece Eskişehir'e gol atabildi (2.yarı)

Mehmet Al hızlı ve bitiriciliği fena olmayan bir oyuncu onunda kusuru topu ayağında fazla tutması ayağına aldığında boştaki adama vermek yerine önce çalım atmayı deniyordu.Yönetimin futbolculara borcu varken Mehmet Al yönetime borçlu çıktı

Mehmet Al pek hızlı bir oyuncu değil. FM ' deki agility özelliği yüksek olabilir ki zaten öyle çünkü çevik bir oyuncu daha doğrusu kıvrak. Buna karşılık acc ve pace özelliği düşük gördüm ben onu. Ayrıca tekniği ve ilk teması gayet iyi bir oyuncu. Belkii bu özelliğine çok güvendiği için sürekli çalımı deniyor. Ama bunu hatırlattığın iyi oldu. Topu ayağından yavaş çıkarır ppm' sini ekleyebiliriz.

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    Eren Kurnaz ın mevkisinde ki dmc mutlaka görünür halde olmalı, zaman zaman Dc oynasa da doğal mevkisi defansif ortasahadır...

Ayrıca Can Polat ın en belirgin özellikleri olan topla oynama, sürme becerisi, yaratıcılığı ve teknik becerisini oyuna daha iyi yansıtabiliriz...

can polat için
    passing 14
    decision 14
    dribble 13
    teknik 14
    free kick 12
    corner 11
    fırst touch 13
    acc 13
    pace 13 - 14 olabilir bence...

zayıf yanlarına gelince,
    stamina 8
    strength 7
    jumping 8
    headıng 6
    work rate 9
    marking 5
    Erolcum Can Polat hiç dikkatimi çekmedi verdiğin özellikler baya yüksek. Gerçekten bu kadar iyi mi? Benim izlediğim maçlar oynamadı sanırım.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] Elazığspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Elazığspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri