Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 74 arası toplam 74 sonuç

Konu: [1.Lig] Eskişehirspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Dünkü oynanan maçtan birkaç izlenimim oldu onları belirteyim.
    Serkan Özdemir: Oyunda mevkiisi AMRL fakat son haftalarda onun sağbekte başladığını görüyoruz. Mevkiileri: DR:12/WBR:15/MR:15/AMR:20 olabilir.
    Ömer Közen: "Pas" özelliğinde artışa gidilebilir. Ama biraz daha izledikten sonra karar vereceğim.

Şimdi zamanım kısıtlı olduğu için diğer izlenimlerimi eve gelince yazacağım.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Öncelikle Mustafa' cım hayırlı olsun aramıza hoş geldin. Ben dün Kocaeli-Eskişehir maçındaydım. Serkan Özdemir dediğin gibi sağ bekte oynadı. Sanırım o mevkide bir sıkıntı var o yüzden böyle oluyor. Serkan çabuk ve hızlı bir oyuncu olduğu için hoca burada kullanmış olabilir. Sağ bekte de gayet başarılıydı. Gökhan bozkaya ML oynadı ve etkisizdi. Serdar ise takımının en iyisiydi. İnatçı, hırslı ve güçlü bir oyuncu. Nejat hoca Serdar' ın oynadığı sağ kanada yığmaya çalıştı oyunu ama Serdar biraz yalnız kaldı ortadan yanaşan olmadı. Ömer Közen' in driblinginin iyi oldugunu gördüm çok rahat diklemesine oynayabildi. Engin Öztonga 2. devre girdi ve AML' de görev yaptı. Sergen' i bu sezon ilk defa canlı izledim Hamza yine adım attırmadı Sergen' e. Sergen çok etkisizdi.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Öncelikle Mustafa' cım hayırlı olsun aramıza hoş geldin. Ben dün Kocaeli-Eskişehir maçındaydım. Serkan Özdemir dediğin gibi sağ bekte oynadı. Sanırım o mevkide bir sıkıntı var o yüzden böyle oluyor. Serkan çabuk ve hızlı bir oyuncu olduğu için hoca burada kullanmış olabilir. Sağ bekte de gayet başarılıydı. Gökhan bozkaya ML oynadı ve etkisizdi. Serdar ise takımının en iyisiydi. İnatçı, hırslı ve güçlü bir oyuncu. Nejat hoca Serdar' ın oynadığı sağ kanada yığmaya çalıştı oyunu ama Serdar biraz yalnız kaldı ortadan yanaşan olmadı. Ömer Közen' in driblinginin iyi oldugunu gördüm çok rahat diklemesine oynayabildi. Engin Öztonga 2. devre girdi ve AML' de görev yaptı. Sergen' i bu sezon ilk defa canlı izledim Hamza yine adım attırmadı Sergen' e. Sergen çok etkisizdi.
    Teşekkür Burak Abi'm. Sizin sayenizde buralardayım.

Sergen çok markaj'ı sevmiyor abi. Ona sıkı markaj yapan bir futbolcu olunca maça küsüyor deyim yerinde ise. Ben açıkçası Sergen'i oyundan almasını bekledim ama almadı. Serdar,Ömer ve Ersin'i çok beğendim. Ersin kadro dışı bırakılmıştı Metin Diyadin tarafından. Ona nazire yapıyor galiba. Ersin'i Mevkileri DL:15/WBL:20/ML:12 şeklinde ayarlanabilir. Ayrıca top sürme özelliğide artırılabilir.Serdar'ın arkasından ona uygun bir oyuncu gelse çok iyi bir ikili oluşturabilirler.Ama Coşkun kötü olunca doğal olarak Serdar'da kötü oynuyormuş gibi gözüküyor. Bu arada dünkü maçın en kötüsü Coşkun'du.
    I'm back...

Hayırlı olsun Mustafa. Başarılar dilerim.

Gökhan Bozkaya'nın performansı nasıl acaba? Bilgi verebilir misin?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bende maçı izledim TV'den ve Eskişehirspor adına sahanın tartışmasız yıldızı Ersin Güreler idi.Ondna sonra da Serdar Özbayraktar'ı beğendim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Hayırlı olsun Mustafa. Başarılar dilerim.

Gökhan Bozkaya'nın performansı nasıl acaba? Bilgi verebilir misin?
    Teşekkür ederim. Gökhan Bozkaya'yı çıktığı ilk maçta müthiş bir hayranlıkla izledim. İşte dedim Serdar'a partner.Ama bir süre 11'de başlamadı ve klübede oturdu.O aralar sanki küstü Metin Hoca'ya. (ki haklıdır.) Sonra performansı ilginç bir şekilde düşmeye başladı. Oynadığı son 5 maçta ki performansını değerlendirecek olursak FM ağızıyla: 7-7-6-6-6 şeklinde bir performansı var.
    I'm back...

Gökhan forvette, forvet arkasında, sağ kanatta oynayabilen çok yönlü bir oyuncu. Zaman zaman bireysel, tabiri caizse bencil, oynamayı seven bir oyuncu. Sivas'tan Eskişehir'e kiralanması kendini göstermesi için belki de son bir şanstı. Sanırım Metin Hoca'yla anlaşamadığından dolayı bu şansını kaybediyor. Ne olursa olsun 1. Lig için gayet iyi bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Gökhan forvette, forvet arkasında, sağ kanatta oynayabilen çok yönlü bir oyuncu. Zaman zaman bireysel, tabiri caizse bencil, oynamayı seven bir oyuncu. Sivas'tan Eskişehir'e kiralanması kendini göstermesi için belki de son bir şanstı. Sanırım Metin Hoca'yla anlaşamadığından dolayı bu şansını kaybediyor. Ne olursa olsun 1. Lig için gayet iyi bir oyuncu.

Çok iyi bir oyuncu gerçekten dediğin gibi çok yönlü de bir oyuncu. Son haftalarda biraz daha iyi gibi ama dün yine tutuktu. İnşallah bundan sonra ki maçlar da iyi oynar.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bozkaya'nın mevkii AMRLC/FC olabilir mi ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sol kanatta oynadığını pek görmedim. AMRC/FC olması gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Bozkaya'nın mevkii AMRLC/FC olabilir mi ?
    AML pek oynamıyo Murat ama maç içinde bazen kayıyo. O da top almak için felan. Yani pek sayılmaz. AMRC/FC daha makul.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Anladım Maxi Rodriguez gibi yani

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Sol kanatta oynadığını pek görmedim. AMRC/FC olması gerek.
    Kocaelispor maçında tamamıylen Sol kanatta oynadı. 5 dakika falan sağ kanatta oynadı. Bence Colin Kazım gibi AMRLC/FC olabilir. Tabi son karar sizin.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu arada Gökhan Bozkaya' nın oyundaki özellikleri çok kötü tamamıylen yeniden yapılması gerekecek.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri