Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 38 sonuç

Konu: [1.Lig] G.Antep BŞB.Spor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Osman Fırat' ın ca' sı, frikik ve uzaktan şut özellikleri arıtırlmalı. Düzenli bir şekilde bu sezon frikikden gol kaydediyor. Hızlı bir oyuncu büyük ihitmal seneye TSL' de izleyeceğiz onu.

Hakan Albayrak: Çok iyi bir kanat oyuncusu yetişiyor. Geleceği çok parlak CA ve buna dayanarak özellikler artabilir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Gaziantep BŞB' de Mustafa Şahintürk adete yeniden doğdu. İyi giden bir kariyerde büyük bir düşüş yaşayan Mustafa bu sezon çok iyi toparlandı. Mustafa genellikle forvette oynuor. Bu sezon 13 gol atarak takımının gol yükünü çekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abi, Mustafa sezonun ilk yarısında da pek fazla oynamadı benim bildiğim kadarıyla.Yani attığı gollerin çoğunu son 10-12 maçta atmıştır diye tahmin ediyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bugün Gaziantep BB - Kocaeli maçını tv' den izledim. Maç demin sona erdi sonuç 2-2 beraberlik. Elimden geldiğince not aldım.

M. Şahintürk: Kafa ile golü attı. Gol sayısını 14' e çıkardı. Güçlü ve inatçıydı. ileride gezerek oynadı. Süleyman' ın yokluğunda kaptan olarak çıktı.

Ahmet Arı: Genç oyuncu MR-AMR mevkinde başladı ve maçın büyük bölümünü burada geçirdi. Arada ML-AML ye geçti. Tam kanat fiziği var. Sağ ayağını kullanıyor. Çizgiye paralel oynamayı seviyor Hugs Line eklenebilir. Tekniği, ilk teması ve driblingi gayet iyi. Sıçraması da fena sayılmaz. Oyunda ca' sı 55 Pa' sı -7 gözüküyor. 89' lu olduğunu düşünürsek şimdi böyle oynuyorsa ileride çok iyi işler çıkarabilir. Ca' sı 85 Pa' sı -8 olabilir.

Hakan Albayrak: Hakan' dan sürekli bahsediyorum bu forumda. büyük ihtimal seneye süper lig' de izleyeceğiz kendisini. AML oynadı arada AMR' ye geçti. 90 Dakika temposu düşmedi. Son 5 dakika yoruldu. Sol ayağı: 10-13, Sağ ayağı 20 olmalı. Frikikten bir gol kaydetti. Yaklaşık 30 metreden golü buldu bu golde Kalecinin de büyük hatası vardı ama diğer frikiklerde de barajı çok rahat geçebiliyor. Tekniği ve özel yeteneği üst düzey C. Ronaldo vari klas hareketler yapıyor. Uzun taç atışları yapabiliyor. İyi dribling yapıyor.

Gaziantep maçta daha iyi olan taraftı. Gerçekten çok koşup iyi mücadele ediyorlar. Genç oyuncuları var. Bu takımdan yıldızlar çıkacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Gaziantep BŞB' de Mustafa Şahintürk adete yeniden doğdu. İyi giden bir kariyerde büyük bir düşüş yaşayan Mustafa bu sezon çok iyi toparlandı. Mustafa genellikle forvette oynuor. Bu sezon 13 gol atarak takımının gol yükünü çekiyor.
    Mustafa, Suat Hoca geldikten sonra daha çok forma giymeye başladı... Ayrıca Nurullah Sağlam'ın G.Antepspor'a gelmesi de etkili oldu diyebilirim... Ne alaka derseniz, arada bir hazırlık maçı yapıldı ve Mustafa Nurullah Hocayla ayaküstü yarım saat kadar konuştular... Yerel gazetelerde ise, "Mustafa Gaziantepspor'da forma giymek için Nurullah Hoca'dan ricada bulundu" şeklinde yorumlandı... Tabi bunlar benim görüp duyduklarım...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Doğru olabilir Alpaslan ama Mustafa Hakkını veriyor çok kritik gollere imza atıyor bu sene. Son şansını iyi kullanıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ya Suat Kaya?

Takima geldiginden beri, takim adeta futbol oynamaya basladi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Ya Suat Kaya?

Takima geldiginden beri, takim adeta futbol oynamaya basladi.
    Pek alakası yok. Takımın kaptanı ligin iyi stoperlerinden Süleyman' ı futbola küstürdü. Ama elinde başarıya aç çok koşan bir takım var. Suat' ın çok büyük başarısının oldugunu düşünmüyorum. İddiası olan takımlarda Suat pek etkili olamadığını Orduspor' da göstermiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Pek alakası yok. Takımın kaptanı ligin iyi stoperlerinden Süleyman' ı futbola küstürdü. Ama elinde başarıya aç çok koşan bir takım var. Suat' ın çok büyük başarısının oldugunu düşünmüyorum. İddiası olan takımlarda Suat pek etkili olamadığını Orduspor' da göstermiştir.
    yaani diyorsunki Suat Kaya'nin hic bir etkisi yok bu oynanan futbola..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Yalovaspor' dan gelen Mehmet Ayaz çok çabuk bir oyuncu. Bu sezon G. Antep' in en etkili oyuncularından biri oldu. geçen haftalarda sakatlanarak sezonu kapattı.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

hakan albayrak ve suat kaya konusunda burak yerden göğe kadar haklı. takım içinde bir çok oyuncuyu küstürdü, bazı oyuncularla ilgili kesinlikle takıntılı. şans tutuyor antepte bu adamın kesinlikle, ordu da başına nelerin geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

hakan ın gerçekten çok düzgün bir ayağı, ben topçuyum diye bas bas bağırıyor. burak güçlü yanlarını saymışken bende zayıf yanlarını sıralıyım, kuvvetlenmesi lazım, ikili mücadele gücünü arttırması lazım(başına birini koyarsanız oyundan çabuk düşüyor), son vuruş becerisi de onun gibi teknik bir oyuncu için yetersiz. ama kesinlikle doğru takıma gider ya da kendini geliştirme çabasına girerse çok iyi bir kanat oyuncusu izleyebiliriz, ofansif anlamda am nin her tarafında oynayabiliyor ama en verimli olduğu yer aml gibi ama amc performansıda fena deil.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    hakan albayrak ve suat kaya konusunda burak yerden göğe kadar haklı. takım içinde bir çok oyuncuyu küstürdü, bazı oyuncularla ilgili kesinlikle takıntılı. şans tutuyor antepte bu adamın kesinlikle, ordu da başına nelerin geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

hakan ın gerçekten çok düzgün bir ayağı, ben topçuyum diye bas bas bağırıyor. burak güçlü yanlarını saymışken bende zayıf yanlarını sıralıyım, kuvvetlenmesi lazım, ikili mücadele gücünü arttırması lazım(başına birini koyarsanız oyundan çabuk düşüyor), son vuruş becerisi de onun gibi teknik bir oyuncu için yetersiz. ama kesinlikle doğru takıma gider ya da kendini geliştirme çabasına girerse çok iyi bir kanat oyuncusu izleyebiliriz, ofansif anlamda am nin her tarafında oynayabiliyor ama en verimli olduğu yer aml gibi ama amc performansıda fena deil.
    Evet kardeşim ben genellikle iyi yönlerini yazıyorum ama çok güzel bir şekilde tamamlamışsın eksik yönlerini. Agresif ve hırsılı bir oyuncu ama zayıf ve son vuruşu pek etkili değil. Suat herkesi küstürdü ilginç bir kişi. Ahmet Arı da çok iyi ben çok beğendim gerçekten.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Sanki bu takım maçların büyük kısmını Kamil Ocak'ta oynamıyor daha küçük bir sahada oynuyor diye biliyorum ben...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    Sanki bu takım maçların büyük kısmını Kamil Ocak'ta oynamıyor daha küçük bir sahada oynuyor diye biliyorum ben...
    Evet, Belediyespor maçlarını Gaskispor Tesislerinde oynuyor... Bu arada yeni bir küçük stad da yapıldı, orda oynayacağı da yazıldı çizildi ama, henüz kullanmadılar orayı...

Gaziantepspor yönetimi de yeni bir stad yaptırmaktan bahsediyor... Konuyu takip ediyorum, pek inandırıcı gelmiyor ama, eğer Antepspor yeni stada geçerse Belediye ancak o zaman Kamil Ocak'ta oynamaya başlar...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Genelde TV'den verilecek olan maçları Kamil Ocak'da oynuyor diye biliyorum.Işıklandırma falan...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Genelde TV'den verilecek olan maçları Kamil Ocak'da oynuyor diye biliyorum.Işıklandırma falan...
    O geçen seneydi kardeşim bu sene tüm maçlarını gaski tessilerinde oynadı. İlk haftaları bilmiyorum ama ondan sonraki tüm maçları Gaski' deydi. En son geçe maçını evinde İBB ye karşı oynamıştı sanıyorıum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sezonun ilk yarısındaki Giresun maçını Kamil Ocak'ta oynamışlardı abi mesela

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

heralde daha ziyade GASKİ tesislerinde oynuyolar o zaman düzeltilebilir bu yanlış... OFTAŞ'da (süper ligde 19 mayıs diğer liglerde cebeci) olduğu gibi Süper lig'e çıkınca kamil ocak'ta oynayabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Sezonun ilk yarısındaki Giresun maçını Kamil Ocak'ta oynamışlardı abi mesela
    Dediğim ki ilk haftalarda oynamış olabilirler. Ondan çok iddialı konuşmayayım dedim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Suat Kaya G.Antep Bld.'de kaldı

Bank Asya 1. Lig'de sezonu 39 puanla 14. sırada tamamlayan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da, teknik direktörlük görevi için yeniden Suat Kaya ile anlaşıldı.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

TRANSFER ÇALIŞMALARI BAŞLADI...

Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak açıklayan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da yeni transferlerle görüşmeler başladı. Suat Kaya'nın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Mavi-Beyazlılar, ön anlaşma yaptıkları Uğur Kalender, Uğur Erdoğan, Kadir Keleş, Cihancan ve Cafercan ile görüşmelere başladı. Bu futbolcular teknik direktör Suat Kaya ile birlikte dün ilimize gelirken tesislerde Asbaşkan Ünsal Göksen ile masaya oturdular. Bu futbolcularla el sıkışılırken bugün büyük bir ihtimalle imza töreni yapılması bekleniyor.

(Gaziantep27)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by krapinovic View Post
    TRANSFER ÇALIŞMALARI BAŞLADI...

Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak açıklayan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da yeni transferlerle görüşmeler başladı. Suat Kaya'nın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Mavi-Beyazlılar, ön anlaşma yaptıkları Uğur Kalender, Uğur Erdoğan, Kadir Keleş, Cihancan ve Cafercan ile görüşmelere başladı. Bu futbolcular teknik direktör Suat Kaya ile birlikte dün ilimize gelirken tesislerde Asbaşkan Ünsal Göksen ile masaya oturdular. Bu futbolcularla el sıkışılırken bugün büyük bir ihtimalle imza töreni yapılması bekleniyor.

(Gaziantep27)
    Suat yine toplasın GS' ın oynatmadığı oyuncuları kiralık olarak şu zamana kadar başarılı oldu ya belki yine başarılı olur. Allah' ım yarabiim ya

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

"Suat Kaya'nın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Mavi-Beyazlılar, ön anlaşma yaptıkları Uğur Kalender, Uğur Erdoğan, Kadir Keleş, Cihancan ve Cafercan ile görüşmelere başladı."

yerel basınlar genelde süper sallamalara imza atıyor, maşa başı haberi olduğu çok belli:-)
    adamla ön anlaşma yapıyorsun, sonra da görüşmelere başlıyorsun:-)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    "Suat Kaya'nın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Mavi-Beyazlılar, ön anlaşma yaptıkları Uğur Kalender, Uğur Erdoğan, Kadir Keleş, Cihancan ve Cafercan ile görüşmelere başladı."

yerel basınlar genelde süper sallamalara imza atıyor, maşa başı haberi olduğu çok belli:-)
    adamla ön anlaşma yapıyorsun, sonra da görüşmelere başlıyorsun:-)
    Bu haber galiba doğruydu... Bugün çıkan haber ise aşağıda, yerel TV'de görüntü de vardı...

Büyükşehir'de beş futbolcu tamam

Büyükşehir Belediyespor transfere hızlı başladı. Dün şehrimize getirdiği Cihancan, Mülayim, Uğur, Efe Can ve Kadir keleş'le anlaşma sağlayan mavi-beyazlı ekip transferlere devam edeceği açıklandı.
    Dün şehrimize gelen ve Ünsal Göksen'le görüşen futbolcular daha sonra Gaski Tesislerine gitti. Öğle üzeri şehrimize gelen Suat kaya ile bir araya gelen 5 futbolcuyla anlaşma sağlandı ve şehrimizden ayrıldılar. Orduspor'da forma giyen Cihancan, Mülayim ve Uğur Erdoğan'la tekrar anlaşan mavi-beyazlı ekipte Trabzonspor PAF takım oyuncusu Kadir keleş ile Galatasaray PAF takımından Efe Can ile anlaşma sağalandı.

YOLCU SAYISI 11'E ÇIKTI

Öte yandan 5 futbolcuyu renklerine bağlayan Büyükşehir Belediyespor'da 11 futbolcu ile yollar ayrıldı. Daha önce Süleyman, Bilal, Yertek Türker, Ulaş, Halit ve Aydın'la yolları ayrılan mavi-beyazlı ekipte diğer yolcular ise Uğur Kardal, Ali Küçükbayrak ve Uğur oldu.

(Gaziantep27)

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Ulaş ve Türker in Bucaspor a imza atması an meselesi...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bilal zaten Suat Kaya' nın taktiğine ve sistemine zerre uymaz gitmesi normal olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Bugün asbaşkan Ünsal Göksen bir açıklama yaptı, önümüzdeki sezon maçlar büyük bir ihtimalle Kamil Ocak Stadında oynanacak...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Bank Asya 1. Lig'de yeni sezonda güçlü bir ekiple mücadele etmek isteyen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da, Marmaris Belediyespor'dan Onur Kalafat ile anlaşma sağlandı.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] G.Antep BŞB.Spor Araştırması FM2008 - 8.0.2

G.Antep BŞB.Spor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Gaziantep BŞB' den çok iyi oyuncular çıkmaya devam ediyor. Geçen sene Serdar Özbayraktar, Ömer Coşkun daha iyi takımlara transfer olmuştular. Bu sezon da özellikle Osman Fırat, Mehmet Ayaz ve Hakan Albayrak üzerinde durmak istiyorum. Hakan Albayrak' ı biraz Arda' ya benzetiyorum bilmiyorum diğer izleyen arkadaşlar ne derler ama. Özellikle Erol' un fikrini merak ediyorum. Mehmet Ayaz ise gerçekten çok hızlı bir oyuncu ama en çok üzerinde duracağım isim Osman Fırat olacak. İlk önce biraz kişisel bilgi vereyim. 1984 Malatya doğumlu 2002 yılında Malatyaspor' da profesyonel olmuş. Genç yaşına rağmen maç tecrübesi bir hayli fazla. Bu sezon 5 golü var. Bir daha ki sezonun Gökhan Gönül' ü olabilir. DL/ML arasında bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle gidip geliyor. Duran topları ise bir diğer artısı mesafe tanımayan frikiklerle tehlikeli şutlar çıkarabiliyor. Bu sezon güzel frikik golleri attı. Ortaları da gayet isabetli. Yalnız kötü bir sakatlık yaşadı şu an durumu ne bilmiyorum umarım geçen seneki Ali Güzeldal müzmin sakat olmaz. Hızlı derken ne olur derseniz Acc: 15 Pace: 14-15 olabilir. Sol ayağını kullanıyor. Bu sezon sözleşmesi sona erecek mutlaka Süper Lig' e ya da Lig A' da kafaya oynayacak bir takıma gidecektir. Ama Süper Lig' den aşağısı kurtarmaz diye düşünüyorum. Ca ve Pa' yı henüz düşünmedim. Ama bu haliyle de oyunda bir hayli etkili.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri