Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: [1.Lig] G.Antep BŞB.Spor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Bu sezon Ferdi Yanık'ı seyreden oldu mu ilk devre şu an Sarıyer'de döktürüyor, o yüzden sizin yorumlarınızı da merak ettim geldiği takım Antep B.Şehir olduğu için buraya yazdım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

sakatlık problemi yaşadığını biliorum ama onun haricinde İstanbul'a dönmek istemiş aynı zamanda ama yani maçlarda nasıydı onu merak ettim... çünkü gerçekten oynadığı 110 dakkada gördümkü 2. ligin çok çok üstünde bir oyuncu Ferdi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Osman Fırat mevki, DL: 20, DC: 15, WBL: 15, DM: 14
    Work Rate: yüksek
    Agresiflik: yüksek
    Hız, Hızlanma ve Çeviklik: İyi
    Frikikler: çok iyi
    Uzun Şut: iyi
    Top Kapma: Orta
    Sıçrama: Orta
    Kafa: Kötü
    Teknik: İyi

Mehmet Ayaz: AMRL AMR: 20
    Acceleration: Çok çok iyi
    Pace: İyi
    Agility: İyi
    Teknik: Vasat
    Dayanıklılık: Orta
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Süleyman Varlık' ın favori personelleri: Chivu, Serkan İşyapan, Bilal Türkgüler, Mustafa Şahintürk

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

özellikle hakan albayrak konusunda burak ın söyledikleri çok değerli, eğer gerçekten bank asya ligini takip eden süper lig takımları varsa, bu oyuncuyu alıp 1-2 sene içinde yavaş yavaş takıma monte ederler ve kalburüstü bir yerli oyuncu kazanırlar (gökhan emreciksin örneği ortada). burak ın arda benzetmesine genel hatlarıyla katılmakla birlikte, hakan bazı özellikleriyle arda dan ayrışabiliyor, hakan arda turan kadar rahat ve ard arda çalım atamasada üstünde durulması gereken bir teknik beceriye sahip, hakan ın şutlarının arda dan daha net olduğunu da belirtmek gerekir, ayrıca korner kullanma stilleri de birbirine benziyor (seviye olarak kıyaslamak şu an mümkün deil tabi ama hakan topa arda dan daha net ve düzgün vuruyor ceza saha civarından).

osman fırat ta bu sezonun ilk yarısında özellikle, iyi bir performans sergiledi en önemli ve öne çıkmasını sağlayan özelliklerinin başında çok yönlü olması ve iki ayağınıda kullanabilmesi geliyor. burak ın söylediklerine ek olarak devamlılığının ve ileri çıkışlarında da dikkat çektiği söylenebilir.

bu sezon form durumları itibariyle (sezon genel , çünkü bazı oyuncular dönem dönem inişli çıkışlı bir form sergilediler bknz. bilal) antep için şöyle bir sıralama geçiyor aklımdan;

şahintürk
    hakan albayrak
    osman fırat
    ogün
    bilal
    mehmet ayaz
    ulaş
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Hakan,Mersin'in Kuvayı Milliyespor takımından Beşiktaş'ın PAF takımına seçilmişti.Her ne olduysa Serkan Boydak'la Hakan Gaziantep Belediyesi'ne gönderilmiş.Hakan'ın oynadığı PAF maçlarından hatırlıyorum bir de geçen yıl izlemiştim.Çevik bir oyuncu top ayağına yakışıyor ama hızı çok iyi değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Hakan biraz şımarık ve agresif ama tekniği ve topla hareketleri çok zarif.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Boyu da kısaydı 1.70 gibi görmüştüm kendisini

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri