Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 45 sonuç

Konu: [1.Lig] Giresunspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Levent artık baya baya gol atmaya başladı.

Bitiriciliğini artırmayı düşünüyorum.En az 1-2 puan artmalı.

Girdiği çok az posizyonlarda etkili vuruşlarla topu ağlara gönderiyor.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

giresunspor sezonu Emrah KOL ve antonun golleri ile kapadı..Ordu ile öyle bir maç yaptılarki gerçekten her iki takım taraftarını da anlamak mümkün değil.

Ordu -Giresun Samsun hattında 4 yıl avukatlık yaptım gerzmediğim ilçesi kalmadı ikisininde ..Ordu Merkezle Giresun Merkez arası yeni yapılan yollarla en geç 1 saate bile gidilebilir yakınlıkta ama gel gör ki bir kafa göz yarmadıkları kalmış birbirinin ...üstelik bu iki şehrin insanlarının bir çoğu birbiriyle akraba ve neredeyse 15 dakkada bir servis kalkıyor iki şehir arasında ama neden bu düşmenlık nedir bu kavga gerçekten neredeyse birbirine yapışık iki şehirin birbirini yemesi çok anlamsız...

girsun Bolusporu kardeş ilan etmiş iyi hoş ne güzelde..bolusporu kardeş ilan et yanı başında ki gerçek kardeşin şehri düşman ilan et..

yani tabi sadece giresun değil aynı şekilde Ordu da kabahatli...saha olaylarından geçilmiyor...kartal maçında aynı giresun maçında aynı...

allah iki takımın da taraftarına akıl fikir versin...

tabi bu arada bunun FM yede yansıması olacaktır..dost klüp olarak BOLUSPOR ...sevilmeyen rakip klüp olarakta Orduspor yer alacaktır..gerçi şimdi hatırlamıyorum belkide yapılmıştır bile....

Emrahın performansında Murat haklıymış..sakatlıktan dolayı ligin ikinci yarısının büyük bölümünde göremedik kendisini sonra toparlandı ...

antonun formu inişli çıkışlı ...son haftalardaki performansı ile akıllarda kaldı umarm önümdeki sene tüm sezona yayar bu performansını...

bir kaç iyi transfer şart... özelliklede muhakkak kaleci bulması lazım...yönetim 5 yılda birinci lig demişse ...seneye biraz daha hamle bekliyorum...

ama emrah kol ile sözleşme yeniledilermi bilmem ama yenilemeleri şart...

çünkü bank asyanın kalbur üstü forvetlerinden biri bu adam ve elde tutulması zor olabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Kocaelispor da Trabzonun oyuncusu bu sezon Giresunda kiralık oynayan sözleşmesi biten Emrah Kol'a 4 yıllık imza attırıldı.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Emrah Giresun'da kiralık degildi.Sezon başında bedelsiz verildi Giresunspor'a...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bedelsiz verilme yok Serhatcım.Sarıyer'den satın alındı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Sarıyer'den satın alınamaz Sarıyer'e kiralık veren Trabzonspor zaten...

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

herneyse sonuçta önümüzdeki sene Emrah kolu süper ligde izleyeceğiz...

ama giresun için büyük kayıp bence muhakkak forvete ihtiyacı var tabi..anton patlama yaparsa (ki ben bekliyorum) o ayrı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Bedelsiz olarak gittiyse Giresunspor için çok kötü olmuş bu hareketten sonra herhalde Emrah'ın sadakat düşebilir biraz...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Vallahi Kocaelispor için çok önemli bir transfer hayırlı olsun.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by xxestergonxx View Post
    herneyse sonuçta önümüzdeki sene Emrah kolu süper ligde izleyeceğiz...

ama giresun için büyük kayıp bence muhakkak forvete ihtiyacı var tabi..anton patlama yaparsa (ki ben bekliyorum) o ayrı...
    Beşiktaş'lı Kenan Özer ile anlaşıldı.Eğer Beşiktaş'ya oynayamassam kesinlikle Giresunspor'dayım diyor kendiside.Beşiktaş'tan söz de alınmış büyük ihtimalle Kenan gelecek.O da Cole tarzı bir oyuncu.

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Bedelsiz olarak gittiyse Giresunspor için çok kötü olmuş bu hareketten sonra herhalde Emrah'ın sadakat düşebilir biraz...
    Henüz gitme yok Serhat.Sadakat konusunda kararsızım.İlk geldiği andan beri kendisi söylüyordu.Amacım buradan Süper Lige gitmek burada kendimi göstermek istiyorum diye.En son eklediğim haberde de bu konuyla ilgili bişeyler bulabilirsin.

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Vallahi Kocaelispor için çok önemli bir transfer hayırlı olsun.
    Kesinleşmedi abi ancak Cole söylüyor görüşme olduğunu.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

"Beşiktaş'lı Kenan Özer ile anlaşıldı.Eğer Beşiktaş'ya oynayamassam kesinlikle Giresunspor'dayım diyor kendiside.Beşiktaş'tan söz de alınmış büyük ihtimalle Kenan gelecek.O da Cole tarzı bir oyuncu."

Kenan iyi niyetli, çalışkan ama etkili bir adam deil özellikle iç saha da, takımı baskı kurduğunda etkisiz kalır (dar alan topçusu değil), deplasmanlar da biraz iş görebilir... fena bir sezon geçirmese de ilk 6 hedefine oynuyacak takımın direkt 11 oyuncusu değil bence...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu da Kenan ile ilgili haber.

Haklısın Erol ancak şöyle bir durum var.Giresunspor iç sahada oynadığı maçlarda da fazla rakibi abluka altına alan bir takım değil.Bu sezon çoğu maçta böyle oldu.Ablukaya aldığı anlarda da takımın joker oyuncusu olan Cem Karahan forvet oynadı uzun boyuyla top dağıttı.Kenan'ın ben Cole'u aratmayacağına adım gibi eminim.

Ayrıca Cole gitmeyecek ise de Kenan'ın gelmesinin bir anlamı yok bence.İkiside benzer oyuncular ve beraber oynadıklarında çok da etkili olacaklarını düşünmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

abi sağ açık gibi de oynayabilir Kenan fena da olmaz, LEVENT in önünde iş yapabilir, dediğin gibi Emrah la iyi bir ikili olma ihtimalleri düşük... EMRAH kalıcaksa daha fizik gücü yüksek direnç li bir adam alınmasında fayda var diye düşünüyorum, ama hedef büyükse Kenan doğru adam değil bence, en azından şimdilik, gelişim gösterdiği açık ama yeterli mi? değil...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

süper lige çıkmada iddialı bir giresunsporun kesinlikle çok daha iyi oyunculara ihtiyacı var.küme düşmüş takımın forvetine değil murat...

süper lige çıkmak tam bir cadı kazanı..bir yandan iddialı vü güçlü birinci lig takımları bir yandan süper ligden düşdüğü gibi geri dönmeyi hedefleyen çaykur rize gibi güçlü takımlar..bir yanda maddi sıkıntılar sebebiyle küme düşmüş ama toparlanma sürecine girmiş samsun gibi diyarbakır gibi takımlar...

Giresunspor yükselecekse yönetimin daha iyi transferler yapması lazım...murat açıkcası kenan haberine çok sevinmiş değilim..umarım emrah kalır o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

süper lige çıkmada iddialı bir giresunsporun kesinlikle çok daha iyi oyunculara ihtiyacı var.küme düşmüş takımın forvetine değil murat...

süper lige çıkmak tam bir cadı kazanı..bir yandan iddialı vü güçlü birinci lig takımları bir yandan süper ligden düşdüğü gibi geri dönmeyi hedefleyen çaykur rize gibi güçlü takımlar..bir yanda maddi sıkıntılar sebebiyle küme düşmüş ama toparlanma sürecine girmiş samsun gibi diyarbakır gibi takımlar...

Giresunspor yükselecekse yönetimin daha iyi transferler yapması lazım...murat açıkcası kenan haberine çok sevinmiş değilim..umarım emrah kalır o zaman
    Görüşlerine katılıyorum. Daha iyi oyuncular alınmalı eğer Kenan alınırsa hata olmaz en kötü rotasyona girer. Emrah Kol' la görüşme imkanım oldu henüz kesin bişi yok dedi. Bence Emrah için kesin bir şey var o da süper lige gideceği ya da Süper Lig' den düşüp hemen yükselmek isteyen bir takıma gideceği. Kesinlikle basamak basamak ilerleyen bir oyuncu Emrah önce Sarıyer bu sene Giresun ve seneye daha iddialı bir takımda oynaması gerek. Bu kapasite de onda var.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Cole 3 yıllığına Ç.Rizespor'la anlaştı.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Barış DURMAZ Giresunspor da...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Giresunspor , 19 yaşındaki Kırgız oyuncu Artur Muladzhanov ile yaptığı görüşmeler sonucu 5 yıllık anlaşmaya vardı. Santrafor mevkiinde oynayan Artur 15.071989 Bişkek doğumlu.Giresunspor bu transferle, Alton'dan sonra kadrosunda ikinci Kırgız oyuncuyu bulundurmuş olacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Giresunspor , Denizli Belediyespor'dan stoper mevkiinde görev yapan 1982 doğumlu Hasan Demir ile 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Last edited by midfielder1912 : 29.Temmuz.2008 at 21:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Giresunspor, Mardinspor dan ayrılan Koray Karagözoğlu ’nun ardından Fransız asıllı İbrahim Cisse’ye de resmi imza attırdı. Cisse 21 yaşında imza 3 yıllık...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    BU arada Göztepe altyapısından yetişme Enver Işık ve T.S. altyapsıından yetişme sağ bek Muharrem Kaya (değirmendere den) alınmış...

Ayrıca Nazillispor dan Gökhan Altıntaş ve Bjk altyapısından yetişme Emre İncemollaoğulları da transfer edildi...
    Last edited by midfielder1912 : 02.Ağustos.2008 at 13:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Anton'un uzun taçlar bence 20 olmalı gersini bilmiyorum zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ekibimiz teknik Heyeten gelen rapor doğrultusunda 3 futbolcu ile yollarını ayırdı.

Ekibimiz, Teknik Heyetin verdiği rapor doğrultusunda içinde bulunduğumuz Bank Asya 1. Liginde takıma faydalı olamayacaklarından dolayı Gökhan Altındaş, Burak Keskin ve Kaleci İbrahim Giray'ın serbest bırakmıştır.

Giresun Spor Kulübü

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] Giresunspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Giresunspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kadro kusursuz ve hatasız.

Oyuncu özellikleride bana göre hatasız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sen yapmadın mı zaten
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

önce 4 maç arka arkaya beraberlik...karşıyaka,bolu, elazığ,büyükşehir belediye...sonra 1 galibiyet madrine...

sonra bir beraberlik malatyaspora ardından iki malübiyet eskişehirspora ve kartala sonra gene 3 beraberlik antalya ve altaya ve sakaryaya yani ilk 11 maçta 8 beraberik 2 malbübiyet sonrasında ise arka arkaya 3 galibiyet ki ikiside deplasman galibiyeti hemde güçlü takımlardan diyarbakır ve toparlanma sürecine girmiş samsun deplasmanları..yani ligin ikinci yarısında 11 maçta 11 puan iken son üç maçta 9 puan...ne kadar yazık..olmuş kaçan puanlara...bir karadenizli olarak ilk 11 maçta 8 beraberlik 2 malübiyet almış bu takıma sormak lazım bugüne kadar neredeydinz dimi..başarılı olmasını çok istediğim bir klüp tabi daha bulunduğu ligde tecrübesiz umarım ilerisi daha iyi olur.

gelelim işim FM boyutuna...1- ligin ilk yarısında Emrah KOL iyi idi ama ikinci yarı adeta durdu ligin ilk yarısı 7 gol atmıştı ama ligin ikinci yarsı kartal maçında bir gol atmış .emrah taki düşüşmü var sebebi nedir sormak istiyorum..bu sene sözleşmesi bitiyormuş uzatıldımı ekip şefimiz daha iyi bilir..

2- Emrahtaki düşüşe karşın son haftaların flash ismi anton 3 maçın üçünde de gol attı..bakalım bu performansı süreciekmi ayrıca ondaki bu yükseliş ca ve pa artışına sebep olacak kadarmı yoksa geçicimi olacak bilmiyorum. 20 yaşındaki genç oyuncudan çok şey bekliyorum

elbette benim gibi güçbela özetlerden falan denk gelirse giresunsporu izleyebilen birisi için çok fazla yorum yapmam yanlış olur görebildiklerim bunlar asıl sözaraştırmacısının...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

önce 4 maç arka arkaya beraberlik...karşıyaka,bolu, elazığ,büyükşehir belediye...sonra 1 galibiyet madrine...

sonra bir beraberlik malatyaspora ardından iki malübiyet eskişehirspora ve kartala sonra gene 3 beraberlik antalya ve altaya ve sakaryaya yani ilk 11 maçta 8 beraberik 2 malbübiyet sonrasında ise arka arkaya 3 galibiyet ki ikiside deplasman galibiyeti hemde güçlü takımlardan diyarbakır ve toparlanma sürecine girmiş samsun deplasmanları..yani ligin ikinci yarısında 11 maçta 11 puan iken son üç maçta 9 puan...ne kadar yazık..olmuş kaçan puanlara...bir karadenizli olarak ilk 11 maçta 8 beraberlik 2 malübiyet almış bu takıma sormak lazım bugüne kadar neredeydinz dimi..başarılı olmasını çok istediğim bir klüp tabi daha bulunduğu ligde tecrübesiz umarım ilerisi daha iyi olur.

gelelim işim FM boyutuna...1- ligin ilk yarısında Emrah KOL iyi idi ama ikinci yarı adeta durdu ligin ilk yarısı 7 gol atmıştı ama ligin ikinci yarsı kartal maçında bir gol atmış .emrah taki düşüşmü var sebebi nedir sormak istiyorum..bu sene sözleşmesi bitiyormuş uzatıldımı ekip şefimiz daha iyi bilir..

2- Emrahtaki düşüşe karşın son haftaların flash ismi anton 3 maçın üçünde de gol attı..bakalım bu performansı süreciekmi ayrıca ondaki bu yükseliş ca ve pa artışına sebep olacak kadarmı yoksa geçicimi olacak bilmiyorum. 20 yaşındaki genç oyuncudan çok şey bekliyorum

elbette benim gibi güçbela özetlerden falan denk gelirse giresunsporu izleyebilen birisi için çok fazla yorum yapmam yanlış olur görebildiklerim bunlar asıl sözaraştırmacısının...
    Öncelikle çok teşekkür ederim yorum yaptığın için.Son derece haklısın kendi evimizde özellikle çok puan kaybettik.Bir de puan kayıplarımızın çoğunda kalede Ünal vardı,İlk sezon zaten tüm maçlarda Ünal vardı.Ligin 2.yarısında sadece 2 mağlubiyet aldı Giresun.1 tanesi deplasmanda Eskişehir'e, o maçı da takip eden Mustafa daha iyi bilir Giresun oldukça iyi oynamış hatta öne geçmiş fakat 2 kafa golü ile mağlup olmuştu.Diğer mağlubiyet ise içerde Kartal'a.Bu maçında kahramanı Ünal'dı Metin'in sakatlığı nedeniyle kaleye geçen Ünal sağolsun 3 hatalı gol yedi ve maçı hediye etti Kartal'a.

Gelelim Emrah Cole'a... Cole aslında formundan birşey kaybetmedi ancak ligin 2.yarısında sık sık sakatlıklarla uğraştı.Oynadığı maçlarda da tam performans koyamadı.Forvet olmadığı için çoğu maçta oynamaması gerektiği halde oynadı ve gol falanda atamadı dolayısıyla.Emrah'ın durumu budur.

Diğer isim Anton Alex'e geçelim.Aslında benim oyunda yansıttığım Anton son 3 haftaya göre abartılı bile olabilirdi.Çünkü son 3-4 haftaya kadar Anton toplam 3 veya 4 maç oynamıştır heralde.Sonradan oyuna girip Diyarbakır'a gol attı.Defansın arasından fırladı ve çabukluğuyla kaleciyide geçip topu ağlara gönderdi.Ardından Mehmet Birince Anton'u sonraki hafta İstanbul maçında ilk 11 başlatır diye bekliyordumki Anton yine yedekti.Maça öyle bir anda girdiki ,girdikten sonra zaten 5 dakika içinde yine golünü attı.Gol yine aynıydı.2 Defans oyuncusu arasından sıyrılış ve kaleciyide çalımlayıp boş ağlara toplara gönderiş...2 haftalık bu formundan sonra Mehmet hoca Anton'u Samsun maçında ilk 11 başlattı ve 4.dakika yine 2 defanstan sıyrıldı ve kaleciyi çalımladı, gerisi meşhur olan şey gol ...Anton'un bu formunu son 3 maçtada devam ettirmesini diliyorum özelliklerinde oynama yapılacak ama çok farklılıklar olmayacak.

Geçtiğimiz sene 2.Ligde oynarken Giresunspor iç sahada yaklaşık 20 maç oynamış ve mağlubiyeti
    yoktu yanlış hatırlamıyorsam.Beraberliğide 1 veya 2 tanedir.Yani iç sahada hemen hemen her maçını kazanıp deplasmanlarda da genelde berabere kalan bir takımdı.Bu sezonda yeni lige alışana kadar bir süreç yaşadı ve tecrübesizliğinin cezasını çekti diyebiliriz.Bu sene ise geçen sezonun aksine iç sahada genelde berabere kalan bir takım oldu Giresun.

Söylediğin gibi seninde geçtiğimiz haftalarda kaybedilen puanlara yanıyor herkes.Eğer 6-7 puan fazla toplamış olsaydı Giresun play-off şansı olacaktı.Ama yönetim sezon başında hedefini koymuş ilk sene kümede kalalım demişt sözünde durdular bir dahaki sene içinde hedef Play-Off ve oradan Süper Lig diyorlar.İnşallah o da olur.5 Sene önce yönetimi eline alan Fatih Kitapçı ve ekibi 3.Ligde aldılar takımı ve hedef 5 sene sonra Süper Lig demişti.Herkes oldukça alay etmişti onlarla Ancak görünen o ki seneye 5.yılı oluyor Giresunspor'un Süper Lig neden olmasın ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Murat nasıl bir Anton yapmayı planlıyorsun artık yavaşca tüm özelliklerini kafanda belirlemeye başlamışsındır.Bir yapıpta gösterebilirmisin sana zahmet olmazsa...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Buyur Serhatcım hemen yaptım Anton'u, kafamdaki bu şekilde hemen hemen oynamalar yapabilirim...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ya abi bu programın adı ne sorması ayıp

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Buyur Serhatcım hemen yaptım Anton'u, kafamdaki bu şekilde hemen hemen oynamalar yapabilirim...

Anton icin Flair 20 biraz abarti olmaz mi? Ozel yetenek olarak dunya'nin en iyilerinden yani Lincoln'den bile daha ustun? Bence maximum 17-18 olmali Arda bile 17. Long throws icin de ayni sekilde dusunuyorum daha henuz bu yasta dunya nin en iyi tac aticuilarindan olduguna inanmakta gucluk cekiyorum. Creativity 14 Arda nin 12 yani ondan bile su anda daha iyi saha vizyonu var ole mi? Bi de PA olarak ne dusunuyosun sanirim hala -8?

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

kıyaslama işini bırakın.Lincoln kendini atmaktan başka ne yapıyorki ondan iyi kötü diyorsun Almanya'da bile yoktu doğru düzgün...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri