Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: [1.Lig] Karşıyaka Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

taha sol kanat oynamış muğla da... müğla amatöre düştü bu arada.
    puerta kalbimizde...

Geçen sezon Konya'dan kiralanan Ozan'ın bonservisini hallettik.
    Fenerbahçe'den Taha ve Necati'de üçer yıllık sözleşme imzalıyor.

Bu sene forma-eşofman vs. olarak Lotto ile anlaştık.

Tesislerimiz elden geçti.5 yıldızlı otel konforunda, futbolcuların kendilerini evlerinde hissedebilecekleri duruma getirildi.Bu çalışmalar için 1 trilyondan fazla para harcandı.

Bu sezonun bütçesi 12.5 trilyon olarak açıklandı.Bu bütçenin 6 trilyona yakın bölümü futbol için kullanılacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada bir de uyarı yapmak istiyorum.

1912 yılında kurtuluş savaşı'nın ege'deki en ön cephelerinde özgürlük aşkıyla savaşan ve yüzlerce şehit verdikten sonra, düşmanlara esir düşen bir Karşıyakalı Komutanı'nın kurduğu kulüptür Karşıyaka..boyun eğmeyi asla sevmez..

bunları neden yazdın diyebilirsiniz, nedeni şudur.bu oyunda Karşıyaka Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü'nün pilot takımı olarak gösterilmiş.Bunun gerçekle yakından uzaktan alakası yoktur.Karşıyaka Sportif Direktörü Rıdvan Dilmen'in bireysel ilişkileri neticesinde yapılmış olan 2-3 transfer dışında başka bir anlaşma yoktur.

Bunu kim neresinden uydurduysa yazıklar olsun diyorum sadece.Biraz araştırmak lazım bazı şeyleri, ondan sonra kesin yargılar kormak lazım.

Sevgiler,
    Efe
    Last edited by efeksk : 27.Haziran.2008 at 21:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by efeksk View Post
    Geçen sezon Konya'dan kiralanan Ozan'ın bonservisini hallettik.
    Fenerbahçe'den Taha ve Necati'de üçer yıllık sözleşme imzalıyor.

Bu sene forma-eşofman vs. olarak Lotto ile anlaştık.

Tesislerimiz elden geçti.5 yıldızlı otel konforunda, futbolcuların kendilerini evlerinde hissedebilecekleri duruma getirildi.Bu çalışmalar için 1 trilyondan fazla para harcandı.

Bu sezonun bütçesi 12.5 trilyon olarak açıklandı.Bu bütçenin 6 trilyona yakın bölümü futbol için kullanılacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada bir de uyarı yapmak istiyorum.

1912 yılında kurtuluş savaşı'nın ege'deki en ön cephelerinde özgürlük aşkıyla savaşan ve yüzlerce şehit verdikten sonra, düşmanlara esir düşen bir Karşıyakalı Komutanı'nın kurduğu kulüptür Karşıyaka..boyun eğmeyi asla sevmez..

bunları neden yazdın diyebilirsiniz, nedeni şudur.bu oyunda Karşıyaka Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü'nün pilot takımı olarak gösterilmiş.Bunun gerçekle yakından uzaktan alakası yoktur.Karşıyaka Sportif Direktörü Rıdvan Dilmen'in bireysel ilişkileri neticesinde yapılmış olan 2-3 transfer dışında başka bir anlaşma yoktur.

Bunu kim neresinden uydurduysa yazıklar olsun diyorum sadece.Biraz araştırmak lazım bazı şeyleri, ondan sonra kesin yargılar kormak lazım.

Sevgiler,
    Efe
    efecim, rıdvan hocanın (eski sportif direktörümüz) katkısıyla transferlerin gerçekleştirildiği, hatta genç milli oyuncumuz Hasan Erbey in bedelsiz verildiğini de belirtmiştim, arkadaşlarda bunu gerçekçi şekilde oyuna aktardılar herhangi bir yanlışlık yok, feeder club ibaresine takılmamak lazım, önemli olan bu özelliğin nasıl aktarıldığı, dikkat edersen sivasspor da fenerbahçe nin feeder ı olarak görünüyor...

ayrıca tesislerimizdeki tadilatı fazla abartmamak gerek, çünkü tesislerimizde çok önemli eksikler vardı geçen dönemlerde olması gereken temel ihtiyaçlar bile sorun olabilmekteydi, özetle 5 yıldızlı otel konforuna getirilicek gibi bir ifade biraz iyimser geldi bana...

saygıyla...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2003

FB-KSK pilot takim olayi:

Iki takim arasinda resmi bir bag yok. Ancak oyunda feeder (pilot takim) olarak gorunmesine ragmen esasinda bu iki takim arasindaki bag "iyi iliskiler" olarak girilmis durumda. Bu durumda KSK iyi iliskileri sayesinde, FB'den oyuncu kiralayabiliyor ancak KSK'nin herhangi bir yukumlulugu yok. Ne bu oyunculari oynatma konusunda, ne de KSK'lu oyuncularin FB'ye transferinde ilk opsiyon olarak.

Ille de derseniz ki bu iyi iliskiler de olmasin, FB'den KSK'ya kiralik oyuncu da gitmesin. Kaldiralim. Ama saniyorum ki siz de kabul edersiniz ki bu iki takim arasinda ozellikle Ridvan Dilmen nedeniyle iyi iliskiler var ve FB'den bazi oyuncular KSK'ne kiralaniyor.

Anlatmak istediğim konu, "feeder" kelimesinin türkçe karşılığının "besleme", futbol terimi olarak da "pilot" anlamını alması.Bu olay Karşıyaka Spor Kulübü'nü küçük düşürecek bir olaydır.Fenerbahçe SK, Beşiktaş JK vs. kim olursa olsun, Karşıyaka'yı "pilot" takım olarak kullanamaz.

Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var.Biz Hasan Erbey'i bir anlaşma sonucu vermedik Fenerbahçe'ye.Olcan'ı, Mustafa Cevahir'i de bir anlaşma sonucu almadık.Kendi yaş düzeyinde bütün milli takımlarda oynamış, bütün kulüplerin istediği Hasan Erbey'in bonservisini, Olcan ve M.Cevahir'in kiralama bedeli karşılığında verdik.Hatta Fenerbahçe ile ilişkilerimizin söylediğiniz gibi iyi olmadığını gösteren bir olay da, çok almak istedikleri kaleci Onur'u Trabzonspor'a satmamız.

Tesis konusuna gelecek olursak eğer, Teknik Direktörümüz Reha Kapsal ile yaptığımız görüşmeden önce kendi sitemizde tesislerimiz hakkında bilgi vermek için her yerini didik edip fotoğrafları çektik.Tesislerimiz belirttiğim gibi 5 yıldızlı otel konforunda oluyor.Adsl'den plazma Tv'ye, yeni çim sahalardan yeni yemekhaneye, yeni toplantı salonundan yeni mobilyalara tamamen değişiyor.

Bunları Karşıyaka Spor Kulübü'nün içinden biri olarak analttığımı da belirtmek istiyorum.

Sevgiler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu da bu konuyla ilgili son mesajım.Bugünkü gazetelerde geçen haberlerden bir tanesi.Artık konu hakkında daha rahat yorum yapabileceksiniz..

FENERBAHÇE PRÜZ ÇIKARDI
    Bu arada Karşıyaka’nın üçer yıllık sözleşme imzaladığı Fenerbahçeli Taha ve kaleci Necati için yapılan protokolde, “Sezon sonunda iki oyuncunun bonservisleri belirlenecek ücret karşılığı Karşıyaka’ya verilecek” maddesi, sarı-lacivertli kulüp tarafından kabul edilmedi. F.Bahçe, “Ya kiralık alırsınız, yada bonservis bedellerini ödeyip, renklerinize bağlarsınız. Eğer kiralık alırsanız, sezon sonunda öncelik KSK’de olmaz” cevabı verdi. Taha için 75, Necati için 100 bin YTL isteyen F.Bahçe ile pazartesi günü bir görüşme yapılacağı ifade edildi.
    Last edited by efeksk : 29.Haziran.2008 at 01:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

"Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var.Biz Hasan Erbey'i bir anlaşma sonucu vermedik Fenerbahçe'ye.Olcan'ı, Mustafa Cevahir'i de bir anlaşma sonucu almadık.Kendi yaş düzeyinde bütün milli takımlarda oynamış, bütün kulüplerin istediği Hasan Erbey'in bonservisini, Olcan ve M.Cevahir'in kiralama bedeli karşılığında verdik."

Efe, önceki postlarıma bakarsaz benim de anlaşmadan kastım bu, kiralama bedeli karşılığından Hasan ın verildiğini belirtmiştim zaten...

Onur transferinde Fenerbahçe' ye çekilen fiyattan kaynaklanan sorunlar oldu, Fener' e 1 milyon dolar gibi bir fiyat çekilmiş, fiyat yüksek bulununca Fener transferi askıya almıştı, bu sırada Trabzon a daha uygun bir fiyata Onur birden bire satılınca, Rıdvan bile yönetimle kötü olmuştu... Hatta Rıdvan ben adamı Fener e 1 milyon dolara satmaya çalışıyorum onlar 400 bin euro ya Trabzon a verip beni zor durumu düşürüyorlar mealinden bir açıklama yapmıştı...

Fener ile ilişkilerin eskisi kadar iyi olmadığı konusunda ise kesinlikle haklısın, Reha Hoca nın olduğu yerde sportif direktör falan iş yapamaz (Rıdvan da olsa), Rıdvan olmayınca , Onur hadisesi nedeniyle de transfer işleri kolay yürümez...

Şimdi gelelim asıl konuya son 3.5 sezondur kabul edelim etmeyelim, KSK miz iş bilmez adamlar, zimmetçiler tarafında bırakılan enkazın altında ezilmektedir... (L. A. Güngil namı değer Levent Aziz Dingil, Cem Onuk ve Nurullah Sağlam çok büyük bir kazık atıp tüm dengeleri alt üst edip çekip gitmişlerdir). Son 3.5 sezondur sürekli "Bu sene bizden başarı beklemeyin hedef borçları ödeyip yeniden yapılanmak" teraneleri duyulmaktadır...

3.5 sezondur sırasıyla, Hüseyin Hamamcı, Feyyaz Uçar ve Rıdvan Dilmen in kişisel gayretleriyle alınan oyuncularla yamalı bohça gibi takımlar kurulmaktadır, 3.5 sezondur takımın ilk 11 inin yarısına yakını bazende yarısı kiralık oyunculardan oluşmaktadır, oyuncuların çoğu alacaklarına karşın sözleşmeleri fesh edip elini kolunu sallaya sallaya kulüpten kaçmaktadır, milyon dolar edebilecek adamlar 5 kuruş kazandırmadan kulüpten ayrılmıştır (murat tosun, sezer badur, olgay, ufuk gibi)...

hüseyin hamamcı döneminde, hüseyin hocanın sakarya da ki iyi ilişkilerinden dolayı, gökhan kaba, hakan özmert, evren erdeniz...

feyyaz döneminde ksk, bjk ve malatyanın kullanmaycaağı adamlardan takım kurmuştur (sezer sezgin, kenan özer, malatya dan mehmet albayrak, güngör tuğcu, ayrıca sakarya dan onur nasuhoğulları, yücel ömür ejder gibi, yine 2. feyyaz döneminde Sakarya dan Kadir Söylemez, Ankaragücünden Evren Erdeniz (2. kiralama), Birol Aksancak gibi...)

Rıdvan ın katkılarıyla, Fenerden Olcan , Cevahir, Necati, Ozan Özkan, Recep Biler (2 kez kiralandı), Aykut hoca Ankaradayken Ankaraspordan Deniz Aydoğdu, Sertan Güneş (Hiç oynamadı ama olsun)...

Özetle Ksk yi çok sevsekte durum ortada ve biraz da gerçekçi olmak lazım... Ksk feeder club olmaz olamaz demek çok iyimser geliyor kulağa, tabi ki kağıt üstünde böyle bir anlaşma yok imzalanmasına imkan yok ama ksk bir şekilde başka takımların eline bakan bir takım haline getirilmiştir, Reha Hoca ile birlikte bu kırılmaya çalışılsa da daha geçen seneki topçularının maç başılarını ödeyemeyen bir kulüp olarak işimiz pek kolay görünmüyor... ortada bir sürü isim var ama sadece 5 imza var, takımdan 12 kişi gitti gelen 5 ve bu hafta sonu top başı yapılıyor gerisi sen düşün efe...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Daha 2 yabancı hakkımız var, Karşıyaka'nın basketboldaki yabancı transferi politikasını düşünürsek düşük maliyetli sağlam 2 yabancıyla fark yaratılabileceğini düşünüyorum.

Şu anda zaten hiçbir takım kadrosunu oluşturamadı.En düşük ücretli oyuncular bile kapıyı 400-450 milyardan açınca, göze çarpan isimlerin değeri 700 milyarların üstüne çıktı.Bu durumda sadece biz değil, hiçbir takım transferleri istediği gibi yapamaz, zaten yapamadı.Bütün takımlar bir bekleme sürecine girdi.Futbolcuların ve menajerlerinin akıllarına başlarına alıp iyi düşünmeleri için.Buna da en güzel örneklerden biri, 450 milyar isteyen Ufuk Ateş'in yapmış olduğumuz 325 milyarlık teklife 1 hafta geçtikten sonra "evet" demesi.

Reha Kapsal'ın, bana söylediği bir şey var, kafsinkaf.org'da da bunu yazmıştım, "kadroda 20 tane altyapı oyuncusu olsa bile ben bu takımı şampiyonluğa oynatırım"...

Karşıyaka kesinlikle feeder olamaz bunu da tekrar belirteyim.Binlerce kişi kendini kesse yine de öyle birşey olamaz.Sadece iyi ilişkiler ile 1.ligdei takımların oynatmadığı oyuncular kiralanabilir, bu da oldukça normaldil.

Yoksa Fenerbahçe kim ki Karşıyaka'yı pilot takım gibi görücek, pehh...Koskoca spor kulüplerine sadece futbol branşı varmış gibi bakmayalım.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by Kafkafxer View Post
    Daha 2 yabancı hakkımız var, Karşıyaka'nın basketboldaki yabancı transferi politikasını düşünürsek düşük maliyetli sağlam 2 yabancıyla fark yaratılabileceğini düşünüyorum.
    futbolda yabancı transferi yapmayalı 12 sene oldu hacım, fos çıkan çok basketçimiz de oldu...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şu anda zaten hiçbir takım kadrosunu oluşturamadı.En düşük ücretli oyuncular bile kapıyı 400-450 milyardan açınca, göze çarpan isimlerin değeri 700 milyarların üstüne çıktı.Bu durumda sadece biz değil, hiçbir takım transferleri istediği gibi yapamaz, zaten yapamadı.Bütün takımlar bir bekleme sürecine girdi.Futbolcuların ve menajerlerinin akıllarına başlarına alıp iyi düşünmeleri için.Buna da en güzel örneklerden biri, 450 milyar isteyen Ufuk Ateş'in yapmış olduğumuz 325 milyarlık teklife 1 hafta geçtikten sonra "evet" demesi.

Reha Kapsal'ın, bana söylediği bir şey var, kafsinkaf.org'da da bunu yazmıştım, "kadroda 20 tane altyapı oyuncusu olsa bile ben bu takımı şampiyonluğa oynatırım"...

Karşıyaka kesinlikle feeder olamaz bunu da tekrar belirteyim.Binlerce kişi kendini kesse yine de öyle birşey olamaz.Sadece iyi ilişkiler ile 1.ligdei takımların oynatmadığı oyuncular kiralanabilir, bu da oldukça normaldil.

Yoksa Fenerbahçe kim ki Karşıyaka'yı pilot takım gibi görücek, pehh...Koskoca spor kulüplerine sadece futbol branşı varmış gibi bakmayalım.
    efe, transferini şekillendiren 3 tane takım var şu anda, rize , altay, kasımpaşa... bizi zaten diğer takımlar bağlamamalı plan proje yapılmalı, gerekirse transfer dönemi açılmadan transfer tamamlanabilmeli...

efe binlerce dediğin, tribünde bir kaç maç hariç zaten 3 bin kişiyiz...

efe, reha hoca dahil kimseye güvenmiyorum, çok sözler duyduk biz, çok "lost" izledik... reha değilmiydi bu takıma play off oynatıcam diyen? reha hoca bir kere tutarlı konuşmuyor, gençlere önem vermekten bahsetti genç dinamik takım dedi alınan adamların yaşlarını sen yaz... takım kamp çalışmalarına yabancılar dahil tam kadro katılıcak dedi, geçen gün 10 tane daha oyuncuya ihtiyacım var diyor, ki doğru söylüyor...

spor kulübümüzün basket şubesinin geçen sene bütçesi ligin en düşük 2. bütçesiydi efe, daçka ve biz 1.2 milyon dolarlık takımla mücadele verdik, çok sevdiğimiz bu kulüp maalesef düzgün yönetilmiyor, kişisel gayretlerle yürüyor, bu sene başında takımın nasıl kurulduğunu sen de az çok bilirsin...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    efe, bir de F.B. , K.S.K. kıyaslmasına girmeye gerek yok, sade ve sadece KSK li ayrıca 12 yıldır sürekli tribünde olan bir abin olarak söylüyorum, iyi yönetilmiyoruz bir yanda 100 milyon dolarlık bir bütçeli kurumsal bir yapı, bir yanda da 10 milyon doları toplamaya çalışan, Selçuk Baba ve Cevat Durak ın ricasıyla başkanlık yapan eski Bergama Belediye Reis' nin başkan olduğu sözde büyük camiamız... bu yapıların karşısında tek tesellimiz arena da sene 1 aldığımız normal sezon galibiyetleri olur maalesef...

efe, 10 yıldır ödenmeyen oyuncu alacakları var bizim kulüpte, hacizden kaçırılmış kupalar var... bu yüzden adı feeder olmasa da bu kulüp daha çok rica minnet oyuncu alır başka takımlardan...
    Last edited by midfielder1912 : 30.Haziran.2008 at 18:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Karşıyaka Spor Kulübü'nün yönetimsel bazda eleştrilerinin yapılacağı alan olarak burayı görmeniz hayli ilginç.Burası sadece bir oyun sitesi.Yönetimle ilgili, kulübün işleyişi ile ilgili konuları kongrelerimizde tartışıyoruz zaten.Eğer daha önce gelmediyseniz, bir dahaki kongremize sizi davet edeyim.Söz alıp, gerekli eleştirileri gerekli yerlere yapabilirsiniz.Buraya bunları yazmanız hiçbir anlam ifade etmiyor çünkü.Üstelik bu oyunda, "yönetim" ile ilgili hiçbir özellik de yok...

---

Bunun dışında Galatasaray altyapısında yetişen Kerem İnan ve Yalovaspor'dan Kıvanç Karakaş bugün sözleşme imzaladı.Kıvanç Karakaş, Reha Kapsal tarafından uzun süredir takip edilen ve geleceği olduğu görüşüne varıldığı için transfer edilen bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Karşıyaka Spor Kulübü'nün yönetimsel bazda eleştrilerinin yapılacağı alan olarak burayı görmeniz hayli ilginç.Burası sadece bir oyun sitesi.Yönetimle ilgili, kulübün işleyişi ile ilgili konuları kongrelerimizde tartışıyoruz zaten.Eğer daha önce gelmediyseniz, bir dahaki kongremize sizi davet edeyim.Söz alıp, gerekli eleştirileri gerekli yerlere yapabilirsiniz.Buraya bunları yazmanız hiçbir anlam ifade etmiyor çünkü.Üstelik bu oyunda, "yönetim" ile ilgili hiçbir özellik de yok...

---

Bunun dışında Galatasaray altyapısında yetişen Kerem İnan ve Yalovaspor'dan Kıvanç Karakaş bugün sözleşme imzaladı.Kıvanç Karakaş, Reha Kapsal tarafından uzun süredir takip edilen ve geleceği olduğu görüşüne varıldığı için transfer edilen bir oyuncu.
    tabi ki bunların yazılacağı yer burası değil, haklısın... ancak söylediklerimin arasında kulübün son 3 sezonki finansal durumuna ışık tutucak bilgiler de mevcut efe, finansal durumda oyunda yansıtılabiliyor ayrıca kulüp başkanlarına da yönetimsel özellikler verilebiliyor...

(efe ukalalık ettiysem kusura bakma, ama 13 senedir aynı filmi gören bir abin olarak söyliyim iyiye gitmiyoruz, eskiden dediğin kongrelerde 2-3 başkan adayı olur millet yönetime girmek için yarışırdı, şimdi rica minnet biri başkan yapılıyor, amca da beni siz başkan yaptınız başkası varsa gelsin ben hemen bırakırım diyor,kimse de yönetici olmak istemiyor, bizde her sene aynı diziyi izliyoruz; lost)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    KSK , Kerem İnan (GK - E. Şekerspor) ve Kıvanç Karakaş (veritabanında yok, AMR - Yalovaspor) ile 2 şer yıllık anlaşma sağladı... Kerem için E.Şekerspor a 75 bin ytl bonservis bedeli ödendi...
    Last edited by midfielder1912 : 07.Temmuz.2008 at 00:58 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Karşıyaka, Fenerbahçe’den Taha Yalçıner ve Necati (GK)’yi bonservisiyle aldı. gENÇ oyuncular 3 er yıllık imza attılar... Fenerbahçe ye bonservis bedeli olarak toplam 75 bin ytl ödenecek...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu kaleci Necati'yi ben bir kaç maçta izlemiştim FBTV'den bence iyi bir kaleci olacak bu çocuk.Karşıyaka iyi iş çıkarmış.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Eser Yağmur Karşıyaka da. 1983 Berlin doğumlu forvet oyuncusu Eser bu gün saat 11:30'da Karşıyaka ile sözleşme imzaladı.

Diğer yandan yine Bursasporlu Emo Ghishan Aime ve Marcello Barbosa De Oliveira imzada son aşamaya gelindiği belirtildi.

İmza aşamasına gelinen Marcelo Barbosa De Oliveira geçen yıl Polonya da 1.lig takımı Pogon' da (kaleci Majdan ın eski takımı) ligin ikinci yarısında 10 maça çıkmış, gol veya asisti yok, 1 tane kırmızı kart görmüş, genellikle eski BJK li Amaral (Müslüm Baba) ile orta sahanın ortasında oynamış, sol ayaklı... 1.78 boyunda ve 70 kilo ağırlığındaymış, Pogon a da Brezilya 2.lig takımlarından Bahia dan gelmiş, Bahia da da 4 maçta oynamış...
    Last edited by midfielder1912 : 15.Temmuz.2008 at 18:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Pogon'dan Marcello ile imzaladık.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Pogon'dan Marcello ile imzaladık.
    marcelo saglik problemleri nedeniyle yollandı... 1 senegalli (seni camara) ve 3 brezilya davraz kampında deneniyor... ayrıca g.antep belediye den Serkan İşyapan 30 bin ytl bonservis bedeli ile transfer edildi...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Rıdvan Şimşek ve Fener paftan alınan Taha Yalçıner in beklenenin çok üstünde performans sergilediklerini ve formaya çok yakın olduklarını belirtti Reha Kapsal, özellikle Rıdvan ın bir çok talibi olmasına karşın (Bjk başta) bu sene forma şansı bulabileceğini hissettirerek takımda kalmasını sağladık dedi Reha Hoca...
    Last edited by midfielder1912 : 29.Temmuz.2008 at 23:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

zafer demiray ve serkan işyapan kampa katıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Can Gümüşada
    Henüz 19 yaşında. Futbola Salihlispor altyapısında başladı. Salihlispor'da oynarken Teknik Direktör Reha Kapsal tarafından beğenildi.Karşıyaka Salihli Belediyespor’un gelecek vadeden 19 yaşındaki sol kanat oyuncusu Can Gümüşada ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yusuf KIYAK
    22 yaşında, Orhangazispor dan alındı, geçen yıl 3.ligte 10 golü var, hazırlık maçlarında fena görünmedi, iyi bir yedek golcü olabilir...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ahmet Şahinler
    Almanya nın SV Darmstadt 98 takımından transfer edildi, ancak oyunun datasında yok, 3 yıllık imza attı... ortasahada mücadele ediyormuş... geçen yıl oberliga da (3.lig) 8 maçta oynamış 1 gölü var...

Foto: H.Krämer - ...
    Geburtsdatum:12.04.1987
    Größe:1,78

http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif[/IMG] Türkei
    Last edited by midfielder1912 : 02.Ağustos.2008 at 14:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ksk nin malatya dizilişi: 4-4-1-1

kerem

bural solakel .... fuat eraslan ..... ahmet çağıran ... ozan özkan

timuçin aşçıgil .... taha yalçıner .... kıvanç akkaş .... zafer demiray

cihan yılmaz

yunus altun
    puerta kalbimizde...

Bu seneki takım kadrosu ve forma numaraları :
    1-Kerem İNAN
    2-Bilal SEZER
    4-Saffet Gurur YAZAR
    5-Ahmet ÇAĞIRAN (C)
    6-Ahmet Burak SOLAKEL
    7-Atilla GÜNEŞ (C)
    8-Taha YALÇINER
    9-Serkan İRDEM
    10-Yunus ALTUN
    11-Timuçin AŞCIGİL
    14-Necati YILMAZ(Kaleci)
    17-Ramazan KARACA
    18-Cihan YILMAZ
    20-Zafer DEMİRAY
    21-Zafer UYSAL
    24-Eser YAĞMUR
    27-Emre ÖZKURT
    37-Aykut DİKMEN
    48-Ozan ÖZKAN
    58-Aydın YILDIRIM
    66-Kıvanç KARAKAŞ
    77-Fuat ERARSLAN
    89-Can GÜMÜŞADA
    91-Rıdvan ŞİMŞEK

Not:Bunlar da forma numaralarını bilmediğim oyuncularımız:

Fallaou Seni CAMARA
    Önder ÇENGEL
    Ferhat KİRAZ
    Serdar ERTEMÇÖZ(Kaleci)
    Özkan GÜVEN

kerem zafer ve yunus takimin en iyi oyuncularindan bu sene KSK bu oyuncular sayesinde bence TSL ye cikacak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kerem'i Şeker'de izlediğim son maçta harikalar yaratmıştı.
    Yunus'u Şeker'de izlediğim son maçta tamamen silik bir görüntü çizmişti. Topa deymeden 90 dakikayı geçirdi neredeyse
    Fikirlerim burada

yunus şu anda karşıyaka'nın en kondisyonlu, en çalışkan oyuncularından diyebiliriz. maç boyunca basmadık yer, koşmadık alan bırakmıyor. 2 maçta 2 golü var bu arada.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] Karşıyaka Araştırması FM2008 - 8.0.2

Karşıyaka oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

Olcan Adin,

bu genc oyuncunun oynadigi mac sayisi, attigi gol sayisi ve assist sayisi bu haftadan sonra kac oldu?

merak ediyorum ve bilgim yok!

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

6 golü falan oldu, 18 maçta ilk 11 oynadı, 2-3 asisti var, 2 maçtada sonradan girdi oyuna...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yetersiz yani takımın starı değil en azından özellikle asist sayısı çok düşük
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

Galiba gol sayisi 6 oldu, ama assist son samsun macindan sonra 4-5 olmustur?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri