Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 58 sonuç

Konu: [1.Lig] Karşıyaka Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Olcan

Olcan bence sönük kaldı, daha iyi bir performans beklerdim. Bence takımda bir Korhan Öztürk ya da Tufan Apaydın kadar olamadı malesef.

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

sonuk kalisi istatistiklere mi yansidi, yoksa bir "herkesi deli edemedigi icin mi,hani ronaldinho mu beklemistiniz?" diye sormak istiyorum?

malum Alex'de avrupada olsun lige yillardir olsun en sonuk futbolcu ama istatistigi en parlak oyuncu
    (sampiyonlar ligi assist krali ve ulkeye gelmis en yararli yabanci)

Korhan ve Tufan yoksa Olcandan daha cok mi gol atti ve assist yapti? inan ki bilmiyorum KAFKAFXER

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ülkeye gelmiş en yararlı futbolcu alex midir
    uche geldi sert savunmayı yakın markajı kademeyi öğretti
    popescu geldi oyunu geriden kurmayı ve büyük takım savunmasının nasıl yapılacağını öğretti nasıl ofsayt taktiği uygulanır küçük takım nasıl kale sahasına kapatılır bunu öğretti
    hagi geldi ve hoijdonk nasıl lider olunur giden maç nasıl geri döner öğretti
    tafferel geldi kalecinin nasıl soğukkanlı olması gerektiğini oyunu nasıl kurması gerektiğini sadece ellerle kalecilik yapılmadığını gösterdi
    peki ya okocha felipe lincoln iliç alex ricardinho delgado sergen ne öğretti?
    hiç bir şey bu oyuncuların takımlara değil önce kendilerine yararı var

ha bu arada alex i çok beğeniyorum ama ligin gelmiş geçmiş en yararlı yabancısı değil

olcanda senin beklediğin gibi çıkmadı diye üzülme bir futbolcuyu 4-5 yıl kiralarsan futbolcu bi daha geri dönebileceğine inanmaz inanmayan futbolcuda geleceğini yavaş yavaş eritir
    ben olcanın çok yetenekli olduğunu düşünüyorum ama eridiğinin de farkındayım
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

aslinda kullandiklari ayakları dışında tufan , korhan ve olcan arasında gerek oyun karakterleri gerekse takıma katkıları açısından büyük benzerlikler var... öncelikle 3 ü de tek yönlü (ofansif yönlü) oyuncular, üçü de çok büyük beklentilerle KSK ye geldiler, üçü de forvet arkası olmalarına rağmen kadro yapıları gereği kanatlarda görev yaptılar (tufi ve korhan genelde sağ açıkta ofansif oynatıldılar, olcan da sene başından beri solaçıkta takılıyor), üçüde bir türlü istikrar yakalayamadılar, üçüde oynadıkları sezonların belirli bölümlerinde iyi birer çıkış yakaladılar ama istikrar yakalayamadılar, üçü de ilginç şekilde tribünler tarafından ruhsuzlukla suçlandılar... olcan bu seneye iyi başlamasına rağmen ilk yarının son 4-5 haftasında bir düşüş yaşadı ve formayı kaptırdı ama istanbulspor ve samsun deplasmanındaki istekli oyunuyla formayı tekrar kaptı, ayrıca beklentileri karşılamadığı gibi genel bir kanaat olsada olcan ın bu sezon tabiri caizse olcan ın tek başına aldığı boluspor ve antep belediye maçlarındaki performansları da oldukça etkileyiciydi.

umarın çıkışını sürdürür ve o gecenin bu sene olmasına katkıda bulunur...

korhan özellikle rıdvan hocanın geldiği ilk sene özellikle iç saha maçlarında çok başarılıydı ancak rıdvan ın gidişinden sonra bir türlü toparlanamadı ve para mevzuları yüzünden takımdan uzaklaştırıldı.

tufan da 5-2 lik tarihi göztepe maçında müthiş bir performans göstermiş taraftarın gözünde ayrı yeri vardır, ayrıca bayraklı çocuğu olmasıda ayrı bir özelliktir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu üçlüyü de dönem dönem seyretmiş biri olarak tufan ın teknik kapasitesi ve azmi, korhan ın hızı ve oyun zekası, şut becerisi, olcan teknik kapasitesi ve oyun görüşü açısından dierlerinde bir adım öne çıkıp farklılaşabiliyor.
    Last edited by midfielder1912 : 27.Şubat.2008 at 22:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

karsiyaka 2-2 erciyesspor

Dk.4GOOLLLL.
    ŞEHMUS ATTII.. Taça giden topa yetisen
    Olcan'ın sol taraftan ortasında Şehmus kafayı vurdu ve topu ağlara gönderdi.

bir assist daha, Olcan hep dusundugum gibi...
    bazi bazi Fenerbahcedeyken buldugu dakikalarda topu etkili ortalamasi belli ediyordu...
    bence bu cocugun orta acmasi iyi...

assisti 8 oldu galiba?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Olcan geçen haftaki Kocaeli maçında hiç bir varlık gösteremedi. Fb de iken sonradan girip iyi işler yapıyordu ama Kaf Kaf' da pek iç açıcı oynamıyor. Kaf Kaf' ın kalecisi Emrehan' ı ilk defa canlı izledim gerçekten maçın en iyilerindendi. Ani çıkışı çok yerinde libero gibi çıkıp her topu uzaklaştırdı. Kalıplı bir kaleci olmasına rağmen çevikliği fena değil. Konsantrasyonu yüksek.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Olcan geçen haftaki Kocaeli maçında hiç bir varlık gösteremedi. Fb de iken sonradan girip iyi işler yapıyordu ama Kaf Kaf' da pek iç açıcı oynamıyor. Kaf Kaf' ın kalecisi Emrehan' ı ilk defa canlı izledim gerçekten maçın en iyilerindendi. Ani çıkışı çok yerinde libero gibi çıkıp her topu uzaklaştırdı. Kalıplı bir kaleci olmasına rağmen çevikliği fena değil. Konsantrasyonu yüksek.
    aynen öyle, olcan nadiren iyi işler yapsada genelde beklenenin altında kaldı, ayrıca emrehan kalıbından beklenmeyecek şekilde iyi işler yapıyor, emrehan ın formu nedeniyle olan eski bjk li fevzi ye oldu bize gelecekti, emrehan iyi durunca fevzi işi yattı, fevzi de fethiye ye gitti...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

olabilir, malumunuz kiminiz karsiyada maclara konsantre olur ki?
    Fenerbahce de forma sansi bulsun bakin nasil oynuyor...sahada herseyi yapmak ister ozaman!

mesela Arda Turan manisasporda ne nasil oynuyordu GSde oynadigi futbol manisadayken oynadigindan kat kat iyi...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arda Manisa' da pişti zaten. Hem Manisa o zaman Süper Lig' teydi. Arada ki farkları görelim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ayrıca Arda Manisaspor'da iken hiç de kötü değilde yine döktürüyordu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ayrıca arda manisasporda sağ bek oynuyordu

arda gibi adamı sağ bek oynatan adam trabzonsporu çalıştırıyor biz burda klavye paralıyoruz hay ben böyle adaletin ...
    Fikirlerim burada

arda manisada topu defanstan çıkarmak için kullanılıyodu. ayrıca birazcık defans öğrendiyse ersun yanal sayesindedir bu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arda turanı sağ bek oynatan öküzdür daha ileri birşey söyleyemeyeceğim işte kimse bana ersun yanalı savunmasın
    santrafor oynatmayı unutup maça çıkanda aynı adam ardayı sağ bek oynatanda bir sene sonra carrusca yıı kiralasaydı galatasaray onuda sol bek oynatırdı herhalde
    mesela tayfun cora yı sağ bek oynatıyor hadi o bi derece tamam da
    arda sağ bek oynarmı reiijkard ronaldinho yu sağ bek oynatıyormu
    Fikirlerim burada

taktiğe göre ronaldinhoda bekte oynar nolcak yani. man utd da herkes her yerde oynayabiliyo (total futbol).
    belki ersun yanal da topu defanstan çıkarırken arda'yı kullanıp takım hücuma kalkınca üçlü defansa dönmeyi istemiştir. öküzlük olduğunu düşünmüyorum ben.
    ki ayrıca ersun yanal'ında gençlerbirliği ve geçen sezonun ilk yarısında manisa'yla neler yaptığını unutmamak gerek.
    illa ki vardır bi bildiği diyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    eklemeyi unutmuşum özür dilerim ama.
    karşıyaka araştırmasında arda'yı tartışmamız pek doğru değil. bu tartışmayı devam ettirmek niyetindeysen eğer özel mesajla olması daha doğru olur. benim tercihim konuyu kapatmaktır ama.
    Last edited by heimdall : 21.Mart.2008 at 10:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mancester da cristiano ronaldo bir maç olsun sağ bek oynadımı feldkamp hasan şaşı sağ bek oynattıktan sonra çıkmaya başladı bu terimde neymiş efendim geriden top çıkaracakmış geriden oyun kurma işini ya stoper yaar yada bilemedin ön libero yapar sağ bekle sol bekle oyun kuran takımmı var allah aşkına neyse konunun buraya gelmesi zaten fanatizm yüzünden daha olcanın fenerbahçeli olmasından kaynaklanıyor karşıyakalılardan özür dilerim kendi adama konuyu kapatmakta yarar var
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

Olcan cok guzel hareketle golunu atmis 26 metreden dogru mu?
    son saniyelerde atip 2-2 yapmis skoru Antalya'da?

demek istedigim bu, Olcan Karsiyaka da isterse oynuyo ki bunu Fenerbahcede oynama cansi verilse elinden geleni yapmaya calisir!
    bu cocukta guzel seyler var ama Fenerde de bol alternatif var?

olcan adin fenerbahce de daha ilk macinda kotu oyun sergilesin,
    ugur boral, vederson, gurhan, bekliyor olacaktir...
    Arda Turan olayina gelince, ona ister istemez tahamul edip gelistigini gorebiliriz cunku Alternatifi yok, yani sol kanat yok...

benim destekledigim sudur: diyorum ki eger Olcan Fenerbahce de oynarsa cok farkli seyler gorecegimizden emin olabilirsiniz!

galatasarayda arda hariç sol kanatta oynayan volkan yaman, hakan balta, hasan şaş, ayhan akman ve carrusca gibi oyuncular var. saydığın isimlerden daha iyi olduklarına inanıyorum.

arda'yla olcan'ı karşılaştırmak da komik.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

arda turan manisaspor da 3-5-2 de orta beşlinin sağında oynuyordu, tıpkı ersun hocanın 3-5-2 oynattığı g.birliği nde okan koç u oynattığı yerde oynuyordu. manisa daki aynı orta 5linin solunda caner erkin oynuyordu. tam anlamıyla defansif bir görev değil ancak iki yönlü bir mevkide görev yapıyordu. 2 kere de manisa da o mevkide canlı izlemiştim açıkçası izlediğim iki maçtada vasatın üstüne pek çıkamamıştı demekki asıl mevkisinde şans bulması gerekiyormuş.

olcan konusunda da devamlılığı yok ama antalya maçında aslanlar gibi oynadı ama bir hafta önceki ordu maçında sahada yoktu.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

aynen, midfielder cok haklisin!
    olcan mac seciyor ki bu karsiyaka taraftarlarinca da gorulmus durumda!

yani olcan fenerbahcede sans bulmasi cok zor, ama sans verilse cok ozel seyler bekliyorum ondan... teknigi var, dripling dikine yapabiliyor, hareket deniyor ve iyi de sutlari var ortalarida iyi, yani ustunde durulsa gelecek vaad eden birisi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Antalya - Karşıyaka maçında Olcan bizlere inat mükemmel oynadı Maçı tv'den izledim ve Karşıyaka'nın en etkili ismiydi sahada.

Umarım performansını aynen böyle devam ettirir de Türk Futbol'u için bu kadar yetenekli bir isim kaybolup gitmez.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Olcan bu hafta Kartal'a 1'i frikikten 2 gol atmış. Maç İstanbul'da olunca ve sezon bitip Fener'e döneceğini hatırlayınca iyi oynadı sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Akif Ersezgin yeniden başkan

Karşıyaka Kulübü'nün başkanlığına, Akif Ersezgin yeniden seçildi. Karşıyaka Belediyesi Nikah Salonu'nda yapılan kongrede, Akif Ersezgin'in çıkardığı tek listeyle seçime gidildi. Ersezgin'in listesi, 124 delegenin oyuyla seçildi.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

:
    2007-2008 sezonunda kulübümüzün toplam geliri 10,4 trilyon.
    2007-2008 sezonunda kulübümüzün toplam gideri 12 trilyon.
    Devlete olan vergi borcumuz 5,1 trilyon.
    Devlete olan SSK borcumuz 1,7 trilyon.
    (Devlete olan bu borcun büyük kısmı, yıllık %4 faizle 10 yılda ayda 40bin YTL taksitle ödenecek)
    Mahkeme süreci devam eden icra dava sayısı 42 dosya.
    .
    Mahkeme süreci devam eden icra davalarının toplam tutarı 1,4 trilyon

2008-2009 sezonu için düşünülen toplam bütçe 12 trilyon.
    Bütçeden futbol şubeye ayrılacak pay 5 trilyon.
    Bütçeden basketbol şubeye ayrılacak pay 1,8 trilyon.
    Bütçeden voleybol şubeye ayrılacak pay 1,2 trilyon
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Emre Özkurt Karşıyaka'da!

--------------------------------------------------------------------------------

Aydınspor'dan kulübümüze transferini gerçekleştirdiğimiz 1984 doğumlu sol kanat oyuncusu Emre ÖZKURT , Karşıyaka Spor Kulübü Yalı tesislerinde az önce yapılan imza töreni ile yeşil kırmızı renklere bağlandı.

Sezonun ilk imzalarından biri olan Emre ÖZKURT, "Karşıyaka Spor Kulübü'nde büyük başarılara imza atmak istiyorum." açıklamasında bulundu.

Kendisine yeni sezonda başarılar dileriz.

Hayırlı olsun Karşıyakamıza.

Birleştirilen Mesaj:
    KSK Gençleşti
    Altyapıdan yetişen sekiz genç, dün kulüp binasında profesyonel yapıldı...

Aykut Dikmen, Armağan Üsten, Yunus Dendeşer, Erdi Kasapoğlu, Murat Erdemir, Kerim Aydın, Oğuz Aydemir ve Mahmut Yıldırım 3’er yıllık imza attı.

Sezon hazırlıklarına gençleştirme harekatıyla başlayan Karşıyaka, dün altyapıdan sekiz futbolcuyu profesyonel yaptı. Yeşil kırmızılılar, Aykut Dikmen, Armağan Üsten, Yunus Dendeşer, Erdi Kasapoğlu, Murat Erdemir, Kerim Aydın, Oğuz Aydemir ve Mahmut Yıldırım ile dün kulüp binasında 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Özellikle Kerim Aydın potansiyeli olan bir genç gibi görünüyor...
    Last edited by midfielder1912 : 31.Mayıs.2008 at 15:48 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Karşıyaka Spor Kulübü Futbol Şubesi yaptığı açıklamada mukavelesi devam eden İnanç GÜLTEKİN , Aydın ÇETİN , Uğur YASAN ve Serkan BEKİROĞLU ile yollarımızı ayırdığımızı bildirdi.
    Sözleşmesi biten oyuncumuz Zafer UYSAL ile de bu sezon çalışmayı düşünmediğimizi bildiren şube yönetimi , giden oyuncularımıza yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler.

Kaynak: Resmi Site

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FUAT İMZAYI ATTI Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak hedefleyen takımımız , Teknik Direktörümüz Reha Kapsal'ın hazırladığı transfer listesi doğrultusunda Kartalspor'un kaptanı Fuat Erarslan'ı renklerine bağladı
    2. Başkanımız Tayfun YELKENBİÇER'in yaptığı açıklama ile ; Kartalspor'da istikrarlı bir grafik çizen Fuat Erarslan'ın Karşıyaka Spor Kulübü için çok yararlı bir transfer olduğunu dile getirerek , kendisi ile 2 yıllık bir mukavele imzalandığı bildirdi.
    1979 doğumlu olan Fuat Erarslan oynadığı stoper mevkinde ; Çorlu, B.Merinos, Bursa ve Yalovaspor’da da görev aldığı kaydedildi.

Last edited by midfielder1912 : 06.Haziran.2008 at 10:55 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Yukarıdaki haberde bir yanlışlık var. Fuat Kartal' ın kaptanı değildi. KArtalspor' un kaptanı Timuçin' di. Olsa olsa fuat 2. kaptandır. Fuat iyi niyetli, çalışkan ve cesur bir stoper. Takımı için yüreğini ortaya koyar ama şampiyon olacak bir takımın stoperi kesinlikle değil. Lig B için ideal bir stoper.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Yukarıdaki haberde bir yanlışlık var. Fuat Kartal' ın kaptanı değildi. KArtalspor' un kaptanı Timuçin' di. Olsa olsa fuat 2. kaptandır. Fuat iyi niyetli, çalışkan ve cesur bir stoper. Takımı için yüreğini ortaya koyar ama şampiyon olacak bir takımın stoperi kesinlikle değil. Lig B için ideal bir stoper.
    resmi site bunu yaparsa basin ne yapmaz...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ksk altyapıdan üste çıkan oyuncular

Kerim aydın : boy: 1.75 kılo :68 sağ- sol ayak - mevki: forvet, kanat forvet – teknık : yuksek dayanıklılık : iyi kuvvet: iyi 1990 doğumlu şutu iyi

Mahmut yıldırım : 1989 doğumlu – kılo: 70 boy: 1,80 sol ayak -- mevki: sol bek
    Hava topu : iyi teknık : iyi defansif oyuncu ama soldan ataklara çıkışı iyi

Rıdvan şimşek: 1991 doğumlu boy: 1,73 kılo: 65 sağ – sol ayak mevki: sağ bek ,sağ açık teknık kapasitesi çok yuksek defansı iyi çalım yeteneği mukemmel duran topları kulannma iyi

Murat erdemir: boy: 1.65 kılo 59 sağ ayak, mevki : ön libero teknık çok iyi dayanaklılık çok ii , top çalma iyi 1989 doğumlu

Aykut dıkmen: 1990 doğumlu boy : 1. 89 kılo 80 mevki : stoper sol ayaklı hava hakımiyeti iyi defanstan ileri çıkışı ii defansı iyi

Armağan üsten: 1989 doğumlu sağ kanat boy: 1.76 kılo: 67 sağ ayaklı teknık yuksek defans zayıf iyi orta ve şut atıyor
    Last edited by midfielder1912 : 06.Haziran.2008 at 21:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

KSK, 2lig golcüsü Yunus ALTUN (1 artı 1 yıllık) ve Mardinspor lu Ahmet Burak Solakel (2 yıllık) ile sözleşme imzaladı...

Ayrıca bu sene kiralık forma giyen Konyaspor lu Ozan Özkan ın bonservisi alındı, Ozan ile anlaşılması an meselesi...

Ayrıca Sakarya'lı Onur, Mardin'li Koray ve Bursa'lı Eser ile görüşmeler devam ediyor... Onur ve Eser ile büyük ölçüde anlaşıldığı duyumları geliyor...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

KSK, E. Şekerspor'dan renkleri bağladığı Yunus ALTUN ' a yıllık 350 bin ytl (maç başıları dahil) ödeme yapacak...
    puerta kalbimizde...

Taha Yalçıner Kaf Kaf'ta
    Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak hedefleyen takımımız , Teknik Direktörümüz Reha Kapsal'ın hazırladığı transfer listesi doğrultusunda geçen sezon Muğlaspor'da kiralık olarak oynayan Fenerbahçe'li ortasaha oyuncusu Taha Yalçıner ile anlaştı.
    Geçtiğimiz sezon Muğlaspor ile TFF 3.Liginde toplam 23 maçta görev yapan Taha oynamış olduğu maçlarda 4 sarı 1 Kırmızı kart görerek sezonu gol atmadan tamamlamıştır.

Oyuncunun adı:Taha Yalçıner
    Doğum tarihi:12.01.1987
    Doğum Yeri: İstanbul
    Boyu:1.78
    Kilosu:65
    Mevkii:Orta Saha
    Forma Numarası:8

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri