Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: [1.Lig] Kartalspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Kotchoni'yi aldı dimi abi ? Christian Kotchoni.
    Doğrudur. Kızılcahamam' daki kampa katılış Christian. Bu arada Erman Güraçar ile son anda anlaşılamamış. Kartal yönetiminin kesin aldık diyip de alamadığı ikinci oyuncu oldu Erman.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Süleyman Küçük ve Emirhan Özdemir Kartalspor un son 2 transferi oldu...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

kartalspor küçükköyspordanda gencer cansevi aldı.gencer 89 doğumlu 18 ve 19 yaş altı milli takımlarınmda da oynamış bir oyuncu küçükköysporun son zamanlarda yetiştirdiği en iyi oyunculardan fiziği ile dikkat çekiyor tekniğide yabana atılacak cinsten değil bu sezon oynarsa diikkat çekebilir.

Karşıyaka'lı Mehmet Kahriman Kartalspor'da...
    Karşıyaka'nın kaptanını aldık.Bu sezon büyük bir destek ve güç sağlıyacaktır.Çok tecrübeli olmasıda işin iyi yanlarından biri.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ayrıca gelen oyuncularımızı eklersek şöyle;
    Burhan AKGÜL (Mardinspor)
    Erman GÜRAÇAR(Kocaeli)
    Yasin ÇELİK(Sakarya)
    Özkan YILMAZ(Gebze)
    Serkan GÜNDOĞAN( FC Schalke)
    İbrahim AYDEMİR( Bochum)
    Emre TÜRKSELİM(Unterhaching)
    Mehmet ÖNCAN(Ordu)
    Mehmet TÜRKMEHMET(Elazığ)
    Süleyman VARLIK(G.Antep Bld.)
    Kenan ÇAMOĞLU(Hacettepe)
    Gençer CANSEV(K.KÖY) 4 Kez U18 3 Kez U19 Milli
    Mehmet KAHRİMAN(Karşıyaka)
    Christian Kotchoni
    Last edited by SiR ToMaSRoSiCkY1 : 06.Ağustos.2008 at 18:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Karşıyaka'nın kaptanını aldık.Bu sezon büyük bir destek ve güç sağlıyacaktır.Çok tecrübeli olmasıda işin iyi yanlarından biri.
    Mehmet Kaşıtyaka' da kaptnalık yapmadı. Hatta çok da fazla oynamadı. Kocaelispor' da kaptanlık yapmıştı.

[/QUOTE]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Pardon yanlış yazmışım.
    Last edited by SiR ToMaSRoSiCkY1 : 06.Ağustos.2008 at 18:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Mehmet bizde genelde yedekti, 3 yada 4 maça ilk 11 de başladı, 5-6 maçta da son 10-15 dakikada forma şansı buldu, pek verimli olamadı açıkçası ama kaliteli, hırslı bir oyuncu şüphesiz... katkı verecektir, kartaldan fuat geldi bizden mehmet kartala gitti...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Pardon yanlış yazmışım.[/quote]

Olabilir. Kartalspor' un resmi sitesi de yanlış yazmış. Demek ki bilmiyorlar.
    Mehmet çok iyi penaltı atar. Çok hırslıdır. Eğer Süleyman ile ikisi oynarsa kart rekorları kırabilirler.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ayrıca gelen oyuncularımızı eklersek şöyle;
    Burhan AKGÜL (Mardinspor)
    Erman GÜRAÇAR(Kocaeli)
    Yasin ÇELİK(Sakarya)
    Özkan YILMAZ(Gebze)
    Serkan GÜNDOĞAN( FC Schalke)
    İbrahim AYDEMİR( Bochum)
    Emre TÜRKSELİM(Unterhaching)
    Mehmet ÖNCAN(Ordu)
    Mehmet TÜRKMEHMET(Elazığ)
    Süleyman VARLIK(G.Antep Bld.)
    Kenan ÇAMOĞLU(Hacettepe)
    Gençer CANSEV(K.KÖY) 4 Kez U18 3 Kez U19 Milli
    Mehmet KAHRİMAN(Karşıyaka)
    Christian Kotchoni

Burhan Akgül ve Erman Güraçar' la kartalspor anlaşamadı. Erman Güraçar Manisaspor ile anlaşmak üzere.
    Last edited by EL-Hadji : 08.Ağustos.2008 at 21:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] Kartalspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Kartalspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Yaser Yildiz'in 4 seneligine Galatasaray'a imza atigi soleniyor bakalim gerceklesicek mi bu transfer.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

su Volkan Glatt bi aralar Galatasarayda oynayan degilmi?

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Ta kendisi.Ama onu hazirlik kampinda denemistik,sonra begenmemistik ve yollamistik yanlis hatirlamiyorsam.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Evet o Volkan. Almanya kökenli AMC/FC oynuyor. Hırslı bir oyuncu ama müzmin yedek gibi bir şey. Geçen sene İBB' de bu sene de Kartal' da genellikle yedek soyunuyor.

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Yaser Yildiz'in 4 seneligine Galatasaray'a imza atigi soleniyor bakalim gerceklesicek mi bu transfer.
    Trabzon' la görüştüğünü duymuştum ama son durumu bilmiyorum. GS' de bir çok forvet var vallahi mesela Forvet sıkıntısı içerisinde ki Fenerbahçe' ye gelse anlayaacağım ama GS' yi pek anlayamıyorum. Eğer GS bu transferi yaptıysa tebrik ediyorum. Yaser' in potansiyeli çok yüksek.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Ta kendisi.Ama onu hazirlik kampinda denemistik,sonra begenmemistik ve yollamistik yanlis hatirlamiyorsam.
    Hayir tam aksine begenmistik ve 2 sene paf takimda oynamisti hatda bi sezon baya yuksek bi takamla gol krali olmustu diye hatirliyorum sonra Rizespor a kiralik yoolandi pek bi varlik gosteremiyice birakildi ve IBB'ye gitmisti simdi de Kartalspor'da.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Hayir tam aksine begenmistik ve 2 sene paf takimda oynamisti hatda bi sezon baya yuksek bi takamla gol krali olmustu diye hatirliyorum sonra Rizespor a kiralik yoolandi pek bi varlik gosteremiyice birakildi ve IBB'ye gitmisti simdi de Kartalspor'da.
    Evet Paf takımda bir sezonda 26 gol atmıştı V.Glatt...

Ozaman ben yanlis hatirliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Burak abi ne zamandır soracam,unutuyorum.Kartalspor'a sezon başı Beşiktaş PAF takımından transfer olan sağ bek Yüksel Kayaalp nasıl bir performans gösteriyor.Sanırsam ara ara 11 başlıyor.Paf takımdayken izlemiştim,kaptanlıkda yapıyordu.Sağlam bir bekti.Şu anki durumu nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yönetim'de eseriyle gurur duyuyordur.Yaser'i kadro dışı bıraktılar ve Yaser'leyken lider olan Kartalspor şuanda 15.sırada

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by anilton View Post
    Burak abi ne zamandır soracam,unutuyorum.Kartalspor'a sezon başı Beşiktaş PAF takımından transfer olan sağ bek Yüksel Kayaalp nasıl bir performans gösteriyor.Sanırsam ara ara 11 başlıyor.Paf takımdayken izlemiştim,kaptanlıkda yapıyordu.Sağlam bir bekti.Şu anki durumu nedir?
    Anıl, Yüksel Kartal' da da sağ bek oynadı. Levent Tağın ile değişmeli oynadılar. Levent' den daha iyi ama Lig A kalitesinde bir oyuncu değil. Henüz genç ama pek potansiyel göremedim umarım ben yanılırım.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Anıl, Yüksel Kartal' da da sağ bek oynadı. Levent Tağın ile değişmeli oynadılar. Levent' den daha iyi ama Lig A kalitesinde bir oyuncu değil. Henüz genç ama pek potansiyel göremedim umarım ben yanılırım.
    Sezon başı 2500 euroya Kartal'a sattık.Babası "bugün oğlumu 2500 euroya satanlar ileride benimle 2.5 milyon euro verip alacaklar" demişti...

Nesil
    2006
    Yer
    Varşova

Kartalspor şu an 31 maçta 9 galibiyet 11 malubiyet 11 beraberlik -7 averaj ve 38 puanla 14. sırada. son 5 maçta 4 mağlubiyet 1 beraberlik aldılar. diyarbakırspora kendi evlerinde 3-1 yenildiler. yani Yaser den sonra gidişat baya kötü.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Aslında sadece Yaser de değil, Ufuk Çam' ın gitmesi de çok etkili oldu. Bunun yanın da Gökhan Güney ki ligin en iyi orta saha oyuncularından sakatlanması takımı çok olumsuz etkiledi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Yaser Yıldız' ı bana çok kişi soruyor. Şu an en son Galatasaray' la görüştüğünü duydum bakalım neler olacak. Ben 2009 için çalışmaya başladım. Yaser' i böyle düşünüyorum sizleri bilgilendirmek istedim.
    CA: 120, PA: -8
    CA' yı yüksek bulanlar olacaktır ama ben kimseye kolay kolay yüksek ca vermem. Yaser' i bu sezon çok izledim. Zaten abartı bir teknik veya fiziksel özelliği yok bunu siz de göreceksiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu arada yeni mini editörle bunun arasında çok fark varmış bu yüzden üstteki ss' in bir hükmü kalmadı ama yine de bir fikir edinmek için bakabilrisiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Eveet yeni editörle yapıp ekleyeceğız bunun pek hükmü yok ama yinede fikir edinmek isteyenlerin merakını giderebilir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Yaser iyi topçu. Hatta artık düşünüyorum ki İskender'den dahi iyi..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Yaser iyi topçu. Hatta artık düşünüyorum ki İskender'den dahi iyi..
    Aynen öyle

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri