Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 57 sonuç

Konu: [1.Lig] Kartalspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

İskender' in off the ball ve work rate özellikleri biraz düşebilir. Concistency de 1 puan düşebilir. Konya' dan kiralık gelen Volkan Çekiç' de çok hızlı bir oyuncu.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

yıldız yasere sanırsam -8 pa verilmiş. bu arkadaşın ismini duymuştum ama hiç izleme sansım olmadı. acaba 1.lig araştırmacısın yıldız hakkındaki ileriye dönük görüşleri nelerdir? yani su andada bu -8 lik payı hakediyormu bunu merak ediyorum . sevgiler saygılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by goodnightkiss View Post
    yıldız yasere sanırsam -8 pa verilmiş. bu arkadaşın ismini duymuştum ama hiç izleme sansım olmadı. acaba 1.lig araştırmacısın yıldız hakkındaki ileriye dönük görüşleri nelerdir? yani su andada bu -8 lik payı hakediyormu bunu merak ediyorum . sevgiler saygılar...
    Tabi ki bilgilendireyim.-8' i ben verdim. Yaser Yıldız sezonun ilk devresinde çok çok başarılı bir performans sergiledi. Genç milli takımlarda da görev yapmış bir oyuncu. Kartalspor' un ilk devredeki başarılı performansının mimarlarından biriydi. Çalışkan ve yıpratıcı bir oyuncu. Beni forumda bilenler bilir kimseye kolay kolay -8 vermem. Yaser Yıldız' a -8 verirken çok rahattım. Henüz 1988 doğumlu bir oyuncu. Eğer doğru takıma transfer olursa seneye ki bu takım kesinlikle süper ligden olacaktır. Çok çok iyi yerlerde göreceğiz kendisini. Tarzı Tuncay Şanlı' ya çok benziyor ama ortaları Tuncay' dan daha isabetli. Komple bir forvet. 2. Devre maçlarının hiçbirinde yer almadı çünkü sözleşme yenilemediği için kadro dışı kaldı. Umarım gezmek yerine bireysel idmanlar yapıyordur bu yetenek harcanırsa türk futbolu adına üzülürüm.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Kartal maçlarına gidiyorum ara sıra sizin değerlendirdiginiz gibi değerlendiremem ama İskender kaliteli bir forvet son vuruşLarı çok iyi..

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Tabi ki bilgilendireyim.-8' i ben verdim. Yaser Yıldız sezonun ilk devresinde çok çok başarılı bir performans sergiledi. Genç milli takımlarda da görev yapmış bir oyuncu. Kartalspor' un ilk devredeki başarılı performansının mimarlarından biriydi. Çalışkan ve yıpratıcı bir oyuncu. Beni forumda bilenler bilir kimseye kolay kolay -8 vermem. Yaser Yıldız' a -8 verirken çok rahattım. Henüz 1988 doğumlu bir oyuncu. Eğer doğru takıma transfer olursa seneye ki bu takım kesinlikle süper ligden olacaktır. Çok çok iyi yerlerde göreceğiz kendisini. Tarzı Tuncay Şanlı' ya çok benziyor ama ortaları Tuncay' dan daha isabetli. Komple bir forvet. 2. Devre maçlarının hiçbirinde yer almadı çünkü sözleşme yenilemediği için kadro dışı kaldı. Umarım gezmek yerine bireysel idmanlar yapıyordur bu yetenek harcanırsa türk futbolu adına üzülürüm.
    teşekkürler el hadji ilgin için. umarım iyi yerlere gelir yıldız yaser. bu arada sözleşme yenilememe sebebi ile kadro dışı bırakılma mantelitesine lanet olsun diyorum. sonucta futbolcu bu ister yeniler ister yenilemez, kendi kararıdır. umarım körelip gitmez. saygılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yaser Yıldız ve İskender Alın ikilisi sezonun ilk 10 haftasında lider olan Kartalspor'un en büyük kozlarıydı.Her hafta golleri vardı bu 2 oyuncunun da.İçerde dışarda kazanıyorlardı.

Daha sonra bir sakatlık daha sonra Yaser'in Milli Takım'a girmesi ardından Süper Lig'den takımların Yaser'i ısrarla transfer etmek istemesi ( Kayserispor ) bunun üzerine de Yaser'in bu transfere sıcak bakıp , Kartalspor'un istememesi üzerine Yaser'e zorla yeni sözleşme imzalatılmak istendi diye biliyorum.Yaser'de sözleşme yenilemek istemeyince süresiz kadro dışı kaldı.

Yanılıyorsam düzelt Burak abi.

Ayrıca İskender Alın gerçekten iyi bir forvet.1.Lig için 100 CA Üzerinde verilecek forvetler arasında.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Hemen düzeltyeim Kayseri' nin izlediği Yaser değil İskender' di. Ama diğer dediklerin çok doğru. İskender' in ca' sı 110 zaten. Ne olursa olsun atıyor golünü. Hedefleri de büyük olan bir oyuncu. 2010 Dünya kupasında milli takımda olmak istiyorum diyor.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

kartalspor daki düşüşü baskıyı kaldıramamalarıyla birlikte bazı oyuncuların akıllarının karışmış olmasıylada açıklayabiliriz gibi geliyor...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Yok erol ben sana tam katılmayacağım. KAdro zaten dar Yaser kadro dışı , ufuk gitti, bilal gitti bir sürü sakatlıklar yaşadılar. Bu kadar sakatlığın üstüne adamların zaten kiralık dolu kadrosu var tepetaklak oldular.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Son haftalarda Zafer Çevik çok formda.Güçlü ve birebirde çok iyi...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

İskender durunca Zafer, Zafer durunca İskender atıyor. Zafer yetenekli bir oyuncu yanılmıyorsa gol sayısı da 7' yi buldu.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Yaser bence bu ligin en iyi oyuncularından.Bir de Emre İncemollaoğlu oynuyordu.İzleme olanağın oldu mu elhadji?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Emre 3-4 maç oynadı yanılmıyorsam. Kupadaki Ankaraspor maçında ağır sakatlandı. Henüz ilk profesyonel maçında Yaser' in yerine oyuna girmişti ve golünü atmıştı. Yanılmıyorsam Elazığspor maçıydı. Yetenekli bir oyuncu ama ağır bir sakatlık yaşadı. Yaser' e gelince zihinsel olarak yetiştirebilirse kendini çok iyi yerlere gelebilir. Yeni Tuncay Şanlı olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Emre'yi PAF maçlarında gördüm gollerin çoğunu kafayla attı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Acaba değişiklik var mı diye sordum Ağır bir oyuncu olarak kaldı aklımda.
    Last edited by bjk_melo_151 : 10.Nisan.2008 at 18:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Emre kalıplı bir oyuncu değil. A takımlar düzeyinde zannetmiyorum çok kafa golü atacağını. Kartalda attığı gol aşırtma idi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kartalsor 3 - Samasunspor 3 Müthiş bir maçtı. Samsunspor 3-0 öne geçti ardından kartal 2. yarıda coştu ve skoru 3-3 ' e getirdi. Duran topları çok iyi kullanan Erdem bu maça 2 asist 1 golle oynayarak maça damgasını vurdu. Duran topları gerçkten çok iyi kullanıyor. İskender ve Temel Volkan Glatt diğer golleri attı. Kartalspor' da Uğur Yanıkdemir bugün çok iyiydi. Uğur bir sene başıda iyi oynadı bir de şimdi iyi oynuyor. Aslında potansiyeli yüksek bir oyuncu ama kayıp bir sezon yaşadı. Görevli olduğum gazetedeki yazımda Okan Buruk' u andırdığını sölemiştim. Bugün maçın büyük bölümünü dm mevkinde oynayarak bu konuda da Okan' a benzediğini gösterdi. İskender çok koştu mücadele etti gerçekten çok soğukkanlı. Ozan ve Fuat yine vasatı geçemediler. Kartalspor' un bekleri ise gerçekten ancak lig b' de oynarlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Kartalspor Bank Asya 1.Ligin en iyi forvetlerine sahip fm de İskender Alın ve Yaser Yildiz 2 oyuncuda birbirlerini tamamlayıp sezonda gol krallığına oynuorlar.Bu 2 yıldız Kartalsporun en etkili yıldızları

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yaser yolcu zaten gidiyor.İskender'i de bilmiyorum ama bana göre o da ayrılabilir Kartalspor'dan.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Evet yaser bildiğim kadarıyla devre arası sözleşme imzalamayıp kadro dışı kalmıştı ayrıldı galiba klüpten İskender'i de elinde tutması zor gözüküyor Kartal'ın

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Yaser'in Galatasaray ile 4 senelik sozlesme imzaladigi soleniyor ama resmi agizdan bisey aciklanmadi sanirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

KArtalspor bu sene iddialı bir kadro kurup şampiyonluğa oynamak istiyormuş böyle bir duyum aldım.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

İLK İMZA MEHMET TÜRKMEHMET'DEN

Kartalspor yeni sezon için yeni futbolcularla anşalmaya başladı bunlardan ilki geçtiğimiz sezon Elazığspor formasını giyen Mehmet TÜRKMEHMET.

1980 Kerkük doğumlu olan Mehmet TÜRKMEHMET 1.80cm boyunda ve 70 kg ağırlığında Ortasahada görev yapan Mehmet TÜRKMEHMET daha önce Ankaragücü, Saran Keskinspor, Denizlispor,Bursaspor,Eskişehirspor ve Elazığspor formalarını giydi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    antep li süleyman , ordu dan mehmet öncan ve sakarya lı yasin in de anı kartal ile anılıyor bu ara...
    Last edited by midfielder1912 : 24.Mayıs.2008 at 13:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kartal ilk transferini yapmış demek ki. Mehmet Türkmehmet defans ve orta sahanın solunda forma giyiyor. Kartalspor sağlam bir kadro kurup seneye iddialı gelecek diye duymuştum. Türkmehmet tecrübeli ve iyi bir oyuncu. Sağ bek e de Yasin' i alırlarsa çok iyi iş yaparlar.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Kartal'da büyük revizyon
    Kartalsporumuzun teknik direktörü Mehmet Altıparmak, kadroda büyük bir revizyona gittiklerini belirterek, ''11 yeni oyuncuyla anlaşmaya vardık. Önümüzdeki yıl şampiyon olup Turkcell Süper Lig'e çıkmak istiyoruz'' dedi.

Altıparmak, yaptığı açıklamada, Almanya'dan gurbetçi oyuncular, İbrahim, Emre, Serkan, Elazığspor'dan Mehmet Türkmehmet, Orduspor'dan Mehmet Öncan, Kocaelispor'dan Erman Güraçar, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Süleyman, Gebzespor'dan Özkan, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Kenan, Mardinspor'dan Burhan ve Sakaryaspor'dan Yasin ile anlaşmaya vardıklarını ve önümüzdeki hafta bu oyuncularla sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
    Teknik direktörümüz Altıparmak, geçtiğimiz sezondan Gökhan, İskender,Zafer, Yüksel, Soner, Efe, Barbaros, Mehmet, Ali, Selçuk ve Mesut'un takımda kaldığını, diğer oyuncularla yollarını ayırdıklarını da kaydetti.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    Kartal'da büyük revizyon
    Kartalsporumuzun teknik direktörü Mehmet Altıparmak, kadroda büyük bir revizyona gittiklerini belirterek, ''11 yeni oyuncuyla anlaşmaya vardık. Önümüzdeki yıl şampiyon olup Turkcell Süper Lig'e çıkmak istiyoruz'' dedi.

Altıparmak, yaptığı açıklamada, Almanya'dan gurbetçi oyuncular, İbrahim, Emre, Serkan, Elazığspor'dan Mehmet Türkmehmet, Orduspor'dan Mehmet Öncan, Kocaelispor'dan Erman Güraçar, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Süleyman, Gebzespor'dan Özkan, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Kenan, Mardinspor'dan Burhan ve Sakaryaspor'dan Yasin ile anlaşmaya vardıklarını ve önümüzdeki hafta bu oyuncularla sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
    Teknik direktörümüz Altıparmak, geçtiğimiz sezondan Gökhan, İskender,Zafer, Yüksel, Soner, Efe, Barbaros, Mehmet, Ali, Selçuk ve Mesut'un takımda kaldığını, diğer oyuncularla yollarını ayırdıklarını da kaydetti.
    Eğer bu isimlerle gerçekten anlaşılmışsa Kartalspor seneye çok iş yapar. Gurbetçi oyuncuları tabi ki tanımıyorum ama diğer alınan tüm oyuncuları tanıyorum. İlk olarak Sakaryaspor' un sağ beki Yasin Çelik süper lig kalitesinde bir oyuncu. Mehmet için daha önce görüşlerimi yazmıştım. Erman Güraçar çabuk stoper, Süleyman da havadan etkili olacak stoper rolünü üstlenecekler. Erman tecrübeli ve iyi bir stoper. Süleyman da hava hakimiyeti olarak Görkem Görk' den sonra ligin en iyisi. Gebze' den alınan Özkan' ı bu sezon 4 defa canlı izledim. Fena bir oyuncu değil gereksiz yere çok topla oynuyordu Gebze' de ama Kartal da topla bu kadar oynacağaını sanmıyorum. Güçlü bir stoper o da. Mardin' den alınan Burhan da Lig A iiçin oldukça yeterli bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

yalnız ajansspor un haberine göre başkan istifa etmiş, yönetim boşluğu olan bir kulübe kaç oyuncu imza atar o da bir muamma...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Süleyman Varlık resmen Kartlaspor' da. Başarılı stoper 1+1 yıllık imza atmıştır. Ayrıca Yasin Çelik, Burhan Akgül de kartal' da.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Süleyman Varlık resmen Kartlaspor' da. Başarılı stoper 1+1 yıllık imza atmıştır. Ayrıca Yasin Çelik, Burhan Akgül de kartal' da.
    Burhan transferi son anda yatmıştır. Burhan Kartalla anlaşamadı. Kartalspor en önemli eksiği olan pivot santrafor mevkine Denizli' den Beninli Christian' ı kiraladı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kotchoni'yi aldı dimi abi ? Christian Kotchoni.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

1 yıllığına kiralandı, zenci Ersen Martin...
    puerta kalbimizde...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri