Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: [1.Lig] Kocaelispor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

tanerin hızlanması belki 1 puan artabilir ama 14 biraz fazla olur, ama taner in ipace i ise ancak 9-10 civarı bişiy olabilir (kaç olduğ bakmadım), taner burak ın dediği gibi çok hızlı bır adam deil ama aniden hızlanabilen patlama kuvveti olan müthiş bir oyuncu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tanerin hızlanması belki 1 puan artabilir ama 14 biraz fazla olur, ama taner in ipace i ise ancak 9-10 civarı bişiy olabilir (kaç olduğ bakmadım), taner burak ın dediği gibi çok hızlı bır adam deil ama aniden hızlanabilen patlama kuvveti olan müthiş bir kaptan.
    Last edited by midfielder1912 : 27.Şubat.2008 at 22:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Hızı 9 olursa az olur zaten uzun bacakları olduğu için hızlı koşabiliyor. 11-12 Arası uygundur ama hızlanması iyi topla da çabuk dönüyor aslında. Pace 12 yapmıştım o 11' e inip agility ve acc artabilir. Aslında Taner' in teknik yetenekleri gayet iyi orrtaları falan da yerinde ama malum kriterler var tam istediğimizi yapamıyoruz. Bu arada Mıuhammet Özdin' in kafa özelliği ve hızı biraz düşmeli
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Serdar: AML ST yapılmıştır. ML de rahat rahat oynayabiliyor.

serdar bazı maçlarda ( en son antalya maçıda) sağ kanattada oynadı fenada değildi .

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet olabilir. Mesela bugün Kartal Antalya maçındaydım. Zitouni sağ açık başladı maçın uzun bir bölümünü sol açıkda oynadı. Artık sağ açık sol açık kalmadı kanat oyuncusu her yerde oynuyor.

5. Default

serdar dünkü ksk maçındada 2. yarı sağ kanattaydı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Karşıyaka maçında ben de stattaki yerimi aldım. Ahmet Dursun maça ağırlığını koydu diyebiliriz. Maçın tamaında değil ama kısa bir bölümünde çok etkili oynadı. Taner Gülleri' nin decisions ve Bravery özelliklerinin düşük olmasının gerekliliğini bir kez daha gördük. Bu arada Taner' in boyu 1.85 olmasıına rağmen neden sıçaraması 12 derseniz Kocaelispor maçlarını izlemenizi tavsiye ederim. Gerçekten kafa toplarında o boya rağmen çok etkisiz. Atipik bir santrafor kendisi Bu arada Taner Abiyi çok beğenirim bu olumsuz yazılarımı kimseyi yanıltmasın. Beğenmemiz olumsuz yönlerini söylemeyeceğimiz anlamına gelmez.

Taner Gulleri bu sezon kafayla hic gol atmadıki 19 golun hepsi ayakla Ksk macında penaltıyı kacırdı , sonrasında rovesatası direkten döndu , biraz morali bozuldu desek dogru olur heralde.
    Umut Kekilli , Adem Calık ve Taylan Isıldar 4.cu sezonumda hala kadrodalar

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Dün Gaziantep maçında Hakan Çimen DL oynadı. Sol ayağını kullandı sürekli. Serhat Sağat verstiliy 20 olduğunu gösterdi. Dün dr' de oynadı.

hakan çimen sadece antepte değil bu sezon biçok maçta sol bektede oynadı
    serhatında tüm özellikler 5-6 puan düşse uygun olur : (

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Okey bunları işleyeceğim dataya. Serhat bir türlü bekleneni vermiyor. Ne zaman izlesem vasat. Bu arada G.antep bld maçında Can ERdem AMR oynadı ve çok kötüydü. Bu oyuncunun büyük yıldız olacağına inanmıyrum.

11. Default

bolu deplasmanındada 2. yarıda sağ kanatta oynadı ve çok etkiliydi can ama kanat oyuncusu olamaz asla çok ağır,büyük bi yıldız olamasada ilerde bu lig için önemli bi oyuncu olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kocaelispor' da İstanbuldan gleen Özgür Çetiner oynadığı maçlarda çok etkili oldu ama sakatlığı nedeniyle uzun zamandır kadroda yok. Gerçekten kornerleri, ortaları, hızı ve dribilngi gayet iyi bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Kocaelispor da Trabzonun oyuncusu bu sezon Giresunda kiralık oynayan sözleşmesi biten Emrah Kol'a 4 yıllık imza attırıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Emrah Cole kiralık değil Giresunspor'un oyuncusu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

emrahın sözleşmesi bitiyodu 31 mayısta 4 yıllık anlaşmışız süper oldu bu transfer

ayrıca levanteden mustafa riga gündemimizde alabilirsek mükemmel olur adam ispanyada 3 sezonda 30 gol atmış ofansif orta saha

hakan çimen,cem sinan,serhat sagat,yasin sülün,bilal turgut,ahmet dursun,can erdem,fatih şen

takımdan ayrılması muhtemel oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Paolo Di Canio View Post
    emrahın sözleşmesi bitiyodu 31 mayısta 4 yıllık anlaşmışız süper oldu bu transfer

ayrıca levanteden mustafa riga gündemimizde alabilirsek mükemmel olur adam ispanyada 3 sezonda 30 gol atmış ofansif orta saha

hakan çimen,cem sinan,serhat sagat,yasin sülün,bilal turgut,ahmet dursun,can erdem,fatih şen

takımdan ayrılması muhtemel oyuncular
    Mümkünse hepsi gitsin. Yasin ve Can erdem zaten ayrılacaklar kiralık oldukları için.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ortada dolaşan haberlerden anladığım kadarıyla Engin Hoca Ahmet Dursun un kalmasını istiyor, diğer sayılan isimlerin gitme ihtimali çok yüksek...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Of Ahmet kalırsa papazı bulduk. Bu arada Emrah Kol' la görüştüm henüz transfer netlik kazanmamış haberiniz olsun.

sasa ilic inde adı ciddi şekilde geçiyo
    riga yı alamazsak ilici alıcaz sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Of Ahmet kalırsa papazı bulduk. Bu arada Emrah Kol' la görüştüm henüz transfer netlik kazanmamış haberiniz olsun.

ne dio reis emrah?
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    ne dio reis emrah?
    Henüz kesin bişi yok görüşüyoruz dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Teknik Asbaşkan Muammer Çelik, teknik direktör Engin İpekoğlu ile yaptıkları görüşmeler sonunda Bayram, Fatih, Hakan Çimen, Haydar Koç, Yasin ve Serhat'a teşekkür edilip kendilerine kulüp bulmaları istendiğini, diğer oyuncular ile de pazarlık masasına oturacaklarını söyledi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bayram haricinde diğer gidenler doğru. Yasin zaten kiralıktı yazmalarına gerek yok. Bayram sakatlıktan çıktı zaten Süper ligden gelmişti neden böyle yaptılar anlamadım.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Kral yuvada kaldı

Çok sayıda takımın peşinden koştuğu Bank Asya Ligi'ni gol kralı Taner Gülleri, Başkan Serhan Gürkan'la yaptığı görüşmeden sonra tercihini yine Kocaelispor'dan yana kullandı ve sözleşme imzaladı

Kocaelispor'un gol yollarındaki en etkili ismi Taner Gülleri, yuvada kaldı. Bu karar camiada sevinçle karşılanırken, yeşil-siyah formayı sırtından çıkarmayan Taner'in, Seka Park'ta gerçekleşen imza töreninde hayli mutlu olduğu gözlendi. En büyük transferi gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Gürkan, Taner'in Süper Lig'de de gollerini sıralayacağını söyledi. 1 yıl daha Kocaelispor için ter dökecek Taner'in anlaştığı rakam açıklanmazken, golcü futbolcuya 1 trilyon civarında para ödeneceği tahmin ediliyor. İmza törenine katılan Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da, Taner'in yuvada kalmakla en doğrusunu yaptığını söyledi
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

1 Trilyon zannetmiyorum. Taner Abi' yi çok severim ama bu yaşta bir isime 1 trilyon vermek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Burak gözün aydın, Bülent Bölükbaşı Kocaelispor'a gidiyor... benden söylemesi...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

abi 1 trilyon dogruymus... dediin gibi deli para...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    gecen sene de 600-700 arasında biri paraya oynuyordu diye biliyorum...
    Last edited by midfielder1912 : 26.Mayıs.2008 at 20:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    abi 1 trilyon dogruymus... dediin gibi deli para...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    gecen sene de 600-700 arasında biri paraya oynuyordu diye biliyorum...
    Erol camiaya yakın arkadaşlarım var 1 trilyon olmayacağını söylüyorlar onlarda. Süper Lig için vazgeçilmez bir oyuncu değil Taner. Hasgic bile geçen sene 1 trilyona oynadı İBB' de. Serdar gçen sene 350-400' e oynadı. Taner de taş çatlasın 500 olsuın. Serdar ile arasında o kadar fark olamaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by krapinovic View Post
    Burak gözün aydın, Bülent Bölükbaşı Kocaelispor'a gidiyor... benden söylemesi...
    Ntvspor' da Anteple sözleşme yeniledi diye görmüştüm ama Bülent Abi Kocaeli' ye gelirse ilk röportaj yapacağım adam olur off düşünemiyom

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Kocaeli İç Transferde SIkıntı Yaşamıyor !

Kocaelispor, iç transferde 4 futbolcuyla yeniden anlaştı. Teknik asbaşkan Muammer Çelik, yaptığı açıklamada, iç transferi bitirme aşamasına geldiklerini, dış transfere de önümüzdeki günlerde hız kazandıracaklarını söyledi.
    Teknik direktör Engin İpekoğlu ile birlikte Norveç’te yabancı futbolcu arayışlarını sürdürdüklerini ifade eden Çelik, çalışmalarını yarın Avusturya’nın başkenti Viyana’da, sonraki günlerde de Slovakya’da sürdüreceklerini kaydetti.
    İç transferi ise bitirme aşamasına geldiklerini dile getiren Çelik, Bayram Toysal, Umut Kekilli, Muhammet Özdin ve Cem Sinan Vergül ile tekrar anlaştıklarını bildirdi.
    Çelik, Semavi Özgür, Özgür Çetiner ve Ahmet Dursun ile de kısa sürede anlaşmayı planladıklarını sözlerine ekledi.
    cnnturk
    puerta kalbimizde...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri