1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: [1.Lig] Malatyaspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Malatyaspor' un 2 haftadır üst üste maçları tv de canlı yayınlanıyor ve ben de seyretme imkanı yakalıyorum. Mehmet Albayrak, Serdar Samatyalı ve Atilla Birlik takımlarında sıyrılıyorlar. Özellikle Serdar Samatyalı' ya bir parantez açmak istiyorum. Serdar kariyerinin belki de son günlerini yaşıyor ama böyle oynadığı sürece ona futbolu bıraktırmayacaklar. Mohamed Ali Kurtuluş' un Süper lige transfer olmasıyla 1. Lig' in Alex' i ünvanını Serdar' a devrettiğini söyleyebilirim. Serdar gerçekten yıllardır bu ligi domine ediyor ama bu sezon bir çok yıldız oyuncusunu kaybeden Malatya' nın 1 nuımarası haline geldiğinden daha da parladı. Zaten Ca' sını 110 olarak yapıp ligin en iyilerinden biri olmasını sağlamıştım ama özellikler biraz daha değişecek. Çok iyi işler yapıyor gerçekten bu sezonda şu an Kocaeli maçını izliyorum tv' den Malatyanın attığı golde çok güzel bir orta yaptı. Geçen hafta da Erciyes' e klasik bir Serdar friği atıp golü kaydetmişti.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Önceki mesajı yazarken maç devam ediyordu. Geride kalan dakikalarda Serdar 3 gol daha attırdı. Gerçekten büyüledi beni geçen hafta da Erciyes' e karşı böyleydi. Çok fazla söylenecek bir şey yok Serdar için.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Serdar' ın profilini inceledim zaten uzundur izlediğim için kafamdaki profili yapmışım creativity özelliği ise biraz daha artabilir düşük kalmış. 14 Yeterli olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Serdar Samatyalı'da belirsizlik yüzünden ayrıldı ve Ç.Rizesporla anlaştı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Emrah Tuncel'in idolü Fevzi Tuncay favori kişilerine eklenmeli. Ayrıca boyu ve ağırlığı düzeltilmeli: Boyu: 186 cm Ağırlığı: 79 kg. (Kaynak:FourFourTwo Kasım 2007)

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

malatyaspor yönetimi ayrılmak için bahane arıyor her ay olağa üstü kongre yapılıyor bi dolu borç var bunlar hep yansıtılmalı
    Tüm Haklarım Saklıdır ® 2008
    |l|lllll|lll||ll||lll
    ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Güven Gürsoy U-15 Genç Yıldız 92 doğumlu, mevkisi konusunda bilgisi olan var mı?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

tff dün sitesinde son bilgi güncellemesini yaptı ve transfer dönemi bitti - samsunsporlu celilde yeniden malatya'ya gitti - geçen gittiğinde 3-4 maç oynamış sonra parasını alamadığı için kulübe haciz getirtmişti ve kulübün eşyaları alınmıştı - ve yeniden o takıma döndü - malatyalılar celil geldi diye çok seviniyor - garip bi durum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [1.Lig] Malatyaspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

Malatyaspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Atilla Birlik takımdan ayrıldı.

Yeni kaptan Serdar Samatyalı oldu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Mesaj Yetkileri