Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 65 sonuç

Konu: Tek Kale Maç

Teşekkürler düzelttiğin için.Merak ediyorum acaba büyük takımlarda bu taktik işe yararmı? İndiriyorum hemen tekrar sağol.Yozgatspor la başarılar dilerim.

Mağlup olduğum birkaç maç.Tabi Trabzon' a da futbol öğrettik.

Quote Originally Posted by mert_fox View Post
    Teşekkürler düzelttiğin için.Merak ediyorum acaba büyük takımlarda bu taktik işe yararmı? İndiriyorum hemen tekrar sağol.Yozgatspor la başarılar dilerim.

Ben büyük takımlarda birkaç değişiklikle daha çok işe yarayacağını daha mükemmel olacağını tahmin ediyorum.Zaten Galatasaray'dan teklif bekliyorum.Asıl orda uygulayacağım.

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    Ben büyük takımlarda birkaç değişiklikle daha çok işe yarayacağını daha mükemmel olacağını tahmin ediyorum.Zaten Galatasaray'dan teklif bekliyorum.Asıl orda uygulayacağım.
    Galatasaray da denemen benim için çok güzel olur.Çünkü bende Galatasaray da denemeyi düşünüyorum.Yardımlaşabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

link için teşekkürler kardeşim..

taktik çok aldığım takıma uyarsa kullanır sonuçlarını paylaşırım

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Tek kale maç bir yana FB ile uyduruk bir takıma 2-1 yenildim.

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Tek kale maç bir yana FB ile uyduruk bir takıma 2-1 yenildim.

Ss lere bakmadın sanırım.Böyle bir yorum yapmanda umarım bir art niyet yoktur.Yazık.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Niye art niyet olsun, sanki maçı uyduruyorum.
    Bir maç daha denedim yine uyduruk bir takımla 1-1 berabere kaldım.
    Biraz fazla ofansif bir taktik bence. Ama defans oyuncularıyla hücuma çıkmak çok mantıklı değil bence.

Son halini yayınladım biraz önce istersen onu da dene.Ama soruma cevap verir misin ss lere baktın mı?Baktıysan böyle yorum yapmazdın çünkü yeteneği 200 üzerinden 100 bile olmayan bir takımla feyenorda, parmaya 4 tane gol nasıl atılır anlardın.Saygı duymak lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

SS'lere baktım, o maçlar için tebrikler. Ayrıca her taktik her takıma uymayabilir, bu çok normal.

bu nasıl taktik anlatmak arkadaş..bi diziliş falan koyar insan..kadronu koysaydın.sadece link bu maçlarımda bu demekle bence iyi etmemişsin..biraz böyle denesen bence daha fazla kişi bu taktikle ilgilenebilir..en başta ben..

Öncelikle, bu taktiği hazırlayan ve bizlerle paylaşan yorumsuz1i nickli arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Şu an ispanya liginde Recreativo Huelva takımını çalıştırmaktayım. Bildiğiniz üzere takımın durumu ortada, hepiniz biliyorsunuz; kısıtlı bütçe, yetersiz alt yapı ve teknik heyet, yaşlı oyuncular vs vs... Bu taktikle çıktığım 6 maçıda kazandım. Bence şimdiye dek yapılmış en iyi taktikler sıralamasında ilk 3 te kendine yer bulur diyebilirim. Teşekkürler arkadaşım, eline sağlık mükemmel bir taktik yapmışsın..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bir maç daha denedim, Kamerun ile Sırbistan'a 4-2 yenildim.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Taktiğe resmen bayıldım her maçı farklı kazanıyorum.çok saol yorumsuz1i

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    bu nasıl taktik anlatmak arkadaş..bi diziliş falan koyar insan..kadronu koysaydın.sadece link bu maçlarımda bu demekle bence iyi etmemişsin..biraz böyle denesen bence daha fazla kişi bu taktikle ilgilenebilir..en başta ben..
    Öncelikle yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.Bloodstar bey kardeşim kadro da diziliş te yukardaki eklentilerde var.Url olarak koyduğumda resimler kullandığım kafedeki bilgisayarlarda görünmüyor.Normalde görünüyormu bilmiyorum.O yüzden eklenti olarak koydum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar taktiğin zayıf noktalarında düzenlemeler yaptım.Çok daha mükemmel bir hale geldi.İlk yazımda böyle giderse oynamayı bırakırım diye yazmıştım çünkü aldığım olağan dışı başarılar sıkmıştı.Zaten benim Football Manager oyunlarındaki gördüğüm en önemli zaaf, hata, yanlış ne denirse işte çok kolay olması ve oyundaki mantıksal hataların çok olması dolayısıyla gerçekçi olmaması.Demek istediğim bir insan ne kadar mükemmel olursa olsun ne kadar iyi imkanlara sahip olursa olsun 4 sezon sonunda 3. Ligdeki Yozgatspor'u alıp UEFA' da oynatamaz.5. sezonumda ilk yarı biterken şampiyon olacağım belliydi.Bir de Türk kulüplerinin inanılmaz derecedeki finansları da oyun zevkimi tamamen söndürdü.Hazır 8.0.2 de çıkmışken bir de onu deneyeyim dedim ve Galatasaray'la yeni bir oyuna başladım.Gerçi onda da finans sorunu varmış ama ne yapalım artık turksportalın yamasıyla idare edeceğiz artık.Taktiği Galatasaray'da da geliştirip sonuçları paylaşırım.Taktğin düzenlenmiş hali yukarda.
    Last edited by yorumsuz1i : 19.Şubat.2008 at 15:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

yorumumu kaale aldığın için teşekkürler..demekki daha dikkatli bakmam gerekiyomuş kusura bakma..sanırım denenmesi gereken bi taktik..bende deneyeceğim..tekrar teşekkürler..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide bişey sorucam orta sahnın ortasında oynattığın iki oyuncunda defansif görev almışlar..orda iki dmc mi oynatıyosun yoksa biri mc veya amc mi oynatıyosun..
    Last edited by bloodstar : 20.Şubat.2008 at 13:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

bi şey dikkatimi çekti sol ve sağ kanat oyuncusu çok fazla gol atıyor buda iyi bişey

bi kaç maçtır deniyorum ama takım pozisyon bulmakta zorlandı. beşiktaşla oynuyorum ama tabiikli her takıma uyacak diye bişeyde yok..

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    yorumumu kaale aldığın için teşekkürler..demekki daha dikkatli bakmam gerekiyomuş kusura bakma..sanırım denenmesi gereken bi taktik..bende deneyeceğim..tekrar teşekkürler..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide bişey sorucam orta sahnın ortasında oynattığın iki oyuncunda defansif görev almışlar..orda iki dmc mi oynatıyosun yoksa biri mc veya amc mi oynatıyosun..
    Amc pek oynatmıyordum.Aslında kanatlarda amc oynatıyordum genelde.İçe katettikleri için çok iyi işler de yapıyorlardı.Ama son yaptığım düzenlemede artık o kadar defansif değiller ortadaki oyuncular.

Bir de şu noktaya değinmek istiyorum.Oyunun gerçekçilikten uzaklaştığını düşünerek kariyerimi noktalayıp 8.0.2 ile yeni bir oyun açmıştım Galatasaray'la şimdi onu da bırakıp tekrar Yozgatspor'a döndüm.İyi ki 8.0.2 ile yeni bir kariyer açmışım.Yama ile oyun bence çok mükemmel hale gelmiş. Takımların finansları tamamen gerçeğe uygun.Öyle ki şimdi bir oyuncuya yıllık genelde 3000 dolar en fazla 18000 dolar önerebiliyorum.Önceki oyunda 110000 e kadar çıkabiliyordu.Hazırlık maçlarından 150000 dolar gelir elde edebiliyordum.Şimdi en fazla 7000 olmuş.Bunun dışında oyuncu yetenekleri oyunda daha net algılanabiliyor..Ben herkesin yeni bir kariyer açmasını tavsiye ederim.Benim Kollektif taktik bu yamada işe yarıyor mu diye merak edenleri aydınlatayım.Şu an ilk sezonum ve yükselme grubundayım.Yama tamamen istediğim gibi olmasa da daha gerçekçi olmuş.Artık olağandışı kolay başarılar almak kolay değil ama hiçbir zaman imkansız da değil.
    Last edited by yorumsuz1i : 20.Şubat.2008 at 21:16

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ben Trabzonspora bi taktik uygiliyamadim, bakalim bu uyacakmi.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yalnız sen bu taktiği 8.0.2'de mi geliştirdin, bir de 8.0.2 için deneyeyim...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

8.0.2 için uyumlumu önemli olan bu...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

8.0.1'de çok gol kaçıyordu.Hemde bariz goller.Yeni çıkan yamada bu sorun büyük ölçüde halledildi sanırım.Eğer taktiğin yeni yamada uyumlu olursa iyi bir taktik olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

gerçekten muhteşem taktik ..Allah razı olsun kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Eğer 8.0.2 kullanıyorsonuz denemeyin sakın 19 maçta 13 yenilgi 4 beraberlik 2 galibiyet alıp takımdan kovuldum.8.0.2 göre uyarla bence taktiğini.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Taktik ilk 2 maçta süperdi...Sonra 10 maçta kazanamadım..

dediğin gibi fm de olmayacak şeyler oluyor 2. ligden alıp şampiyonluğa oynatmak bu kadar kısa zamanda...
    bence taktik böyle hazırlanmalı yani bjk gs fb ile taktik hazırlayıp piyasaya sürmek mantıklı gelmiyor bana.zaten bu takımlar şampiyonluğa oynuyor her koşulda.ligin en kaliteli oyuncuları bu ekiplerde.bir takımı 0'dan alıp buralara getiren taktik başarılı bi taktiktir.
    konuyu başından beri takip ediyorum.genel görüntüsü fazla değişmese de oyuncuların koşu yaptığı alanları sürekli değiştirdin.
    abartı ofansif görünüyo yine son hali
    2. hali daha efendiydi bence
    kanat oyuncularının çok gol attığı bi gerçek ama 7-0 yenildiğin maçları da görüyoruz.istediğin oyuncuları takımına katınca bu kadar ofansif taktiği uygulayabilecek bi kadro kurmuş olabilirsin.
    orta sıra takımlarıyla oynarken büyük takımlara bu taktikle kafa tutmak çok zor.

8.0.1 ile devam eden varsa hatırlatayım dedim.Bu taktik ile 8.0.1 de takımınız ya da rakibiniz kim olursa olsun tek kale maç yapar rakibi ezer ve yenilgi yüzü görmezsiniz.

Nazilli Belediyespor ile süper lige çıktıktan sonra denedim taktiğini malesef 18. olarak 1.Lige düştüm.Bunun nedeni kadromun taktiğe uygun olmamasıydı ancak gol bulamadığım karşılaşma çok azdı.. 5-4, 3-2, 4-4, 3-3 gibi çok skor aldım bu taktikle.Attığım golden fazla gol yemeseydim gerçekten daha süper olurdu ancak 1.Ligde gayet idare ediyor bu taktik..Kaza bela olmazsa bu sene bu taktikle yeniden süper lige çıkıcam..Orta durumda bi takım için çok ideal bi taktik bence..

Nesil
    2008
    Yer
    eskişehir

tskkürler deniyim

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri