Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 65 arası toplam 65 sonuç

Konu: Tek Kale Maç

Güzel bir taktiğe benziyor ama bende pek işe yaramadı

Quote Originally Posted by sysRq View Post
    Nazilli Belediyespor ile süper lige çıktıktan sonra denedim taktiğini malesef 18. olarak 1.Lige düştüm.Bunun nedeni kadromun taktiğe uygun olmamasıydı ancak gol bulamadığım karşılaşma çok azdı.. 5-4, 3-2, 4-4, 3-3 gibi çok skor aldım bu taktikle.Attığım golden fazla gol yemeseydim gerçekten daha süper olurdu ancak 1.Ligde gayet idare ediyor bu taktik..Kaza bela olmazsa bu sene bu taktikle yeniden süper lige çıkıcam..Orta durumda bi takım için çok ideal bi taktik bence..
    8.0.1 mi kullanıyorsun 8.0.2 mi?

Fm 2008 8.0.1 için üstüne taktik yoktur oynayanlar için hatırlatayım.8.0.2 de pek işe yaramaz.

Quote Originally Posted by 116man View Post
    Öncelikle, bu taktiği hazırlayan ve bizlerle paylaşan yorumsuz1i nickli arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Şu an ispanya liginde Recreativo Huelva takımını çalıştırmaktayım. Bildiğiniz üzere takımın durumu ortada, hepiniz biliyorsunuz; kısıtlı bütçe, yetersiz alt yapı ve teknik heyet, yaşlı oyuncular vs vs... Bu taktikle çıktığım 6 maçıda kazandım. Bence şimdiye dek yapılmış en iyi taktikler sıralamasında ilk 3 te kendine yer bulur diyebilirim. Teşekkürler arkadaşım, eline sağlık mükemmel bir taktik yapmışsın..
    Quote Originally Posted by MaTRaKaN View Post
    Taktiğe resmen bayıldım her maçı farklı kazanıyorum.çok saol yorumsuz1i
    Quote Originally Posted by yigit173 View Post
    gerçekten muhteşem taktik ..Allah razı olsun kardeş

Bir kaç yorum

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

ben cift kale mac yapmai yeglerim tsk. hmsrm gusel taktik

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri