Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 104 sonuç

Konu: K.Erciyesspor ile Büyük Yürüyüş Başlıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

Bir galatasaraylı olarak sana başarılar diliyorum kıymetimi bil takipçin olacağım ve bu arada hem sağda hem forvette oynayan birini bulurrsan sana çok yararlı olacaktır

(Bu arada forum saati bende normal saatten farklı bunu nasıl düzeltcez)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mdem gol sıkıntısı var Ocak ayını beklemeden Mauro Zarate yi ve ya Aaritaloyu almanı öneririm yoksa başka külüpler kapar...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 5.HAFTA

-------------------------------------------------------------------------
    2007-2008 SEZONU ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLAR 1.HAFTA

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ERSELKULALI View Post
    Bir galatasaraylı olarak sana başarılar diliyorum kıymetimi bil takipçin olacağım ve bu arada hem sağda hem forvette oynayan birini bulurrsan sana çok yararlı olacaktır

(Bu arada forum saati bende normal saatten farklı bunu nasıl düzeltcez)
    Walla şimdilik Deivid ile idare etcez.Sorununa gelince Kontrol panelinde bir yerlerde saat farkı var.kaç saat fark gorunuyorsa orayı kurcala sanırım düzelir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Mdem gol sıkıntısı var Ocak ayını beklemeden Mauro Zarate yi ve ya Aaritaloyu almanı öneririm yoksa başka külüpler kapar...
    Walla transfer sezonu sona erdi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 6.HAFTA

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 7.HAFTA

Maçın Adamı : Semih Şentürk
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLAR 2.HAFTA

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 8.HAFTA

Maçın Adamı : Ali Bilgin
    Maç Sonu Basın Toplantısı
    Muhabir : Ligdeki durumunuzdan memnun musunuz?
    U.Şenel : Şu an nağmağlubuz ama liderliği alana kadar memnun olmam!!
    Last edited by The.Crow : 16.Şubat.2008 at 23:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Tebrikler..Güzel gidiyorsun..Böyle Devam...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 9.HAFTA

Maçın Adamı : Semih Şentürk
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Tebrikler..Güzel gidiyorsun..Böyle Devam...
    Saol ama Avrupa pek iyi değil bakalım ne olacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLAR 3.HAFTA

Maçın Adamı : Serdar Kulbilge( GK ) Hiç şaşırmadım )
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 10.HAFTA

Maçın Adamı : Alex
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SÜPER LİG 10.HAFTANIN ARDINDAN GENEL DEĞERLENDİRME ve PUAN TABLOSU

En Çok Gol Atan : Bursaspor(27 Gol)
    En Az Gol Atan : Kasımpaşa (5 Gol)
    En Çok Gol Yiyen : Kasımpaşa (23 Gol)
    En Az Gol Yiyen : Fenerbahçe (4 Gol)
    En Çok Galibiyet : Bursaspor ( 9 )
    En Az Galibiyet : Fenerbahçe ( 0 )

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE KUPASI 1.GURUP MAÇI

Maçın Adamı : Colin Kazım-Richards
    U.Şenel : Tamamen yedek ağırlıklı çıktığımız bir maçı rahat kazandık.Devamı gelecek.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada Türkiye kupası gurubumu eklemeyi unutmuşum.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 11.HAFTA

Maçın Adamı : Claudio Maldonado
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLAR 4.HAFTA

Maçın Adamı : Alberto Gilardino
    U.Şenel : Ezilmedik ama biz gol yollarında beceriksizdik.Artık işimiz çok zor ama elimizden geleni yapacağız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 12.HAFTA

Maçın Adamı : Mateja Kezman
    Last edited by The.Crow : 17.Şubat.2008 at 01:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O zaman o oyuncularla şimdiden anlaş Ocak ayı için
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ŞL'de kalan iki maçını kazanmaya bakmalısın. Yoksa hüsranla bitecek gibi. Ligde Bursaspor'un yaptığı çıkış beni sevindirdi açıkçası. Ama ligde istikrarlı bir yol çiziyorsun, bu güzel.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 13.HAFTA

Maçın Adamı : Stephan Appiah
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    O zaman o oyuncularla şimdiden anlaş Ocak ayı için
    Bakalım transfer harekatına yakın zamanda başlayacağım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by peluk View Post
    ŞL'de kalan iki maçını kazanmaya bakmalısın. Yoksa hüsranla bitecek gibi. Ligde Bursaspor'un yaptığı çıkış beni sevindirdi açıkçası. Ama ligde istikrarlı bir yol çiziyorsun, bu güzel.
    Valla ben de bu sonuçlardan sonra Porto'yu yener en azından UEFA'ya kalırım diyordum ancak puan tablosuna bir baktım Porto uçmuş İşim zor yani.Sanırım artık Avrupa defterim kapanır.Bak ŞL 4.maçlar sonundaki puan tablosu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLAR 5.HAFTA

Maçın Adamı : Ernesto Farias (Porto-ST)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 14.HAFTA

Maçın Adamı : Metin Akan (Manisa-AMRC,FC)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 15.HAFTA

Maçın Adamı : Michael Petkoviç (Sivasspor-GK)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLAR 6.HAFTA

Maçın Adamı : Kevin Kuranyi ( Schalke-ST )

Avrupa defteri bu sene için kapanmıştır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada diğer temsilcimiz Beşiktaş da 6 maçta Fenerbahçe gibi 2 puan alarak Avrupa defterini kapadı.Temsilcilerimizin Şampiyonlar Ligindeki puan tabloları şöyle oluştu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 16.HAFTA

Maçın Adamı : Ali Bilgin (Fenerbahçe-AMRLC)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 17.HAFTA

Maçın Adamı : Alex (Fenerbahçe-AMC)
    Last edited by The.Crow : 17.Şubat.2008 at 17:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Fenerbahceyle fm oynamak sinir hastası eder adamı vallaben öyle olmsutum fm 08de 2 kere kovuldum.8.0.2de hiç denemedim ve de denemeyi düşünmüyorum.CL dısında performansın iyi gözüküyor umarım ligi alırsın cunku kupasız bi sezon sonunda görev sona eriyor kulüpte

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başlacayacağında lütfen dediğim oyunculara dikkatlice bak birde defansa Udinese'li Felipe'yi al. Defansta hiçbir sorun yaşamazsın...
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Ligin ilk yarısı bitti puan tablosunu falan birazdan koycam.Ancak ara transferde Deivid i gödermek istiyorum.Ve eğer onu gönderirsem sağ kanat için Mehmet Topuz'u almak istiyorum.Bu oyuncu için nabız yokladım.Kayserispor'un cevabı 17M dolar. Sebebi de Newcastle da peşindeymiş. Sizce bu kadar eder mi? Alsam mı yoksa paraya mı yazık? Yabancı alamam Türk lazım çünkü takımda çok fazla yabancı var.Bu arada transfer bütçem 21M dolar.
    Bir Dost

Hellbells

17 MN $ a Mehmet Topuz'dan daha iyi oyuncular bulabilirsin ama Türk oyuncu zor.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    17 MN $ a Mehmet Topuz'dan daha iyi oyuncular bulabilirsin ama Türk oyuncu zor.
    Haklısın Avrupa'da bulabilirim de bana Türk oyuncu lazım.Ne yapcam bilmiyorum acaba Mehmet Nas'a mı saldırsam gerçi o pek iyi değil.Aaaa dur satılık listesine koymadım ama Apppiah'ı klüplere önerdim.Ucuz gidecek ama Betis'e yollarsam bi yabancı alırım walla.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 TÜRKİYE SÜPER LİGİ İLK YARI SONU PUAN TABLOSU

En Çok Gol Atan : Bursaspor ( 40 Gol )
    En Az Gol Atan : Kasımpaşa ( 9 Gol )
    En Az Gol Yiyen : Fenerbahçe ( 7 Gol )
    En Çok Gol Yiyen : Kasımpaşa ( 40 Gol )
    En Fazla Galibiyet : Bursaspor ( 14 )
    En Az Galibiyet : G.Antepspor-Kasımpaşa ( 1 )
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 TÜRKİYE SÜPER LİGİ İLK YARI SONU OYUNCULARA GENEL BAKIŞ
    Last edited by The.Crow : 18.Şubat.2008 at 00:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Liderle arandaki 10 puanlık fark çok.2.yarı toparlanıp üst sıralara tırmanmalısın.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

TÜRKİYE SÜPER LİGİ DEVRE ARASI ÖZEL RÖPORTAJI (UMUT ŞENEL)
    MUHABİR : İyi akşamlar sevgili izleyiciler.Bu akşam Devre Arası Özel programında konuğumuz 100. Yılını kutlayan Fenerbahçe’nin teknik direktörü Umut Şenel. İyi akşamlar sayın Şenel.Dilerseniz hemen sorularıma geçeyim epeyce fazla çünkü.
    U.ŞENEL : İyi akşamlar.Tabi geçelim taraftarlarımız merak içindelerdir eminim.Bu röportaj onlar için zaten ( Gayet populist bir yaklaşım)
    MUHABİR : 100.Yıl kutlanıyor dedik.Sanırım futbol yönünden sönük geçiyor.En azından basındaki hatrı sayılır yazarların yorumlarından ve taraftarların tepkisinden öyle anlaşılıyor.
    U.ŞENEL : O hatrı sayılır dediğiniz kişilerin %90 I futboldan anlamayan insanlar onları fazla kale almıyorum.Futbol yönünden sadece Avrupa’da bir başarısızlık var. Lige bakarsak 5.Sırada görünüyoruz. Ama bunun sebebi şanssızlık.Sadece 1 mağlubiyetimiz var ve çok fazla beraberliğimiz var.Bu berabere biten maçların hepsinde de ezen takım bizdik ama skora yansıtamadık.
    MUHABİR : Peki bu kadar iyimsersiniz.Şampiyonluk gelecek mi? Liderle puan farkı 13 ve önünüzde 4 takım var.
    U.ŞENEL : Neden gelmesin? İlk yarı onlar 13 puan fark yapabiliyorlarsa ikinci yarıda Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün 15 puan hatta 20 puan fark atma şansı vardır her zaman. Ayrıca şu anki lider Bursaspor son yıllardaki en parlak liderler arasında. 17 maçta 14 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet en son hangi yıl yaşandı.Çok görülmüş bir durum değil ve bu tempoda gidemeyeceklerinden eminim. Taraftarlarımız rahat olsunlar.
    MUHABİR : Bence çok fazla iyimsersiniz. Peki transfer ne olacak?
    U.ŞENEL : Biliyorsunuz şu an kadromuzda 8 yabancı mevcut bu ne demek?Yabancı oyuncu düşünmüyoruz.Şayet sürpriz bir teklif alırsak herhangi bir oyunucumuza.O oyuncumuzun bizim için önemine göre davranırız.Ancak şu an için Türk oyunculara yöneliyoruz.Bu kesin transfer yapılacak anlamına gelmesin ama yaparsak ta en fazla 2 transfer yapacağız.
    MUHABİR : Ya Türkiye Kupası?
    U.ŞENEL : Uzun zamandır alınamamış bu kupayı bu sezon kesin alacağız.
    MUHABİR : Peki Fenerbahçe’deki geleceğinizi nasıl görüyorsunuz?
    U.ŞENEL : Eğer şampiyonluk şansım matematiksel olarak devam ettiği sürece yönetim kulüple olan ilişkimi kesmesse sezonu hiç kupa almadan tamamlayacağım kesinleşirse zaten ben istafe ederim.
    MUHABİR : Programın sonuna geldik.Son olarak söylemek istedikleriniz nelerdir?
    U.ŞENEL : Taraftarlarımız benden hoşlanmıyorlar.Ancak onlara şunu söyleyebilirim.Rahat olun bana biraz sure verin ve özellikle iç sahadaki maçlarımızda protestodan kaçınıp sahadaki 11 kişiye destek olun.Sene sonu inşallah çok eğlenceli olacak.Hepinizi seviyorum ve bu büyük camiada olmaktan gurur duyuyorum.. ( Çok populist bir davranış daha )
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Liderle arandaki 10 puanlık fark çok.2.yarı toparlanıp üst sıralara tırmanmalısın.
    Dostum haklısın hücum organizasyonlarımı geliştirmem gerekiyor.Nitekim sadece tek mağlubiyetim var ancak çok beraberliğim var.O berabere biten maçların istatistiklerine bakarsan çoğunda ezen takımım ama gol yok.Hücum organizasyonu geliştirmem gerekir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞOK ŞOK ŞOK!!!YAPRAK DÖKÜMÜ!!!
    Umut transfer sezonu başlar başlamaz neşteri vurdu ve Ön Libero oyuncusu Stephen Appiah'ı bedelinin daha altında bir fiyata Real Betis'e sattı.Taraftarlar ve basın şaşkın!!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 2.MAÇ

Maçın Adamı : Wederson (Fenerbahçe-D/WB/AML)
    U.Şenel : Yedek ağırlıklı oynamamıza rağmen üstündük ve kazandık.Kupaya adayız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 18.HAFTA

Maçın Adamı :Diego Lugano (Fenerbahçe-SW/DC)
    U.ŞENELKısır bir maç oldu.Her şeye rağmen 3 puan önemliydi ve aldık.Mutluyuz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 3.MAÇ

Maçın Adamı :Diego Lugano(Fenerbahçe-SW/DC)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 19.HAFTA

Maçın Adamı :Uğur Boral(Fenerbahçe-WB/AML)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 4.MAÇ

Maçın Adamı :Gustave Bebbe(A.Gücü-FC)

TÜRKİYE KUPASI GURUP SIRALAMASI

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    RİKİ FENERBAHÇE'DE!!!!!!!
    Fenerbahçe Deportivo'nun 27 yaşındaki oyuncusu Riki'yi astronomik bir ücretle kadrosuna kattı.27 yaşındaki futbolcu sol kanat ve forvette oynayabiliyor.

İŞTE RİKİ

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 20.HAFTA

Maçın Adamı :Alex(Fenerbahçe-AMC)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL İLK MAÇ

Maçın Adamı :Deivid(Fenerbahçe-AMR/FC)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 21.HAFTA

Maçın Adamı : Diego Lugano (Fenerbahçe-SW/DC)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 22.HAFTA

Maçın Adamı : Diego Lugano(Fenerbahçe-SW/DC)
    U.Şenel : Ligin en az gol yiyen iki takımı karşılaştı.Bu maç ileriki haftalar için çok önemliydi ve 3 puanı almayı başardık.Artık Şampiyonlu kelimesine daha yakın olma zamanı.Oyuncularımı kutluyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    22.HAFTA SONUNDA PUAN DURUMU

7 haftadır kazanıyoruz 11 haftadır maç kaybetmiyoruz ve 8 haftadır gol yemiyoruz ancak hala az gol atıyoruz Devamı yarın arkadaşlar.Yorumlarınızı esirgemeyin.
    Last edited by The.Crow : 18.Şubat.2008 at 02:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Şampiyon olman zor. Bursa ile aranda hala 7 puan fark var. Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bence istikrarını korursa şampiyon olabilir. Bursaspor'u sahanda yenersen şansın çok artar.

Riki transferi parasına göre kötü bir transfer olmuş. 22 milyon dolara aldığın adam maksimum 24 yaşında olmalı ki sende kalırsa 6-7 yıl sana hizmet edebilsin, giderse de sana para kazandırabilsin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ara transferde sizin takıma isteyeceğim oyuncu, JO idi onu alsaydınız gerçekten cok super bir transfer olurdu..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Riki bence yanlis trasnfer. M.Topuz daha iyi olurdu.

Sampiyon olabilirsin, basarilar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

riki çok iyi transfer değil çünkü kariyerimde kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok ayrıca aceleye gelmiş sanırım çnkü daha ucuza alabilirdin olsun yinede 2. yarıda başarılar umarım bursasporu geçersin

Başarılar dilerim...

Bursaspor'un performansı şaşırtıcı ve hiç gerçekçi değil. 8.0.2'den kaynaklanıyor herhalde. Bunun dışında bence kariyerinde problem yok. Şampiyonlar liginde çok zor bir gruba düşmüşsün, senin yapabileceğin bir şey yokmuş...

Riki transferi hatalı demiş arkadaşlar. Bence ikinci sene çok faydalanacağın bir oyuncu olacak. Biraz sabret.

Performansını sürdürürsen şampiyonluk gelebilir diye düşünüyorum. Nacizane tavsiyem, zayıf takımlara karşı çift forvet oynaman. Kalabalık defansta tek forvet kayboluyor.

Kolay gelsin...

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Riki olmamıs bende beğenmedim.Mehmet Topuzu al derdim hem yabancı kontenjanını doldurmaz hem de daha da ucuz olurdu.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Şampiyon olman zor. Bursa ile aranda hala 7 puan fark var. Başarılar...
    walla Bursaspor bu kadar parlak bir performans gösterince yetişemedik gitti. Ben kaazanıyorum adamlar da kazanıyor.Gerçi son 2 haftada kaybettiler puan da ancak bu kadar düştü fark.Belki kaybetmeye devam ederler.Biz kazanalım da.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by peluk View Post
    Bence istikrarını korursa şampiyon olabilir. Bursaspor'u sahanda yenersen şansın çok artar.

Riki transferi parasına göre kötü bir transfer olmuş. 22 milyon dolara aldığın adam maksimum 24 yaşında olmalı ki sende kalırsa 6-7 yıl sana hizmet edebilsin, giderse de sana para kazandırabilsin.
    Walla ne yapalı kısmet işte.Sol kanadım iyi değildi.Bana lazım olan hel sol kanat oynayan hem de forvet oyanayabilen bir oyuncuydu.Çünkü kanatlarım da sık sık pozisyona giriyorlar.O yüzden aldık bakalım ne olcak
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by World.Hollow View Post
    Ara transferde sizin takıma isteyeceğim oyuncu, JO idi onu alsaydınız gerçekten cok super bir transfer olurdu..
    Eğer sol kanada Türk bir oyuncu alsaydım alabilirdim Jo yu ancak yabancı aldık imkansız.Çok yabancı var.Bakalım nasıl kurtulacağız.Seneye Carlos'u da göndereceğim zaten tabii takımın başında kalırsam
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by YusufT View Post

Dostum Topuz için fiyat istedim 17 M dolar dediler.Newcastle da peşindeymiş. O yüzden vazgeçtim.Çünkü o kadar para versem bu Kayseri iyi takım kurar rakip olur bana
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by YusufT View Post

Dostum Topuz için fiyat istedim 17 M dolar dediler.Newcastle da peşindeymiş. O yüzden vazgeçtim.Çünkü o kadar para versem bu Kayseri iyi takım kurar rakip olur bana
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    riki çok iyi transfer değil çünkü kariyerimde kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok ayrıca aceleye gelmiş sanırım çnkü daha ucuza alabilirdin olsun yinede 2. yarıda başarılar umarım bursasporu geçersin
    doğru diyorsun uygun bir oyuncu bulamadığımdan aceleye geldi son zamanlara kaldık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by daedalus View Post
    Başarılar dilerim...

Bursaspor'un performansı şaşırtıcı ve hiç gerçekçi değil. 8.0.2'den kaynaklanıyor herhalde. Bunun dışında bence kariyerinde problem yok. Şampiyonlar liginde çok zor bir gruba düşmüşsün, senin yapabileceğin bir şey yokmuş...

Riki transferi hatalı demiş arkadaşlar. Bence ikinci sene çok faydalanacağın bir oyuncu olacak. Biraz sabret.

Performansını sürdürürsen şampiyonluk gelebilir diye düşünüyorum. Nacizane tavsiyem, zayıf takımlara karşı çift forvet oynaman. Kalabalık defansta tek forvet kayboluyor.

Kolay gelsin...
    Saol dostum moralim düzeldi.Bir tek sen olumlu baktın transfere.Umarım haklı çıkarsın. 2 forvet meselesine gelirsek bu kadar gerilerde kamasaydım zayıf takımlara 2 forvet çıkardım ama su an korkuyorum bu düzenle zaten gol yemiyorum atacağım bir gole bakıyorum tabi zayıf takımlara gelince sıkışırsam alanı genişletiyorum biraz daha atak oynuyorum ve tempoyu artırıyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL RÖVANŞ KARŞILAŞMASI

U.Şenel : Maçta konsantrasyon sorunu yaşadık.Bu sorunda ligdeki kritik haftaların yaklaşmasının payı büyüktü.Maçın başında yenik duruma düşmemize rağmen ilk yarının sonlarında kazandığımız penaltı bu maça tekrar dönüşümüz oldu.İkinci yarı 1-1 in avantaj olduğunu bilerek rölantide oynadık ve son dakikada Alex’in muhteşem golüyle turu galibiyetle kutlamış olduk.Oyuncularımı kutluyorum.
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 23.HAFTA

Maçın Adamı : Serdar Özkan(Beşiktaş-AMRL)
    U.Şenel : 2-0 önde olduğumuz maçta 90+2. Dakikada 2 puan bırakmak hayal kırıklığı yarattı.Üzgünüz.Hele 90+2 de yediğimiz goluün kornerden gelen bir kafa golü olması bizi çok üzdü.Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.Kalan maçlarımızın hepsini kazanmak istiyoruz.
    TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 24.HAFTA

Maçın Adamı : Alex ( Fenerbahçe-AMC)
    U.Şenel : Son haftalarda çok gol yemeye başladık.Son 2 haftada yenilen 3 gol benim için fazla.Defans hattımızda bir sorunların olduğunu hissediyorum.Her şeye rağmen galibiyet güzel.Mutluyuz.

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 25.HAFTA

Maçın Adamı : Ali Bilgin(Fenerbahçe-AMRLC)
    U.Şenel : Yine aynı senaryo.Beşiktaş maçındaki gibi deplasmanda 2-0 öne geçmemize rağmen galibiyetimizi koruyamadık ve 2 puan kaybettik.Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarında kaybettiğimiz toplam 4 puana yazık oldu. Üzgünüz.Hatalarımızdan ders alıp kalan maçlarımıza bu derslerden aldığımız sonuçları yansıtacağız.

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 26.HAFTA

Maçın Adamı : Riki (Fenerbahçe-AMLC/FC)
    U.Şenel : 3 puan aldığımız için mutluyuz.Ancak 3 puandan öte istatistiklere bakarsanız maç boyunca rakibimize 0 şut çektirmemiz ileriki haftalar için umutlarımız tazeledi.Oyuncularımı kutluyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 27.HAFTA

Maçın Adamı : Alex(Fenerbahçe-AMC)
    U.Şenel : Son haftalar yaklaşıyor.Fazla yoruma gerek yok tek gol ama 3 puan umutlarımız sürüyor.

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL İLK MAÇI

Maçın Adamı : Mateja Kezman(Fenerbahçe-ST)
    U.Şenel : Bu akşam maça çıkarken amacımız gol yememek falan değildi.Neden derseniz gol de yesek mühim değil yendiğimiz taktirde rövanş için avantajımız olacaktı ve Fenerbahçe Türkiye’nin her stadında her takımı yenebilecek güçtedir.Şu an çok avantajlıyız ancak rövanşın ilk 20 dakikası dikkatli olmalıyız.Rakibiz üstüme gelecektir bundan yararlanıp öne bile geçebiliriz.Oyuncularımı kutluyorum.

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 28.HAFTA

Maçın Adamı : Sinan Kaloğlu(Bursaspor-ST)
    U.Şenel : Bu kadar baskılı bir futbol oynadık tam 13 korner kullandık ama skor 1-1 yazık oldu.Üzgünüz.

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 29.HAFTA

Maçın Adamı : Roman Kratochvil(Denizlispor-DC)
    Ligde 17 maç sonra yenilerek şampiyonluk yarışının uzağında kalan Fenerbahçe’nin teknik direktörü U.Şenel basın toplantısı yapmadan stadı terketti.U.Şenel’in sinirli olduğu görüldü.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 30.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL RÖVANŞ MAÇI

Maçın Adamı : Shabani Nonda(Galatasaray-ST)
    FENERBAHÇE TÜRKİYE KUPASINDA FİNALE ÇIKTI

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 31.HAFTA

Maçın Adamı : Metin Akan (Manisa-AMRC/FC)

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 32.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI FİNALİ

Maçın Adamı : Mateja Kezman ( Fenerbahçe-ST)
    TÜRKİYE KUPASI FENERBAHÇE’NİN!!!

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 33.HAFTA

Maçın Adamı : Diego Lugano ( Fenerbahçe-SW/DC)

2007-2008 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 34.HAFTA

2007-2008 TÜRKİYE SÜPER LİGİ SONU PUAN TABLOSU

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet arkadaşlar sezon bitti henüz kovmadılar sanırım Türkiye Kupası beni tuttu takımda gerçi belli olmaz biraz ilerleyince kovabilirler.Lig istatistiklerini vereceğim akşama doğru.Ancak eger takımda kalırsam yeni sezon için öneriler lazım.Taktik yonunden ısrarcıyım.Tek forvetle devam edeceğim.Ancak yeni sezon için oyuncu tavsiyeleri lazım.Örneğin sağ açıkta bitiriciliği yüksek bir oyuncu yine iyi bir forvet(tek forvet oynayabilecek) iyi bir ön libero iyi pas yapan ve bitiriciliği iyi olan.Roberto carlos,Deivid ve Kezman'ı yollamayı düşünüyorum böylelikle 3 yabancı hakkım olacak tavsiyelerinizi verirken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederim.Bi de bu satacağım oyuncuları nasıl elimden çıkaracağım bir bilsem..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    LİGİN EN'LERİ
    En Çok Galibiyet : Bursaspor ( 26 )
    En Az Galibiyet : Kasımpaşa ( 3 )
    En Çok Berabere Kalan Takım : G.Birliği ( 13 )
    En Az Berabere Kalan Takım : Ç.Rizespor ( 4 )
    En Az Mağlup Olan Takım : Fenerbahçe ( 2 )
    En Çok Mağlup Olan Takım : Kasıpaşa ( 23 )
    En Çok Gol Atan Takım : Bursaspor ( 78 )
    En Az Gol Atan Takım : Kasımpaşa ( 22 )
    En Çok Gol Yiyen Takım : Kasımpaşa ( 68 )
    En Az Gol Yiyen Takım : F.Bahçe-G.Saray ( 17 )
    Gol Kralı : Gökhan Ünal ( 21 Gol )

İŞTE 2007-2008 ALTIN 11

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FLASH HABER FLASH HABER FLASH HABER

Bugün Fenerbahçe Klüp binasında yapılan törenle Umut Şenel 2 yıl daha Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı.Başkan Aziz Yıldırım "Hocamıza güveniyoruz gelecek sene daha da büyük bir kulüp olacağız" dedi.
    Last edited by The.Crow : 19.Şubat.2008 at 20:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

devamını bekliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by mc_eagle View Post
    devamını bekliyoruz
    Tabii ki devam edicem dostum eğer F.Bahçe sözleşme imzalamsaydı da 2.lig b den bir takım bulup devam edecektim.Şimdi yaz tatilindeyiz Avrupa Şampiyonası oynanıyor.Şu Kezman bi kaç gol atsa da satabilsek adamı iyi olcak
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Beyler bi akıl verin Kezman,Carlos ve Deivid elimde kalıyor satamıyorum.En sonunda bedava yollayacağım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    HAFTANIN KONUĞU

Muhabir :Evet sevgili seyirciler bu haftaki konuğumuz Fenerbahçe'nin genç teknik direktörü sayın Umut Şenel.Sayın Şenel hoşgeldiniz.
    U.Şenel :Hoşbulduk ciğerimin köşesi.
    Muhabir :Sayın Şenel Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzaladınız.Bu sezonki planlarınızdan,hazırlık kampınızdan ve yapmayı düşündüğünüz transferlerden bahseder misiniz.
    U.Şenel :Bahsedebilir miyim.Evet evet edebilirim. Bu sezon her sezon olduğu gibi şampiyonluk hedefliyoruz.Ve bu sene daha iddialı olacağız.Hazırlık kampımız için Belçika'da sessiz,sakin bir yer bulduk orada olacak.Hazırlık kampı boyunca 4 tane hazırlık maçı oynayacağız.Tabii kampa gitmeden önce yanlış hatırlamıyorsam 3 Temmuzda sahamızda Bafra Bld.spor ile yapacağımız hazırlık maçıyla sezona başlayacağız.Bu rakip benim memleketimin takımı olduğundan seçilmiştir. Memleket hasretini gidereceğim. Eğer resmi maç takvimimizde bir aksilik çıkmazsa Belçika kampı sonunda son hazırlık maçımızda Barcelona ile oynayıp yeni sezona başlayacağız.
    Yeni sezonda yine geçen seneki taktiğimizi kullanmayı düşünüyorum. Biliyorsunuz ki takımdan göndermek istediğimiz yabancılar var.Carlos,Deivid ve Kezman'ı bu sezon takımda düşünemiyorum.Oyuncularım şu an kulüp arıyorlar. Onlar dışında göndermeyi düşündüğüm acil oyuncular yok ancak iyi bir teklif gelirse diğer oyuncular için de düşünebiliriz.Yeni sezonda bir sağ kanat,bir forvet ve bir ön libero almayı düşünüyoruz yani önceliği bu mevkilere vereceğiz. Anlaştığımız bir kaç isim var ama onları kulüp stratejisi açısından açıklayamam.Gelecek günlerde Fenerbahçe camiası flaş bir transfere hazır olsunlar.Ordan bu müjdeyi verebilirim.
    Muhabir : Peki sayın Şenel son olarak futbol camiasına ve taraftarlarınıza mesajınız nedir?
    U.Şenel :Önce Bursaspor kulübünü geçen sezon gösterdiği üstün performanstan dolayı kutlarım.84 puan toplayarak çok büyük bir iş başardılar.Onlara Şampiyonlar Ligi yolculuğunda başarılar dilerim. Taraftarımıza şunu söylemek istiyorum.Kariyerimin ilk adımında Fenerbhaçedeyim ve ilk senemizde yıllarca özlem duyulan Türkiye Kupası'nı kazandık.Ligde aldığımız beraberlikler yüzünden şampiyon olamadık.Bu sezon hedefimiz hem Türkiye Kupasını hem de lig şampiyonluğunu almak.Avrupada da saygı duyulan bir takım haline gelmek.Bütün taraftarlarımızı sezon boyunca sonsuz desteğe çağırıyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    BOMBA PATLADI!! ZARATE FENER'DE!!

Fenerbahçe Arjantin'in geleçeğinde aktif bir rol oynayacağı düşünülen genç yıldız Mauro Zarate'yi 6.25M dolara transfer etti.Yabancı kontenjanı dolu olan Fenerbahçe bu transferin hemen gerçekleşmesi için Roberto Carlos'u sezon sonuna kadar Hollanda'nın AZ Alkmaar takımına kiraladı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    EDU GİTTİ!!!!

Fenerbahçe hesapta olmayan bir oyuncusunu sattı.Defansın emniyet sübabı Edu 8 M. dolar karşılığında Ajax'a satıldı.Şimdi konuşulan acaba yeni bir defans oyuncusu alınacak mı??Yoksa defansta Lugano'nun yanına Yasin Çakmak,Can Arat'tan birisi mi monte edilecek?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2008-2009 SEZONU ÖNCESİ HAIRLIK MAÇLARI

Hazırlık maçlarının genelinden memnunum özellikle yeni transferim Zarate'nin gösterdiği performans umut verici.Önemli transferleri anında bildireceğim.Onun dışında transfer sezonu kapanınca genel transfer pencersini de ekleyeceğim.Hazırlık maçları bitti.Artık Süper Kupa finalini bekliyoruz.Geçen sene 2 kez karşılaşıp 1 mağlubiyet 1 beraberlik aldığımız Şampiyon Bursaspor'dan rövanşı alıp sezona kupayla başlamak istiyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    MEHMET TOPUZ DA FENERLİ OLDU!!

Bu sezon işini şansa bırakmayan istemeyen Fenerbahçe yıldız oyuncularla söz kesmeye devam ediyor.Kayserispor'un sağ açık futbolcusu Mehmet Topuz'u 15 M. dolara bünyesine katan Fenerbahçe şu ana kadar yaptığı transferlerle taraftarını umutlandırdı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SÜPER KUPA FENERBAHÇE'NİN
    Süper Kupa finalinde Fenerbahçe geçen sezon 84 puan toplayarak şampiyon olan Bursaspor'u yenerek sezona kupayla başladı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 1.HAFTA

Maçın Adamı : Mateja Kezman ( Fenerbahçe-ST )

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 2.HAFTA

Maçın Adamı : Alex ( Fenerbahçe-AMC )
    İlk hafta 2-0 öndeyken yaşanan şoku bu deplasmanda atlattık.İlk golümüz penaltıdan geldi ve yeni transferimiz Zarate penaltıyı yaptıran isimdi.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 3.HAFTA

Maçın Adamı : Mehmet Topuz ( Fenerbahçe-AMRC )
    Her zamanki gibi üstün oynadığımız bir maçtı.Bir ara maç 1-1 oldu ve korktuk ama rahat bir galibiyete uzandık.Yediğimiz golün kornerden gelen bir orta sonucunda olması da ayrıca moralimizi bozdu diyebilirim.Ankaragücü ligde 2 de 2 yapan tek takımda.Artık ligde 3 hafta sonunda 3 te 3 yapan bir takım yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA KUPASI İLK TURUNDA KOLAY RAKİP
    Fenerbahçe UEFA kupası 1.turunda İsrail temsilcisi H.Tel-Aviv ile eşleşti.Otoriteler Fenerbahçe’nin turu rahat geçeceğinden emin.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 4.HAFTA

Maçın Adamı : Mateja Kezman ( Fenerbahçe-ST )

Alex’in penaltı kaçırması benim için sürpriz oldu ancak 3 puandan dolayı mutluyuz.Bu sezona daha az kayıpla başladık.UEFA kupası kurası da çok güzel oldu.Bütün takımın keyfi yerinde.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 5.HAFTA

Güzel futbol 3 puanla devam.Performansımız giderek artıyor.Bu istikrar devam etmeli.2-0 dan sonra taktiğimde oynamalar yaptım.Dizilişle değil ama tempoyu artırdım mantaliteyi atak yaptım ve defans çizgisini biraz geri geçip derin yaptım.Fena olmadı.

TRANSFER SEZONU KAPANDI.İŞTE FENERBAHÇE’YE GELEN VE FENERBAHÇE’DEN GİDEN OYUNCULAR

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 6.HAFTA

Maçın Adamı : Bobo ( Beşiktaş-ST )

Beklemediğimiz şok bir yenilgi aldık. Aslında iyi oynadık pozisyonlarımız da vardı.Basit defans hataları bize pahalıya patladı.Sanırım Edu’nun eksikliğini bu sezon çekeceğiz.Türkiye ligini öyle ya da böyle bi şekilde devam ettirebiliriz ancak UEFA için kaliteli bir defans şart. Trasnfer sezonu şu an için kapandığından UEFA da şubat ayına kalmamız gerekiyor eğer Şubat ayına kalırsak Avrupa’da maç oynayabilecek kaliteli bir defans elemanı Ocak’ta almayı düşünüyorum.Tavsiyelerinizi şimdiden bekliyorum.

UEFA KUPASI 1.TUR 1.MAÇ

Maçın Adamı : Yasin Çakmak ( Fenerbahçe-DC )

Ligdeki şok mağlubiyetten sonra çıktığımız maçta çok üstün oynadık. Rakibe hiç şut çektirmedik 14 korner kullandık ama yine sorunumuz goldü.Sanırım artık kolay maçlar için çift forvete geçeceğim ancak tek ön libero oynamak ta istemiyorum.Alex’I de kesemem ne olacak bilmiyorum.Bu maçta üstün oynayıp gol atamayınca ikinci yarıda yine tempoyu hızlı yaptım.Mataliteyi atak yaptık ve ne olur ne olmaz diye defans çizgisini derin yaptım.80.dakikadan sonra goller geldi.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 7.HAFTA

Maçın Adamı : Mehmet Topuz ( Fenerbahçe-AMRC )

Yediğimiz golle 1-0 yenik duruma düştük.Ligde üst üste 2.yenilgimizi alacağımızı düşünmeye başlamıştım ama yıldızlarım sahneye çıktı ve maçı ilk yarıda 2-1 e getirdik. İkinci yarıya başlarken son haftalarda kolay gol yediğimiz için Yasin’I çıkarıp Can Arat’I oyuna aldım.Sanırım Can Arat ilk 11’i zorlayacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada Bursaspor'dan intikamımı da güzel aldım bu sene.Hem süper kupada yendim şimdi de deplasmanda kazandım.Beyler eğer UEFA'dan elenmezsem bana Ocak ayında alınmak üzere kaliteli bir defans lazım.Ama alacağım oyuncu bu sene Avrupa kupalarında oynamamış olsun ki oynatabileyim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Wallahi iki gündür çok yoğun ilgi var zaten kariyerime
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI B GURUBU

Kolay bir guruba düştük.Bu sezon da hedefimiz kupayı almak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 8.HAFTA

Geçen sene belalımız olan ve oynadığımız iki maçta da yenemediğimiz Manisa’yı yenip şeytanın bacağını kırdık.Bu sezon ters gelen ekipleri sırasıyla dize getiriyoruz.

UEFA KUPASI 1.TUR 2.MAÇ

Maçın Adamı : Mehmet Topuz ( Fenerbahçe-AMRC)

Beklenildiği gibi iki maçta da gol yemeden 2.turdayız.Artık rakibimizi bekliyoruz.Fazla söylenecek bir şey yok.Zaten kolay maçlardı.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 9.HAFTA

UEFA kupası rövanşı ile bu maçta kalede Volkan Demirel’e görev verdim.UEFA maçında fazla pozisyon olmamıştı zaten.Ancak bu maçta onun hataları ile 2-0 geriye düştük.Yenildik diye düşünürken yıldımız Alex durumu 2-1 yaptı ve 90+2 de genç yıldızımız Zarate beraberliği getirdi. Bu arada Zarate az gol atıyor ama zaten henüz ilk 11 çıkarmıyorum sahaya.İkinci devreler sokuyorum o da görevini yapıyor. Transferi eleştirilen Riki’ye gelince skor üretemiyor ancak kanadı çok iyi kullanıyor ve istikrarlı mücadele ediyor.Ratingleri 7 den aşağıya düşmüyor gösterişsiz futbol oynayan ama görevini kusursuz yapan bir oyuncu.Memnunum.

UEFA KUPASI GURUPLARI BELLİ OLDU

Gurubumuz fena değil CSKA Moskova ve Lazio zorlayabilir.Lazio ve Guimares ile kendi sahamızda CSKA ve Salzburg ile de deplasmanda oynayacağız.Hedefimiz UEFA kupasında Şubat ayına kalmak.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 10.HAFTA

Maçın Adamı : Diego Lugano ( Fenerbahçe-SW/DC )

G.Antepspor ile zirveyi paylaşıyorduk.Puanlarımız aynı idi ve averajla onlar 1. idi.Güzel oynadık ve kazandık.Zirveyi ele geçirdik.Mutluyuz tabii ki.Bu sene her şey çok güzel ve iyi başladı.Nazar değmez inşallah.

10.HAFTA SONUNDA PUAN DURUMU

10 hafta sonunda 2 puan farkla lideriz.Güzel bir çekişme mevcut.Bu sene geçen seneye oranla daha fazla gol yiyoruz.Edu’nun eksikliği belli oluyor.Ancak daha fazla gol atıyoruz bu sene ve beraberliklerimiz azaldı.Böyle devam edebilmek için uğraşacağız.

10 HAFTA SONUNDA OYUNCU İSTATİSTİKLERİ

Evet istatistiklerde özellikle pas yüzdesinde zirvede olan oyunculara bir bakın.Gerçekten muhteşem. İki ön liberolu oynadığım için her seferinde bu şekilde iyi pas yapan bitiriciliği yüksek ve iyi şut atan kaliteli oyuncular bulmam gerekecek.
    Last edited by The.Crow : 20.Şubat.2008 at 22:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

UEFA KUPASI GURUPLARI 1.MAÇ

Maçın Adamı : Simeno Del Nero ( Lazio-AMLC/FC )

UEFA kupası guruplarına çok güzel bir başlangıç yaptık.Amacımız öncelikle kendi sahamızdaki maçları kazanmaktı ve Lazio maçında bunu başardık.Artık Guruptaki diğere maçlarımızın hepsini kazanmak istiyoruz.Bu galibiyet takımımıza moral verdi.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 11.HAFTA

Maçın Adamı : Eser Yağmur ( Altay-ST )

UEFA kupasındaki güzel galibiyetten sonra sürekli oynayan oyuncularımı bu maçta dinlendirmek istedim.Örneğin Mehmet Topuz,Riki,Maldonado,Aurelio gibi oyuncularım oyuna yedek başladı ama gördük ki yedek oyuncularımız henüz hazır değilller.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 1.MAÇ

Maçın Adamı : Gürhan Gürsoy ( Fenerbahçe-MLC )

Yedek ağırlıklı çıktığımız maçı zayıf raikibiz karşısında net bir skorla bitirdik.Memnunuz.

2008-2009 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 12.HAFTA

Yıllar once bir maçtı.Daum Fenerbahçe’nin başındayken. Dakika 90+3 Fenerbahçe şampiyonluğa oynuyor ve durum deplasmanda 0-0. Kullanılan bir köşe vuruşu ve Fabio Luciano yükselip golü atmıştı.İşte şu an oynadığımız maçı anlatan eski bir maç.Aynısı oldu.Durum 0-0! Dakika 90+3 kullanılan köşe vuruşu kale sahası içinde yükselen Lugano Fenerbahçe’ye 3 puanı getiriyor. Söylenecek başka bir şey yok.

UEFA KUPASI GURUPLARI 2.MAÇ

UEFA kupasında galibiyetlerimiz devam ediyor.Gollerimiz penaltıdan gelmesine rağmen güzel oyunumuz sürüyor.Artık büyük ihtimalle guruptan çıkacağız.Sonraki turları düşünmeye başladık bile.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İyi gidiyorsun, tebrikler...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Zarate ve topuz takımı uçurur iyi transferler..

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    İyi gidiyorsun, tebrikler...
    saol teşekkürler.Ama dediğim gibi Ocak ayı için kaliteli bir defans lazım.UEFA da oynatabilmek için.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Zarate ve topuz takımı uçurur iyi transferler..
    walla Topuz uçuruyor zaten ama henüz Zarate'yi ilk 11 de oynatmıyorum. Kezman'ı oynatıyorum.Çünkü Kezman'ı satmam lazım takım bulsun diye oynatmak zorundayım.Zarate'yi takıma küsmesin diye 2.yarılar oyuna sokuyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2008-2009 TÜRKİYE LİGİ 13.HAFTA

Bir dünya derbisi daha geride kaldı.Hafızlarda kalan dünya yıldızı Alex’in attığı 3 goldü. Fenerbahçe taraftarları takımlarının bu sene hem ligdeki hem de UEFA kupasında müthiş performansından dolayı çok mutlular.

2008-2009 TÜRKİYE LİGİ 14.HAFTA

Söylenecek fazla bir şeye gerek yok.Galibiyetlerimiz devam ediyor.

AYIN OYUNCUSU ÖDÜLÜ ALEX’İN

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA KUPASI GURUPLARI 3.MAÇ

Maçın Adamı : Claudio Maldonado ( Fenerbahçe-DM )

Bu skorla Avrupa’daki yükselimiş devam ediyor. 3 te 3 yaptık ve bu maçlar sonunda guruptan çıkmayı garantiledik.Gurup sıralamasını 4.maçlar sona erdiğinde koyacağım. UEFA kupasında faydalanmak için kaliteli defans oyuncusu önerilerinizi bekliyorum.

2008-2009 TÜRKİYE LİGİ 15.HAFTA

Maçın Adamı : Riki ( Fenerbahçe-AMLC/FC )

Galibiyetlerimiz devam ediyor.Mükemmel bir form tuttuk. Satılık listesinde olan Deivid ve Kezman’ı bu hafta ilk 11 de oynattım.Ve çok iyi performans sergilediler.İki oyuncuyu da izleyen takımlar var.İnşallah devre arasında satacağım onları.

2008-2009 TÜRKİYE LİGİ 16.HAFTA

Maçın Adamı : Deivid ( Fenerbahçe-AMR/FC )

Deivid’in gol atması sevindirici.Bu maçta as oyuncuları dinledirdim.Zaten rakip ligin alt sıralarında bir takımda o yüzden yedekleri oynattım.Özellikle Uğur Boral üzgündü ilk 11 başlattım bu maçta ve golünü atarak fırsatı değerlendirdi.Zaten Türkiye Kupası maçlarında yedeklere daha çok yer vermeyi düşünüyorum.

UEFA KUPASI GURUPLARI 4.MAÇ

Alex’in üstün performansı devam ediyor.Aslında daha farklı kazabilirdik ama Lugano,Topuz,Riki, Aurelio gibi as oyuncularımı yedek bıraktım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FENERBAHÇE 4 TE 4 YAPTI!!

Uefa da gurup maçları tamamlandı.Gurup maçlarında mücadele eden 3 takımımızdan Fenerbahçe gurubunda yaptığı 4 maçın 4ünü de kazanarak lider olarak bir üst tura çıktı.Diğer temsilcilerimiz V.Manisaspor ve Bursaspor ise guruplarında ilk 3’e giremeyip Avrupa defterlerini kapadılar. Temsilcimiz Fenerbahçe şimdi bir sonraki turdaki rakibini beklemeye başladı.

AVRUPA’DA RAKİPLER BELLİ OLDU!!

Uefa kupasında gurup maçlarından sonra 1.turdaki rakiplerimiz belli oldu. Uefa guruplarını yenilgisiz lider tamamlayan Fenerbahçe İngiltere temsilcisi Middlesbrough ile diğer temsilcimiz Galatasaray(CL’de gurubu 3.tamamladı) ise Fenerbahçe’nin gurubundan çıkan CSKA ile eşleşti.

Hemen ardında çekilen 2.tur kuralarında ise Fenerbahçe eğer turu geçerse PSV-Panathinaikos eşleşmesinin tur atlayanıyla karaşılaşacak. G.saray turu geçerse bir sonraki turda Lazio-Hannover eşleşmesinin tur atlayanı ile karşılaşacak.

Last edited by The.Crow : 22.Şubat.2008 at 01:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

zarate yi alman güzel olmuş forvet sıkıntısı çekmezsin.. 802 de hiç almadım önceki versiyonda çok kötü sakatlanıyodu.. her maç gol atıyo bi sakatlandımı 1-4 ay arası sakatlanıyodu.. inş böyle bi sorun çıkarmaz sana da..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri