Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 104 sonuç

Konu: K.Erciyesspor ile Büyük Yürüyüş Başlıyor

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 16.HAFTA

Maçın Adamı : Alex (Fenerbahçe-AMC )

Kendi sahamızda güzel bir oyun ve güzel bir skor.Mutluyuz.Şampiyonluk yolumuzda kayıpsız bir hafta daha.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 2.MAÇ

Maçın Adamı : Semih Şentürk ( Fenerbahçe-ST )

11 farklı oyuncuyla çıktık sahaya.İki tane kaliteli takımımız var ve bu takımı Türkiye Kupası’nda oynatmaya devam edeceğim.İki kez önce geçmemize rağmen galibiyetimizi koruyamadık ancak yedek oyuncularım böyle hırslı oynamaya devam ederlerse yenemeyecekleri takım yok.

ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 KURALARI ÇEKİLDİ

Eşleşebileceğimiz en zor rakiple eşleştik.Şu an Şampiyonlar Liginin en formda takımı İnter. A gurubunda 6 da 6 yapıp 18 puanla tur atladı ve yakın zaman FİFA Dünya Kulüpler Şampiyonu da oldu. İşimiz gerçekten çok zor.İlk maçın evimizde olması da bizim için bir dezavantaj.Artık bekleyip sonucu göreceğiz.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 17.HAFTA

Maçın Adamı : Umut Bulut ( Trabzonspor-ST )

Kalecimiz ve 4 defans oyuncumuz dışında yedek oyuncularımızla oluşturduğumuz bir kadroydu. İlk yarı kaleye hiç şut çekemedik.İkinci yarıda toparlandık ancak aradığımız golü veya golleri bir türlü bulamadık.Devre arasını en iyi şekilde geçirip ikinci yarı bir an önce zirvedeki puan farkını açmak istiyoruz.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ İLK YARI SONUNDA PUAN DURUMU

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu gün zaman bulup oynayamadığımdan bir şey yazamadım ama yarın akşam yazacağım.Konu kapatılmazsa sevinirim.
    Last edited by The.Crow : 28.Şubat.2008 at 00:48 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Belçika uğurlu geliyor kanımca..

Başarılar.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

KEZMAN KİRALANDI!

Fenerbahçe kulübü bugün yaptığı açıklamada Mateja Kezman’ı AEK kulübüne sezon sonuna kadar kiraladığını açıkladı.

ŞAMPİYONLA LİGİ KUPASINI İSTİYORLAR!!

Fenerbahçe kulübü bugün yaptığı açıklamada 2.7M kalan transfer bütçelerini 26M dolara yükselttiğini ve teknik direktörlerinin emrine bu parayı verdiklerini söyledi.Ancak teknik direktör Umut Şenel takımın ruhunu bozmamak için yeni bir oyuncu transfer etmeyi düşünmediklerini söyledi.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 3.MAÇ

Maçın Adamı : Colin-Kazım Richards ( Fenerbahçe-AMR,ST )

11 yedekle çıktığımız maçta güçlü rakibimiz karşısında 2-0 öne geçtik.Ancak oyuncularımın maç eksiği kendini hissettirdi ve bu avantajı kullanamayarak sahadan 1 puanla ayrıldık.Performanstan memnunum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by World.Hollow View Post
    Belçika uğurlu geliyor kanımca..

Başarılar.
    walla doğru diyorsun.Sezon öncesi kampı Belçika'da olunca şans geliyor takıma saol başarı dileklerin için.Ayrıca sana teşekkür ediyorum yaklaşık 4-5 gndür tek mesaj yazan sensin.Walla çok ilgi var kariyerime maşallah nazar değmesin.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 18.HAFTA

Ligin ikinci yarısına 3 puanla başlamak güzel.Hedefimiz galibiyetlerimize ve iyi futbolumuza devam etmek.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 4.MAÇ

Maçın Adamı : Uğur Boral ( Fenerbahçe-WB/AML )

Zayıf rakibimiz karşısında 11 hazır askerimiz güzel bir galibiyet ve guruptan çıktık.Herkesi kutluyorum.

TÜRKİYE KUPASI GURUP PUAN TABLOSU

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 19.HAFTA

Maçın Adamı : Can Arat ( Fenerbahçe-DC )

Yedeklerimizle oynamaya alıştık artık onların da kendi güvenleri geldi.Güzel bir galibiyet aldık. Oyuncularımı tebrik ediyorum.

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 1.MAÇI

Maçın Adamı : Alex ( Fenerbahçe-AMC )

Uzun zamandır oynamayan ideal 11 imizle oynamayı özlemişiz.Onların sahalara dönüşü de muhteşem oldu.Takımda mükemmel bir hava var.Şampiyonlar Ligine kadar bu özgüvenimizi artırarak devam ettirirsek çok iyi olacak.
    Last edited by The.Crow : 28.Şubat.2008 at 19:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

İyi gidiyorsun.Süper Lig'de yine şampiyon olursun.Şampiyonlar liginde interi eleyeceğine inanıyorum.Kezman'nın kiralanması iyi olmuş.Başarılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 20.HAFTA

Maçın Adamı : Gürhan Gürsoy ( Fenerbahçe-AMLC )

Lig maçlarına çıkardığım bu eskinin gençleri takımın havasına girmiş durumdalar.Söylenecek bir şey yok.1 puan aldık ama oynanan oyundan gayet memnunum.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 21.HAFTA

Maçın Adamı : Diego Lugano ( Fenerbahçe-SW/DC )

Uzun zaman sonra tekrar as kadromuzla çıktığımız bir maçtı.Malum İnter maçı yaklaşıyor.As oyuncularımın form tutması gerekiyor.Gelecek hafta yapacağımız G.Antepspor maçını kazanarak İnter mücadelesine moralle çıkmak istiyoruz.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 22.HAFTA

Maçın Adamı : Ceyhun Eriş ( G.Antepspor-AMC )

Bu maça konsantre olmamız çok zordu ve bunu da sahada gösterdik.Yakaladığımız fırsatları değerlendiremeyince 1 puanla yetinmek zorunda kaldık.Artık tamamen İnter maçına odaklanmak istiyoruz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 -1.MAÇ

Maçın Adamı : Julio Cesar ( İnter-GK )

Söylenecek bir şey yok.Son derece üzgünüz.Açıkçası mağlubiyeti beklemiyordum.Taraftarlarımızdan özür diliyorum.Tek suçlu benim.Yedek kadro çıkararak lig maçlarına as oyuncularımın formlarını yok ettim.Artık çok geç yapacak bir şey yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by asatilla View Post
    İyi gidiyorsun.Süper Lig'de yine şampiyon olursun.Şampiyonlar liginde interi eleyeceğine inanıyorum.Kezman'nın kiralanması iyi olmuş.Başarılar...
    Teşekkürler.Walla ben de İnter'e kendi sahamda yenilemeyeceğimi düşünüyordum.En azından zorlardım diyordum ama olmadı.Artık işim zor.Zaten bu sene sonu başka bir takıma geçebilirim.Sebebi ise taktiğim güzel oturdu.Acaba kapasitesi daha küçük takımlarda da işleyecek mi merak ediyorum o yüzden daha kapasitesi az bir takıma gidebilirim.eğer taktiğim orada da tutarsa paylaşacağım taktiği.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 23.HAFTA

Maçın Adamı : Mehmet Topuz ( Fenerbahçe-AMRC )

Hafta ortasında aldığımız üzücü sonucun etkilerini bir an önce atmak zorundaydık.Bunu başardığımız için mutluyum.3 puan almak ve galip gelmek güzel.

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNALİ 2.MAÇ

Maçın Adamı : Bobo ( Beşiktaş-ST )

4-0 lık avantajımız oyuncularımızı biraz rahatlığa itti.Ama aslında üstün oynayan sürekli golü düşünen bizdik.Sadece gol atamadık ve kontrataklarla goller yedik.Tur atladığımız için mutluyuz.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 24.HAFTA

Maçın Adamı : Claudio Maldonado ( Fenerbahçe-DM )

Çok üstün oynadığımız bir maç.Ama yine gol atmakta zorlandık.Son haftalarda gol kısırlığı çekiyoruz. Sırada İnter deplasmanı var ve inşallah bu kısırlığın sonunda yaşanacak patlamayı İtalya’da yaşarız.

ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16-2.MAÇ

Maçın Adamı : Dejan Stankoviç ( Fenerbahçe-AMRLC )

İki maçta da üstünlük bizdeydi.Ancak gol sıkıntımız yüzünden iki maçta da rakibimize gol atamadık. Üzgünüz.Artık kalan 2 kupayı almak.

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 25.HAFTA

Avrupa’da elendikten sonra artık elimizde 2 kupa kaldı ve ikisine de talibiz.Bu maç bizim için şanssızlıktı. Direkten dönen toplar,çizgiden çıkarılanlar.Sadece şanssızdık.

25.HAFTA SONUNDA PUAN DURUMU

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 26.HAFTA

Güzel bir galibiyet oldu.3 puan almak güzel.Son haftalar yaklaşıyor.Kritik dönemlerdeyiz.Artık her maçımız final ve oyuncularım bunun bilincinde.

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNALİ 1.MAÇ

Kaçan şanslara yanıyoruz.Rövanşta iyi oynayıp turu atlamak istiyoruz.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 27.HAFTA

Düşmemek için çırpınan rakibimiz karşısında önemli ve rahat bir galibiyet aldık. Bu durumdaki takımlarla oynanan maçlar çok tehlikelidir ancak biz tehlike yaşamadık.Yolumuza devam ediyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 28.HAFTA

Gazetelerde Zarate’yi ilk 11 çıkarmadığım için yoğun eleştiriler mevcut.Ama şu an Semih’in formunu herkes görüyordur umarım.Ben o anda daha formda olan kimse onu oynatırım.İlk 11 için Pasaporta veya isme asla bakmam.Oyuncularımı kutluyorum.

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 29.HAFTA

Maçın Adamı : Riki ( Fenerbahçe-AMLC,FC )

Bir dünya derbisi daha geride kaldı.Galibiyet aldığımız için çok mutluyuz.Şampiyonluğa emin adımlarla gidiyoruz.Ligin ikinci yarısı başladığından beri maç kaybetmedik.12 maçlık yenilmezlik serimiz var.Bunu devam ettirmek istiyoruz.Şimdi Avni Aker’de oynayacağımız 1-1 in rövanşına hazırlanacağız ve inşallah tur atlayacağız.

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNALİ 2.MAÇ

Maçın Adamı : Tolga Zengin ( Trabzonspor-GK )

Finale çıkmak güzel zor oldu ama başardık.Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum.

(Bu arada deplasman golü uygulaması yok bu bir hata ama bu sefer benim işime yaradı )

TÜRKİYE KUPASI FİNALİ

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 30.HAFTA

10 kişi kalmamıza rağmen galibiyet golünü bulmayı ve üstünlüğümüzü korumayı başladık. Artık şampiyonluk kutlamaları başlayabilir.Bu dakikadan sonra Şampiyonluğu asla kimseye bırakmayız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 31.HAFTA

Maçın Adamı : Can Arat ( Fenerbahçe-ST )

İlk yarıyı yenik kapatmamıza rağmen ikinci yarıda oyuna dönüşümüz muhteşem oldu.Şampiyonluğumuzu 3 hafta kala garantiledik.Taraftarımıza hediye olsun.Şimdi Türkiye Kupası’nı da alıp en azından sezonu 2 kupayla kapatmak istiyoruz.

FENERBAHÇE ŞAMPİYON

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 32.HAFTA

TÜRKİYE KUPASI FİNALİ

İyi oynamamıza rağmen galibiyet golünü bulamadık ve penaltılarla kupayı kaybettik.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SÜPER LİG NİSAN AYININ FUTBOLCUSU

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 33.HAFTA

Maçın Adamı : Emrullah Güvenç ( G.Birliği-AMC )

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 34.HAFTA

Maçın Adamı : Wederson ( Fenerbahçe-D/WB/AML )

2009-2010 TÜRKİYE SÜPER LİGİ PUAN DURUMU

OYUNCU PERFORMANSLARI

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ

YILIN 11'İ

FLASH HABERLER

Umut Şenel İtalya'nın gözdesi oldu. İtalyan gazetelerindeki haberlerde Juventus , İnter ve Fiorentina kulüpleri yeni hoca arayışlarına başladılar ve Umut Şenel bu 3 kulübün de listesinde bulunuyor.Umut Şenel ise bu çıkan haberler hakkında herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınıyor.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet beyler.Siz olsaydın bu takımlardan hangisine giderdiniz.Ben açıkçası Fiorentina'yı düşünüyorum.Sebebi ise bu yaptığım taktik acaba Fiorentina tipi takımlarda da tutar mı onun merakı.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Eğer bunlardan teklif gelirse hangisini kabul edeyim.
    Last edited by The.Crow : 01.Mart.2008 at 21:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

VALENCİA'DA TALİP

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    VARAN 1 : ALESSANDRO TULLİ FENERBAHÇE'DE

Fenerbahçe Ascoli takımında Alessandro Tulli'yi bedelsiz olarak renklerine bağladı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    VARAN 2 : JULİO BAPTİSTA FENERBAHÇE'DE

Fenerbahçe Udinese takımından ünlü yıldız Julio Baptista'yı 20 M dolara transfer etti.

Last edited by The.Crow : 02.Mart.2008 at 00:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Baptista'ya biraz fazla para vermişsin bence Tulli iyi transfer olmuş yeni sezondada artık Avrupa'dada başarılı olmaz lazım.

Valla sen bilirsin eğer taktiğimi küçük takımlarda da deniycem diyorsan fiorentina'ya git.Yok ben dünya devlerinde boy gösterecem diyorsan ozaman juventus ya da inter'den birini şeç.Bu arada şampiyonluk iyi olmuş.Transferler'de güzel.Başarılar...
    Last edited by asatilla : 02.Mart.2008 at 15:23

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

HAZIRLIK MAÇLARI

Bu sezon öncesi daha fazla hazırlık maçı yaptık.Bunun sebebi aldığımız iki yabancımızın çok çabuk takıma uyum sağlamaları.Baptista'yı forvetin arkasında oynatacağım.Aslında 3 sezondur mükemmel performans gösteren Alex var ancak yaşı 32 oldu.Bu sezon kenarda bekletmeyi düşünüyorum.Sezon başı kampı için bize uğurlu gelen klasikleşen Belçika'yı seçtik.
    Avrupa takımlarından herhangi bir teklif gelirse kabul etmeme kararı aldım.Sebebi ise transferlerden memnunum ve Avrupa'da ne yapacağız bunu merak ediyorum.Eğer bu sene de Avrupa'da Yarı Final oynayamazsak seneye takımdan kesin olarak ayrılacağım.Zaten kontratım 2011 de sona eriyor.Yönetim yeni teklif yaptı kabul etmedim.Kontratım bitince teklifleri değerlendireceğim. ( Bu arada biraz sıkılıyorum kariyer yazarken çünkü pek yorum gelmiyor. Yine takip edildiğimi okunma sayısından biliyorum.Takip edenlere yorum yazmasalar da sonsuz teşekkürler. )

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Valla sen bilirsin eğer taktiğimi küçük takımlarda da deniycem diyorsan fiorentina'ya git.Yok ben dünya devlerinde boy gösterecem diyorsan ozaman juventus ya da inter'den birini şeç.Bu arada şampiyonluk iyi olmuş.Transferler'de güzel.Başarılar...
    Dostum başarı dileklerin için teşekkürler.Vazgeçtim takım değiştirmekten. Bir sene daha Avrupa'da başarıyı deneyeceğim olmazsa seneye gidicem artık. Misyonumu tamamladım burada
    Last edited by The.Crow : 02.Mart.2008 at 19:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Kardeşim Mükemmelsin gerçekten tebrik ediyorum.Bana soracak olursa Fb de kal ş.l de final bekliyoruz senden bu kadroyla baptista transferi süper takipe diyorum kariyerini
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Kardeşim Mükemmelsin gerçekten tebrik ediyorum.Bana soracak olursa Fb de kal ş.l de final bekliyoruz senden bu kadroyla baptista transferi süper takipe diyorum kariyerini
    saol dostum ama taktiğimde tek eksik yön şu Avrupa maçları.Geçen sezon CL'de ilk 16 ya kadar iyi geldik ama İnter maçları çok kötü geçmişti.Ama bakalım bu sezon Avrupa'daki maçlar için taktikte rakibe göre özel önlemler alacam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SÜPER KUPA FİNALİ

Üst üste 4.kez süper kupayı kazandık.Sezona kupa ile başlamak moral oldu. Yeni transferimiz ilk yarıda sakatlansa da nöbetçi golcümüz Semih yine üzerine düşeni yaptı. Umarım bu kupa bu sezon gelecek kupaların habercisidir.

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3.ÖN ELEME KURALARI

İsviçre temsilcisi Grasshopers ile eşleştik.Çok zor bir kura sayılmaz.Diğer temsilcimiz Beşiktaş da kolay bir kura çekti.Onların rakibi de Beyaz Rusya temsilcisi MTZ-Ripo oldu.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 1.HAFTA

Maçın Adamı : Tolga Zengin ( Trabzonspor-GK )

Çok üstün oynadığımız bir maçtı.Ancak golü maçın sonlarına doğru bulduk. Zaten galip gelmemize rağmen rakip takımın kalecisi maçın adamı seçildi.Geçen sezondan kalma ligde 17 maçlık yenilmezlik serimizi devam ettirdik.18 maça çıktı.Haftaya da yenilmezsek Bursaspor’un ilk sezon kırdığı 19 maçlık seriyi egale edeceğiz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3.ÖN ELEME 1.MAÇ

Maçın Adamı : Julio Baptista ( Fenerbahçe-AMC )

Muhteşem bir futbol vardı sahada.Aslında 3-0 çok az bir fark bu oyuna göre. Kaleye çekilen tam 25 şut. Birbirinden net kaçan fırsatlar.Rakibe hiç pozisyon vermedik. Yeni transferimiz Baptista ilk Avrupa maçımızda şov yaptı.Umarım bizi bu sezon Avrupa’da zirveye de o taşır. Diğer temsilcimiz Beşiktaş ise zayıf rakibi MTZ-Ripo’yu deplasmanda 3-0 mağlup etti.Şampiyonlar Liginde iki Türk takımıyla temsil edileceğiz büyük ihtimalle.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 2.HAFTA

Maçın Adamı : Julio Baptista ( Fenerbahçe-AMC )

Baptista yine 83.dakika sahneye çıktı ve galibiyeti getiren golü attı. Ligde yenilmezlik serimiz 19 maç oldu ve Bursaspor’un ilk sezon kırdığı rekoru egale etmiş olduk.Şimdi hedef haftaya bu rekoru elimize geçirmek.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 3.HAFTA

Maçın Adamı : Gökhan Gönül ( Fenerbahçe-D/WB/MR )

Sonunda Bursaspor’un ilk sezon kırdığı ligde yenilmezlik serisini( 19 maç ) geçerek yeni rekorun sahibi olduk.Ligde geçen sene son 17 maç ve bu sene ilk 3 maç yenilmeyerek 20 maçlık bir yenilmezlik serisi yakaldık.Şimdi hedefimiz üst üste galibiyet rekorunu kırmak ama bu çok zor. Rekorun sahibi Bursaspor. İlk sezonda ligde 4 maç üst üste kazanarak rekoru kırmıştı ve bizim şu anda ligde üst üste kazandığımız maç sayısı 4 .

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3.ÖN ELEME 2.MAÇ

Maçın Adamı : Marco Meyer ( Fenerbahçe-MRC )

3-0 ın rövanşında fazla varlık gösteremedik. Penaltı ile beraberliği yakaladık penaltı ile mağlup olduk. Hedef guruplara kalmaktı ve amacımıza ulaştık.gurup kuralarını bekliyoruz heyecanla.Beşiktaş rövanşı 1-0 kazandı ve onlar da guruplara kaldı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI KURALARI ÇEKİLDİ

Bu sezon da gurubumuzda bir Romanya temsilcisi var. Romanya futbolu dikkat çekiyor son zamanlarda. İşte temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın gurupları.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 4.HAFTA

Üst üste galibiyet serimiz 5 haftaya çıktı.Geçen sezondan 1 galibiyet bu sezondan 4 galibiyet.Ligde henüz puan kaybımız yok.Gayet iyi gidiyoruz. Ancak bu maçta Baptista ve Riki’nin sakatlanması bizi düşündürüyor.Umarım ciddi bir durum yoktur ve bir an önce aramıza dönerler.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 5.HAFTA

Lugona ve Rodriguez ikilisinden birisi sakat birisi de cezalı olduğu için defansımızın göbeğindeki ikili bu maçta Can Arat-Yasin Çakmak’tı. Zor oldu ancak Alex’in penaltı golüyle öne geçip hemen ardından gelen 3.golle rahatladık ve galibiyet serimizi sürdürdük.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ 5.HAFTA PUAN DURUMU

İlk 5 hafta sonunda en büyük sürprizi Şampiyonlar Liginde ülkemizi temsil edecek olan Beşiktaş yaptı. 5 maçta sadece 1 galibiyet alan ( o galibiyeti de 5.haftada aldı) Beşiktaş otoriteleri şaşırttı. Bu sezon şampiyonluk için Fenerbahçe ve G.Saray’ın çekişmesi bekleniyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI 1.MAÇ

Avrupa’ya mükemmel bir başlangıç yaptık.Emektar yıldızımız Alex Baptista’nın yokluğunda sazı eline aldı ve gecemizi aydınlattı.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 6.HAFTA

Maçın Adamı : Filip Holosko ( Beşiktaş-AMR,FC )

Ezeli rakibimize iyi oynadığımız maçta yenilerek ligde ilk puan kayıplarımızı yaşadık. Aslında iyi oynadık ancak Şampiyonlar Ligi zaferinin sarhoşluğundan motive olamadık.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 7.HAFTA

Maçın Adamı : Riki ( Fenerbahçe-AMLC/FC )

Geçen haftaki mağlubiyetten sonra tekrar galibiyet almak önemliydi. Şimdi İnter maçını düşünüyoruz. Geçen sene bizi eleyen İnter’den rövanşı almak istiyoruz.
    Last edited by The.Crow : 03.Mart.2008 at 20:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Süper gidiyorsun Psv galibiyeti mükemmel olmuşş

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

psv den deplasmanda galıbıyet almak ıyı olmus

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI 2.MAÇ

Maçın Adamı : Zlatan İbrahimoviç ( İnter-FC )

İnanılmaz bir maçtı! İlk yarıyı 2-0 önde kapadık. 3-0 öne geçtik. Sonra taktiğimizle oynadık defansa çekildik maç 3-3 oldu.Taktiğimizi normal ayara çevirdik ve 4-3 öne geçtik.Ardından İnter 4-4 yaptı ve 90+3 . dakikada golü bulup maçı kazandılar.Geçen senenin rövanşını alamadık üzgünüz.İsterseniz bu maçı save yaptım.Ama nasil izlenir bilemiyorum.Çünkü load yaptığımda görünmüyor maçın ismi.Pkm uzantılı bir save dosyası.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 8.HAFTA

Güzel bir galibiyet aldık.Sakatlıktan kurtulduktan sonra yavaş yavaş kendine gelen Tulli’nin performansından memnunum.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 9.HAFTA

Maçın Adamı : Tommy Bechmann ( Konyaspor-AMR,ST )

İlk 10 dakikada yediğimiz gollerle yenildik.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI 3.MAÇ

Maçın Adamı : Adrian Deaconescu ( Unirea Urziceni-GK )

Geçen seneki gibi adı sanı duyulmamış bir Romanya takımı karşısında kendi sahamızda puan kaybettik. Çok çok üstün oynadık ama gol bulmakta zorlandık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Süper gidiyorsun Psv galibiyeti mükemmel olmuşş
    Evet çok sevinmiştim ama İnter maçından sonra moral sıfır.İnter maçında İbrahimoviç ve Adriano'ya adam markajı uygulattım.İlk yarı adım atamadılar.Ama sanırım ikinci yarı alan markajına geçmem gerekiyordu.Adam ikinci yarıda 4 gol attı.Bizim defanslar yoruldular demek ki.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    psv den deplasmanda galıbıyet almak ıyı olmus
    İnter maçına baksana. Bi de her sene gurubumda adı sanı belli olmayan ama bana bela olan Romanya takımları başımın belaları
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 10.HAFTA

Maçın Adamı : Alessandro Tulli ( Fenerbahçe-AMR,ST )

Yeni transferimiz Tulli formuna kavuştu ve her maçta gollerini atmaya başladı. Bu sene bizi Avrupa’da başarıya taşıyabilir. Baptista ise sakatlıktan yeni çıktı.En kısa zamanda form tutmasını istiyoruz. Özellikle İnter rövanşına kadar formuna kavuşursa iyi olacak.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 1.MAÇ

Rahat bir maçtı.Yedek ağırlıklı bir kadroyla sahadaydık.Guruplara 3 puanla başladık.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 11.HAFTA

Çok rahat bir maçtı.Tulli’nin artan performansı devam ediyor.Belki 2 golden fazlasını atacaktı ama 2.golü atınca hemen oyundan çıkardım.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI 4.MAÇ

Maçın Adamı : Riki ( Fenerbahçe-AMLC/FC )

Bu Romanya takımları çok teres geliyor taktiğime.Başın başında geriye düştük ancak ikinci yarı attığımız gollerle zor da olsa kazandık ve 3 puanı aldık.Ancak formda golcümüz Tulli’nin sakatlanması bizi üzdü. Gerçi sadece 1 hafta takımdan uzak kalacak ancak döndüğünde kaldığı yerden devam eder umarım.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 12.HAFTA

Maçın Adamı : İlhan Parlak ( Fenerbahçe-FC )

İlk yarıyı 1-0 geride kapadık. İkinci yarıya iki oyuncu değişikliği ile başladım. Baptista ve Zarate’yi çıkardım Alex ve İlhan’ı oyuna aldım.Çok isabetli bir değişiklik oldu. Giren oyuncuların attıkları gollerle maçı çevirip 3 puanı aldık.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 13.HAFTA

Maçın Adamı : Özden Öngün ( G.Oftaş-GK )

Çok üstün oynadık ama rakip çok iyi kapandı.Ve 78.dakikada klasik değişikliğimizi yapıp Alex ve İlhan’ı oyuna aldık. 86.Dakikada İlhan’ın pasında Alex golü atıp kilidi açtı.Şimdi hedefimiz önümüzdeki PSV maçını alıp guruptan çıkmayı garantilemek.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI 5.MAÇ

PSV karşımızda hiçbir varlık gösteremedi.Çok iyi oynadık ama gol atamıyorduk ki yeni transferimiz Tulli bizi sevindirdi ve guruptan çıkmayı garantiledik.Son maçımızda İnter’i deplasmanda da olsa artık yenmek istiyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 14.HAFTA

Rahat bir maçtı.Tulli yine form tuttu.İnter maçına kadar sakatlanmaması gerekiyor. İnter maçındaki en büyük kozum olacak.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 15.HAFTA

Bize ters gelen bir takımla karşılaştık ama skor olarak zorlansakta kazanmayı bildik.İnter maçı öncesi iyi moral oldu bize. Guiseppa Meazza’ya galibiyet için gidiyoruz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI 6.MAÇ

Maçın Yıldızı : Modeste M’Bami ( Fenerbahçe-DM )

İşte BUDUR!!!Sonunda İnter’i yendik.Bu maçta taktiksel olarak çok iyi bir çözüm ürettik. Oyuna başlarken rakibin kanatlarının zayıf ayaklarını zorlama emrini verdim.Yine topa sert girmelerini ve sıkı markaj yapmalarını söyledim.Adam markajı yaptırmadım.Son olarak ta oyun mantalitemizi defansif yaptık. Defans çizgimiz normalin biraz üstünde olduğundan oyun anlayışımız da defansif olduğundan maçı çok kısa bir mesafe arasında oynayarak işbirliğini üst düzeye çıkardık ve bunun sonucu istatistiklere de yansıdı.Sadece skorda değil istatistiklerde de üstünlüğümüz vardı.Ve gurubumuzu lider olarak tamamlamayı başardık.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GURUPLARI PUAN DURUMLARI

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 16.HAFTA

Maçın Adamı : Kleber ( Galatasaray-D/WBL )

İstatistiksel olarak rakibimizde üstün olmamıza rağmen frikikten yediğimiz golle yenildik. Galatasaray 16.hafta sonunda namağlup olarak lige devam etmiş oldu.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 2.MAÇ

Maçın Adamı : Erkan Atılgan ( Konyaspor-D/WBL )

Yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıktık.İyi oynadık fakat yediğimiz penaltı golüyle yenildik.

ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 EŞLEŞMELERİ

Bu turda yine bir İtalyan takımıyla eşleştik.Rakibimiz dünya devi Milan!! İlk maçın deplasmanda olması bana göre avantaj.İlk maçta gol atıp güzel bir skor alırsak tur atlayabiliriz. Diğer temsilcimiz Beşiktaş ise Arsenal ile eşleşti.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 17.HAFTA

Ligin ilk yarısının son haftasında inanılmaz bir performans sergiledik. Skor olarak fark olmadı ancak istatistiklere bakılırsa kaleye çekilen kaleye 29 şut çektik rakip 0 şut çekti. Tam 16 korner kullandık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 SEZONU TÜRKİYE SÜPER LİGİ İLK YARI PUAN DURUMU

Galatasaray geçen sezona oranla çok yüksek bir performans sergileyerek lider tamamladı.Biz geçen seneki performansımızın üstündeyiz ama lider değiliz. Takibimiz sürecek.En büyük hayal kırıklığı Beşiktaş'tan geldi.İlk 4 hafta 4 mağlubiyet aldılar.Bu arada Galatasaray'ın Teknik Direktörü Bülent Korkmaz.
    Last edited by The.Crow : 04.Mart.2008 at 02:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Müthiş gidiyorsun avrupa'da çok iyi galibiyetler almışsın tebrikler.Lig zaten klasikleşti artık yalnız sahanda olan derbileri kazansan iyi olacak.Milan'ı eleyeceğine inanıyorum.Başarılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Müthiş gidiyorsun avrupa'da çok iyi galibiyetler almışsın tebrikler.Lig zaten klasikleşti artık yalnız sahanda olan derbileri kazansan iyi olacak.Milan'ı eleyeceğine inanıyorum.Başarılar...
    Valla ben pek umutlu değilim eleyecek miyim bilmiyorum.Taktiğim aynı olacak ama İnter deplasmanı gibi taktikte o maç için özel önlemler almak zorundayım.İtalya ligi de açık biliyorsun kariyerimde.Milan'ın bir kaç maçını full maç olarak izlemeyi düşünüyorum. Ligde ise ilk yarıda G.Saray'ın müthiş bir performansı vardı.Bu performans sürmez sanırım eğer sürerse işim zor olacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 3.MAÇ

Maçın Adamı : Colin Kazim-Richards ( Fenerbahçe-AMR,ST )

Genelde Türkiye Kupasına yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkıyordum ama son maçta yenildiğimiz için kupayı tehlikeye atmamak için As kadroyla çıktım ve rahat bir galibiyet aldık.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 18.HAFTA

Maçın Adamı : Onur Kıvrak ( Trabzonspor-GK )

Zor maçlarımızdan birini atlattık. Avni Aker’den alınan bu skor memnuniyet sebebi. Maçın başında attığımız penaltı golü oyunun insiyatifini elimize almamızı sağladı. Daha sonra oyuna giren İlhan Parlak maça damgasını vurdu.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 19.HAFTA

Maçın Adamı : İbrahim Şahin ( Gençlerbirliği-AMRL,ST )

Kupada yendiğimiz rakibi ligde de yenip önemli bir engeli daha geçtik. Çünkü rakibimiz ilk 5 için savaşan bir ekipti.Kayıpsız geçtiğimiz için memnunuz. Bu arada lider G.Saray 19.haftada deplasmanda G.Antepspor’a 2-0 yenilerek ligdeki ilk mağlubiyetini aldı.Bu sonuçla şu an liderin 2 puan gerisinde takipteyiz.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 4.MAÇ

Maçın Adamı : Jonas Kamper ( Bursaspor-AMR )

Aldığımız bu beraberlikle gurubumuzdan lider olarak çıktık.Hedefimiz kupayı bu sezon müzemize götürmek.

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 20.HAFTA

Farklı skor ve 3 puan.söylenecek fazla bir şey yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNALİ 1.MAÇ

Maçın Adamı :Umut Bulut ( Trabzonspor-ST )

Avantajlı bir skorla İstanbul'a dönüyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 21.HAFTA

Maçın Adamı : Colin Kazım-Richards ( Fenerbahçe-AMR,ST )

Güzel bir galibiyet aldık.Liderin 2 puan gerisindeki takibimiz devam ediyor.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 22.HAFTA

Çok üstün bir maçta zor galibiyet oldu ama memnunuz.

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2.MAÇ

Maçın Adamı : Colin Kazım-Richards ( Fenerbahçe-AMR,ST )

Üstün oynadığımız maçta 2-1 in rövanşında 2-0 öne geçtik.Turu atlıyorduk ama bir anlık dalgınlıktan 2 dk içinde 2 gol yedik ve kupadan elendik.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 23.HAFTA

Maçın Adamı : Rodrigo Tello ( Beşiktaş-WB/ML )

Bu sezon derbilerden istediğimiz sonuçları alamadık. Şimdi önümüzde çok önemli bir Milan maçı var. Bu yenilgiyi unutup o maça konsantre olacağız. Umarım San Siro’dan başımız dik döneceğiz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 -- 1.MAÇ

Maçın Adamı : Dimitar Berbatov ( Milan – ST )

Her şey çok güzel başlamıştı.1-0 yeniktik. İkinci yarıda beraberlik golünü bulduk. Milan durumu 2-1 yaptı. Tam maç bu skorla bitecek avantajlı bir skor alacağız demiştik ki oyuna sonradan giren Berbatov son 5 dk içinde 3 gol attı. Yazık oldu!!! Rövanşta rakibe önlem almadan kendi taktiğimizle oynayacağız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 24.HAFTA

Milan maçının acısını ilk 45 dakikada 6 gol atarak çıkardık.Muhteşem bir maçtı.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 25.HAFTA

Maçın Adamı : Vega ( Malatyaspor-GK )

Çok üstün oynamamıza rağmen kaleciyi geçemedik ama maçı kazanmasını bildik.Artık Milan ile rövanş maçını bekliyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 – 2.MAÇ

Maçın Adamı : Robert Green ( Milan-GK )

Turdan zaten ümidimiz yoktu.Ama bu maçı kazanarak Avrupa’ya veda etmek istiyorduk. Muhteşem oynadık. Kaleye çekilen 22 şut! Rakip sadece 3 şut çekti. Tam 15 korner kullandık. Maçın adamı kalecileri oldu. Çok şanssızız. İlk maçta son 5 dakika 3 gol yedik.Bu maçta tek kale futbolla rağmen 0-0 futbolun adaleti olmayan kısmı bize denk geldi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 26.HAFTA

Güzel bir galibiyet aldık.Artık sadece lige odaklandık.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 27.HAFTA

Maçın Adamı : Egemen Korkmaz (Bursaspor-DC )

Lider Galatasaray’ın yenildiği hafta biz de yenildik.3 puanlık fark devam ediyor.

YENİ SÖZLEŞME

Teknik direktör Umut Şenel Fenerbahçe ile 2 yıllık yeni sözleşme yaptı.Ancak konuşulan Umut Şenel’in sezon sonu Fenerbahçe’den gideceği yönünde. Takımdaki atmosfer bozulmasın diye söleşme imzaladığı konuşuluyor.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 28.HAFTA

Rakibimiz de kazandı puan farkı devam ediyor.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 29.HAFTA

Maçın Adamı : Tuncay Uyanık ( Kayserispor-DC )

Lig sonları yaklaştıkça puan kayıplarımız artıyor.Bir an önce toparlanmamız lazım.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 30.HAFTA

Güzel bir galibiyetti. Devam ediyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TÜRKİYE SÜPER LİGİ 30.HAFTA PUAN DURUMU

Last edited by The.Crow : 06.Mart.2008 at 21:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

LİGİN SON 4 HAFTASINDAKİ FENERBAHÇE'NİN MAÇLARI

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    LİGİN SON 4 HAFTASINDAKİ G.SARAY'IN MAÇLARI

Resimlerden de göründüğü gibi zirve için çekişen bu iki takımın maçı ligin 33.haftasında oynanacak.Eğer 33. haftaya kadar kaybetmezsek ve G.Saray'ı yenersek şampiyonluk gelir gibi duruyor.
    Last edited by The.Crow : 06.Mart.2008 at 21:47 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Şampiyonlar Liginde elenmişsin ama üzülme o hucüm hatına hiç bir takım dayanamaz zaten.Ligde de galatasaray maçında işin çözüleceğini sanıyorum.Keşke türkiye kupasından elenmeseydin.Başarılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 31.HAFTA

Maçın Adamı: Mauro Zarate ( Fenerbahçe-AMRC/FC )

Güzel galibiyet. Yolumuza devam ediyoruz. Galatasaray kendi sahasında G.Birliği ile berabere kalınca puan farkı 1’e düştü.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 32.HAFTA

Maçın Adamı : Nizamettin Çalışkan ( Manisaspor-AMRLC )

Yine belalımız V.Manisaspor’a kaybettiğimiz 3 puan. Bu yenilgi bizi şok etti. Rakibimiz de kazanınca liderle aramızda 4 puan fark oldu.Artık şampiyonluk çok zor. Rakibimizi yensek te fark 1’e inecek ve G.Saray’ın son hafta rakibi karşısında pek zorlanacağını sanmıyorum.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 33.HAFTA

Maçın Adamı : Claudio Maldonado ( Fenerbahçe-DM )

Güzel futbol ile lidere karşı deplasmanda alınan galibiyet.İki ön liberolu sistemle oynadığımız maçta iki ön liberomuzun golleri ile kazanmayı bildik.Artık son haftayı bekliyoruz.Liderin 1 puan gerisindeyiz. Kendi sahamızda lig 11.si Sivasspor ile oynayacağız. G.Saray ise deplasmanda lig 13.sü Eskişehirspor ile oynuyor.Pek umudumuz yok ama deplasmanda oynamaları belki bir sürprizi getirebilir.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ 34.HAFTA

Maçın Adamı : Modeste M’Bami ( Fenerbahçe-DM )

Çok rahat bir galibiyet aldık ama işe yaramadı.Galatasaray deplasmanda kazandı ve şampiyon oldu. 1 puan farkla şampiyonluğu kaybettik. Bu sezon hem Avrupa’da hem ligde şanssız maçlar çıkardık. Üzgünüz.

2010-2011 TÜRKİYE SÜPER LİGİ PUAN TABLOSU

YILIN ALTIN 11'İ

Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Çok yazık olmuş yaw..1 Puanla şampiyonluk gitmiş....Yeni sezonda akılcı transferler bekliyoruz...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Şampiyonlar Liginde elenmişsin ama üzülme o hucüm hatına hiç bir takım dayanamaz zaten.Ligde de galatasaray maçında işin çözüleceğini sanıyorum.Keşke türkiye kupasından elenmeseydin.Başarılar...
    Dostum Şampiyonlar Liginde aslında o forvetleri durdurmuştum ama olmayacak şey oldu! Son 5 dakikada 3 gol attılar.Bu büyük bir olay. Kimbilir kaç senede bir denk gelir. Eğer ilk maç 2-1 bitseydi rövanşta zorlardım. Ligde de G.Saray maçını kazanmama rağmen iş çözülmedi çünkü hesapta olmayan belalım Manisa çıktı karşıma. Tükiye kupasını hiç sorma 2-0 öndeyken 3 dk içinde 2 gol yiyip elendik. Şanssızlık çok fazlaydı bu sene ( Yani şanssızlığa bağladım koca sezonu helal bana )
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Çok yazık olmuş yaw..1 Puanla şampiyonluk gitmiş....Yeni sezonda akılcı transferler bekliyoruz...
    Valla hiç sorma.Aslında 82 puan az buz puan değil ancak rakip te üstün performans sergiledi.EE hata bizde tabi.Şampiyonluğa oynuyoruz kendi sahamızda orta sıralardaki bi takımdan 3 fark yersek böyle olur. Gelecek sene Fenerbahçe'de kalmayı düşünmüyorum. Daha küçük bir kulübe gidip şu an kullandığım taktiği denemek istiyorum bakalım ne olacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Beyler Şu an Türkiye'de Beşiktaş Kulübünün teknik direktörü yok.Başvursam mı acaba? Yeni bir heyecan olur mu? Aslında potansiyeli daha düşün takım düşünüyordum ama şimdi Beşiktaş'ı boş görünce insan duramıyor.Ne yapayım sizce başvurayım mı?
    Last edited by The.Crow : 08.Mart.2008 at 00:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Bence başvur...Değişiklik olur...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Bence başvur...Değişiklik olur...
    Walla başvuracaktım ama ben başvurana kadar adamlar Cristoph Daum'la anlaşmışlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK!!!!

4 sezondur Fenerbahçenin başında bulunan Teknik Direktör Umut Şenel bugün istifa ettiğini açıkladı. Ve yönetim bu istifayı kabul ederek karşılıklı olarak sözleşmeyi fesh etti. Umut Şenel 4 sezonda Fenerbahçe ile 4 Süper Kupa , 2 Lig Şampiyonluğu , 1 Türkiye kupası kazandı . Umut Şenel'in artık yurt dışında bir takım çalıştıracağı konuşuluyor. İspanya,Almanya veya İtalya'ya gidebilir.

Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK!!!!

4 sezondur Fenerbahçenin başında bulunan Teknik Direktör Umut Şenel bugün istifa ettiğini açıkladı. Ve yönetim bu istifayı kabul ederek karşılıklı olarak sözleşmeyi fesh etti. Umut Şenel 4 sezonda Fenerbahçe ile 4 Süper Kupa , 2 Lig Şampiyonluğu , 1 Türkiye kupası kazandı . Umut Şenel'in artık yurt dışında bir takım çalıştıracağı konuşuluyor. İspanya,Almanya veya İtalya'ya gidebilir.

Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Senin için hayırlısı Olsun....

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Umut Şenel 1.FSV Mainz 05'TE!!

Mainz kulübünden bugün yapılan açıklamada takımın başına Fenerbahçe'de deneyim kazanan genç teknik direktör Umut Şenel'in getirildiği söylendi ve imza şov yapıldı.Umut Şenel attığı imzadan sonra şunları söyledi :

Bugün gerçekten çok mutluyum.Kendimi çok heyecanlı hissediyorum. Fenerbahçe'den ayrılmam sürpriz olmuştu ama heyecanımı kaybetmiştim son yıllarda. Ve başarıya aç büyük hedeflere gitmek isteyen bir takım istiyordum. Mainz Bundesliga'da orta sıralarda kendine yer bulmaya çalışan bir takım. Buraya gelirken fazla transfer bütçem olmadığını biliyordum ( 2.5M dolar civarı ) . Bu bile beni etkiledi çünkü büyük başarılar zor ve acaba başarabilecek miyim? Hem Mainz beni denemiş olacak hem de ben kendimi denemiş olacağım. Umarım kariyerim için iyi günler bekler beni. Transfer çalışmalarına hemen başlayacağız. Fenerbahçe'de oynadığımız tek forvetli sistemim devam edecek. Hazırlık maçlarında bu taktiğimizi oturtmaya çalışacağız. Transfer yaparsak merak etmeyin hemen haberiniz olacak. Camiamıza hayırlı olur inşallah.
    Bir Dost

Hellbells

Yeni takımın hayırlı olsun.Burada da başarılı olacağına inanıyorum.Şampiyonluğun kaçması kötü olmuş ama olsun.Tekrardan başarılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Yeni takımın hayırlı olsun.Burada da başarılı olacağına inanıyorum.Şampiyonluğun kaçması kötü olmuş ama olsun.Tekrardan başarılar...
    Teşekkürler bakalım eğer başaralı olursam taktiğim güzel demektir.O zaman taktiğimi paylaşacağım.Hazırlık maçlarını tamamladım ekleyeceğim birazdan. Fena değil takım.Golcülerim çok iyi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İŞTE GEÇEN SEZON MAİNZ KULÜBÜNÜN LİGDE YER ALDIĞI KONUM

Hedefimiz bu sezon en az bu konumu korumak eğer olursa daha da yüksekte bitirmek. Konumu korumak diyorum çünkü transfer bütçemiz az.Bir-iki tane oyuncuya talip oldum ama çok yüksek maaş istediler maaş bütçem yetmediğinden transfer yapamıyorum.Bu sezon amaç ligde orta sıralar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    HAZIRLIK DÖNEMİ SONA ERDİ

Hazırlık maçlaarında başarılı sonuçlar dikkat çekiyor ancak rakiplerimiz zaten çok güçlü değildiler.Şimdi ilk resmi maçımızı bekliyoruz. Almanya Kupası 1.Turunda Ahlen ile karşılacağız.
    Last edited by The.Crow : 08.Mart.2008 at 17:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Sana yeni maceranda başarılar kardeşim.Mainz i inşallah istedigin yerlere tasırsın

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

ALMANYA KUPASI 1.TUR

Maçın Adamı : Elkin Soto ( Mainz-AMLC )

İstatistiksel olarak ilk resmi maçımızda çok iyiydik. Tur atladığımız için mutluyuz. Şimdi ligin başlamasını bekliyoruz. Dortmund maçı zor olacak ama hedefimiz 3 puan.

2011-2012 BUNDESLİGA 1.HAFTA

Maçın Adamı : Edin Dzeko ( B.Dortmund-ST )

Basın Toplantısı : İlk haftaya 3 puanla başlamak isterdik ama olmadı. Maç ortadaydı.Deplasmanda oynanması gerektiği gibi oynadık.Maçın genelinde topa daha çok sahip olan taraf ve net pozisyonlara giren taraf bizdik ancak gol atamadık.Artık ilk galibiyetimizi seyircimiz karşısında almak istiyoruz.

THİAGO MOTTA!!!

Mainz kulübü İspanya’nın A.Madrid takımında oynayan Thiago Motta’yı renklerine bağladı. İmza törenine taraftarların fazla ilgi göstermemesi transferden memnun olmadıklarını belli etti.

2011-2012 BUNDESLİGA 2.HAFTA

Maçın Adamı : Thiago Motta ( Mainz-DM )

Basın Toplantısı : Seyircimiz karşısında ilk galibiyetimizi almak istiyorduk ancak olmadı. Maçta bir türlü öne geçemeyip geriden takip edince durum böyle oldu. İki önemli golcümüzün sakat olması gol yollarında sıkıntı yaşamamıza neden oluyor. Umarım bir an önce aramıza dönerler.

Muhabir : Umut Bey Motta transferine taraftarlarınız bir tepkisi olmuştu ama Motta bugün 2 gol attı ve Mainz’in puan umutlarını son dakikalara kadar taşımasına yardımcı oldu.Bu konuda düşünceleriniz nedir?

U.Şenel : Taraftarlarımızın tepkisi beni üzmüştü. Gördünüz işte ilk maçında gayet güzel oynadı ve 2 de gol attı.Ama zaten biz Motta gol atsın diye almadık.Takım savunmasına katkısı olsun ve oyun kurmamıza yardımcı olsun diye aldık. Taraftarlarımızdan isteğim hem bana hem Motta’ya zaman tanısınlar ve kimseye ön yargı ile yaklaşmasınlar.Emin olsunlar bu takımda kim hak ediyorsa o forma giyecek.

2011-2012 BUNDESLİGA 3.HAFTA

Maçın Adamı : Tim Wiese ( Köln-GK )

Basın Toplantısı : Ligde ilk puanımızı aldık.Aslında bıraktığımız 2 puana üzülüyoruz. Söyeleyecek bir şey yok . Daha iyi olacağız.

2011-2012 BUNDESLİGA 4.HAFTA

Maçın Adamı : Markus Feulner ( Mainz-MRL )

Basın Toplantısı : Geçen hafta aldığımız ilk puandan sonra bu hafta kendi saha ve seyircimiz önünde ilk galibiyetimizi aldık.Aslında şu ana kadar oynadığımız 4 maçın istatistiklerine bakarsanız üstün olan hep bizdik ama sadece 1 galibiyet aldık. İlerleyen haftalarda kazanmayı öğrenip üst sıralara tırmanmak istiyoruz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2011-2012 BUNDESLİGA 5.HAFTA

Maçın Adamı : Rafael ( Frankfurt-ST )

Basın Toplantısı : İlk yarı hiçbir şey yapmadık.Çok kötüydük. Ve ilk yarı sonunda her şey bitmişti zaten. İkinci yarıdaki çabamız sadece 1 gol atmamıza yetti.Çok üzgünüz.En kötü performansımızdı.

2011-2012 BUNDESLİGA 5.HAFTA PUAN DURUMU

Last edited by The.Crow : 09.Mart.2008 at 02:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri