Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 74 sonuç

Konu: FM 2008 En İyi Antrenman, Kanıtlarıyla

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

bende sırf uğraşmamak için bunu kullanıorum ama fazla bi işe yaramıyor

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İyi antreman programı bir kerede oyuncu özeLLikLerini yükseLten değiLdir. Az az ama beLirLi araLıkLar iLe sürekLi yükseLten antreman programı iyidir.

Eğer verdiğin antreman programı bir kaç yıL içerisinde bir oyuncunun Ca sında beLirgin bir artış yaratıyorsa iyidir, ama bir düşürüp bir artırıyor ise hiç bir işe yaramaz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

eXcitinG senin geliştirdiğin bir antrenman programı var mı peki?

Arkadaşlar bu antrenman programını oyuncular mevkilerine göre neye ihtiyaç duyuyorlarsa o özelliklerini yükselmek için tasarladım.Oyunun antrenman bölümünde ya da başantrenörün aylık verdiği raporlarda istediğiniz sonucu göremeyebilirsiniz.Ama oyuncunun aylık gelişme bölümüne bakarsanız oyuncu için en gerekli özelliklerin önemli ölçüde arttığını görürsünüz.Mesela ben defansa dönük oyunculara top kontrolü çok az, taktiği fazla yaptırıyorum.Hücuma dönük oyunculara da tam tersi top kontrol fazla taktik az.Bu şekilde oyuncu için ne gerekliyse o özellikleri artıyor.Diğerlerinde düşme olması normal.Ben bütün antrenman kategorilerini(Şut, ofans, defans, top kontrolü vb.) normale yakın düzeyde yaparak ta denedim.Yani birini yoğun yapıp diğerini en aza indirme değil de birini normale yakın diğerini yükseğe yakın şekilde.Bu şekilde antrenman bölümünde oyuncu özelliklerindeki okların hepsi hafif yeşil ya da sarı oluyor.Böylece gerekli özelliklerin artması zaman alıyor.Bu arada yaş ta ilerliyor.Fakat bu antrenman programında gerekli özellik tamamen yeşil ve ok tamamen yukarı bakıyor.Gereksiz özelliklerde de düşme oluyor.Eğer oyuncunuzun potansiyeline en kısa zamanda ulaşmasını istiyorsanız en ideali bu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    İyi antreman programı bir kerede oyuncu özeLLikLerini yükseLten değiLdir. Az az ama beLirLi araLıkLar iLe sürekLi yükseLten antreman programı iyidir.

Eğer verdiğin antreman programı bir kaç yıL içerisinde bir oyuncunun Ca sında beLirgin bir artış yaratıyorsa iyidir, ama bir düşürüp bir artırıyor ise hiç bir işe yaramaz.
    Evet verdiğim antreman programı bir kaç yıL içerisinde bir oyuncunun Ca sında beLirgin bir artış yapıyor.Ve şimdiye kadar 33 yaş üstü hariç hiçbir oyuncumun ca sında düşme olmadı.Aksine ca sı 90 civarında olan genç oyuncularım eğer potansiyeli varsa ki hep olanları alıyorum 3 sene içinde 150 lere çıkıyor.Gerekli özelliklere yoğun olarak çalıştırdığım için bu da senede özelliklerde en az 2 şer artış demektir.Bu da genç bir oyuncunuzun birkaç sene içinde tüm kulüplerin peşinden koştuğu ve bir dünya yıldızı olma yolunda ilerlediği anlamına gelir.
    Last edited by yorumsuz1i : 11.Ağustos.2008 at 15:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by fernandez View Post
    Antrenman bölümüne giriyorsun.Üstte programlar yazıyor.Orada programı düzenle diyeceksin.Aç diyeceksin.Büyük ihtimal önüne direk olarak "schedules" klasörü gelecektir.Oradan antrenman dosyasını seçip onaylarsan antrenmanı kullanmaya başlayabilirsin.

Arkadasım bız bu ıslemı yaptıktan sonra baska bır ıslem yapmıyoruz normal hep maclarımızı oynuyoruz deıl mı ?

Quote Originally Posted by aykutgs54 View Post
    Arkadasım bız bu ıslemı yaptıktan sonra baska bır ıslem yapmıyoruz normal hep maclarımızı oynuyoruz deıl mı ?
    Evet başka birşey yapmıyorsun.

real madrid'de oynuyorum programın çok faydası oldu fakat lig bitimine doğru hepten bir sakatlıklar ve tempo düşüşü yaşandı işe yarar bir tavsiyeniz olabilir mi?

Quote Originally Posted by ferdik View Post
    real madrid'de oynuyorum programın çok faydası oldu fakat lig bitimine doğru hepten bir sakatlıklar ve tempo düşüşü yaşandı işe yarar bir tavsiyeniz olabilir mi?
    Oyuncuları maçlardan sonra dinlendirmek çok önemli.Uzun süre dinlenmeyen bir oyuncunun sakatlanma riski yüksektir.Oyuncuyu yorgunluğuna göre maçlardan sonra 1-2-3 gün ya da 1 hafta dinlendirmek formunu fizik gücünü tüm sezon korumasına yardımcı olacaktır.Böylece sakatlanma ihtimali de en aza inecektir.

Oyuncular antremanı genelde mı kalcak yoksa ayırcaz mı antreman antreman

Quote Originally Posted by aykutgs54 View Post
    Oyuncular antremanı genelde mı kalcak yoksa ayırcaz mı antreman antreman
    Hayır genelde kalmayacak oyucular mevkilerine uyan antrenman programına atacaksın.Oyuncunun profiline gir antrenman kısmından mevkisi ne ise ona göre bir program seç.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Deneyip yakın zamanda yorum yazacağım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

gecn ıcın versıyonu varmı?

Quote Originally Posted by coolh View Post
    gecn ıcın versıyonu varmı?

Gençler için olanı yayınlamadım buna bakıp herkes kendi yapar diye ama çok isteyen olursa yayınlarım tabi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

yayınlarsan indirip deneyebiliriz kardeşim
    Sentugo.

En kısa zamanda yayınlamaya çalışırım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi bir şey sorucam ama şu kaleci antrenmanını beğenmedim.. Kalecim genç ve özelliklerinde bir gelişme göremedim daha.. Bende elimde başkabir antrenman vardı ona verdim kaleciyi

Diğerleri ise tıpkı dediğin gibi Forvet oyuncusu ne yapsın savunmayı Hücum özellikleri iyileşiyor.. İyi bir program.

Gençler için olanı için kısa bir zaman geçri sanırım...
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Abi bir şey sorucam ama şu kaleci antrenmanını beğenmedim.. Kalecim genç ve özelliklerinde bir gelişme göremedim daha.. Bende elimde başkabir antrenman vardı ona verdim kaleciyi

Diğerleri ise tıpkı dediğin gibi Forvet oyuncusu ne yapsın savunmayı Hücum özellikleri iyileşiyor.. İyi bir program.

Gençler için olanı için kısa bir zaman geçri sanırım...

Kaleci antrenman programlarının genelinde top kontrol , taktik çalışmadan daha önde tutulur.Hatta çok az taktik çalışması yaptırılır.Ama top kontrol ve taktik kategorilerinin içeriğini incelersek mantıklı olanın taktik kategorisini yoğun düzeyde tutma olduğunu görürüz.Benim antrenman programımda da bu böyledir.Top kontrol kaleciye sadece ilk temas ve teknik çalıştırırken taktik kategorisi daha özellikleri çalıştırır.Bunun dışında biraz da sabırlı olmak lazım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Gençler için olan versiyonu bu akşam yayınlayacağım.Aslında dün yayınlıyordum ama teknik sorunlardan dolayı yarım kaldı.Nasipse bu akşam yayınlıyorum.
    Last edited by yorumsuz1i : 25.Ağustos.2008 at 16:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Default slm

slm arakadaşlar ben gruba yeni katıldım.antrenman programı hakkında sizden yardım istiyorum.bu söylediğiniz taktkği indirdikten sonra oyunda genel programda antrenman yapan oyuncuları tek tek kanat defans..vs olarak oralara mı yerleştirecem.yani sonunda geneldeki oyuncu sayısı 0 mı olacak.bir de bu antrenman programının içeriğini görmek mümkün mü?yardımlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by batman md View Post
    slm arakadaşlar ben gruba yeni katıldım.antrenman programı hakkında sizden yardım istiyorum.bu söylediğiniz taktkği indirdikten sonra oyunda genel programda antrenman yapan oyuncuları tek tek kanat defans..vs olarak oralara mı yerleştirecem.yani sonunda geneldeki oyuncu sayısı 0 mı olacak.bir de bu antrenman programının içeriğini görmek mümkün mü?yardımlarınızı bekliyorum...
    Evet dediğin gibi yapacaksın ve sıfır olacak.Antrenmanın içeriğini görmekten kastın resimli gösterim ise onu yayınlayan arkadaşa veya kullanan birisine soracaksın.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

suana kdr bu formda yayınlanan en ıı antreman programını emurafu yayınla [tugs tranning die gecer yabancı sitelerde] bunda cok sakatlanma oluo ama oyuncular ii gelisio eline emegine saglık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

elıne saglık kardes denemekte fayda var =)

arkadaşlar belgelerim sports interactive fm08 de schedules yok bende ne yapmalıyım

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by spacegora View Post
    arkadaşlar belgelerim sports interactive fm08 de schedules yok bende ne yapmalıyım
    Kendin oluşturacaksın.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

abi gerçekten de ellerine sağlık. denedim ve çok memnun kaldım diyebilirim. çoğu oyuncularımın profilinde buna bağlı olarakda oyun tarzlarında ilerlemeler gözle görülür bir biçimde arttı. gerçi bazen bazı oyuncularımın profilindeki birçok özellik aynı anda düşüyor ama yine de bana kazandırdıklarının yanında hiçbir şey ve bir şeyler yapmak istiyorsak eğer bu gibi ufak tefek olayları göz ardı etmeliyiz. (üstelik profili düşen oyuncularım belli bir süre sonra bu profilleri tekrar yükselttiler) saolasın.

eyüpspor la deniyom olumlu sonuclar almaya basladım

26. Default

ya iyi güzel herkes olumlu sonuclar alıyorda neden ben bunu yapamıyorum?
    dediginiz gibi indirdim klassör olusturdum ve kopyaladım fakat antrenman aratırken onu bulamıyorum klasörü görüyor ama onu görmüyor..
    ne yapmalıyım

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

oyunda antreman aç tıklasan görürsün. Program düzenlede

bşey sorucam arkdaşlar ben bu pgoramı uyguladım. yaklaşık 10 tane oyuncu birden sakatlandı 3-4 tanesi maç içinde oldu. ne yapmayılım sizce ? birde sakat oyuncuları tavsiye edebiliceğinz özel bi antreman programna sokabilirmiyim? çünkü en az 1 aylık sakatlar var. ve maç kadrosu bile çıkmıyor nerdeyse

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

bu antrenmanı bende uyguluyorum farklı mevkilerde oynayan oyuncular için iyi oluyor her mevki için gerekli antrenman yaptırmak iyi oluyor özellikle genç oyuncularda
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by bambam34 View Post
    bşey sorucam arkdaşlar ben bu pgoramı uyguladım. yaklaşık 10 tane oyuncu birden sakatlandı 3-4 tanesi maç içinde oldu. ne yapmayılım sizce ? birde sakat oyuncuları tavsiye edebiliceğinz özel bi antreman programna sokabilirmiyim? çünkü en az 1 aylık sakatlar var. ve maç kadrosu bile çıkmıyor nerdeyse
    antrenmanı biraz düsür yeterli olur
    Last edited by xuq : 23.Ekim.2008 at 20:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    belgelerim sports interactive football manager 2008 schedules
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Normal dediğiniz değerlere hangi takımla ulaşıyorsunuz acaba merak ettim doğrusu.
    çok teşekkürler

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri