Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 34 sonuç

Konu: Stat, kulüp renkleri, formaları, diğer bilgiler

Ülkemizin famous players kısmında Rıdvan Dilmen'i göremedim. Bu eksiklik giderilmeli diye düşünüyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Ülkemizin famous players kısmında Rıdvan Dilmen'i göremedim. Bu eksiklik giderilmeli diye düşünüyorum.
    Bizim SI'a ilettigimiz veritabaninda Ridvan var. Ya bir nedenle Ridvan oyun editorunde gorunmuyor. Veya SI veritabanlarini birlestirirken bir hata olustu.

Oyuncularin bazi PPM'lerinin de editore/oyuna atkarilmamasi sozkonusu.

SI'a belirttim, neden araniyor.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Fenerbahçe en farklı mağlubiyet:

Benfica-Fenerbahçe(7-0)
    17 Eylül 1975

Doğrusu böyle diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

Lüleburgazspor'un stadı "Malkara 8 Kasım" olarak gözüküyor. "8 Kasım" olarak düzeltilmesi gerek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jhemre View Post
    Lüleburgazspor'un stadı "Malkara 8 Kasım" olarak gözüküyor. "8 Kasım" olarak düzeltilmesi gerek
    hadi ya düzeltilmesi gerekiyor hakkatten ben hiç dikkat etmemişim malkara ile ne alakası var arkadaş
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kayserispor ve K.Erciyessporun yeni stadı 29.Ekim.2008 tarihinde faaliyete geçecek.Stad hakkınd ageniş bilgi

http://www.kayseri-bld.gov.tr/projeler/stadyum.htm

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

stadın belirtilen tarihe yetişmesi pek mümkün görünmüyor... daha önce stadın uefa maçlarına yetişeceği gibi haberlerde dolaşmıştı ortada... detaylı ve yerinden bilgiler için aşağıdaki linklerde detaylı bilgi ve yorumlar mevcut;

http://www.tribundergi.com/forum/vie...4845&start=800

http://www.kasist.com/news.php?readmore=405
    puerta kalbimizde...

Quote Originally Posted by R00T3RR00R View Post
    Fenerbahçe en farklı mağlubiyet:

Benfica-Fenerbahçe(7-0)
    17 Eylül 1975

Doğrusu böyle diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltin.
    ben sigma oloumoc diye hatırlıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Boluspor stadı full koltuklu

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Boluspor stadı full koltuklu
    Guarin' e ek olarak Lig a da ki tüm takımların statları full koltuklu. Bu kural... Eğer statlarda bir hata varsa düzeltilebilir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Quote Originally Posted by demirsporlu View Post
    ben sigma oloumoc diye hatırlıyorum
    sigma olomouc 7-1 bitmişti.

Lüleburgazspor'un kuruluş yılı 1967 (Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/L%C3%BCleburgazspor)

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Gençlerbirliği Oftaşspor'un yeni sezondaki renkleri sıyah - kırmızı - mor-beyaz ve adı da Hacettepespor olacak.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Kayserispor ve K.Erciyessporun yeni stadı 29.Ekim.2008 tarihinde faaliyete geçecek.Stad hakkınd ageniş bilgi

http://www.kayseri-bld.gov.tr/projeler/stadyum.htm
    Tarih bukez netleştı 1.1.2009 taraihinde stat kesin olarak faaliyete geçecek

5 ocak stadı:
    1938 yılında 105x70 ebadında 60 kulvarlı 2.000 Kişilik Kapalı,7.600 Kişilik Açık olmak üzere toplam 9.600 kişilik olarak yapılarak hizmete girer. Stadyumun zemini Çimdir .

Buna Ek Olarak

* 1975 yılında 700 kişilik maraton tribünü
    * 1988 yılında 5000 kişilik kapalı tribün inşaatı tamamlanarak hizmete girerek kapasitesi 21,600 'e çıkarılmıştır.
    * İlave kapalı tribün altında 52 metrekarelik 18 adet dükkan, 65 metrekarelik çok gayeli salon mevcut.
    * Maraton tribünü altında 23,90x15,45 ebatlarında 4 adet çok gayeli antrenman salonları bulunmaktadır.
    * Işıklandırma sistemleri mevcuttur
    * 2,10 x 1,80 kesitli betonarme box sistemli 2 adet sporcu çıkış tünelleri ve akordeon sistemli açılır, kapanabilir hakem çıkış tüneli bulunmaktadır.
    * Tesis bünyesinde; 5 adet amir odası, muhasebe, saha komiseri, personel odası, 2 adet kazan dairesi, depo, ışıklandırma kumanda odası, artezyen ve trafo odası bulunmaktadır.
    * Kapalı tribünde, ses düzenlenmesi, naklen yayın, TRT ve basın bölümleri bulunmaktadır.
    * 4 adet sporcu 1 adet hakem soyunma odaları x WC ve duşları mevcuttur.
    * Kapalı tribünde 34 WC. 24 adet duş, Açık tribünde 32 WC. 40 adet pisuvar bulunmaktadır.Tesis 1998 yılında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü 'müzce 49 yıllığına Adana Spor A.Ş. Klübüne protokolle kiraya verilmiştir.

stad A.Demirspor a ait olduğu görünüyor ancak Adanaspor ait 14 küsaratlı bir kapasitesi olduğu yazıyor ancak 21.600 kapasiteli

Tam olarak bilmiyorum ama Boluspor Stadında kapsite yükseltmeye gidiyormuş diye duydum ama emin değilim 6300 felandı kapasitesi galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kartalspor formasını değiştirmiş. Çok sade olan formasına renk katmış. Turuncu forma Kartal' ın.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2003

Default Stat, kulüp renkleri, formaları, diğer bilgiler

Konu başlığında listelenmiş hataları lütfen bu konu altında belirtiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Beypazarı Belediyespor Forması şu Lacivert Beyaz çizgili Kasımpaşa forması gibi, ikinci forma Düz Lacivert olucak. Türkiye'de değilmiş gibi olursa sevinirim.
    Stadı ise Beypazarı Şehir Stadı 10000'den biraz daha fazla bi kapasitesi var 4te 1i oturmalı

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

akhisar belediyespor un renkleri siyah yeşil (oyundaki sarı yeşil)... ikinci forma içinde genelde yeşil beyaz tercih ediliyor.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Galiba Gaziantepspor'un da iç saha-dış saha formaları değişiyor. Devre arasında yeni bir sponsor anlaşması yapıldı ve artık iç sahada siyah, dış sahada kırmızı forma giyiliyor...

Bu arada forumda bir üye arkadaş belirtmişti, Ç.Rizespor'un renkleri oyunda Yeşil-Beyaz olarak öne çıkıyor... Zor olacak galiba ama, Yeşil-Mavi olduğu belli edilmeli...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by krapinovic View Post
    Galiba Gaziantepspor'un da iç saha-dış saha formaları değişiyor. Devre arasında yeni bir sponsor anlaşması yapıldı ve artık iç sahada siyah, dış sahada kırmızı forma giyiliyor...

Bu arada forumda bir üye arkadaş belirtmişti, Ç.Rizespor'un renkleri oyunda Yeşil-Beyaz olarak öne çıkıyor... Zor olacak galiba ama, Yeşil-Mavi olduğu belli edilmeli...
    Zor degil.. halledilir..

Nesil
    2006

Kasımpaşa'nın stadı daha detaylı bilgiye gerek yok.

V801'De Türkiye Kupası geçmişinde Erciyesspor'un final oynadığı yazıyor. Bu kulüp K.Erciyesspor olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by krapinovic View Post

Ben Denizli için sölemiştim ama Rize içinde geçerli bence normalde ikinci olarakta giyilse ilk formalar takımların rengini yansıtıcak şekilde seçilmeli mesala rize daha ziyade düz beyazı da tercih etse çubuklu olan formayı bir düz beyazı iki yapıp rize'nin renkleri olan mavi yeşil i elde edebilirz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bir de Erciyesspor die sanki ayrı bir takım varmış gibi database'te o da ufak tefek ayarlar istio
    Last edited by Han12 : 19.Şubat.2008 at 23:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

galatasaray'ın kırmızısı okeydir ama sarısı biraz fazla turuncuya yakın olmuş hafiften Roma'nın renklerine dönmüş bence sarıyı birazcık daha açık yapmak gerekir

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Giresunsporun formalarında ve kulübün logosunu yaparken benim eklediğim yanlış bir resim sonucu kareli kareli bir sonuç ortaya çıkmış.

Ömer abi onu düzeltiriz en yakındaki yamada

Hoş bu şekilde olması benim acayip hoşuma gidiyor ama neyse

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006

Milli Takım'ın stadı niye İnönü?

Fatih Terim istediği stadda maç yaptırma hakkına sahip. Biz ise başımıza geçtiğimizde sadece İnönüde yapabiliyoruz. Niye, Atatürk Olimpiyat, Şükrü Saraçoğlu vs gibi stadları seçemiyoruz. Seçilmesse bile niye Atatürk Olimpiyat diye ayarlı değil? En fazla kapasite var. Onu ayarlamak daha mantıklı olmaz mı?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    galatasaray'ın kırmızısı okeydir ama sarısı biraz fazla turuncuya yakın olmuş hafiften Roma'nın renklerine dönmüş bence sarıyı birazcık daha açık yapmak gerekir
    Tarikcigim GS resmi sitesindeki renklerden RGB kodlarini alarak yaptim.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Milli Takım'ın stadı niye İnönü?

Fatih Terim istediği stadda maç yaptırma hakkına sahip. Biz ise başımıza geçtiğimizde sadece İnönüde yapabiliyoruz. Niye, Atatürk Olimpiyat, Şükrü Saraçoğlu vs gibi stadları seçemiyoruz. Seçilmesse bile niye Atatürk Olimpiyat diye ayarlı değil? En fazla kapasite var. Onu ayarlamak daha mantıklı olmaz mı?
    Milli takimin stadi belirli idi 8.0.1'de ancak biz milli takimin sadece bir stadi olmadigi icin milli takim stadi vermedik. 8.0.2'de Milli maclarin bir kac farkli stad'da oynaniyor olmasi gerekli.

Mesela benim oyunumda Bosna Hersek ile oynanan mac Ali Sami Yen'de oynandi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Daha önce Ç.Rizespor bölümünde de belirtmiştim Ç.Rizespor'un renkleri Yeşil-Mavidir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Birde klüplerimizin rekorlar sayfasında niye bir çok rekor boş? Örnek:En gollü maç Hatta bazı takımların en farklı galibiyetleri bile boş mesela Ç.Rizespor'un en farklı galibiyeti Beşiktaş'a karşı 5-1 lik skordur.
    Last edited by estustbjk : 23.Şubat.2008 at 20:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri