Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 68 sonuç

Konu: |Fietra 10| İnancı Geri Getirmek...

Valla bence süper gidiyon Murat,Betis ile ilk sezonda 4.olmak bile büyük basari.
    Kupayi alirsin,ligi de 4.bitirirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk sezonda bilgisayar kontrolünde 10 ila 17 arası bi sırada bitiriyor genellikle Betis. Aslında potansiyeli olan takım ama bilgisayar kullanamıyor. Çok iyi kullanıyorsun takımı. Sezon sonunda ilk 4'e gireceğine inanıyorum.
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 26.Şubat.2008 at 17:23

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

motta bence biraz gereksiz olmuş çünkü o bölgede oynayabilecek oyuncuların varmış ama neyse olmadı satarsın=) ilk sezon fena değil bence 2. yıl daki hedefini cl yap

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Murat abi transferler güzel lige pek iyi başlayamasanda olsun daha uzun bir maraton var önünde umarım bu sezon daha iyi olacaksın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Teşekkürler Yorumun için Yunus

UEFA KUPASI

Süper bir 115.dk golüyle güldük..Açıkçası tur umudu fazla taşımıyordum ilk mçataki oyun ve skordan sonra..UEFA Grubumuzda bu;

La Liga...

Çok kötü olmasada koydugumuz hedefe göre kötü başladık..Artık ser,y, bulmamız lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Resimler sayfayı çok kasıyor biraz daha küçük koyabilirsin aslında , yada keserek koymayı dene .. Zaten yorumlardan çok resim var direk göze hitap ediyorsun

Keşke benim de zamanım olsa da böyle saatlerce oynasam diyorum .. En son heralde yazın 1-2 sezon bitirmiştim .. Taktik olarak total dominasyonumu kullanıyorsun hala ? Yoksa kendi taktiğini oluşturdun mu Betis'te ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

http://rapidshare.com/files/95158286...2016_.tac.html

Total Dominasyon'u kullanıyorsan şu versiyonu 802 için de iyi performans gösteriyor. İndirip hiç modifiye etmeden deneyebilirsin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Resimler sayfayı çok kasıyor biraz daha küçük koyabilirsin aslında , yada keserek koymayı dene .. Zaten yorumlardan çok resim var direk göze hitap ediyorsun

Keşke benim de zamanım olsa da böyle saatlerce oynasam diyorum .. En son heralde yazın 1-2 sezon bitirmiştim .. Taktik olarak total dominasyonumu kullanıyorsun hala ? Yoksa kendi taktiğini oluşturdun mu Betis'te ?
    resimler konusunda haklısın..artık son maçlardaki gibi koymayı düşünüyorum kasmıyor fazla..taktik ise hala Total Dominasyon fakat çift forvet olarak oynuyorum taktikte..Orta sahada 2 dm birde kanatlar var..

Quote Originally Posted by peluk View Post
    http://rapidshare.com/files/95158286...2016_.tac.html

Total Dominasyon'u kullanıyorsan şu versiyonu 802 için de iyi performans gösteriyor. İndirip hiç modifiye etmeden deneyebilirsin.
    şuanda 8.01 ile oynuyorum fakat kariyer sonunda 8.02'ye geçeceğim indiriyorum teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Murat abi ligde biraz kötü gidiyorsun umarım toparlanırsın Uefa grubunda çok kolay.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

La Liga..

Zaragoza deplasmanında ilk yarıda döküldük diyebiriliriz..İlkyarı 2-0 olunca umudumuzda azalmıştı fakat 2.yarı gerçekten harika bir oyunla puan almayı başardık..Maçı kazanabilirdikte..2-2

Maça istedğimiz gibi başladık golüde bulduk fakat anlamsız şekilde beklemedğimiz ve ilginç bir gol yedik..Daha sonra Deportivo baskıyı kurdu maçı kontrolünde götürdü..2-1

Derbide takımımız acayip havaya giriyorbu maçta onlardan biriydi..Sevilla'yı sahadan sildik tarihi fark gelebilirdi..4-2

Levante deplasmanından derbiden gelen moralle 3 puanı 2 golle almayı bildik ve hedefe bir adım daha yaklaştık..0-2

Pozisyon bakımından kısır geçen maçta galibiyetimizi getiren golü Sobis attı ve skoru korumayı bildik..Zorlu maçtan 3 puan aldıgımız için mutluyuz..1-0

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Murat abi süper devam ediyorsun.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Toparlamış görünüyorsun abi.Bu sene Cl bekliyoruz.Tebrik ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

La Liga..

Ligde yükselişimiz sürdü ve hedeflediğimiz konumun çevresinde dolaşmaya başladık..Özellikle Barcelona galibiyeti bizi moral olarakta olumlu yönde etkiledi fakat Bilbao yenilgisi olmasaydı zirveden uzaklaşmayacaktık..

[CENTER]UEFA...

Gruptan çıkmakta zorlanmadık ve bir üst turdaki rakibimiz Shaktar Oldu..Ayrıca Shaktar'ı geçtiğimiz takdirde Lazio-Reading eşleşmesinin galibiyle oynayacagız..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Mükemmel gidiyorsun abi tebrikler herşey süper.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

La Liga..

17.Hafta..

18.Hafta..

19.Hafta..

20.Hafta..

Kupada Yarı Finale Kadar Yükselmeyi Başardık..!!

4.TUR..

5.TUR..

Çeyrek Final..

Yarı Finaldeki Rakibimiz
    Barcelona..

Not:Kariyere özel nedenlerimden dolayı sezon sonu noktayı koymak zorundayım..hepinize katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim şimdiden..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Kurtarıcın Sobis yaf kariyere başLarken aLternatif yok diodun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Önceki sayfaya koyduğum taktiği de denersen fayda sağladığını göreceksin. Senden en az ilk 3'e girmeni bekliyorum ligde.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yapma be abi bırakacakmısın kariyeri neyse sağlık olsun şu anda güzel gidiyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

İşte Maçlarımız..

Puan Durumu...

Söylediğim gibi kişisel problemlerden dolayı kariyeri noktalıyorum..Hepinize teşekkürler..Yöneticiler konuyu kapatırsa sevinirim..

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default |Fietra 10| İnancı Geri Getirmek...

Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra kariyerimi bütün Turksportal ailesi ile paylaşmaya karar verdim..

Takım olarak Real Betis F.C Seçmeye karar verdim..Nedeni ise bildiğimiz gibi Betis Sevilla şehrini temsil eden iki takımdan biri La Liga'da..Ama Sevilla son yıllarda yakaladıgı büyük çıkış ile Betis'i adeta ezdi geçti..İşte bizde bu ezikliğin bu inançsızlıgın boy gösterdiği bi yerde-Sahil kentinde-eski günlerini arayan takım Real Betis ile yola koyulmaya karar verdik..Ekibim ve ben bu sabah Şehre geldik ve takımla tanışmadan önce bu güzel şehri ve stadyumumuzu gezdik..

İşte dev Madebimiz..

Buda İspanya'nın en güzel şehirlerinden biri olan Sevilla;

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Başarılar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

yorumlar için teşekkürler..

İşte Kadromuz ve tercih ettiğimiz taktik;

Peluk'un hazırladıgı Total Dominasyon taktiği aradığım taktik gibi görünüyor onu deneyeceğim kampta..Transfer yapmayı düşünmüyorum zaten ilk sezon yapmayı pek sevmem ayrıca bütçede yok zaten

Ligde medya bizim 15. bitireceğimizi söylesede kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmek ve ligde de avrupayı zorlamak istiyoruz..

Nesil
    2007
    Yer
    .

Üst sıralarda yer alman ümidiyle.Başarılar dilerim.Total Dominasyon işe yarayacaktır.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Vallahi transfer bütçenin olmaması kötü olmuş.Ben de sevmem ilk sezon transfer yapmayı ama İspanya ligi gibi zor bir ligde transfersiz olarak devam etmen çok zor olacak umarım başarırsın.
    Bir Dost

Hellbells

Başarılar dilerim dostum.Ancak tek forvet oynamak bana pek cazip gelmiyor.Şayet bu taktikde oynayacaksan forvetin çok etkili olması lazım.Benim aklımda kalan Betis'de Rafael Sobis var.Ancak bu oyuncunun tek forvet oynayabileceği kanaatinde değilim.Ancak çift forvet oynadığın durumda Sobis'iğn çok daha büyük işler yapabileceği kanaatindeyim.

Şayet tek forvet oynamakda yinede istekliysen DM pozisyonunu AMC yapmanı tavsiye edebilirim.La Liga'da bu şekilde iyi sonuçlar elde edebilirsin.

Naçizane önerilerim bunlar olabilir...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Caretta Caretta View Post
    Başarılar dilerim dostum.Ancak tek forvet oynamak bana pek cazip gelmiyor.Şayet bu taktikde oynayacaksan forvetin çok etkili olması lazım.Benim aklımda kalan Betis'de Rafael Sobis var.Ancak bu oyuncunun tek forvet oynayabileceği kanaatinde değilim.Ancak çift forvet oynadığın durumda Sobis'iğn çok daha büyük işler yapabileceği kanaatindeyim.

Şayet tek forvet oynamakda yinede istekliysen DM pozisyonunu AMC yapmanı tavsiye edebilirim.La Liga'da bu şekilde iyi sonuçlar elde edebilirsin.

Caretta dostum AMC oynat demişsin ya tek forvette.Yine gol sıkıtısı çekiliyor yaw benim kendi yaptığım taktik var şu an kariyerimde onu kullanıyorum iki ön libero sağ ve sol kanat AMC ve tek forvet oyunuyorum.Gol yemiyorum kolay kkolay da gol sıkıntısı çekiyorum zaman zaman dediğin gibi kaliteli bir forvet şart tek forvet oynayacaksak.
    Bir Dost

Hellbells

Dostum bende Atletico Madrid ile 3.sezonumu oynuyorum.AMC oynatmak pek bana göre değil.Çift forvet oynatıyordum.Forvetimde Agüero ve Anelka vardı.Agüero sezonun ilk yarısında 8 AY sakatlanınca bazı maçlarda tek forvete dönmek zorunda kaldım.

Valla dostum elinde dikkat çekebilecek,seni taşıyabilecek bir tek Sobis var bence.Dua et de Agüero gibi sezonu kapatmasın.Yoksa hedeflerin hayal kalır...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by Caretta Caretta View Post

yalnız bende de forvet konusunda sıkıntı var..İki adamım var forvet diyebileceğimiz Sobis ve Pavone..bunlara bakıldıgında Pavone daha komple bi isim duruyor Sobis'e göre..Sobis havada çok zayıf kalıyor o yönden eksik..Pavone ise kafa olsun bitiricilik olsun daha çok öne çıkan isim..Sobis'i transfer döneminde forvete yapacagım takviyelerle çift forvette kullanmayı düşünüyorum..Sobis'i daha çok öne geçtiğim maçlarda kullanmayı düşünüyorum..Anlayacagın sıkıntıdan birazda tek forvet oynuyorum ama dediğin gibi bi DM'yi forvet arkasında oynatabilirim.Bu konuda alternatife sahibim.ayrıca niye ikisini bir oynamıyorsunda diyebilirsin ama o zamanda kadro analamında acayip sıkıntı oluyor...Teşekkürler yorumun için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sobis ve Pavone forvet için yeterli bence. Ben 3. sezondayım forvette hala ikisini kullanıyorum. Fernando yetersiz Xisco ile birlikte alternatif olabilecek, uzun soluklu düşünüyosan ileriye dönük bir genç forvet alabilirsin.

Costa
    David Rivas
    Damia
    Vogel
    Capi
    Rivera
    Jose Mari
    Fernando

Büyük düşünüyorsan işine yaramayacak isimler Biraz fazla oldu ama kendi oyunuma göre söylemek istedim.

Babic'i hem sol bek hemde sol açık olarak kullanabilirsin bu yüzden Caffa'dan fazla yararlanamayabilirsin iyi bir oyuncu yazık olmasın kiralık ver bence.

Çok iyi potansiyelli oyuncuları olan bir ekip Betis iyi değerlendirirsen ilk sezon sonunda Avrupa Kupalarına gidebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by _BeeTLeJuiCe_ View Post
    Sobis ve Pavone forvet için yeterli bence. Ben 3. sezondayım forvette hala ikisini kullanıyorum. Fernando yetersiz Xisco ile birlikte alternatif olabilecek, uzun soluklu düşünüyosan ileriye dönük bir genç forvet alabilirsin.

Costa
    David Rivas
    Damia
    Vogel
    Capi
    Rivera
    Jose Mari
    Fernando

Büyük düşünüyorsan işine yaramayacak isimler Biraz fazla oldu ama kendi oyunuma göre söylemek istedim.

Babic'i hem sol bek hemde sol açık olarak kullanabilirsin bu yüzden Caffa'dan fazla yararlanamayabilirsin iyi bir oyuncu yazık olmasın kiralık ver bence.

Çok iyi potansiyelli oyuncuları olan bir ekip Betis iyi değerlendirirsen ilk sezon sonunda Avrupa Kupalarına gidebilirsin.
    iyi oldu bugüzel tavsiyeler teşekkürler.. yalnız bişe soracam kalede Ricardo mu Doblas mı ? ikisine birbirine yakın kimi koysam iyi oynuyor.. acayip kararsızım şuan.. ?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri