1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: [Fmhastasi] Fenerbahçe/Hedefimiz Avrupa'nın Yeni Lyon'u Olmak!

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Potansiyeli olan bi takım Fenerbahçe..yeni Lyon'dan çok daha büyük bi klüp olabilirsin başarılar

Başarılar dilerim.Değişik bir hedef belirlemişsin kendine.Ayrıca taktiğinle ilgili olarak bende öneririm kanatları kullanmanı ...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Dostum dara yap bence.Çünkü kanat oyucun yok geniş yaparsan açık verebilir taktik.Özellikle kanattan oynayan takımlara karşı.Ben olsam dar hali denerdim.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Thumbs up [Fmhastasi] Fenerbahçe/Hedefimiz Avrupa'nın Yeni Lyon'u Olmak!

8.02 yamasıyla fenerbahce nin başında kariyerime başlıyorum.ingiltere-ispanya-almanya-italya ve türkiye 2.lig B 'ye kadar olan ligler açık.hedefim fenerbahceyi avrupanın yeni o.lyonu yapmak.

her türlü görüşlerinizi,fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.dikkate alacagım.transfer konusunda özellikle futbolcu önerebilirsiniz.

HEDEF AVRUPANIN YENİ LYONU OLMAK

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

lyon olup nabıcan şlye çeyrek finalde mendilmi sallıycan yav oluyosan real madridi olda şöyle bi elalem dev görsün

sağ ve sol açık alsna yeter valla sağa topuzu al solada bi tane yabancı patlattınmı birazda şansla (benim gibi) şl de çok rahat ilerleesin ama şans gerçekten biraz fazla olmalı...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    Potansiyeli olan bi takım Fenerbahçe..yeni Lyon'dan çok daha büyük bi klüp olabilirsin başarılar
    saol fietra.hedefimiz tabiki dünyanın en iyisi olmak en büyüğü olmak.ama önce lyon modelini izlememiz gerekiyor.önümüzde bir örnek var.avrupada lyonu örnek alıcaz

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    lyon olup nabıcan şlye çeyrek finalde mendilmi sallıycan yav oluyosan real madridi olda şöyle bi elalem dev görsün

sağ ve sol açık alsna yeter valla sağa topuzu al solada bi tane yabancı patlattınmı birazda şansla (benim gibi) şl de çok rahat ilerleesin ama şans gerçekten biraz fazla olmalı...
    hayır tabikide hedefimiz ş.liginde final oynamakreal madrid olmak icin 8 kere ş.ligini kaldırmak gerekliönce biz bi lyon olalımda sonra real olmak kolay

transfer çalışmalarına başladım.yakın zamanda yaptıgımız transferleri açıklıyacağım.

hazırlık kampımızda belli oldu:

kamp icin almanyayı uygun gördüm.ordaki türk takımlarımızla maçlar yapıcaz.

mac sonucları ve transfer gelismeleri sonra...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Marseille maçına kadar takımı bi dene Marseille maçında da bi ideal 11'i çıkar bak bakalım nasıl oynuyor takım bu benim fikrim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

yabancilardan birini yollayabilirsen:

Defans lazimsa
    Caneira(gelmeyebilir,denemedim) yi
    Forvet lazimsa
    Zarate V.Love zigic i

Ortasaha ya adam lazimsa kira ile Capel , Gavilan vb alabilirsin.basarilar.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Bende de FB kariyeri var.Ben ilk sene hiç takviye yapmadım ligde 3.oldum. özellikle daha önce de söylenmiş sağ ve sol açık gerekli acil olarak tabii kanat kullanacaksan.Bir sorun da yabancılar.Satabilirsin inşallah ben hiç birinden 5 kuruş para almadım.Bu arada 8.0.2 de Alex'e gözün gibi bak.Kontratının bitmesine izin verme.Bu versiyonda Alex tek başına takım.Başarılar.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    Marseille maçına kadar takımı bi dene Marseille maçında da bi ideal 11'i çıkar bak bakalım nasıl oynuyor takım bu benim fikrim.
    öyle yapcam zaten.marsilya macına kadar taktik ve ideal 11'i bulmaya çalışcam.

Quote Originally Posted by magirus View Post
    yabancilardan birini yollayabilirsen:

Defans lazimsa
    Caneira(gelmeyebilir,denemedim) yi
    Forvet lazimsa
    Zarate V.Love zigic i

Ortasaha ya adam lazimsa kira ile Capel , Gavilan vb alabilirsin.basarilar.
    ilk sene yabancıları gönderip takımı bozmayı düsünmüyorum.ikinci senemde performansa bağlı olarak yabancı gönderip transfer yapıcam.önerilerin icin sagol.forvette vagner love benim de düsündügüm bir oyuncu

Quote Originally Posted by Hellbells View Post
    Bende de FB kariyeri var.Ben ilk sene hiç takviye yapmadım ligde 3.oldum. özellikle daha önce de söylenmiş sağ ve sol açık gerekli acil olarak tabii kanat kullanacaksan.Bir sorun da yabancılar.Satabilirsin inşallah ben hiç birinden 5 kuruş para almadım.Bu arada 8.0.2 de Alex'e gözün gibi bak.Kontratının bitmesine izin verme.Bu versiyonda Alex tek başına takım.Başarılar.
    evet takımda sağ ve sol acık lar yeterli degil.bu yüzden kanatsız oynamayı düsünüyorum.sağ bekde sorun gördüm bir de.buraya muslu nalbantoglunu düsünüyorum.yabancıları 2.sene değiştirmeye calıscamsen nasıl para kazanamadın yabancılardan ona şaşırdım ama.lugano ve eduya direk teklif geliyor...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    öyle yapcam zaten.marsilya macına kadar taktik ve ideal 11'i bulmaya çalışcam.

ilk sene yabancıları gönderip takımı bozmayı düsünmüyorum.ikinci senemde performansa bağlı olarak yabancı gönderip transfer yapıcam.önerilerin icin sagol.forvette vagner love benim de düsündügüm bir oyuncu

evet takımda sağ ve sol acık lar yeterli degil.bu yüzden kanatsız oynamayı düsünüyorum.sağ bekde sorun gördüm bir de.buraya muslu nalbantoglunu düsünüyorum.yabancıları 2.sene değiştirmeye calıscamsen nasıl para kazanamadın yabancılardan ona şaşırdım ama.lugano ve eduya direk teklif geliyor...
    Zaten Edu'yu 8M dolara sattım Lugano hala bende de benim kastettiğim kezman,Roberto Carlos,Deivid bunlar başa bela walla gönderemedim gitti
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim
    Ben 29 Milyon YTL'ye Rafael Van der Vaart'ı almıştım.
    Eğer sende istersen alabilirsin müthiş oynuyor.
    Alırsan muhakkak Yaratıcılığı Much olsun

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Hellbells View Post
    Zaten Edu'yu 8M dolara sattım Lugano hala bende de benim kastettiğim kezman,Roberto Carlos,Deivid bunlar başa bela walla gönderemedim gitti
    hee onları kastediyorsan dogru yollamak güc

ilk h.macımızda türkiyemsporla 2-2 berabere kaldık.bu macda sonucun dısında canımı sıkan aurelio ve kezmanın sakatlıkları oldu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    sağlık kurulundan gelen rapora göre aurelio 2-3 ay,kezmanda 2-3 hafta sahalardan uzak kalıcak

ikinci macımızda yurdumsporu 3-0 yendik

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu mactada deivid'i kaybettik.2-3 ay sahalardan uzak kalıcak
    Last edited by fmhastasi : 25.Şubat.2008 at 19:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sağ açık ve sol açık alman gerekir hatta sağbekte forvette gerekibilir ama deivid iyi oynutor..

Önerilerim sağ açık:neri cardozo,m.topuz, sol açık escudero sağbek muslu forvet:
    Diogo alan kardec zarate stancu piattide geleğe yatırım olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Başarılar dilerim
    Ben 29 Milyon YTL'ye Rafael Van der Vaart'ı almıştım.
    Eğer sende istersen alabilirsin müthiş oynuyor.
    Alırsan muhakkak Yaratıcılığı Much olsun
    29 milyon ytl 'yi nerden buldun?benim bütcem 20 mn nasıl alim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yurdumspor macından sonra taktigimi belirledim.kanatlarımız yeterli olmadıgı icin kanat oyuncusu kullanmayacagız.iyi orta saha oyuncularımzı oldugu icin ortadan oynamayı denicez.işte taktigim:

bir sorum olcak.bu taktikte yavas,kısa pas ve ortadan oynuyorum ve alan daraltma whole pitch.genişlik darmı olursa daha iyi geniş olursamı?
    Last edited by fmhastasi : 25.Şubat.2008 at 19:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bence kanatları kullan. Ali Bilgin, Wederson, Carlos, Gökhan Gönül, Uğur Boral gibi oyuncular var...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    29 milyon ytl 'yi nerden buldun?benim bütcem 20 mn nasıl alim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yurdumspor macından sonra taktigimi belirledim.kanatlarımız yeterli olmadıgı icin kanat oyuncusu kullanmayacagız.iyi orta saha oyuncularımzı oldugu icin ortadan oynamayı denicez.işte taktigim:

bir sorum olcak.bu taktikte yavas,kısa pas ve ortadan oynuyorum ve alan daraltma whole pitch.genişlik darmı olursa daha iyi geniş olursamı?
    Yönetimden ek bütçe isteyince bütçen 30 Milyon oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Yönetimden ek bütçe isteyince bütçen 30 Milyon oluyor
    denedim ama yönetim paranın yeterli oldugunu düsünüyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sanırım Edu'dan iyi para kazandığından
    Dolayı vermiyorlar..

Bu arada Stancu ve Toto Tamuz'u tavsiye ederim
    Mükemmel futbolculardır.

Marvin Angulo,Matais Cahais,Piatti gibi oyuncularda çok yetenekli..

Bence takımda fazla oynama yapma iyi bi taktikle ligi iyi bir yerde bitir ne yapcaksan bence ikinci sezonda yap.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu arada bence Kanat kullanmalısın.
    Fenerbahçe'nin çok güçlü kanatları var
    Bunları kullanman Lazım diye düşünüyorum.

Edu gittiyse savunmaya Gioda veya Samba yı almanı öneriyorum. Forvete Falcao. Sağbeke Bursa'dan Ömer Aysan'ı alabilirsin.

Gelecek içinde:

Lulinha
    Cahais
    Piatti
    Stancu
    Guilherme (Brezilyalı Solbek)

düşünebilirsin.

Mesaj Yetkileri