Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizde En Başarılı Kim Olur ?

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Emre Elmalıdereoğlu

14 27.45%
  • Mustafa Akman

19 37.25%
  • Murat Özdemir

18 35.29%
Sayfa 2 / 50 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 1473 sonuç

Konu: 3 Yiğit Çizme'de Ortaya Çıktı [ 5.Durak ]

_Beetlejuice_ Mustafa Abi ile Fenerbahçe favorim.Hepinize başarılar dilerim.Bobo-Kezman takası ilginç olmuş gerçekten ..

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

bence kezman'ı bobo'yla takas etmek üstüne bi de para vermek bence mantıklı değil. Ama oynayanlar daha iyi bilir. Ben karışmıyim.

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alex'in yokluğunda onun görevini azda olsa üstlenebilecek, aynı zamanda ortasahanın sol tarafındada oynayabilecek, yaratıcı, pas özelliği iyi olan, bitiricilik özelliğide normal seviyede olan bir AMLC ( MLC, FC ) oyuncusu arıyorum.

Yabancı kontenjanımız vardır ona göre oyuncu önerirseniz sevinirim. + Kontenjan hakkımızı kullanacağımız için bütçeyi fazla sarsmaz ise iyi olur.

Quote Originally Posted by _BeeTLeJuiCe_ View Post
    Alex'in yokluğunda onun görevini azda olsa üstlenebilecek, aynı zamanda ortasahanın sol tarafındada oynayabilecek, yaratıcı, pas özelliği iyi olan, bitiricilik özelliğide normal seviyede olan bir AMLC ( MLC, FC ) oyuncusu arıyorum.

Yabancı kontenjanımız vardır ona göre oyuncu önerirseniz sevinirim. + Kontenjan hakkımızı kullanacağımız için bütçeyi fazla sarsmaz ise iyi olur.

valenciadan mata.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Bence Mustafa abi ligi kazanır.Favorim Mustafa abi ama gönlüm Emre abiden yana
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet Mata yi Racing e kiraladim,su anda 7.00 in ustunde bi formla oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turkcell Süper Ligi
    1. Hafta

Kayserispor: 4 - 1 :Fenerbahçe

Maça Kötü başladık, iyi devam ettik, kötü bitirdik. Aurelio maçın başındaki kötü performansı ile bir penaltı yaptırdı, bir frikiğe neden oldu. Bu 2 hatası yüzünden 2-0 geri düştük daha sonra bizi 10 kişi bıraktı. İlerleyen dakikalarda bu sefer Bekir penaltı yaptırdı 3-0 geri düştük. Daha sonra daha çok risk aldık ve golü bulduk. Belki bir gol daha atarız derken Dördüncü golü yedik. Sonuç olarak bize hiç yakışmayan bir futbol ortaya koyduk!

Şampiyonlar Ligi 3. ÖnEleme Turu İlk Maçı

Fenerbahçe: 1 - 1 :Arsenal

Yine kişisel bir hata. Uğur Boral dakika 4'te hayatında hiç yapmadığı kadar mükemmel bir asist ile Eduardo'yu topla buluşturdu ve maça neredeyse 1-0 yenik başladık. Daha sonra taktik değişikliğine onun sonrasında da Uğur Boral değişikliğine gittik. İlk yarı böyle tamamlandı daha sonra, Dakika 88'de Mehmet Yıldız'ın indirdiği topa Aurelio uzaktan çok güzel vurdu ve beraberliği kurtararak en azından tur için şansımızı devam ettirdik. Bu maçın ardından 4-3-3 taktiğine geçmeye karar verdim birde bunu deneyelim

Murat BJK malesef güç olarak epey düşük Holosko nun 1tane parlağı var seninleyiz umarım ipi göğüslersin...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Fenerbahçe iyi başlayamamış Arsenal beraberliği güzel ama ligde kötü.Mustafa abi sen işini bilirsin toparlanırsın
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Ligi
    1. Hafta

BEŞİKTAŞ 3 - 2 GALATASARAY

Sezona önce Fenerbahçe mağlubiyetiyle (Süper Kupa) daha sonra da Zilina hezimetiyle başlamıştık.Bu 2 hezimetten sonra tüm gözlerimizi lige dikmiş ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmiştik.G.Saray maçı bizim için hem İnönü'de taraftarımızla barışma hem de ligde ne kadar iddaalı olduğumuzu göstermemiz açısından çok önemli bir karşılaşma idi.

Maça hızlı başladık ve Sırp Golcümüz MATEJA KEZMAN'ın golüyle öne geçtik.Daha sonradan oyunu rölantiye aldık ancak 60-70.Dakikalar arasında G.Saray 2 kafa golüyle öne geçti.Oyuncu değişikliklerimizi yapmıştık yapacak da pek bişey yoktu.O dakikadan sonra tüm takım olarak hücumu düşünmek zorundaydık.O anda sahneye Holosko çıktı.Orta sahada Servet'in ayağından kaptığı topla yarı sahayı geçti ve kaleciyle karşı karşıya kalan Holosko kaleciyede bir çalım attı ve boş kaleye topu gönderdi.Bu dakikadan sonra maçın kontrolü yine bizim elimize geçti.Ancak bir türlü gol gelmiyor,taraftarlar huysuzlanmaya başlıyordu.Tam maç bitti derken Delgado'nun arapasına hareketlenen Nobre kalecinin solundan topu ağlara göndermek için vurdu ancak Servet'e çarpan top pek fazla yön değiştirmedi ve ağlara gitti.3-2.

Sevinçliyiz.Taraftarımıza armağan ediyoruz bu galibiyeti.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

BJK macında ya ben cok sanssızdım ya da Murat cok ballıydı

Kezman ın golü ile geri düştüm. Daha sonra Hakan Balta ve Ümit Karan ın golü ile 2-1 öne gectim.

Servet topu adeta Holosko ya verdi o da kaleci ile karsı karsıya kalıp golu attı. 3. Gol de de Song topu BJK li oyuncuya hediye etti yine karsı karsıya kalan BJK li oyuncu vurdu servete carpan top aglarımıza gitti. 3-2 Şanssız bi maglubiyet. Bunların acısını ileride cıkartacagız. Sampiyonlugun en büyük adayıyız (:

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şu anda Murat en iyi durumda sanıeım. Mustafa Kayseri deplasmanında büyük hezimete uğramış.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray Spor Kulübünden Açıklama:

Takımımız Linderoth ve Nonda yı Premiere League ye Bonservisi ile birlikte satılmıştır. !!

Tobias Linderoth Boro da !!

Kadromuza Banega yı kattık ve bu mevkiide M.Topal, Barusso ve Banega 3 lüsü oldugundan, Tobi yi 4.1 MN € maaliyet ile Middlesbroug ya satılmıştır !!

Shabani Nonda Fulhamda !!

Takımımız oyuncusu Nonda 1.4 MN € karsılıgında Fulham a satılarak, yeniden Premiere League yolunu tuttu.

Bu transferler sonunda gelen paraya takımımıza yararlı olabilecek bi forvet oyuncusu alımı yapılacaktır. Alınacak oyuncunun kulübü ile görüşmeler sürüyor ve transferin bitmesi an meselesi !!
    Galatasaray SK / Emre Elmalıdereoglu

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Acaba kim bu ünlü santrafor? Merak ettim doğrusu
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Salvador Cabanas olabilr bu transfer pek ünlü değil ama.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Keşke satmasaydın abi özellikle de Nondayı Mağlubiyette kötü olmuş Beşiktaş karşısında ama sen toparlanırsın abi arkandayız.

tebrikler Murat kazanmışsın derbiyi... Fenerbahçe fena bvaşlamış lige...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ligin İlk Haftasındaki Kötü Performansımızdan Dolayı Taraftarlarımızdan Özür Diliyorum. Bu Mağlubiyet Sonrası Taktik Değişikliğine Gitmeye Karar Verdim, Ayrıca Arsenal ve Kayserispor Maçlarında Yaptığı Kişisel Hatalardan Dolayı Uğur Boral'ı Biraz Dinlendireceğim.

Ek Olarak Bir Kişilik Yabancı Kontenjanımız Var. Transferde Hata Yapmamak İstediğimiz İçin İnce Eleyip Sık Dokuyarak Araştırmalarımızı Sürdürüyoruz. Transfer Hakkındaki Gelişmeleri Daha Sonra Sizlerle Paylaşacağım.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Akman

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Rodrigo Tello HANNOVER 96'da.

Şilili oyuncumuz Rodrigo Tello 4Milyon Avro bonservis bedeli ile Bundesliga'nın Hannover 96 kulübüne transfer olmuştur.

Kendisine futbol hayatında başarılar dileriz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turkcell Süper Ligi
    2. Hafta

Fenerbahçe: 3 - 0 :Ç.Rizespor

Yaptığımız taktik değişikliği etkisini gösterdi. Göze hoş gelen, organize bir futbol ortaya koyduk. İlk golü Carlos'un bizim sahamızdan kullandığı frikik pozisyonundan bulduk. Daha sonra Bekir'in gelenekselleştirdiği penaltı yapması oldu. Fakat Volkan gole izin vermedi. Son 10 dakikaya girerken sakatlıktan yeni çıkan Semih'i oyuna aldım, Genç Golcümüz 90+1 ve 90+3'te kendi yarattığı iki golü attı ve 3 puanı 3 gol ile kazandık.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Jem Paul Karacan Beşiktaş'ta.

Premier Lig'de Reading'de top koşturan gurbetçi oyuncumuz Jem Karacan ile 4 yıllık sözleşme imzaladık.

Reading'e bonservis bedeli olarak 1.3 Milyon Avro ödedik.Orta sahanın ortasında eksik olduğumuzu düşündüğümüz için Türk oyuncuyla anlaştık.Hayırlı olsun.

Beşiktaş JK

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bence Tello Gıtmemeliydi.. Ama Murat Abinin Bi Bildiği Vardır.. =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Pesimistyle Forvete Stancu veya Toto Tamuz'u alabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

UEFA ön eleme turu ilk macında galibiyet zor olmadı...

Oftas sagolsun futbol oynatmadı tam 4 oyuncumuz sakatlandı biri tam saatlandı Sabri. Lige kötü basladık transferimizi yapip toparlanmak istiyoruz. Bize güvenenleri hayal kırıklıgına ugratmayacagız (=

Ayrıca Doktorumuz Sabrinin 1 ay
    Ümit in 2 hafta sahalardan uzak kalacagını duyurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Mustafa abi 2.maçı kazanmışsın.Jem Karacan güzel transfer tebrikler Murat abi.Emre abi bir an önce toparlanmanı bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Ligi
    2. Hafta

Gençlerbirliği 0-1 Beşiktaş

Ligde İnönü'de G.Saray galibiyetiyle başlamıştık.2.Haftada da Ankaraya Gençlerbirliği deplasmanında iyi oynadık.65.dakikada Nobre oyuna girdi 70'de golünü attı 75'de de sakatlanarak oyundan çıktı.

Mert Nobre Sakatlandı !!!

Nobre'den gelen kötü haber üzerine maçın önemini unutmuş ve aldığımız 3 puana sevinemiyorduk.Doktorlardan alınan ilk bilgiye göre Nobre'nin Sağ ayak bileğinde kırık olduğu ve yaklaşık 2-3 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Nobre'nin sakatlanması ile forvet bölgesinde Kezman ve Holosko'ya kaldık.Bu durumda bir santrafor transferi yapabiliriz.

Beşiktaş JK

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

başarılar tek favorim murat abi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Salvador Cabanas Galatasaray da !!!

Amerika MEX oyuncusu Cabanas 4.8 MN € karsılıgında Aslan oldu.

Bu transferle forvet sıkıntısını cözecegiz. Cabanas takıma büyük güç katacak.

Ayrıca Doktor Gianna Nanni de Doktor olarak takımda işe basladı.

Bu transferlerle Transfer dönemini bitiriyoruz. Cok büyük bi sürpriz olmazsa oyuncu alımı yapmayacagız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Jose Sosa 1 Yıllık Beşiktaş'ta.

Bayern Münih'in genç Arjantin'li orta saha oyuncusu Jose Sosa ile kiralık olarak anlaştık.Sezon sonuna kadar Beşiktaş formasını giyecek genç oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Tebrikler Mustafa Abi..
    Şuan İyi gidiyor...

Diğer Abilerimide Tebrik Ederim...

Sayfa 2 / 50 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri